ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/07/2019 21:04

?Haradinaj dhe Veseli: Lekë Zherka i dha shumë gazetarisë

?Haradinaj dhe Veseli: Lekë Zherka i dha shumë gazetarisë
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjes dhe miqve të gazetarit Lekë Zherka. Përmes një postimi në Facebook, ka thënë se Leka, bashkë me shumë kolegë të tjerë, vendosi bazat e para të ...
Telegrafi | 15-Jun-2019 18:45
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjes dhe miqve të gazetarit Lekë Zherka. Përmes një postimi në Facebook, ka thënë se Leka, bashkë me shumë kolegë të tjerë, vendosi bazat e para të ...

Ndahet nga jeta gazetari
Gazetari Lekë Zherka ndërroi jetë të shtunën në moshën 56-vjeçare. Lekë Zherka e filloi karrierën e gazetarit në vitin 1985 në Radio Televizionin e Prishtinës. Pas luftës së Kosovës ai ishte drejtor i Radio Kosovës, ...
TV Klan | 15-Jun-2019 18:15
Gazetari Lekë Zherka ndërroi jetë të shtunën në moshën 56-vjeçare. Lekë Zherka e filloi karrierën e gazetarit në vitin 1985 në Radio Televizionin e Prishtinës. Pas luftës së Kosovës ai ishte drejtor i Radio Kosovës, ...

Ndërron jetë gazetari Lekë Zherka
Në moshën 56 vjeçare, ka ndërruar jetë Lekë Zherka, gazetar dhe menaxher në shumë media lokale të Kosovës. Lekë Zherka si gazetar kishte filluar të punojë në vitin 1985 në Radio Televizionin e Prishtinës. Pas vitit ...
Illyriapress | 15-Jun-2019 20:27
Në moshën 56 vjeçare, ka ndërruar jetë Lekë Zherka, gazetar dhe menaxher në shumë media lokale të Kosovës. Lekë Zherka si gazetar kishte filluar të punojë në vitin 1985 në Radio Televizionin e Prishtinës. Pas vitit ...

Kryeparlamentari Veseli ngushëllon familjen Zherka
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, i ka dërguar një telegram ngushëllimi familjes Zherka, me rastin e vdekjes së gazetarit të njohur Lekë Zherka. “Me trishtim dhe pikëllim të thellë e morëm ...
Gazeta Monitor | 15-Jun-2019 19:28
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, i ka dërguar një telegram ngushëllimi familjes Zherka, me rastin e vdekjes së gazetarit të njohur Lekë Zherka. “Me trishtim dhe pikëllim të thellë e morëm ...

Kryeparlamentari Veseli ngushëllon familjen Zherka
“Me trishtim dhe pikëllim të thellë e morëm lajmin për ndarjen nga jeta të gazetarit të njohur dhe shumë të dashur, Lekë Zherkës, transmeton . Vdekja e hershme këtij emri të njohur të gazitarisë shqiptare, është humbje ...
Lajminet | 15-Jun-2019 19:22
“Me trishtim dhe pikëllim të thellë e morëm lajmin për ndarjen nga jeta të gazetarit të njohur dhe shumë të dashur, Lekë Zherkës, transmeton . Vdekja e hershme këtij emri të njohur të gazitarisë shqiptare, është humbje ...

Veseli ngushëllon familjen Zherka
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, i ka dërguar një telegram ngushëllimi familjes Zherka, me rastin e vdekjes së gazetarit të njohur Lekë Zherka, përcjell EO. “Me trishtim dhe pikëllim të thellë ...
Gazeta Observer | 15-Jun-2019 19:21
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, i ka dërguar një telegram ngushëllimi familjes Zherka, me rastin e vdekjes së gazetarit të njohur Lekë Zherka, përcjell EO. “Me trishtim dhe pikëllim të thellë ...

Haradinaj: Lekë Zherka vendosi bazat e para të gazetarisë profesioniste në Kosovë
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjes dhe miqve të gazetarit Lekë Zherka. Përmes një postimi në Facebook, ka thënë se Leka, bashkë me shumë kolegë të tjerë, vendosi bazat e para të ...
Arbresh | 15-Jun-2019 19:14
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjes dhe miqve të gazetarit Lekë Zherka. Përmes një postimi në Facebook, ka thënë se Leka, bashkë me shumë kolegë të tjerë, vendosi bazat e para të ...

Veseli: Lekë Zherka ka dhënë shumë për gazetarinë në Kosovë
Kryet ari i Kuvendit, Kadri Veseli i’u ka shprehur ngushëllime familjarëve dhe miqve të gazetari Lekë Zherka. Veseli përmes një postimi në Facebook ka thënë se Lekë Zherka ishtë njëri prej njerëzve që i dha shumë ...
Arbresh | 15-Jun-2019 18:59
Kryet ari i Kuvendit, Kadri Veseli i’u ka shprehur ngushëllime familjarëve dhe miqve të gazetari Lekë Zherka. Veseli përmes një postimi në Facebook ka thënë se Lekë Zherka ishtë njëri prej njerëzve që i dha shumë ...

AGK: Vdekja e Zherkës është një humbje e madhe për gazetarinë
Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës me dhimbje të thellë ka marrë lajmin për vdekjen e gazetarit të mirënjohur Lekë Zherka. Zherka ka ndërruar jetë në moshën 56 vjeçare. “Karrierën e kishte filluar në Radio Televizionin ...
Telegrafi | 15-Jun-2019 15:33
Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës me dhimbje të thellë ka marrë lajmin për vdekjen e gazetarit të mirënjohur Lekë Zherka. Zherka ka ndërruar jetë në moshën 56 vjeçare. “Karrierën e kishte filluar në Radio Televizionin ...

Limaj: Vdekja e Zherkës, humbje e madhe për gazetarinë dhe shtetin
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, ka ngushëlluar me rastin e vdekjes së gazetarit dhe drejtuesit të disa mediave, Lekë Zherka. Limaj shkroi se vdekja e hershme e Zherkës është padyshim humbje e madhe jo ...
Gazeta Observer | 15-Jun-2019 16:50
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, ka ngushëlluar me rastin e vdekjes së gazetarit dhe drejtuesit të disa mediave, Lekë Zherka. Limaj shkroi se vdekja e hershme e Zherkës është padyshim humbje e madhe jo ...

?Haradinaj dhe Veseli: Lekë Zherka i dha shumë gazetarisë
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjës dhe miqve të gazetarit Lekë Zherka, duke thënë se Leka, bashkë me shumë kolegë të tjerë, vendosi bazat e para të gazetarisë profesioniste në ...
InFokusi | 15-Jun-2019 16:36
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjës dhe miqve të gazetarit Lekë Zherka, duke thënë se Leka, bashkë me shumë kolegë të tjerë, vendosi bazat e para të gazetarisë profesioniste në ...

?Haradinaj dhe Veseli: Lekë Zherka i dha shumë gazetarisë
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjës dhe miqve të gazetarit Lekë Zherka, duke thënë se Leka, bashkë me shumë kolegë të tjerë, vendosi bazat e para të gazetarisë profesioniste në ...
Kosova Press | 15-Jun-2019 16:29
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjës dhe miqve të gazetarit Lekë Zherka, duke thënë se Leka, bashkë me shumë kolegë të tjerë, vendosi bazat e para të gazetarisë profesioniste në ...

Thaçi dhe Haradinaj shprehin ngushëllime për humbjen e gazetarit të njohur
Sot ndërroi jetë gazetari i njohur kosovar, Lekë Zherka. Për të nderuar veprën e tij sot shkroi edhe presidenti Hashim Thaci dhe kryeministri Ramush Haradinaj, përcjell ORAinfo. “Me pikëllim mora lajmin për vdekjen e ...
Gazeta Observer | 15-Jun-2019 16:15
Sot ndërroi jetë gazetari i njohur kosovar, Lekë Zherka. Për të nderuar veprën e tij sot shkroi edhe presidenti Hashim Thaci dhe kryeministri Ramush Haradinaj, përcjell ORAinfo. “Me pikëllim mora lajmin për vdekjen e ...

Thaçi e Veseli shprehin ngushëllimet e tyre për vdekjen e Lekë Zherkës
Presidenti Thaçi dhe i pari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli shprehën ngushëllimet e tyre për vdekjën e gazetarit Lekë Zherka. Ngushëllimet e tyre i shprehën përmes llogarive të tyrë në Facebook. Presidenti vlerësoj ...
Gazeta Express | 15-Jun-2019 15:56
Presidenti Thaçi dhe i pari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli shprehën ngushëllimet e tyre për vdekjën e gazetarit Lekë Zherka. Ngushëllimet e tyre i shprehën përmes llogarive të tyrë në Facebook. Presidenti vlerësoj ...

Ndahet nga jeta parakohe gazetari nga Kosova
Ka ndërruar jetë në moshën 56-vjeçare Lekë Zherka, gazetar dhe menaxher në shumë media lokale të Kosovës. Lekë Zherka si gazetar kishte filluar të punojë në vitin 1985 në Radio Televizionin e Prishtinës. Pas vitit 1999, ...
BalkanWeb | 15-Jun-2019 13:32
Ka ndërruar jetë në moshën 56-vjeçare Lekë Zherka, gazetar dhe menaxher në shumë media lokale të Kosovës. Lekë Zherka si gazetar kishte filluar të punojë në vitin 1985 në Radio Televizionin e Prishtinës. Pas vitit 1999, ...

Haradinaj shpreh ngushëllime për vdekjen e Lekë Zherkës
Kryeministri Haradinaj ka shprehur ngushëllim me rastin e vdekjes së gazetarit Lekë Zherka. Haradinaj përmes profilit të tij zyrtar në Facebook ka shprehur ngushëllime për familjarët dhe miqtë e të ndjerit Zherka ...
Zeri | 15-Jun-2019 15:41
Kryeministri Haradinaj ka shprehur ngushëllim me rastin e vdekjes së gazetarit Lekë Zherka. Haradinaj përmes profilit të tij zyrtar në Facebook ka shprehur ngushëllime për familjarët dhe miqtë e të ndjerit Zherka ...

Nesër varroset ish-gazetari, AGK shpreh ngushëllime
Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës me dhimbje të thellë ka marrë lajmin për vdekjen e gazetarit të mirënjohur Lekë Zherka. Zherka ka ndërruar jetë në moshën 56 vjeçare. Karrierën e kishte filluar në Radio Televizionin ...
Zeri | 15-Jun-2019 15:41
Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës me dhimbje të thellë ka marrë lajmin për vdekjen e gazetarit të mirënjohur Lekë Zherka. Zherka ka ndërruar jetë në moshën 56 vjeçare. Karrierën e kishte filluar në Radio Televizionin ...

Haradinaj shpreh ngushëllime për vdekjen e Lekë Zherkës
Kryeministri Haradinaj ka shprehur ngushëllim me rastin e vdekjes së gazetarit Lekë Zherka. Haradinaj përmes profilit të tij zyrtar në Facebook ka shprehur ngushëllime për familjarët dhe miqtë e të ndjerit Zherka ...
Arbresh | 15-Jun-2019 15:33
Kryeministri Haradinaj ka shprehur ngushëllim me rastin e vdekjes së gazetarit Lekë Zherka. Haradinaj përmes profilit të tij zyrtar në Facebook ka shprehur ngushëllime për familjarët dhe miqtë e të ndjerit Zherka ...

Nesër varroset ish-gazetari, AGK shpreh ngushëllime
Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës me dhimbje të thellë ka marrë lajmin për vdekjen e gazetarit të mirënjohur Lekë Zherka. Zherka ka ndërruar jetë në moshën 56 vjeçare. Karrierën e kishte filluar në Radio Televizionin ...
Gazeta Observer | 15-Jun-2019 15:29
Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës me dhimbje të thellë ka marrë lajmin për vdekjen e gazetarit të mirënjohur Lekë Zherka. Zherka ka ndërruar jetë në moshën 56 vjeçare. Karrierën e kishte filluar në Radio Televizionin ...

Haradinaj shpreh ngushëllime për vdekjen e Lekë Zherkës
Kryeministri Haradinaj ka shprehur ngushëllim me rastin e vdekjes së gazetarit Lekë Zherka. Haradinaj përmes profilit të tij zyrtar në Facebook ka shprehur ngushëllime për familjarët dhe miqtë e të ndjerit Zherka ...
Gazeta Express | 15-Jun-2019 15:21
Kryeministri Haradinaj ka shprehur ngushëllim me rastin e vdekjes së gazetarit Lekë Zherka. Haradinaj përmes profilit të tij zyrtar në Facebook ka shprehur ngushëllime për familjarët dhe miqtë e të ndjerit Zherka ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved