ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/06/2019 04:31

Yjet e Liverpool marrin dhuratë për fitoren e “Champions League”!

Yjet e Liverpool marrin dhuratë për fitoren e “Champions League”!
Lojtarët e Liverpool-it kanë marrë si dhuratë “iPhone X” të rinj, për fitoren e tyre në “Champions League”. Paratë nuk janë aspak problem për yjet e Liverpool-it, por ata nuk do të hidhnin poshtë një dhuratë me vlerë ...
InFokusi | 13-Jun-2019 07:13
Lojtarët e Liverpool-it kanë marrë si dhuratë “iPhone X” të rinj, për fitoren e tyre në “Champions League”. Paratë nuk janë aspak problem për yjet e Liverpool-it, por ata nuk do të hidhnin poshtë një dhuratë me vlerë ...

Noizy ‘sulmon’ keq Olti Currin: Rob i dështum nga jeta
Një fotografi që Olti Curri e publikoi së fundmi, e nxiti reperin Noizy që të reagoi ashpër, shkruan . Ai madje e ka sulmuar keq Oltin nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Instagram. “ @olticurri rob I deshtum ...
Lajminet | 13-Jun-2019 00:02
Një fotografi që Olti Curri e publikoi së fundmi, e nxiti reperin Noizy që të reagoi ashpër, shkruan . Ai madje e ka sulmuar keq Oltin nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Instagram. “ @olticurri rob I deshtum ...

S4MM ka gati këngën e re
“Mamacita” mban titullin një prej realizimeve të fundit të reperit nga Tetova, S4MM. Ky projekt i tij i lansuar para pak javësh u prit mjaft mirë nga publiku dhe ka kaluar mbi katër milionë shikime në YouTube. Ndërsa ...
Telegrafi | 13-Jun-2019 00:00
“Mamacita” mban titullin një prej realizimeve të fundit të reperit nga Tetova, S4MM. Ky projekt i tij i lansuar para pak javësh u prit mjaft mirë nga publiku dhe ka kaluar mbi katër milionë shikime në YouTube. Ndërsa ...

Ledina Çelo bëhet nostalgjike për kohën e shkuar
Këngëtaren Ledina Çelo duket se e ka kapluar nostalgjia e kohës së shkuar, shkruan . Kjo për faktin se në llogarinë e saj në Instagram me ndjekësit e ka ndarë një foto të vjetër të shkëputur nga arkiva. “Gocat e ...
Lajminet | 12-Jun-2019 23:55
Këngëtaren Ledina Çelo duket se e ka kapluar nostalgjia e kohës së shkuar, shkruan . Kjo për faktin se në llogarinë e saj në Instagram me ndjekësit e ka ndarë një foto të vjetër të shkëputur nga arkiva. “Gocat e ...

Blero paralajmëron projektin e ri muzikorë me titull ‘6 copë jetë’
Këngëtari Blerim Muharremi i njohur me emrin artistik Blero, së fundmi ka paralajmëruar se është gati ta lansoj projektin e ri muzikorë, ku ai ka zgjedhur një titull interesant ‘6 copë jetë’. Blero njihet për hitet e ...
Indeks Online | 12-Jun-2019 23:46
Këngëtari Blerim Muharremi i njohur me emrin artistik Blero, së fundmi ka paralajmëruar se është gati ta lansoj projektin e ri muzikorë, ku ai ka zgjedhur një titull interesant ‘6 copë jetë’. Blero njihet për hitet e ...

Nora Istrefi ‘provokuese’ në fotot e fundit
Këngëtarja Nora Istrefi pas këngës së saj me Era Istrefin është shfaqur sonte përsëri me një paraqitje tepër seksi. Nora, e cila është e njohur pos këngës edhe për asetet e saj seksi është parë në lagjen e saj ku banon. ...
Arbresh | 12-Jun-2019 23:42
Këngëtarja Nora Istrefi pas këngës së saj me Era Istrefin është shfaqur sonte përsëri me një paraqitje tepër seksi. Nora, e cila është e njohur pos këngës edhe për asetet e saj seksi është parë në lagjen e saj ku banon. ...

Fotot nga paparacët, reagon Bebe Rexha
Bebe Rexha ka qenë njëra që gjithmonë ka folur hapur për dukjen e saj pa efektin e grimit dhe editimit të fotove. Ajo bën thirrje gjithmonë që gratë të pranojnë së pari veten e tyre natyrale dhe të vlerësojnë çdo të ...
Alsat-M | 12-Jun-2019 23:26
Bebe Rexha ka qenë njëra që gjithmonë ka folur hapur për dukjen e saj pa efektin e grimit dhe editimit të fotove. Ajo bën thirrje gjithmonë që gratë të pranojnë së pari veten e tyre natyrale dhe të vlerësojnë çdo të ...

Nora, seksi edhe në dalje të zakonshme
Këngëtarja Nora Istrefi pas këngës së saj me Era Istrefin është shfaqur sonte përsëri me një paraqitje tepër seksi Nora, e cila është e njohur pos këngës edhe për asetet e saj seksi është parë në lagjen e saj ku banon. ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 23:26
Këngëtarja Nora Istrefi pas këngës së saj me Era Istrefin është shfaqur sonte përsëri me një paraqitje tepër seksi Nora, e cila është e njohur pos këngës edhe për asetet e saj seksi është parë në lagjen e saj ku banon. ...

Bebe Rexha publikon fotografi pa makijazh: E urrej këtë imazh, por kjo jam unë
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, rrëmben gjithnjë vëmendje me projektet muzikore e po ashtu edhe me fotografitë që publikon. Për të qenë në fokus të publikut padyshim se duhet kujdesur shumë për ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 22:58
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, rrëmben gjithnjë vëmendje me projektet muzikore e po ashtu edhe me fotografitë që publikon. Për të qenë në fokus të publikut padyshim se duhet kujdesur shumë për ...

Bebe Rexha urren fotografinë që i bën paparacët (FOTO)
Këngëtarja e njohur me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram. Rexha ka thënë se e urren këtë fotografi që ia kanë bërë paparacit, transmeton Klan Kosova. “E urrej këtë ...
Klan Kosova | 12-Jun-2019 23:04
Këngëtarja e njohur me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram. Rexha ka thënë se e urren këtë fotografi që ia kanë bërë paparacit, transmeton Klan Kosova. “E urrej këtë ...

Vildane Zeneli vjen me një vallëzim sensual nga shtrati
Modelja e njohur, Vildane Zeneli, vazhdon të jetë një prej femrave më të komentuara në media. E njëjta është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, e në atë Instagram numëron mbi 600 mijë njerëz. Së fundmi, bukuroshja ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 22:44
Modelja e njohur, Vildane Zeneli, vazhdon të jetë një prej femrave më të komentuara në media. E njëjta është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, e në atë Instagram numëron mbi 600 mijë njerëz. Së fundmi, bukuroshja ...

Shtohet familja e Turit dhe Orindës...
Por deri tani duket se per ta eshte ende heret, dhe deri sa ta zbrese zoti, te dy bashkeshortet e rinj kane menduar qe vemendjen ta drejtojne tek nje kater-putrosh Labrador qe kane marre ne shtepi. "Lajmin" e ka dhene ...
ikub.al | 12-Jun-2019 14:02
Por deri tani duket se per ta eshte ende heret, dhe deri sa ta zbrese zoti, te dy bashkeshortet e rinj kane menduar qe vemendjen ta drejtojne tek nje kater-putrosh Labrador qe kane marre ne shtepi. "Lajmin" e ka dhene ...

Jonida Vokshi është e lidhur, por scoop-i s'qëndron këtu
Pak ore me pare, ne llogarine e saj te Instagram-it, Jonida postoi nje video ku tregoi pak a shume ç'do te ndodhe ne "Personale", ku i ftuari eshte bashkeshorti i ardhshem. "Jam shume e lumtur qe me erdhi dita ta ze ...
ikub.al | 12-Jun-2019 13:42
Pak ore me pare, ne llogarine e saj te Instagram-it, Jonida postoi nje video ku tregoi pak a shume ç'do te ndodhe ne "Personale", ku i ftuari eshte bashkeshorti i ardhshem. "Jam shume e lumtur qe me erdhi dita ta ze ...

Ja që ndodhi. Marina zhgënjen dhe fans-at s'ja falin
Dhe shkak, siç mund ta merrni me mend ishte nje foto, ne dukje e pa fajshme, por qe zgjoi shume komente, dhe shume ishin ne formen e kritikes. Biondja bukuroshe postoi ne Instagram nje foto dhe menjehere kritiket ju ...
ikub.al | 12-Jun-2019 13:10
Dhe shkak, siç mund ta merrni me mend ishte nje foto, ne dukje e pa fajshme, por qe zgjoi shume komente, dhe shume ishin ne formen e kritikes. Biondja bukuroshe postoi ne Instagram nje foto dhe menjehere kritiket ju ...

Ledina Çelo kthehet në kohë: Si dukej 25 vite më parë?
Vitet kanë ndaluar për këngëtaren Ledina Çelo. Ajo vazhdon të mahnisë me linjat e saj dhe freskinë që reflekton përkundër faktit që ka përpara prefiksin 4 dhe është bërë nënë e dy fëmijëve. Por, si është dukur ...
Prive | 12-Jun-2019 23:01
Vitet kanë ndaluar për këngëtaren Ledina Çelo. Ajo vazhdon të mahnisë me linjat e saj dhe freskinë që reflekton përkundër faktit që ka përpara prefiksin 4 dhe është bërë nënë e dy fëmijëve. Por, si është dukur ...

Meta apo Juncker, Rama nxjerr videon: Kujt i besoni?
TIRANE Pas kthimit nga Brukseli, kryeministri Edi Rama, ka postuar një video në instagram ku vë përballë, qëndrimin e Presidentit Ilir Meta për zgjedhjet vendore dhe procesin e integrimit, me atë të Presidentit të ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 15:40
TIRANE Pas kthimit nga Brukseli, kryeministri Edi Rama, ka postuar një video në instagram ku vë përballë, qëndrimin e Presidentit Ilir Meta për zgjedhjet vendore dhe procesin e integrimit, me atë të Presidentit të ...

Dua Lipa i përgjigjet akuzave për ‘photoshop’, publikon fotot
TIRANE Edhe Dua Lipa si të gjithë personazhet e tjerë publikë përballet shpesh me komente nga më të ndryshmet, ndonjëherë edhe të çuditshme. Së fundmi këngëtarja është irrituar shumë nga disa komentues që e kanë akuzuar ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 10:36
TIRANE Edhe Dua Lipa si të gjithë personazhet e tjerë publikë përballet shpesh me komente nga më të ndryshmet, ndonjëherë edhe të çuditshme. Së fundmi këngëtarja është irrituar shumë nga disa komentues që e kanë akuzuar ...

“Të njëjtët politikanë, dogjën 2 breza e po përvëlojnë të tretin”
TIRANË Zëvendëskryeministri Erion Braçe shprehet i bindur se zgjedhjet lokale do të mbahen me 30 qershor. Me një reagim të gjatë në llogarinë e tij në “Instagram”, numri dy i qeverisë ka hedhur akuza të forta për ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 12:33
TIRANË Zëvendëskryeministri Erion Braçe shprehet i bindur se zgjedhjet lokale do të mbahen me 30 qershor. Me një reagim të gjatë në llogarinë e tij në “Instagram”, numri dy i qeverisë ka hedhur akuza të forta për ...

Video/ E fton në emision dhe e vë në siklet. Përballja e Jonidës me bashkëshortin e saj të ardhshëm
Vetëm dosa javë më parë, në “Xing me Ermalin”, Jondia Vokshi konfirmoi se është në një lidhje me aktorin Besnik Krapi dhe së shpejti do të martohen. Dhe dyshja, ka bërë përballjen e tyre të parë televizive (si çift i ...
Politiko | 12-Jun-2019 22:50
Vetëm dosa javë më parë, në “Xing me Ermalin”, Jondia Vokshi konfirmoi se është në një lidhje me aktorin Besnik Krapi dhe së shpejti do të martohen. Dhe dyshja, ka bërë përballjen e tyre të parë televizive (si çift i ...

Loredana Zefi me ndryshim të ri në dukje
Këngëtarja shqiptare, e cila muajve të fundit ka qenë temë diskutimi në mediat rozë di gjithnjë t’i befasojë fansat e saj. Fjala është për Loredana Zefin e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat e saj në ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 21:01
Këngëtarja shqiptare, e cila muajve të fundit ka qenë temë diskutimi në mediat rozë di gjithnjë t’i befasojë fansat e saj. Fjala është për Loredana Zefin e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat e saj në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved