ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 18:30

Veliaj: Partia Socialiste është forca që i sjell progres vendit

Veliaj: Partia Socialiste është forca që i sjell progres vendit
Në amfiteatrin e Tiranës, në parkun e madh te liqenit, partia socialiste festoi 28 vjetorin e themelimit të saj.
Top Channel | 13-Jun-2019 01:52
Në amfiteatrin e Tiranës, në parkun e madh te liqenit, partia socialiste festoi 28 vjetorin e themelimit të saj.

Veliaj: PS është pasuria më e madhe politike e Shqipërisë, stacioni i radhës 30 qershori
Partia Socialiste ka festuar sot 28 vjetorin e themelimit të saj. Qindra simpatizantë e përkrahës të Partisë Socialiste kanë festuar sot në ambientet e reja të Amfiteatrit të Tiranës në Parkun e Madh të Liqenit ...
Top Channel | 12-Jun-2019 21:54
Partia Socialiste ka festuar sot 28 vjetorin e themelimit të saj. Qindra simpatizantë e përkrahës të Partisë Socialiste kanë festuar sot në ambientet e reja të Amfiteatrit të Tiranës në Parkun e Madh të Liqenit ...

28 vjetori i PS, Balla uron Bashën për ditëlindje: Sa herë ne gëzojmë duhet të gëzojë dhe Luli. Ne gëzojmë për fitoret, ai për humbjet. Meta, dekret për zhurmat
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste Taulant Balla, në fjalën e tij me rastin e festimit të 28 vjetorit të themelit të PS deklaroi se kjo ditëlindje e ka gjetur PS në një moment shumë të rënësishëm që do të ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 21:51
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste Taulant Balla, në fjalën e tij me rastin e festimit të 28 vjetorit të themelit të PS deklaroi se kjo ditëlindje e ka gjetur PS në një moment shumë të rënësishëm që do të ...

PS dhe Lulzim Basha ditëlindje në një ditë, Rama: I uroj shëndet Lulit, jo fitore. Dhe vetëm ta lëmë në zgjedhje, s’fiton
Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e krijimit të saj. Mirëpo kjo datë përkon edhe me ditëlindjen e kreut të PD-së, Lulzim Basha, i cili sot feston 45-vjetorin. Nga Lushnja ku ndodhej për një takim elektoral, kreu ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 21:16
Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e krijimit të saj. Mirëpo kjo datë përkon edhe me ditëlindjen e kreut të PD-së, Lulzim Basha, i cili sot feston 45-vjetorin. Nga Lushnja ku ndodhej për një takim elektoral, kreu ...

Festa e PS, Majko: Veliaj s’ka nevojë për fushatë, puna flet vetë
Një nga figurat më historike të PS, Pandeli Majko, ka vlerësuar Erion Veliajn si një model që duhet të ndiqet nga të gjithë. Gjatë fjalës së mbajtur në festën për 28 vjetorin e PS, Majko tha se Veliaj nuk ka nevojë për ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 20:21
Një nga figurat më historike të PS, Pandeli Majko, ka vlerësuar Erion Veliajn si një model që duhet të ndiqet nga të gjithë. Gjatë fjalës së mbajtur në festën për 28 vjetorin e PS, Majko tha se Veliaj nuk ka nevojë për ...

PS e Lulzim Basha ditëlindje në një ditë, ja çfarë i uron Rama
Partia Socialiste feston sot feston 28-vjetorin e krijimit të saj. Mirëpo kjo datë përkon edhe me ditëlindjen e kreut të PD-së, Lulzim Basha, i cili sot feston 45-vjetorin. Nga Lushnja ku ndodhej për takim elektoral, ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 20:17
Partia Socialiste feston sot feston 28-vjetorin e krijimit të saj. Mirëpo kjo datë përkon edhe me ditëlindjen e kreut të PD-së, Lulzim Basha, i cili sot feston 45-vjetorin. Nga Lushnja ku ndodhej për takim elektoral, ...

Festa e PS, Majko: Erion Veliaj s’ka nevojë për fushatë, puna flet vetë. Jam fans i tij
Një nga figurat më historike të PS, Pandeli Majko, ka vlerësuar Erion Veliajn si një model që duhet të ndiqet nga të gjithë. Gjatë fjalës së mbajtur në festën për 28 vjetorin e PS, Majko tha se Veliaj nuk ka nevojë për ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 20:25
Një nga figurat më historike të PS, Pandeli Majko, ka vlerësuar Erion Veliajn si një model që duhet të ndiqet nga të gjithë. Gjatë fjalës së mbajtur në festën për 28 vjetorin e PS, Majko tha se Veliaj nuk ka nevojë për ...

PS feston 28 vjetorin e krijimit, Veliaj: Të bindim edhe demokratët se ne nuk e braktisim betejën
Amfiteatri i Liqenit u mbush sot pasdite me mijëra socialiste qe festuan 28 vjetorin e krijimit te partisë së tyre. Nën tingujt e muzikës dhe me flamujt kombëtarë në sfond, kryetari i Bashkisë së Tiranës, njëherësh ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 21:34
Amfiteatri i Liqenit u mbush sot pasdite me mijëra socialiste qe festuan 28 vjetorin e krijimit te partisë së tyre. Nën tingujt e muzikës dhe me flamujt kombëtarë në sfond, kryetari i Bashkisë së Tiranës, njëherësh ...

Rama uron Bashën për ditëlindje
Këtë të mërkurë Partia Socialiste festoi 28-vjetorin e krijimit të saj. Kjo datë përkon edhe me ditëlindjen e kreut të PD-së, Lulzim Basha, i cili festoi 45-vjetorin. Këtë moment e ka komentuar edhe kryeministri Edi ...
Lapsi | 12-Jun-2019 23:16
Këtë të mërkurë Partia Socialiste festoi 28-vjetorin e krijimit të saj. Kjo datë përkon edhe me ditëlindjen e kreut të PD-së, Lulzim Basha, i cili festoi 45-vjetorin. Këtë moment e ka komentuar edhe kryeministri Edi ...

28 vjetori i PS-së, mungon Rama
Socialistët kanë festuar ditëlindjen e 28-të. Në ceremoni mungonte kryeministri dhe kryetari i PS, por figurat e tjera nënvizuan rrugëtimin e partisë më të madhe të majtë dhe modelin e suksesit që i ofrojnë vendit, ...
ABCNews | 12-Jun-2019 23:04
Socialistët kanë festuar ditëlindjen e 28-të. Në ceremoni mungonte kryeministri dhe kryetari i PS, por figurat e tjera nënvizuan rrugëtimin e partisë më të madhe të majtë dhe modelin e suksesit që i ofrojnë vendit, ...

Taulant Balla: Luli gëzon bashkë me ne, ne për fitoret ai për humbjet
Kreu i Grupit të PS, Taulant Balla, në fjalën e tij me rastin e festimit të 28 vjetorit të themelit të PS deklaroi se kjo ditëlindje e ka gjetur PS në një moment shumë të rëndësishëm që do të jetë pikë e referencës për ...
Dritare | 12-Jun-2019 23:42
Kreu i Grupit të PS, Taulant Balla, në fjalën e tij me rastin e festimit të 28 vjetorit të themelit të PS deklaroi se kjo ditëlindje e ka gjetur PS në një moment shumë të rëndësishëm që do të jetë pikë e referencës për ...

Sot ka ditëlindjen PS dhe Lulzim Basha… ky është urimi i Edi Ramës
Ditën e sotme Partia Socialiste feston sot feston 28-vjetorin e krijimit të saj. Por, kjo datë përkon edhe me ditëlindjen e kreut të PD-së, Lulzim Basha, i cili sot feston 45-vjetorin. Kryeministri Edi Rama i ndodhur në ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 22:12
Ditën e sotme Partia Socialiste feston sot feston 28-vjetorin e krijimit të saj. Por, kjo datë përkon edhe me ditëlindjen e kreut të PD-së, Lulzim Basha, i cili sot feston 45-vjetorin. Kryeministri Edi Rama i ndodhur në ...

PS feston 28 vjetorin e krijimit, Veliaj: Të bindim edhe demokratët se ne nuk e braktisim betejën
Amfiteatri i Liqenit u mbush sot pasdite me mijëra socialiste qe festuan 28 vjetorin e krijimit te partisë së tyre. Nën tingujt e muzikës dhe me flamujt kombëtarë në sfond, kryetari i Bashkisë së Tiranës, njëherësh ...
Medial | 12-Jun-2019 21:39
Amfiteatri i Liqenit u mbush sot pasdite me mijëra socialiste qe festuan 28 vjetorin e krijimit te partisë së tyre. Nën tingujt e muzikës dhe me flamujt kombëtarë në sfond, kryetari i Bashkisë së Tiranës, njëherësh ...

Festa e PS, Majko: Veliaj ska nevojë për fushatë, puna flet vetë. Jam fans i tij
Një nga figurat më historike të PS, Pandeli Majko, ka vlerësuar Erion Veliajn si një model që duhet të ndiqet nga të gjithë. Gjatë fjalës së mbajtur në festën për 28 vjetorin e PS, Majko tha se Veliaj nuk ka nevojë për ...
Lexo | 12-Jun-2019 21:20
Një nga figurat më historike të PS, Pandeli Majko, ka vlerësuar Erion Veliajn si një model që duhet të ndiqet nga të gjithë. Gjatë fjalës së mbajtur në festën për 28 vjetorin e PS, Majko tha se Veliaj nuk ka nevojë për ...

Luan Rama i LSI nostalgjik për PS e Nanos, ja fotot që poston
Ish-deputeti i LSI-së, Luan Rama ka zgjedhur të bëjë një urim ndryshe sot në 28-vjetorin e themelimit të PS-së. Përmes fotove të atyre që e themeluan atë parti në 1991, që Rama i kujton me respekt dhe i ndan me të ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 15:47
Ish-deputeti i LSI-së, Luan Rama ka zgjedhur të bëjë një urim ndryshe sot në 28-vjetorin e themelimit të PS-së. Përmes fotove të atyre që e themeluan atë parti në 1991, që Rama i kujton me respekt dhe i ndan me të ...

Majko: Jam fans i Erion Veliajt
Gjatë fjalës së tij në festën e 28 vjetorit të krijimit të PS-së, Ministri i Diasporës dhe një nga figurat kryesore të Partisë Socialiste, Pandeli Majko ka folur me admirim për kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliajn. ...
Gazeta Dita | 12-Jun-2019 21:08
Gjatë fjalës së tij në festën e 28 vjetorit të krijimit të PS-së, Ministri i Diasporës dhe një nga figurat kryesore të Partisë Socialiste, Pandeli Majko ka folur me admirim për kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliajn. ...

Të dy ditëlindjen sot, Stresi nuk e ndan dot babanë nga Lulzim Basha
Edhe pse në burg, reperi Stresi nuk ka kaluar ne qetësi ditëlindjen e babait të tij. Por Stresi nuk ka uruar vetëm Sali Lushajn, por edhe Lulzim Bashën, liderin e Partisë Demokratike, te cilin nuk e ka ndarë dot nga i ...
Politiko | 12-Jun-2019 20:53
Edhe pse në burg, reperi Stresi nuk ka kaluar ne qetësi ditëlindjen e babait të tij. Por Stresi nuk ka uruar vetëm Sali Lushajn, por edhe Lulzim Bashën, liderin e Partisë Demokratike, te cilin nuk e ka ndarë dot nga i ...

Majko: Veliaj s’ka nevojë për fushatë, jam fans i tij
Një nga figurat më historike të PS, Pandeli Majko, ka vlerësuar Erion Veliajn si një model që duhet të ndiqet nga të gjithë. Gjatë fjalës së mbajtur në festën për 28 vjetorin e PS, Majko tha se Veliaj nuk ka nevojë për ...
Lajmi i Fundit | 12-Jun-2019 20:43
Një nga figurat më historike të PS, Pandeli Majko, ka vlerësuar Erion Veliajn si një model që duhet të ndiqet nga të gjithë. Gjatë fjalës së mbajtur në festën për 28 vjetorin e PS, Majko tha se Veliaj nuk ka nevojë për ...

Luan Rama urim të veçantë në 28 vjetorin e themelimit të PS-së
Ish-deputeti i LSI-së, Luan Rama ka uruar PS në 28 vjetorin e saj të themelit, duke theksuar se kjo forcë politike nuk është më e njëjta. Përmes një statusi në rrjetin social Facebook Rama përmes fotove të atyre që e ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 15:55
Ish-deputeti i LSI-së, Luan Rama ka uruar PS në 28 vjetorin e saj të themelit, duke theksuar se kjo forcë politike nuk është më e njëjta. Përmes një statusi në rrjetin social Facebook Rama përmes fotove të atyre që e ...

Basha ka ditëlindjen, Rama e uron nga Lushnja: Sot është e veçantë, i uroj shëndet
Kryeministri Edi Rama nga Lushnja, ku edhe po zhvillonte një takim me qytetarët i ka uruar ditëlindjen kryedemokratit Lulzim Basha. Rama tha se 12 qershori ishte një ditë e veçantë pasi 28 vjetori i Ps përkonte me ...
Lexo | 12-Jun-2019 20:13
Kryeministri Edi Rama nga Lushnja, ku edhe po zhvillonte një takim me qytetarët i ka uruar ditëlindjen kryedemokratit Lulzim Basha. Rama tha se 12 qershori ishte një ditë e veçantë pasi 28 vjetori i Ps përkonte me ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved