ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/06/2019 20:48

Sara Hoxha uron Ledionin për ditëlindje, dhe zbulon gjininë e foshnjës

Sara Hoxha uron Ledionin për ditëlindje, dhe zbulon gjininë e foshnjës
Sot, Ledion Liço feston ditëlindjen. Bashkëshortja e tij, Sara Hoxha, i ka bërë një urim të bukur në Instagram, ku dhe ka zbuluar se foshnja e dytë që po pret. Sara dhe Ledioni do të bëhen prindër të një djali të dytë. ...
Dritare | 13-Jun-2019 09:46
Sot, Ledion Liço feston ditëlindjen. Bashkëshortja e tij, Sara Hoxha, i ka bërë një urim të bukur në Instagram, ku dhe ka zbuluar se foshnja e dytë që po pret. Sara dhe Ledioni do të bëhen prindër të një djali të dytë. ...

Tayna vazhdon të sjell poza nga pushimet, shfaqet në bikini pranë një veture luksoze
Këngëtarja shqiptare, Tayna, aktualisht është duke punuar në projektin e ri muzikor. Derisa po punon në këngën e re ajo është duke shijuar edhe disa ditë të mira pushimi në një nga bregdetet shqiptare. Meqë shquhet për ...
Telegrafi | 13-Jun-2019 09:46
Këngëtarja shqiptare, Tayna, aktualisht është duke punuar në projektin e ri muzikor. Derisa po punon në këngën e re ajo është duke shijuar edhe disa ditë të mira pushimi në një nga bregdetet shqiptare. Meqë shquhet për ...

Labinot Tahiri dedikim për bashkëshorten: Më deshe kur nuk kisha lekë, jam shërbëtori yt
Këngëtari Labinot Tahiri i ka shkruar disa fjalë për një prej personave më të veçantë për të, bashkëshorten e tij, shkruan . Ai ka treguar se si ajo e ka dashur edhe atëherë kur nuk kishte lekë dhe ka theksuar respektin ...
Lajminet | 13-Jun-2019 09:27
Këngëtari Labinot Tahiri i ka shkruar disa fjalë për një prej personave më të veçantë për të, bashkëshorten e tij, shkruan . Ai ka treguar se si ajo e ka dashur edhe atëherë kur nuk kishte lekë dhe ka theksuar respektin ...

Cassie do bëhet nënë për herë të parë
Këngëtarja amerikane, Cassie Ventura, bëri publike lidhjen me trajnerin personal Alex Fine në dhjetor të vitit të kaluar. Cassie pak muaj pas lidhjes, ka njoftuar fansat e saj se është në pritje të ëmëbël të fëmijës së ...
Telegrafi | 13-Jun-2019 09:12
Këngëtarja amerikane, Cassie Ventura, bëri publike lidhjen me trajnerin personal Alex Fine në dhjetor të vitit të kaluar. Cassie pak muaj pas lidhjes, ka njoftuar fansat e saj se është në pritje të ëmëbël të fëmijës së ...

Videoja me gjashtë minutat e parë të Kloppit si kampion i Evropës
Faqja zyrtare e Liverpoolit në rrjetin social Twitter e ka publikuar një video ku shihet të gjitha veprimet e trajnerit Jurgen Kloppit për gjashtë minuta, duke filluar nga momenti kur gjyqtari e sinjalizoi fundin e ...
Kosova Sot | 13-Jun-2019 09:07
Faqja zyrtare e Liverpoolit në rrjetin social Twitter e ka publikuar një video ku shihet të gjitha veprimet e trajnerit Jurgen Kloppit për gjashtë minuta, duke filluar nga momenti kur gjyqtari e sinjalizoi fundin e ...

Urimi i Mozzikut për ditëlindjen e Getinjos
Sot (e enjte), reperi i njohur shqiptar, Getinjo, feston ditëlindjen e tij të 28-të. Me këtë rast ka pranuar urime të shumta nga fansat e tij, duke mos munguar edhe një urim i veçantë nga vëllai, Mozzik. Përmes një ...
Telegrafi | 13-Jun-2019 08:59
Sot (e enjte), reperi i njohur shqiptar, Getinjo, feston ditëlindjen e tij të 28-të. Me këtë rast ka pranuar urime të shumta nga fansat e tij, duke mos munguar edhe një urim i veçantë nga vëllai, Mozzik. Përmes një ...

Genta Ismajli bëhet bionde
Genta Ismajli është një prej këngëtareve shqiptare e cila ka stil të veçantë, shkruan . Ajo ka luajtur shpesh edhe me ngjyrat e flokëve, andaj edhe së fundmi ka vendosur t’i ndryshojë ato. Këtë herë Genta ka zgjedhur që ...
Lajminet | 13-Jun-2019 09:03
Genta Ismajli është një prej këngëtareve shqiptare e cila ka stil të veçantë, shkruan . Ajo ka luajtur shpesh edhe me ngjyrat e flokëve, andaj edhe së fundmi ka vendosur t’i ndryshojë ato. Këtë herë Genta ka zgjedhur që ...

Cassie në pritje të fëmijës së parë me Alex
Cassie do të bëhet nënë! Këngëtarja 32-vjeçare njoftoi me anë të Instagramit se ajo dhe i dashuri I saj, trajneri personal, Alex Fine, janë në pritje të një vajze të vogël. “Mezi presim ta takojmë beben tonë vajzë. Ju ...
Klan Kosova | 13-Jun-2019 08:59
Cassie do të bëhet nënë! Këngëtarja 32-vjeçare njoftoi me anë të Instagramit se ajo dhe i dashuri I saj, trajneri personal, Alex Fine, janë në pritje të një vajze të vogël. “Mezi presim ta takojmë beben tonë vajzë. Ju ...

Kevin Durant pas operacionit të suksesshëm: Shihemi shumë shpejt në parket
Dy ditë pas kthimit të pasuksesshëm në parket dhe lëndimit të ri, Kevin Durant i është nënshtruar një operacioni të suksesshëm. Super ylli i Golden State Warriors dhe lojtari më i mirë në dy finalet e fundit, luajti ...
Telegrafi | 13-Jun-2019 08:27
Dy ditë pas kthimit të pasuksesshëm në parket dhe lëndimit të ri, Kevin Durant i është nënshtruar një operacioni të suksesshëm. Super ylli i Golden State Warriors dhe lojtari më i mirë në dy finalet e fundit, luajti ...

Edhe Genta Ismajli me ndryshim të ri në dukje, bëhet bionde
Këngëtarja nga Gjilani, Genta Ismajli, ka ndërruar ngjyrën e flokëve. Bukuroshja shqiptare e hiteve të ndryshme ka vendosur të bëjë edhe një ndryshim të ri në dukje, si një pjesë e madhe e yjeve shqiptare. Meqë gjithë ...
Telegrafi | 13-Jun-2019 08:27
Këngëtarja nga Gjilani, Genta Ismajli, ka ndërruar ngjyrën e flokëve. Bukuroshja shqiptare e hiteve të ndryshme ka vendosur të bëjë edhe një ndryshim të ri në dukje, si një pjesë e madhe e yjeve shqiptare. Meqë gjithë ...

Videoja me gjashtë minutat e parë të Kloppit si kampion i Evropës
Faqja zyrtare e Liverpoolit në rrjetin social Twitter e ka publikuar një video ku shihet të gjitha veprimet e trajnerit Jurgen Kloppit për gjashtë minuta, duke filluar nga momenti kur gjyqtari e sinjalizoi fundin e ...
Gazeta Express | 13-Jun-2019 08:52
Faqja zyrtare e Liverpoolit në rrjetin social Twitter e ka publikuar një video ku shihet të gjitha veprimet e trajnerit Jurgen Kloppit për gjashtë minuta, duke filluar nga momenti kur gjyqtari e sinjalizoi fundin e ...

Shtohet familja e Turit dhe Orindës...
Por deri tani duket se per ta eshte ende heret, dhe deri sa ta zbrese zoti, te dy bashkeshortet e rinj kane menduar qe vemendjen ta drejtojne tek nje kater-putrosh Labrador qe kane marre ne shtepi. "Lajmin" e ka dhene ...
ikub.al | 12-Jun-2019 14:02
Por deri tani duket se per ta eshte ende heret, dhe deri sa ta zbrese zoti, te dy bashkeshortet e rinj kane menduar qe vemendjen ta drejtojne tek nje kater-putrosh Labrador qe kane marre ne shtepi. "Lajmin" e ka dhene ...

Jonida Vokshi është e lidhur, por scoop-i s'qëndron këtu
Pak ore me pare, ne llogarine e saj te Instagram-it, Jonida postoi nje video ku tregoi pak a shume ç'do te ndodhe ne "Personale", ku i ftuari eshte bashkeshorti i ardhshem. "Jam shume e lumtur qe me erdhi dita ta ze ...
ikub.al | 12-Jun-2019 13:42
Pak ore me pare, ne llogarine e saj te Instagram-it, Jonida postoi nje video ku tregoi pak a shume ç'do te ndodhe ne "Personale", ku i ftuari eshte bashkeshorti i ardhshem. "Jam shume e lumtur qe me erdhi dita ta ze ...

Ja që ndodhi. Marina zhgënjen dhe fans-at s'ja falin
Dhe shkak, siç mund ta merrni me mend ishte nje foto, ne dukje e pa fajshme, por qe zgjoi shume komente, dhe shume ishin ne formen e kritikes. Biondja bukuroshe postoi ne Instagram nje foto dhe menjehere kritiket ju ...
ikub.al | 12-Jun-2019 13:10
Dhe shkak, siç mund ta merrni me mend ishte nje foto, ne dukje e pa fajshme, por qe zgjoi shume komente, dhe shume ishin ne formen e kritikes. Biondja bukuroshe postoi ne Instagram nje foto dhe menjehere kritiket ju ...

Nora, seksi edhe në dalje të zakonshme
Këngëtarja Nora Istrefi pas këngës së saj me Era Istrefin është shfaqur përsëri me një paraqitje tepër seksi Nora, e cila është e njohur pos këngës edhe për asetet e saj seksi është parë në lagjen e saj ku banon. Ajo ka ...
Zeri | 13-Jun-2019 08:44
Këngëtarja Nora Istrefi pas këngës së saj me Era Istrefin është shfaqur përsëri me një paraqitje tepër seksi Nora, e cila është e njohur pos këngës edhe për asetet e saj seksi është parë në lagjen e saj ku banon. Ajo ka ...

Los Angeles Times shkruan për bukurinë e “Miss Universe Albania 2019”
Me një trup prej sportiste, linja trupore joshëse si dhe e pashme, kishte të gjitha predispozitat për të konkurruar në një garë të bukurisë. Bëhet fjalë për Cindy Marinan, volejbollisten e kombëtares shqiptare që jeton ...
Telegrafi | 13-Jun-2019 07:59
Me një trup prej sportiste, linja trupore joshëse si dhe e pashme, kishte të gjitha predispozitat për të konkurruar në një garë të bukurisë. Bëhet fjalë për Cindy Marinan, volejbollisten e kombëtares shqiptare që jeton ...

Meta apo Juncker, Rama nxjerr videon: Kujt i besoni?
TIRANE Pas kthimit nga Brukseli, kryeministri Edi Rama, ka postuar një video në instagram ku vë përballë, qëndrimin e Presidentit Ilir Meta për zgjedhjet vendore dhe procesin e integrimit, me atë të Presidentit të ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 15:40
TIRANE Pas kthimit nga Brukseli, kryeministri Edi Rama, ka postuar një video në instagram ku vë përballë, qëndrimin e Presidentit Ilir Meta për zgjedhjet vendore dhe procesin e integrimit, me atë të Presidentit të ...

Dua Lipa i përgjigjet akuzave për ‘photoshop’, publikon fotot
TIRANE Edhe Dua Lipa si të gjithë personazhet e tjerë publikë përballet shpesh me komente nga më të ndryshmet, ndonjëherë edhe të çuditshme. Së fundmi këngëtarja është irrituar shumë nga disa komentues që e kanë akuzuar ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 10:36
TIRANE Edhe Dua Lipa si të gjithë personazhet e tjerë publikë përballet shpesh me komente nga më të ndryshmet, ndonjëherë edhe të çuditshme. Së fundmi këngëtarja është irrituar shumë nga disa komentues që e kanë akuzuar ...

“Të njëjtët politikanë, dogjën 2 breza e po përvëlojnë të tretin”
TIRANË Zëvendëskryeministri Erion Braçe shprehet i bindur se zgjedhjet lokale do të mbahen me 30 qershor. Me një reagim të gjatë në llogarinë e tij në “Instagram”, numri dy i qeverisë ka hedhur akuza të forta për ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 12:33
TIRANË Zëvendëskryeministri Erion Braçe shprehet i bindur se zgjedhjet lokale do të mbahen me 30 qershor. Me një reagim të gjatë në llogarinë e tij në “Instagram”, numri dy i qeverisë ka hedhur akuza të forta për ...

S4MM ka gati këngën e re
“Mamacita” mban titullin një prej realizimeve të fundit të reperit nga Tetova, S4MM. Ky projekt i tij i lansuar para pak javësh u prit mjaft mirë nga publiku dhe ka kaluar mbi katër milionë shikime në YouTube. Ndërsa ...
Telegrafi | 13-Jun-2019 00:00
“Mamacita” mban titullin një prej realizimeve të fundit të reperit nga Tetova, S4MM. Ky projekt i tij i lansuar para pak javësh u prit mjaft mirë nga publiku dhe ka kaluar mbi katër milionë shikime në YouTube. Ndërsa ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved