ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 10:00

Mjeti përplaset me motorin në Tiranë, plagoset një person

Mjeti përplaset me motorin në Tiranë, plagoset një person
TIRANË Një aksident automobilistik ka ndodhur sot në Tiranë, ku si pasojë një person është plagosur. Në rrugën Ali Demi mjeti me drejtuese shtetasen D.,T , është përplasur me mjetin motor me drejtues A.,T ku si pasojë ...
BalkanWeb | 15-Jun-2019 21:30
TIRANË Një aksident automobilistik ka ndodhur sot në Tiranë, ku si pasojë një person është plagosur. Në rrugën Ali Demi mjeti me drejtuese shtetasen D.,T , është përplasur me mjetin motor me drejtues A.,T ku si pasojë ...

Aksidentoi 48-vjeçarin, policia shpall në kërkim shoferin
Pas një aksidenti të ndodhur në aksin rrugor Korçë-Ersekë një ditë më parë, ku mbeti i plagosur rëndë 48-vjeçari Y.M, policia ka idebntifikuar drejtuesin e mjetit që e përplasi.
Top Channel | 15-Jun-2019 15:09
Pas një aksidenti të ndodhur në aksin rrugor Korçë-Ersekë një ditë më parë, ku mbeti i plagosur rëndë 48-vjeçari Y.M, policia ka idebntifikuar drejtuesin e mjetit që e përplasi.

Tre makina përplasen me njëra-tjetrën në Librazhd, ka të plagosur
Një aksident është regjistruar pakm minuta më parë në qytetin e Librazhdit, ku tre makina janë përplasur me njëra-tjetërn. Raportohet për një person të plagosur, i cili ka qenë duke drejtuar një makinë tip Benz Ende nuk ...
Telegraf | 15-Jun-2019 18:42
Një aksident është regjistruar pakm minuta më parë në qytetin e Librazhdit, ku tre makina janë përplasur me njëra-tjetërn. Raportohet për një person të plagosur, i cili ka qenë duke drejtuar një makinë tip Benz Ende nuk ...

Aksidentoi dhe la në rrugë 48-vjeçarin, shpallet në kërkim autori
KORÇË Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur dje në fshatin Ravonik të Korçës. Sipas policisë, drejtuesi i mjetit me iniciale V.Z ka përplasur këmbësorin i identifikuar si Y.M, 48 vjeç. Ky i ...
BalkanWeb | 15-Jun-2019 13:09
KORÇË Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur dje në fshatin Ravonik të Korçës. Sipas policisë, drejtuesi i mjetit me iniciale V.Z ka përplasur këmbësorin i identifikuar si Y.M, 48 vjeç. Ky i ...

Aksident në Tiranë, makina përplas motorin
Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Unazën e Madhe të Tiranës, pranë Kopshtit Botanik. Mësohet se një makinë ka përplasur një motor, që ka pësuar dëme të mëdha. Makina është dëmtuar në pjesën anësore të saj. ...
Gazeta Shqip | 23-Mar-2018 10:58
Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Unazën e Madhe të Tiranës, pranë Kopshtit Botanik. Mësohet se një makinë ka përplasur një motor, që ka pësuar dëme të mëdha. Makina është dëmtuar në pjesën anësore të saj. ...

Aksident automobilistik në Tiranë, mbetet i plagosur një person
Një person ka mbetur i plagosur pas një aksidenti automobilistik në Tiranë. Në rrugën Ali Demi mjeti me drejtuese shtetasen D.,T , është përplasur me mjetin motorr me drejtues A.,T. Për pasojë ka mbetur i dëmtuar ...
Lapsi | 15-Jun-2019 21:53
Një person ka mbetur i plagosur pas një aksidenti automobilistik në Tiranë. Në rrugën Ali Demi mjeti me drejtuese shtetasen D.,T , është përplasur me mjetin motorr me drejtues A.,T. Për pasojë ka mbetur i dëmtuar ...

Aksident në Tiranë, plagoset drejtuesi i motorit
Një aksident ka ndodhur në rrugën “Ali Demi”, Tiranë, ku mjeti me drejtuese shtetasen me inicialet D.,T , është përplasur me një motor. Për pasojë ka mbetur i lënduar drejtuesi i motorit shtetasi me inicialet A.,T , i ...
ABCNews | 15-Jun-2019 21:34
Një aksident ka ndodhur në rrugën “Ali Demi”, Tiranë, ku mjeti me drejtuese shtetasen me inicialet D.,T , është përplasur me një motor. Për pasojë ka mbetur i lënduar drejtuesi i motorit shtetasi me inicialet A.,T , i ...

VIDEO/ Përplasen 3 mjete në Fier, 1 i plagosur. Bllokohet trafiku
Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Fier-Levan në vendin e njohur si “Qafa e Koshovicës”. Tre mjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe ka mbetur i plagosur një prej drejtuesve i cili është dërguar ...
BalkanWeb | 15-Jun-2019 12:43
Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Fier-Levan në vendin e njohur si “Qafa e Koshovicës”. Tre mjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe ka mbetur i plagosur një prej drejtuesve i cili është dërguar ...

Aksident te ‘Ali Demi’/ Makina përplas me motorin
Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë orëve të pasdites në Tiranë. Një automjet ka përplasur një motorr, në lagjen ‘Ali Demi’. Për pasojë sipas policisë i plagosur ka mbetur drejtuesi i motorrit, i cili është dërguar ...
Lajmi i Fundit | 15-Jun-2019 22:07
Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë orëve të pasdites në Tiranë. Një automjet ka përplasur një motorr, në lagjen ‘Ali Demi’. Për pasojë sipas policisë i plagosur ka mbetur drejtuesi i motorrit, i cili është dërguar ...

Makina godet motorin në Tiranë, plagoset një person
Një aksident automobilistik ka ndodhur sot në Tiranë, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një person. Në rrugën Ali Demi mjeti me drejtuese shtetasen D.,T , është përplasur me mjetin motor me drejtues A.,T ku si pasojë ...
Gazeta Dita | 15-Jun-2019 22:00
Një aksident automobilistik ka ndodhur sot në Tiranë, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një person. Në rrugën Ali Demi mjeti me drejtuese shtetasen D.,T , është përplasur me mjetin motor me drejtues A.,T ku si pasojë ...

Bllokohet trafiku drejt jugut, përplasen tre automjete në Levan
Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Fier-Levan, ku janë përplasur ‘kokë më kokë’ 3 makina. Aksidenti ka ndodhur në vendin e njohur si “Qafa e Koshovicës”, ku njëri nga automjetet ka hyrë në parakalim të gabuar dhe ...
Lapsi | 15-Jun-2019 16:22
Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Fier-Levan, ku janë përplasur ‘kokë më kokë’ 3 makina. Aksidenti ka ndodhur në vendin e njohur si “Qafa e Koshovicës”, ku njëri nga automjetet ka hyrë në parakalim të gabuar dhe ...

Aksident në Tiranë, plagoset një person, arrestohet drejtuesja e mjetit
Policia e Tiranës bën me dije se në rrugën Ali Demi mjeti me drejtuese shtetasen D.,T , është përplasur me mjetin motor me drejtues A.,T. Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit motor shtetasi A.,T i cili u dërgua në ...
Gazeta Express | 15-Jun-2019 21:46
Policia e Tiranës bën me dije se në rrugën Ali Demi mjeti me drejtuese shtetasen D.,T , është përplasur me mjetin motor me drejtues A.,T. Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit motor shtetasi A.,T i cili u dërgua në ...

Makina përplas motorin tek "Ali Demi", plagoset një person
Një persona ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti në lagjen "Ali Demi" në Tiranë. Sipas informacioneve të policisë, makina ka përplasur një motor dhe si pasojë drejtuesi i motori mbeti i plagosur. I plagosuri, ...
Gazeta55 | 15-Jun-2019 21:08
Një persona ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti në lagjen "Ali Demi" në Tiranë. Sipas informacioneve të policisë, makina ka përplasur një motor dhe si pasojë drejtuesi i motori mbeti i plagosur. I plagosuri, ...

Përplasen tre makina në Librazhd, një i plagosur
Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në qytetin e Librazhdit, ku tre makina janë përplasur me njëra -tjetrën. Nga të dhënat paraprake mësohet se një nga drejtuesit e automjeteve ka mbetur i plagosur. Policia ...
Gazeta Dita | 15-Jun-2019 19:28
Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në qytetin e Librazhdit, ku tre makina janë përplasur me njëra -tjetrën. Nga të dhënat paraprake mësohet se një nga drejtuesit e automjeteve ka mbetur i plagosur. Policia ...

Merr përpara këmbësorin, shpallet në kërkim
Pas një aksidenti të ndodhur në aksin rrugor Korçë-Ersekë një ditë më parë, ku mbeti i plagosur rëndë 48-vjeçari Y.M, policia ka identifikuar drejtuesin e mjetit që e përplasi. Policia njofton se u bë shpallja në kërkim ...
Lajmi i Fundit | 15-Jun-2019 17:21
Pas një aksidenti të ndodhur në aksin rrugor Korçë-Ersekë një ditë më parë, ku mbeti i plagosur rëndë 48-vjeçari Y.M, policia ka identifikuar drejtuesin e mjetit që e përplasi. Policia njofton se u bë shpallja në kërkim ...

Aksidentoi dhe la në rrugë këmbësorin, shpallet në kërkim 54-vjeçari
Një aksident rrugor ka ndodhur ditën e djeshme në aksin Korçë-Ersekë. Sipas informacioneve të bëra të ditura nga Policia, lidhur me rastin është shpallur në kërkim shtetasi me iniciale V.Z., 54 vjeç, banues në Korçë, ...
Lapsi | 15-Jun-2019 13:31
Një aksident rrugor ka ndodhur ditën e djeshme në aksin Korçë-Ersekë. Sipas informacioneve të bëra të ditura nga Policia, lidhur me rastin është shpallur në kërkim shtetasi me iniciale V.Z., 54 vjeç, banues në Korçë, ...

Aksident në Shkodër-Velipojë, një i vdekur e dy të plagosur
Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në aksin rrugor Shkodër-Velipojë, si pasojë e të cilit ka humbur jetën një person dhe janë plagosur dy të tjerë. Sipas informacioneve të para një ...
BalkanWeb | 15-Jun-2019 09:33
Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në aksin rrugor Shkodër-Velipojë, si pasojë e të cilit ka humbur jetën një person dhe janë plagosur dy të tjerë. Sipas informacioneve të para një ...

Përplasi këmbësorin me makinë dhe u largua, shpallet në kërkim korçari
Pas një aksidenti të ndodhur në aksin rrugor Korçë-Ersekë një ditë më parë, ku mbeti i plagosur rëndë 48-vjeçari Y.M, policia ka identifikuar drejtuesin e mjetit që e përplasi. Policia njofton se u bë shpallja në kërkim ...
Gazeta Express | 15-Jun-2019 16:22
Pas një aksidenti të ndodhur në aksin rrugor Korçë-Ersekë një ditë më parë, ku mbeti i plagosur rëndë 48-vjeçari Y.M, policia ka identifikuar drejtuesin e mjetit që e përplasi. Policia njofton se u bë shpallja në kërkim ...

Aksidentoi 48 vjeçarin, policia shpall në kërkim shoferin
Pas një aksidenti të ndodhur në aksin rrugor Korçë-Ersekë një ditë më parë, ku mbeti i plagosur rëndë 48-vjeçari Y.M, policia ka idebntifikuar drejtuesin e mjetit që e përplasi. Në njoftimin e policisë thuhet se u bë ...
Gazeta Monitor | 15-Jun-2019 15:09
Pas një aksidenti të ndodhur në aksin rrugor Korçë-Ersekë një ditë më parë, ku mbeti i plagosur rëndë 48-vjeçari Y.M, policia ka idebntifikuar drejtuesin e mjetit që e përplasi. Në njoftimin e policisë thuhet se u bë ...

Aksidentoi 48 vjeçarin, policia shpall në kërkim shoferin
Në njoftimin e policisë thuhet se u bë shpallja në kërkim dhe po punohet për kapjen e shtetasit V.Z, 54 vjeç, banues në Korçë, pasi ky shtetas duke drejtuar një mjet tip “Benz”, ka aksidentuar shtetasin Y.M, 48 vjeç, ...
Lajminet | 15-Jun-2019 15:03
Në njoftimin e policisë thuhet se u bë shpallja në kërkim dhe po punohet për kapjen e shtetasit V.Z, 54 vjeç, banues në Korçë, pasi ky shtetas duke drejtuar një mjet tip “Benz”, ka aksidentuar shtetasin Y.M, 48 vjeç, ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved