ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 08:43

“Yjet” dhurojnë spektakël: Skuadrat e Xhakës dhe Rashicës shënojnë tetë gola në ndeshjen bamirëse

“Yjet” dhurojnë spektakël: Skuadrat e Xhakës dhe Rashicës shënojnë tetë gola në ndeshjen bamirëse
Ka përfunduar përballja bamirëse në mes të skuadrës së Granit Xhakës dhe asaj të Milot Rashicës, e quajtur ndryshe edhe si ‘Loja e Yjeve’. Përballja në mes të këtyre dy skuadrave solli në stadiumin “Fadil Vokrri”, ...
Telegrafi | 15-Jun-2019 21:57
Ka përfunduar përballja bamirëse në mes të skuadrës së Granit Xhakës dhe asaj të Milot Rashicës, e quajtur ndryshe edhe si ‘Loja e Yjeve’. Përballja në mes të këtyre dy skuadrave solli në stadiumin “Fadil Vokrri”, ...

Shefki Kuqi dhe Milot Rashica rikthejnë epërsinë ndaj skuadrës së Xhakës
Skuadra e Milot Rashicës e ka rikthyer epërsinë ndaj asaj të Granit Xhakës në ndeshjen bamirëse që po zhvillohet në ‘Fadil Vokrri’. Goli i parë në pjesën e dytë për skuadrën e yllit nga Vushtrria e realizoi Shefki Kuqi ...
Telegrafi | 15-Jun-2019 21:53
Skuadra e Milot Rashicës e ka rikthyer epërsinë ndaj asaj të Granit Xhakës në ndeshjen bamirëse që po zhvillohet në ‘Fadil Vokrri’. Goli i parë në pjesën e dytë për skuadrën e yllit nga Vushtrria e realizoi Shefki Kuqi ...

Skuadra e Xhakës nuk e lë të gëzohet shumë atë të Rashicës, përmbyset sërish rezultati
Skuadra e Granit Xhakës e ka përmbysur për të dytën herë rezultatin në 4-3 ndaj skuadrës së Milot Rashicës. Ylli i Arsenalit bëri një kalim fantastik në minutën e 56-të, për të shënuar në portën e skuadrës së yllit të ...
Telegrafi | 15-Jun-2019 21:22
Skuadra e Granit Xhakës e ka përmbysur për të dytën herë rezultatin në 4-3 ndaj skuadrës së Milot Rashicës. Ylli i Arsenalit bëri një kalim fantastik në minutën e 56-të, për të shënuar në portën e skuadrës së yllit të ...

Ledri Vula përkrahë Milot Rashicës: Ndjenjë e bukur me e nda fushën me yje!
Ndeshja e yjeve e zhvilluar sonte në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ mblodhi disa nga emrat më të njohur të futbollit dhe muzikës në vend. Yjet e futbollit, Granit Xhaka, Milot Rashica së bashku me reperët, Ledri Vula, Mc ...
Indeks Online | 15-Jun-2019 22:28
Ndeshja e yjeve e zhvilluar sonte në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ mblodhi disa nga emrat më të njohur të futbollit dhe muzikës në vend. Yjet e futbollit, Granit Xhaka, Milot Rashica së bashku me reperët, Ledri Vula, Mc ...

Barazojnë “Yjet”, shënohen 8 gola
Ka përfunduar ndeshja e Yjeve me rezultat 4 me 4., raporton EkonomiaOnline. Skuadra e Granit Xhakës dhe ajo e Milot Rashicës kanë luajtur barazim 4:4 në miqësoren humanitare të organizuar në stadiumin ‘Fadil Vokrri’. ...
EkonomiaOnline | 15-Jun-2019 22:27
Ka përfunduar ndeshja e Yjeve me rezultat 4 me 4., raporton EkonomiaOnline. Skuadra e Granit Xhakës dhe ajo e Milot Rashicës kanë luajtur barazim 4:4 në miqësoren humanitare të organizuar në stadiumin ‘Fadil Vokrri’. ...

?Haradinaj: Kënaqësi të jem sot në lojën e yjeve Granit Xhaka dhe Milot Rashica
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka theksuar se futbollistë së bashku me njerëz të artit e kulturës, sot janë të gjithë Dardanë, për të shënuar Ditën e Çlirimit të Prishtinës, me një lojë në fushën e gjelbër.
Kosova Press | 15-Jun-2019 22:27
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka theksuar se futbollistë së bashku me njerëz të artit e kulturës, sot janë të gjithë Dardanë, për të shënuar Ditën e Çlirimit të Prishtinës, me një lojë në fushën e gjelbër.

Granit Xhaka i përgjigjet pyetjes të pakuptimtë
Futbollisti me origjinë kosovare, Granit Xhaka, gjatë konferencës për media pas Lojës së Yjeve e cila përfundoi me rezultat 4-4, është vënë në një pozitë të palakmueshme nga një i pranishëm. Ai është pyetur nëse kishte ...
Klan Kosova | 15-Jun-2019 22:27
Futbollisti me origjinë kosovare, Granit Xhaka, gjatë konferencës për media pas Lojës së Yjeve e cila përfundoi me rezultat 4-4, është vënë në një pozitë të palakmueshme nga një i pranishëm. Ai është pyetur nëse kishte ...

Haradinaj për Lojën e Yjeve: Faleminderit që po na bashkoni
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, sonte ka shikuar për së afërmi Lojën e Yjeve, Granit Xhaka dhe Milot Rashica. Hradinaj tha se stadiumi i Prishtinës “Fadil Vokrri” është shndërruar në vend gëzimi e krenarie. ...
Medial | 15-Jun-2019 22:27
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, sonte ka shikuar për së afërmi Lojën e Yjeve, Granit Xhaka dhe Milot Rashica. Hradinaj tha se stadiumi i Prishtinës “Fadil Vokrri” është shndërruar në vend gëzimi e krenarie. ...

Haradinaj për Lojën e Yjeve: Faleminderit që po na bashkoni
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, sonte ka shikuar për së afërmi Lojën e Yjeve, Granit Xhaka dhe Milot Rashica. Hradinaj tha se stadiumi i Prishtinës “Fadil Vokrri” është shndërruar në vend gëzimi e krenarie. ...
InFokusi | 15-Jun-2019 22:27
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, sonte ka shikuar për së afërmi Lojën e Yjeve, Granit Xhaka dhe Milot Rashica. Hradinaj tha se stadiumi i Prishtinës “Fadil Vokrri” është shndërruar në vend gëzimi e krenarie. ...

Xhaka shkel premtimin, feston sërish me shqiponjë
Gjatë ndeshjes së yjeve në “Fadil Vokrri”, Granit Xhaka e festoi golin e tij duke bërë shqiponjën me duar, përkundër që para disa ditëve kishte premtuar se nuk do ta bënte më një gjë të tillë. Granit Xhaka dhe Milot ...
Kosova Sot | 15-Jun-2019 22:20
Gjatë ndeshjes së yjeve në “Fadil Vokrri”, Granit Xhaka e festoi golin e tij duke bërë shqiponjën me duar, përkundër që para disa ditëve kishte premtuar se nuk do ta bënte më një gjë të tillë. Granit Xhaka dhe Milot ...

Tifozi futet në fushë dhe ia puthë këmbët Granit Xhakës
Ka përfunduar përballja bamirëse në mes të skuadrës së Granit Xhakës dhe asaj të Milot Rashicës, e quajtur ndryshe edhe si ‘Loja e Yjeve Kjo ndeshje ka dhuruar emocione të paharruara për tifozët e futbollit. Më shumë se ...
Indeks Online | 15-Jun-2019 22:16
Ka përfunduar përballja bamirëse në mes të skuadrës së Granit Xhakës dhe asaj të Milot Rashicës, e quajtur ndryshe edhe si ‘Loja e Yjeve Kjo ndeshje ka dhuruar emocione të paharruara për tifozët e futbollit. Më shumë se ...

Haradinaj për Lojën e Yjeve: Faleminderit që po na bashkoni
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, sonte ka shikuar për së afërmi Lojën e Yjeve, Granit Xhaka dhe Milot Rashica. Hradinaj tha se stadiumi i Prishtinës “Fadil Vokrri” është shndërruar në vend gëzimi e krenarie. ...
Gazeta Observer | 15-Jun-2019 22:15
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, sonte ka shikuar për së afërmi Lojën e Yjeve, Granit Xhaka dhe Milot Rashica. Hradinaj tha se stadiumi i Prishtinës “Fadil Vokrri” është shndërruar në vend gëzimi e krenarie. ...

Skuadra e Xhakës e përmbys rezultatin ndaj asaj të Rashicës në ndeshjen bamirëse
Është shënuar edhe goli i tretë në përballjen bamirëse që po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’. Skuadra e Granit Xhakës e ka përmbysur rezultatin në minutën e 37-të me anë të basketbollisitit Valon Berisha për 2-1. ...
Telegrafi | 15-Jun-2019 20:46
Është shënuar edhe goli i tretë në përballjen bamirëse që po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’. Skuadra e Granit Xhakës e ka përmbysur rezultatin në minutën e 37-të me anë të basketbollisitit Valon Berisha për 2-1. ...

Haradinaj falënderon Granit Xhakën e Mitot Rashicën për ndeshjen në Stadiumin e Prishtinës
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj është deklaruar për ‘Lojën e Yjeve’ e cila u zhvillua sonte në stadiumin e Pristhinës. AI tha se stadiumi ‘Fadil Vokrri’ është shndërruar në vend gëzimi e krenarie, transmeton ...
Gazeta Express | 15-Jun-2019 22:15
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj është deklaruar për ‘Lojën e Yjeve’ e cila u zhvillua sonte në stadiumin e Pristhinës. AI tha se stadiumi ‘Fadil Vokrri’ është shndërruar në vend gëzimi e krenarie, transmeton ...

Haradinaj për Lojën e Yjeve: Faleminderit që po na bashkoni
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, sonte ka shikuar për së afërmi Lojën e Yjeve, Granit Xhaka dhe Milot Rashica. Hradinaj tha se stadiumi i Prishtinës “Fadil Vokrri” është shndërruar në vend gëzimi e krenarie. ...
Zeri | 15-Jun-2019 22:11
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, sonte ka shikuar për së afërmi Lojën e Yjeve, Granit Xhaka dhe Milot Rashica. Hradinaj tha se stadiumi i Prishtinës “Fadil Vokrri” është shndërruar në vend gëzimi e krenarie. ...

Haradinaj për ‘Lojën e Yjeve’: Faleminderit që po na bashkoni
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj është deklaruar për ‘Lojën e Yjeve’ e cila u zhvillua sonte në stadiumin e Pristhinës. AI tha se stadiumi ‘Fadil Vokrri’ është shndërruar në vend gëzimi e krenarie, transmeton ...
Arbresh | 15-Jun-2019 22:11
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj është deklaruar për ‘Lojën e Yjeve’ e cila u zhvillua sonte në stadiumin e Pristhinës. AI tha se stadiumi ‘Fadil Vokrri’ është shndërruar në vend gëzimi e krenarie, transmeton ...

Haradinaj për Lojën e Yjeve: Faleminderit që po na bashkoni
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, sonte ka shikuar për së afërmi Lojën e Yjeve, Granit Xhaka dhe Milot Rashica. Hradinaj tha se stadiumi i Prishtinës “Fadil Vokrri” është shndërruar në vend gëzimi e krenarie. ...
Klan Kosova | 15-Jun-2019 22:08
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, sonte ka shikuar për së afërmi Lojën e Yjeve, Granit Xhaka dhe Milot Rashica. Hradinaj tha se stadiumi i Prishtinës “Fadil Vokrri” është shndërruar në vend gëzimi e krenarie. ...

Gruaja e Granit Xhakës ka shkëlqyer në tribunat e 'Fadil Vokrrit'
Gruaja e Granit Xhakës, Leonita Xhaka, ka shkëlqyer ndeshjen që u zhvillua sot në Prishtinë, shkruan Zëri.info. Leonitae shikoi ndeshjen e yjeve Garanit Xhaka-Milot Rashica që u zhvillua në stadiumin 'Fadil Vokrri' në ...
Zeri | 15-Jun-2019 22:07
Gruaja e Granit Xhakës, Leonita Xhaka, ka shkëlqyer ndeshjen që u zhvillua sot në Prishtinë, shkruan Zëri.info. Leonitae shikoi ndeshjen e yjeve Garanit Xhaka-Milot Rashica që u zhvillua në stadiumin 'Fadil Vokrri' në ...

Momenti i mbrëmjes: Tifozi futet në fushë dhe ia puthë këmbën Granit Xhakës
Më shumë se pesë mijë tifozë, ishin të pranishëm në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, në ndeshjen humanitare të organizuar nga Xhaka dhe Rashica, për nder të 20 vjetorit të çlirimit të Prishtinës. Një nga momentet më ...
Lajminet | 15-Jun-2019 22:01
Më shumë se pesë mijë tifozë, ishin të pranishëm në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, në ndeshjen humanitare të organizuar nga Xhaka dhe Rashica, për nder të 20 vjetorit të çlirimit të Prishtinës. Një nga momentet më ...

Rashica e Xhaka ndahen baraz edhe në Fadil Vokrri
Ka përfunduar ndeshja mes skuadrës së Milot Rashicës dhe asaj të Granit Xhakës, me rezultat të barabartë 4:4.
Kosova Press | 15-Jun-2019 21:57
Ka përfunduar ndeshja mes skuadrës së Milot Rashicës dhe asaj të Granit Xhakës, me rezultat të barabartë 4:4.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved