ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 09:03

Kryeministri në fushatë, Basha kërcënon nga Holanda: 30 qershori është varreza politike e Edi Ramës

Kryeministri në fushatë, Basha kërcënon nga Holanda: 30 qershori është varreza politike e Edi Ramës
Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar në lidhje me protestën e nëntë kombëtare tè opozitës, e cila do të mbahet më 21 qershor. Përmes një statusi në Facebook, Basha shprehet se 30 qershori është varreza politike e Edi ...
GazetaTema | 15-Jun-2019 20:57
Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar në lidhje me protestën e nëntë kombëtare tè opozitës, e cila do të mbahet më 21 qershor. Përmes një statusi në Facebook, Basha shprehet se 30 qershori është varreza politike e Edi ...

Basha: 30 qershori është varreza politike e Edi Ramës
Për 30 qershorin, Lulzim Basha thotë se është varreza politike e Edi Ramës, shokut të avdylajve dhe bandave të krimit.
Top Channel | 15-Jun-2019 20:53
Për 30 qershorin, Lulzim Basha thotë se është varreza politike e Edi Ramës, shokut të avdylajve dhe bandave të krimit.

Basha: 30 Qershori është varreza politike e Edi Ramës!
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është shprehur se 30 qershori është “varreza politike” e kryeministrit Edi Rama. Kryedemokrati përmes një statusi në rrjetin social Facebook, shkruan se shqiptarët janë ...
VizionPlus | 15-Jun-2019 21:47
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është shprehur se 30 qershori është “varreza politike” e kryeministrit Edi Rama. Kryedemokrati përmes një statusi në rrjetin social Facebook, shkruan se shqiptarët janë ...

Basha: 30 qershori është varreza politike e Edi Ramës
Kreu i PD Lulzim Basha përmes një statusi në “facebook” shkruan se data 30 qershor është varreza politike e Edi Ramës. Basha fton të gjithë shqiptarët në protestën e 21 qershorit, ndërsa thotë se populli është bërë ...
BalkanWeb | 15-Jun-2019 20:43
Kreu i PD Lulzim Basha përmes një statusi në “facebook” shkruan se data 30 qershor është varreza politike e Edi Ramës. Basha fton të gjithë shqiptarët në protestën e 21 qershorit, ndërsa thotë se populli është bërë ...

Basha: Më 21 qershor Opozita organizon Protestën Kombëtare
Protesta e 9-të kombëtare e Opozitës së Bashkuar është në 21 maj Partia Demokratike, dhe opozita e bashkuar, kanë vendosur datën e protestës kombëtare, e cila do të mbahet në ditën e premte në 21 qershor në orën 20:00. ...
Telegraf | 15-Jun-2019 12:56
Protesta e 9-të kombëtare e Opozitës së Bashkuar është në 21 maj Partia Demokratike, dhe opozita e bashkuar, kanë vendosur datën e protestës kombëtare, e cila do të mbahet në ditën e premte në 21 qershor në orën 20:00. ...

Basha: 30 Qershori, varreza politike e Edi Ramës
Kreu i PD-së Lulzim Basha u bën thirrje qytetarëve për pjesëmarrje në protestën e ardhshme të opozitës, më 21 Qershor. Në një postim në rrjetet sociale, Basha shkruan se data e zgjedhjeve vendore të 30 Qershorit do të ...
ABCNews | 15-Jun-2019 21:16
Kreu i PD-së Lulzim Basha u bën thirrje qytetarëve për pjesëmarrje në protestën e ardhshme të opozitës, më 21 Qershor. Në një postim në rrjetet sociale, Basha shkruan se data e zgjedhjeve vendore të 30 Qershorit do të ...

Basha: 30 qershori është varreza politike e Ramës
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në një postim të publikuar në rrjetet sociale shkruan se data 30 qershor është varreza politike e Edi Ramës. Basha ka ftuar qytetarët që të bëhen pjesë e protestës së 21 ...
Lapsi | 15-Jun-2019 20:57
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në një postim të publikuar në rrjetet sociale shkruan se data 30 qershor është varreza politike e Edi Ramës. Basha ka ftuar qytetarët që të bëhen pjesë e protestës së 21 ...

PD tjetër protestë në 21 qershor. Basha: Rama na ka shpallur luftë
Partia Demokratike ka vendosur që të organizojë të premten e 21 qershorit protestën e radhës kombëtare. Protesta do të nisë në orën 20:00. Lulzim Basha ka thënë në mbledhje se: “Edi Rama na ka shpallur luftë.” Duke ...
GazetaTema | 14-Jun-2019 19:15
Partia Demokratike ka vendosur që të organizojë të premten e 21 qershorit protestën e radhës kombëtare. Protesta do të nisë në orën 20:00. Lulzim Basha ka thënë në mbledhje se: “Edi Rama na ka shpallur luftë.” Duke ...

‘Asnjë hap pas’, Basha: 30 qershori varreza politike e Edi Ramës
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nëpërmjet një reagimi në Facebook ka thënë se 30 qershori është varreza politike e Ramës dhe bandave të krimit. “30 qershori është varreza politike e Edi Ramës, shokut të ...
Dritare | 15-Jun-2019 22:27
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nëpërmjet një reagimi në Facebook ka thënë se 30 qershori është varreza politike e Ramës dhe bandave të krimit. “30 qershori është varreza politike e Edi Ramës, shokut të ...

Basha: 30 Qershori, varreza politike e Edi Ramës
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha u bën thirrje qytetarëve për pjesëmarrje në protestën e ardhshme të opozitës, më 21 Qershor. Në një postim në rrjetet sociale, Basha shkruan se data e zgjedhjeve vendore të 30 ...
TV Klan | 15-Jun-2019 20:53
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha u bën thirrje qytetarëve për pjesëmarrje në protestën e ardhshme të opozitës, më 21 Qershor. Në një postim në rrjetet sociale, Basha shkruan se data e zgjedhjeve vendore të 30 ...

?Basha: 30 qershori është varreza politike e Edi Ramës
Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka vlerësuar se Shqiptarët janë ngritur në këmbë në betejën kombëtare për Shqipërinë si gjithë Evropa. “30 qershori është varreza politike e Edi Ramës, shokut të avdylajve dhe bandave të ...
InFokusi | 15-Jun-2019 22:15
Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka vlerësuar se Shqiptarët janë ngritur në këmbë në betejën kombëtare për Shqipërinë si gjithë Evropa. “30 qershori është varreza politike e Edi Ramës, shokut të avdylajve dhe bandave të ...

?Basha: 30 qershori është varreza politike e Edi Ramës
Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka vlerësuar se Shqiptarët janë ngritur në këmbë në betejën kombëtare për Shqipërinë si gjithë Evropa.
Kosova Press | 15-Jun-2019 22:07
Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka vlerësuar se Shqiptarët janë ngritur në këmbë në betejën kombëtare për Shqipërinë si gjithë Evropa.

Basha: 30 qershori është varreza politike e Edi Ramës
Për 30 qershorin, Lulzim Basha thotë se është varreza politike e Edi Ramës, shokut të avdylajve dhe bandave të krimit. “Shqiptarët janë ngritur në këmbë në betejën kombëtare për Shqipërinë si gjithë Europa. Boll më me ...
Alsat-M | 15-Jun-2019 21:57
Për 30 qershorin, Lulzim Basha thotë se është varreza politike e Edi Ramës, shokut të avdylajve dhe bandave të krimit. “Shqiptarët janë ngritur në këmbë në betejën kombëtare për Shqipërinë si gjithë Europa. Boll më me ...

Opozita protestë më 21 qershor: Edi Rama na ka shpallur luftë
Opozita ka përcaktuar 21 qershorin si datën kur do të zhvillojë protestën e radhës kombëtare. Në mbledhjen e zhvilluar me të gjitha strukturat pasditen e kësaj të premte, demokratët ranë dakord që protesta të zhvillohet ...
VizionPlus | 14-Jun-2019 19:21
Opozita ka përcaktuar 21 qershorin si datën kur do të zhvillojë protestën e radhës kombëtare. Në mbledhjen e zhvilluar me të gjitha strukturat pasditen e kësaj të premte, demokratët ranë dakord që protesta të zhvillohet ...

Basha: 30 qershori është varreza politike e Edi Ramës
Për 30 qershorin, Lulzim Basha thotë se është varreza politike e Edi Ramës, shokut të avdylajve dhe bandave të krimit. “Shqiptarët janë ngritur në këmbë në betejën kombëtare për Shqipërinë si gjithë Europa. Boll më me ...
Shenja | 15-Jun-2019 21:47
Për 30 qershorin, Lulzim Basha thotë se është varreza politike e Edi Ramës, shokut të avdylajve dhe bandave të krimit. “Shqiptarët janë ngritur në këmbë në betejën kombëtare për Shqipërinë si gjithë Europa. Boll më me ...

Kreu i PD-së, Lulzim Basha në Kryesi: Rama na ka shpallur luftë, të mbrojmë vendin
Edi Rama po bën grusht shteti dhe është rrezik kombëtar. Deklarata është bërë nga kreu demokrat, Lulzim Basha, i cili sot ka thirrur një mbledhje të zgjeruar të strukturave drejtuese të PD-së, ku është përcaktuar 21 ...
Telegraf | 14-Jun-2019 19:20
Edi Rama po bën grusht shteti dhe është rrezik kombëtar. Deklarata është bërë nga kreu demokrat, Lulzim Basha, i cili sot ka thirrur një mbledhje të zgjeruar të strukturave drejtuese të PD-së, ku është përcaktuar 21 ...

Basha: 30 qershori, varreza politike e shokut të Avdylajve
Kreu i PD Lulzim Basha përmes një statusi në “facebook” shkruan se data 30 qershor është varreza politike e Edi Ramës. Basha fton të gjithë shqiptarët në protestën e 21 qershorit, ndërsa thotë se populli është bërë ...
Gazeta Dita | 15-Jun-2019 21:16
Kreu i PD Lulzim Basha përmes një statusi në “facebook” shkruan se data 30 qershor është varreza politike e Edi Ramës. Basha fton të gjithë shqiptarët në protestën e 21 qershorit, ndërsa thotë se populli është bërë ...

Basha: 30 qershori është varreza politike e Edi Ramës
Për 30 qershorin, Lulzim Basha thotë se është varreza politike e Edi Ramës, shokut të avdylajve dhe bandave të krimit. “Shqiptarët janë ngritur në këmbë në betejën kombëtare për Shqipërinë si gjithë Europa. Boll më me ...
Zeri | 15-Jun-2019 21:01
Për 30 qershorin, Lulzim Basha thotë se është varreza politike e Edi Ramës, shokut të avdylajve dhe bandave të krimit. “Shqiptarët janë ngritur në këmbë në betejën kombëtare për Shqipërinë si gjithë Europa. Boll më me ...

Basha: 30 Qershori është varreza politike e Edi Ramës
Kreu i PD-së, Lulzim Basha reagoi në lidhje me datën e radhës të protestës që do të mbahet nga opozita. Basha shkruan se 30 qershori, dita e zgjedhjeve do të jetë varreza politike e Ramës. “30 qershori është varreza ...
Gazeta Express | 15-Jun-2019 21:01
Kreu i PD-së, Lulzim Basha reagoi në lidhje me datën e radhës të protestës që do të mbahet nga opozita. Basha shkruan se 30 qershori, dita e zgjedhjeve do të jetë varreza politike e Ramës. “30 qershori është varreza ...

“Rama na ka shpallur luftë”, Basha: Duhet të mbrojmë vendin
TIRANË “Duhet të mbrojmë vendin, qytetarët e Kushtetutën”. Kështu ka deklaruar kreu i PD-së Lulzim Basha në mbledhjen e Kryesisë së Partisë Demokratike, ish-grupit parlamentar, Kolegjit të kryetarëve dhe kryetarët e ...
BalkanWeb | 14-Jun-2019 18:59
TIRANË “Duhet të mbrojmë vendin, qytetarët e Kushtetutën”. Kështu ka deklaruar kreu i PD-së Lulzim Basha në mbledhjen e Kryesisë së Partisë Demokratike, ish-grupit parlamentar, Kolegjit të kryetarëve dhe kryetarët e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved