ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/06/2019 05:22

Zyrtare, Real Madrid blen talentin e Francës

Zyrtare, Real Madrid blen talentin e Francës
Real Madrid nuk ndalon së përforcuari ekipin në çdo repart Pas blerjes së Hazard, Joviç dhe Militao, madrilenët kanë blerë edhe mbrojtësin e majtë Ferland Mendy. Mendy ka qenë një dëshirë e Zidane që kur ai ishte në ...
Alsat-M | 13-Jun-2019 09:54
Real Madrid nuk ndalon së përforcuari ekipin në çdo repart Pas blerjes së Hazard, Joviç dhe Militao, madrilenët kanë blerë edhe mbrojtësin e majtë Ferland Mendy. Mendy ka qenë një dëshirë e Zidane që kur ai ishte në ...

Vazhdon shitja e fanellave të Hazardit me numër 7
Eden Hazard pritet ta veshë fanellën me numrin legjendar 7 në Real Madrid dhe fanella e re është tashmë në shitje në Dubai. Mariano Diaz është aktualisht pronar i fanellën me numër, por këtë verë pritet të largohet nga ...
E Dua Sportin | 13-Jun-2019 09:46
Eden Hazard pritet ta veshë fanellën me numrin legjendar 7 në Real Madrid dhe fanella e re është tashmë në shitje në Dubai. Mariano Diaz është aktualisht pronar i fanellën me numër, por këtë verë pritet të largohet nga ...

Jovic: Ronaldo ka qenë idhulli im te Reali
Jovic ka nënshkruar një kontratë gjashtë-vjeçare me Los Blancos, të cilët i kanë paguar Eintracht Frankfurtit shumën prej 60 milionë eurove. Sulmuesi i Serbisë bëhet pjesë e revolucionit të Zinedine Zidane, pasi u kthye ...
Lajminet | 13-Jun-2019 08:42
Jovic ka nënshkruar një kontratë gjashtë-vjeçare me Los Blancos, të cilët i kanë paguar Eintracht Frankfurtit shumën prej 60 milionë eurove. Sulmuesi i Serbisë bëhet pjesë e revolucionit të Zinedine Zidane, pasi u kthye ...

Vazhdon shitja e fanellave të Hazardit me numër 7
Eden Hazard pritet ta veshë fanellën me numrin legjendar 7 në Real Madrid dhe fanella e re është tashmë në shitje në Dubai. Mariano Diaz është aktualisht pronar i fanellën me numër, por këtë verë pritet të largohet nga ...
Telegrafi | 13-Jun-2019 08:34
Eden Hazard pritet ta veshë fanellën me numrin legjendar 7 në Real Madrid dhe fanella e re është tashmë në shitje në Dubai. Mariano Diaz është aktualisht pronar i fanellën me numër, por këtë verë pritet të largohet nga ...

Zyrtare/ Real Madrid blen talentin e Francës
Real Madrid nuk ndalon së përforcuari ekipin në çdo repart
Top Channel | 13-Jun-2019 05:32
Real Madrid nuk ndalon së përforcuari ekipin në çdo repart

Zyrtare/ Real Madrid blen talentin e Francës
Real Madrid nuk ndalon së përforcuari ekipin në çdo repart Pas blerjes së Hazard, Joviç dhe Militao, madrilenët kanë blerë edhe mbrojtësin e majtë Ferland Mendy. Mendy ka qenë një dëshirë e Zidane që kur ai ishte në ...
InFokusi | 13-Jun-2019 07:52
Real Madrid nuk ndalon së përforcuari ekipin në çdo repart Pas blerjes së Hazard, Joviç dhe Militao, madrilenët kanë blerë edhe mbrojtësin e majtë Ferland Mendy. Mendy ka qenë një dëshirë e Zidane që kur ai ishte në ...

Zyrtare/ Real Madrid nënshkruan me mbrojtësin Ferland Mendy
Zinedine Zidane e donte në Real Madrid, mbrojtësin Ferland Mendy dhe klubi spanjoll ia ka plotësuar dëshirën francezit. Galaktikët i kanë paguar Lyonit 48 milionë euro me një bonus prej 5 milion eurosh. Blerja e tij ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 23:33
Zinedine Zidane e donte në Real Madrid, mbrojtësin Ferland Mendy dhe klubi spanjoll ia ka plotësuar dëshirën francezit. Galaktikët i kanë paguar Lyonit 48 milionë euro me një bonus prej 5 milion eurosh. Blerja e tij ...

Real Madridi i ka shpenzuar deri tani në këtë afat kalimtar 300 milionë euro, rekord historik për klubin
Ardhja e Ferland Mendy në Estadio Santiago Bernabeu i ka plotësuar shpenzimet e Real Madridit për këtë verën në 300 milionë euro. Francezi vjen nga Lyon për 48 milionë euro, plus 5 milionë euro bonuse. Me blerjen e ...
Telegrafi | 13-Jun-2019 00:56
Ardhja e Ferland Mendy në Estadio Santiago Bernabeu i ka plotësuar shpenzimet e Real Madridit për këtë verën në 300 milionë euro. Francezi vjen nga Lyon për 48 milionë euro, plus 5 milionë euro bonuse. Me blerjen e ...

Real Madridi i ka shpenzuar deri tani në këtë afat kalimtar 300 milionë euro, rekord historik për klubin
Ardhja e Ferland Mendy në Estadio Santiago Bernabeu i ka plotësuar shpenzimet e Real Madridit për këtë verën në 300 milionë euro. Francezi vjen nga Lyon për 48 milionë euro, plus 5 milionë euro bonuse. Me blerjen e ...
E Dua Sportin | 13-Jun-2019 01:42
Ardhja e Ferland Mendy në Estadio Santiago Bernabeu i ka plotësuar shpenzimet e Real Madridit për këtë verën në 300 milionë euro. Francezi vjen nga Lyon për 48 milionë euro, plus 5 milionë euro bonuse. Me blerjen e ...

Real Madrid nënshkruan me Luka Joviç
Luca Joviç është përforcimi më i ri i skuadrës së Real Madrid. Sulmuesi serb u transferua te gjigandi spanjoll për shifrën e 60 milionë eurove. Luka Joviç është përforcimi më i ri i skuadrës së Real Madrid. 21-vjeçari ...
ABCNews | 12-Jun-2019 23:26
Luca Joviç është përforcimi më i ri i skuadrës së Real Madrid. Sulmuesi serb u transferua te gjigandi spanjoll për shifrën e 60 milionë eurove. Luka Joviç është përforcimi më i ri i skuadrës së Real Madrid. 21-vjeçari ...

Real Madrid nuk ndalet, zyrtarizon blerjen e radhës. Marcelo drejt bashkimit me Ronaldon
Pas Luka Jovic dhe Eden Hazard, Real Madrid ka siguruar edhe mbrojtësin e Lyon, Ferland Mendy. Në një komunikatë për shtyp, klubi madrilen ka bërë të ditur se: “Real Madrid ka arritur marrëveshjen me Lyon për ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 20:48
Pas Luka Jovic dhe Eden Hazard, Real Madrid ka siguruar edhe mbrojtësin e Lyon, Ferland Mendy. Në një komunikatë për shtyp, klubi madrilen ka bërë të ditur se: “Real Madrid ka arritur marrëveshjen me Lyon për ...

Reali e do Pogbanë, United kërkon 150 milionë funte
“Djajtë e Kuq” ia kanë bërë me dije Real Madridit shifrën që duhet të paguajnë për mesfushorin francez.
Kosova Press | 12-Jun-2019 22:29
“Djajtë e Kuq” ia kanë bërë me dije Real Madridit shifrën që duhet të paguajnë për mesfushorin francez.

Real Madrid “pa frena” në merkato, pas Hazard vjen edhe Pogba
Me Eden Hazard që pret vetëm të prezantohet përpara tifozëve në “Santiago Bernabeu”, Reali Madridit është hedhur me të gjitha forcat në sulm për të bërë një tjetër goditje të madhe në merkaton e verës. I dyti në listën ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 13:42
Me Eden Hazard që pret vetëm të prezantohet përpara tifozëve në “Santiago Bernabeu”, Reali Madridit është hedhur me të gjitha forcat në sulm për të bërë një tjetër goditje të madhe në merkaton e verës. I dyti në listën ...

Historia e Mendy, që dikur kishte probleme në të ecur, dhe tani prezantohet te Reali
‘Los Blancos’ kanë arritur marrëveshje me Lyon, për transferimin në ‘Santiago Bernabeu’ të mbrojtësit të majtë, që do të sfidojë Marcelon. Historia e Mendy është histori e veçantë, një rrëfim mos dorëzimi, që në fund ka ...
Lajminet | 12-Jun-2019 22:27
‘Los Blancos’ kanë arritur marrëveshje me Lyon, për transferimin në ‘Santiago Bernabeu’ të mbrojtësit të majtë, që do të sfidojë Marcelon. Historia e Mendy është histori e veçantë, një rrëfim mos dorëzimi, që në fund ka ...

Zyrtare: Real Madridi e blen yllin francez Ferland Mendy
Real Madridi ka njoftuar zyrtarisht se e ka transferuar mbrojtësin e Lyonit, Ferland Mendy. Mendy ka nënshkruar kontratë gjashtëvjeçare me Real Madridin, e cila do ta mbajë atë në klub deri më 30 qershor të vitit 2025. ...
Zeri | 12-Jun-2019 21:50
Real Madridi ka njoftuar zyrtarisht se e ka transferuar mbrojtësin e Lyonit, Ferland Mendy. Mendy ka nënshkruar kontratë gjashtëvjeçare me Real Madridin, e cila do ta mbajë atë në klub deri më 30 qershor të vitit 2025. ...

Zyrtare: Ferland Mendy lojtar i Real Madridit
Real Madrid dhe Olympique Lyon kanë arritur marrëveshje për transferimin e Ferland Mendy. Klubi mbretëror ka treguar se lojtari ka nënshkruar për ta deri më 30 qershor 2025. Mendy do të prezantohet të mërkurën më 19 ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 21:08
Real Madrid dhe Olympique Lyon kanë arritur marrëveshje për transferimin e Ferland Mendy. Klubi mbretëror ka treguar se lojtari ka nënshkruar për ta deri më 30 qershor 2025. Mendy do të prezantohet të mërkurën më 19 ...

Zyrtare: Ferland Mendy lojtar i Real Madridit
Real Madrid dhe Olympique Lyon kanë arritur marrëveshje për transferimin e Ferland Mendy. Klubi mbretëror ka treguar se lojtari ka nënshkruar për ta deri më 30 qershor 2025. Mendy do të prezantohet të mërkurën më 19 ...
E Dua Sportin | 12-Jun-2019 21:42
Real Madrid dhe Olympique Lyon kanë arritur marrëveshje për transferimin e Ferland Mendy. Klubi mbretëror ka treguar se lojtari ka nënshkruar për ta deri më 30 qershor 2025. Mendy do të prezantohet të mërkurën më 19 ...

Luka Jovic prezantohet te Reali. Fjalët e para si madrilen
U zyrtarizua para disa ditësh, por vetëm sot, Luka Jovic është prezantuar si lojtari i ri i Realit të Madridit. Sulmuesi serb ishte sot në zyrat e madrilenëve, ku nënshkroi kontratën dhe tha fjalët e para si një lojtar ...
Telegraf | 12-Jun-2019 15:54
U zyrtarizua para disa ditësh, por vetëm sot, Luka Jovic është prezantuar si lojtari i ri i Realit të Madridit. Sulmuesi serb ishte sot në zyrat e madrilenëve, ku nënshkroi kontratën dhe tha fjalët e para si një lojtar ...

Zyrtare: Real Madridi e blen yllin francez (FOTO)
Real Madridi ka njoftuar zyrtarisht se e ka transferuar mbrojtësin e Lyonit, Ferland Mendy. Mendy ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me Real Madridin, e cila do ta mbajë atë në klub deri më 30 qershor të vitit 2025, ...
Koha.mk | 12-Jun-2019 21:38
Real Madridi ka njoftuar zyrtarisht se e ka transferuar mbrojtësin e Lyonit, Ferland Mendy. Mendy ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me Real Madridin, e cila do ta mbajë atë në klub deri më 30 qershor të vitit 2025, ...

United ia kërkon Realit 170 milionë euro për Pogban
Manchester United nuk e ka ndërmend të heq dorë lehtë nga Paul Pogba. Mesfushori i Manchester United është dëshirë e Real Madridit, që për trajner ka Zinedine Zidanen. ‘Los Blancos’ tashmë kanë mbyllur marrëveshjen me ...
Flaka | 12-Jun-2019 21:28
Manchester United nuk e ka ndërmend të heq dorë lehtë nga Paul Pogba. Mesfushori i Manchester United është dëshirë e Real Madridit, që për trajner ka Zinedine Zidanen. ‘Los Blancos’ tashmë kanë mbyllur marrëveshjen me ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved