ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/06/2019 21:19

Përplasen tre makina në autostradën Lezhë-Laç, ka të plagosur

Përplasen tre makina në autostradën Lezhë-Laç, ka të plagosur
Një aksident ka ndodhur në autostradën Lezhë-Laç në vendin e quajtur ‘Mbikalimi i Patokut’. Në aksident janë përlasur tre automjete, ku kontretisht mjeti tip Renault me drejtues shtetasin A.L 43 vjeç,banues në Durrës me ...
Ina-Online | 13-Jun-2019 01:21
Një aksident ka ndodhur në autostradën Lezhë-Laç në vendin e quajtur ‘Mbikalimi i Patokut’. Në aksident janë përlasur tre automjete, ku kontretisht mjeti tip Renault me drejtues shtetasin A.L 43 vjeç,banues në Durrës me ...

Vrasja në Laç, ky është i riu që humbi jetën (FOTO)
Një 24 vjeçar ka humbur jetën pas një konflikti për një vend parkimi mbrëmjen e së martës në qytetin e Laçit. Ngjarja e cila ka ndodhur në afërsi të Gjykatës së Laçit ka tronditur qytetin e mbushur me pelegrinë që ...
Medial | 13-Jun-2019 00:48
Një 24 vjeçar ka humbur jetën pas një konflikti për një vend parkimi mbrëmjen e së martës në qytetin e Laçit. Ngjarja e cila ka ndodhur në afërsi të Gjykatës së Laçit ka tronditur qytetin e mbushur me pelegrinë që ...

Tronditet Laçi, vrasje për një vend parkimi në mbrëmjen e festës së Shna Ndout
Qyteti i Laçit është tronditur mbrëmjen e sotme nga një vrasje me armë zjarri. Sipas informacioneve të para një person ka ndërruar jetë në spital nga plagët e shkaktuara nga plumbat. Policia ka nisur hetimin për ...
Dritare | 13-Jun-2019 00:39
Qyteti i Laçit është tronditur mbrëmjen e sotme nga një vrasje me armë zjarri. Sipas informacioneve të para një person ka ndërruar jetë në spital nga plagët e shkaktuara nga plumbat. Policia ka nisur hetimin për ...

Vrasja në Laç, ky është i riu që humbi jetën (FOTO)
Një 24 vjeçar ka humbur jetën pas një konflikti për një vend parkimi mbrëmjen e së martës në qytetin e Laçit. Ngjarja e cila ka ndodhur në afërsi të Gjykatës së Laçit ka tronditur qytetin e mbushur me pelegrinë që ...
BalkanWeb | 13-Jun-2019 00:31
Një 24 vjeçar ka humbur jetën pas një konflikti për një vend parkimi mbrëmjen e së martës në qytetin e Laçit. Ngjarja e cila ka ndodhur në afërsi të Gjykatës së Laçit ka tronditur qytetin e mbushur me pelegrinë që ...

Emri/ Vrasje për një vend parkimi, ja kush është 22-vjeçari që u ekzekutua sot në Laç!
Laçi është tronditur mbrëmjen e sotme nga një vrasje për një vend parkimi pranë gjykatës. Bëhet me dije se i vrarë ka mbetur 22-vjeçari Viktor Shkorreti, ndërkohë autori është larguar menjëherë nga vendngjarja dhe ...
Dritare | 13-Jun-2019 00:39
Laçi është tronditur mbrëmjen e sotme nga një vrasje për një vend parkimi pranë gjykatës. Bëhet me dije se i vrarë ka mbetur 22-vjeçari Viktor Shkorreti, ndërkohë autori është larguar menjëherë nga vendngjarja dhe ...

Tre automjete përfshihen në aksident në aksin Lezhë-Laç
Një aksident ku janë përfshirë tre automjete ka ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Lezhë-Laç në vendin e quajtur “Mbikalimi i Patokut” por që fatmirësisht nuk ka pasur viktima por vetëm të lënduar që janë jashtë ...
BalkanWeb | 13-Jun-2019 00:25
Një aksident ku janë përfshirë tre automjete ka ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Lezhë-Laç në vendin e quajtur “Mbikalimi i Patokut” por që fatmirësisht nuk ka pasur viktima por vetëm të lënduar që janë jashtë ...

Të shtëna me armë në Laç, vritet 24 vjeçari (EMRI)
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Laç ku pas të shtënave me armë zjarri ka mbetur i vrarë një person. Sipas burimeve raportohet se viktima është Viktor Shkorreti 24 vjeç. Mësohet se i riu është qëlluar ...
BalkanWeb | 13-Jun-2019 00:05
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Laç ku pas të shtënave me armë zjarri ka mbetur i vrarë një person. Sipas burimeve raportohet se viktima është Viktor Shkorreti 24 vjeç. Mësohet se i riu është qëlluar ...

Vritet 24-vjeçari në Laç
Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur orët e vona të mbrëmjes së mërkurë në afërsi të stadiumit në Laç, Kurbin. Policia tha se në rrethana ende të paqarta është vrarë me armë zjarri 24-vjeçari me iniciale V. SH. Sipas ...
TV Klan | 13-Jun-2019 00:25
Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur orët e vona të mbrëmjes së mërkurë në afërsi të stadiumit në Laç, Kurbin. Policia tha se në rrethana ende të paqarta është vrarë me armë zjarri 24-vjeçari me iniciale V. SH. Sipas ...

Tiranë/ Shoferi humb kontrollin mbi automjetin, plagoset këmbësori
Në një informacion paraprak të ardhur në redaksinë e Top Channel bëjnë me dije se në Tiranë, në rrugën “Ali Demi”, në afërsi të kryqëzimit mjeti me drejtues shtetasin I. S ka humbur kontrollin duke u përplasur me një ...
Top Channel | 12-Jun-2019 22:05
Në një informacion paraprak të ardhur në redaksinë e Top Channel bëjnë me dije se në Tiranë, në rrugën “Ali Demi”, në afërsi të kryqëzimit mjeti me drejtues shtetasin I. S ka humbur kontrollin duke u përplasur me një ...

Makina humb kontrollin dhe përplas kalimtarin në Tiranë
TIRANË Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Një shofer makine është përplasur me shtyllën, ndërsa ka lënë të lënduar edhe një kalimtar të rastit. Njoftimi i policisë: Tiranë/Informacion Paraprak Në ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 21:47
TIRANË Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Një shofer makine është përplasur me shtyllën, ndërsa ka lënë të lënduar edhe një kalimtar të rastit. Njoftimi i policisë: Tiranë/Informacion Paraprak Në ...

Laç/ Hajdutët shkojnë për të vjedhur, plagosin një 29-vjeçar
LAC Një ngjarje kriminale ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Laçit. Dy persona kanë shkuar në një familje për të vjedhur, por janë pikasur nga ana e familjarëve. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “Balkanweb” ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 20:53
LAC Një ngjarje kriminale ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Laçit. Dy persona kanë shkuar në një familje për të vjedhur, por janë pikasur nga ana e familjarëve. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “Balkanweb” ...

Konflikti për vendin e parkimit, vritet 25-vjeçari
Një 25-vjeçar është qëlluar për vdekje mbrëmjen e të mërkurës në Laç. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pranë Gjykatës së Kurbinit. Dyshohet se shkak ka qenë një konflikt banal për një vend parkimi. Policia ka mbërritur në ...
TV Klan | 13-Jun-2019 00:04
Një 25-vjeçar është qëlluar për vdekje mbrëmjen e të mërkurës në Laç. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pranë Gjykatës së Kurbinit. Dyshohet se shkak ka qenë një konflikt banal për një vend parkimi. Policia ka mbërritur në ...

Makina përplas gruan në Fier, dërgohet me urgjencë në spital
FIER Një aksident me pasojë plagosjen e një shtetase ka ndodhur këtë pasdite në rrethin e Fierit. Gazetari Ervis Kuçi raporton për “Balkanweb ” se një mjet ka përplasur një këmbësore në fshatin Lalar. E plagosura është ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 20:06
FIER Një aksident me pasojë plagosjen e një shtetase ka ndodhur këtë pasdite në rrethin e Fierit. Gazetari Ervis Kuçi raporton për “Balkanweb ” se një mjet ka përplasur një këmbësore në fshatin Lalar. E plagosura është ...

Makina përplas turistin ukrainas në aksin Elbasan – Librazhd
LIBRAZHD Një turist që paraprakisht thuhet se është nga Ukraina është aksidentuar, pasi u përplas nga një automjet në aksin rrugor Elbasan – Librazhd. Gazetari Fatmir Popja raporton për “Balkanweb ” se sipas burimeve jo ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 19:47
LIBRAZHD Një turist që paraprakisht thuhet se është nga Ukraina është aksidentuar, pasi u përplas nga një automjet në aksin rrugor Elbasan – Librazhd. Gazetari Fatmir Popja raporton për “Balkanweb ” se sipas burimeve jo ...

Elbasan/ 24-vjeçari përplas me makinë 35-vjeçarin
Një 24 vjeçar nga Elbasani ka aksidentuar me makinë një 35-vjeçar në aksin rrugor Elbasan-Librazhd.
Top Channel | 12-Jun-2019 18:30
Një 24 vjeçar nga Elbasani ka aksidentuar me makinë një 35-vjeçar në aksin rrugor Elbasan-Librazhd.

Konflikti për vendin e parkimit, vritet 25-vjeçari
Një 25-vjeçar është qëlluar për vdekje mbrëmjen e të mërkurës në Laç. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pranë Gjykatës së Kurbinit. Dyshohet se shkak ka qenë një konflikt banal për një vend parkimi. Policia ka mbërritur në ...
ABCNews | 12-Jun-2019 23:53
Një 25-vjeçar është qëlluar për vdekje mbrëmjen e të mërkurës në Laç. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pranë Gjykatës së Kurbinit. Dyshohet se shkak ka qenë një konflikt banal për një vend parkimi. Policia ka mbërritur në ...

Aksident në mes të Tiranës, 1 i plagosur!
Një aksident ka ndodhur para pak minutash në kryeqytet, ku një makinë ka përplasur një këmbësor. Sipas policisë, aksidenti ka ndodhur në Ali Dem, pasi mjeti i drejtuar nga I.S ka dalë nga rruga dhe është përplasur me ...
Telegraf | 12-Jun-2019 21:54
Një aksident ka ndodhur para pak minutash në kryeqytet, ku një makinë ka përplasur një këmbësor. Sipas policisë, aksidenti ka ndodhur në Ali Dem, pasi mjeti i drejtuar nga I.S ka dalë nga rruga dhe është përplasur me ...

Aksidentohet nga makineria, humb jetën punëtori i minierës
LIBRAZHD Një 52-vjeçar ka humbur jetën në punë. Ngjarja ka ndodhur në Librazhd, ku 52-vjeçari me iniciale H.Ç., banues në fshatin Pishkash, punëtor në minierë, ka ndërruar jetë pasi është aksidentuar me makineri të ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 11:52
LIBRAZHD Një 52-vjeçar ka humbur jetën në punë. Ngjarja ka ndodhur në Librazhd, ku 52-vjeçari me iniciale H.Ç., banues në fshatin Pishkash, punëtor në minierë, ka ndërruar jetë pasi është aksidentuar me makineri të ...

Aksident në Krujë, 2 makina përplasen kokë më kokë, 2 të plagosur
KRUJË Dy persona kanë mbetur të plagosur në një aksident në Krujë mëngjesin e sotëm. Sipas informacioneve të para, aksidenti ndodhi në qendër të Krujës, ku dy mjete tip “Benz”, një me targa AA 828 UF dhe tjetri me targë ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 09:15
KRUJË Dy persona kanë mbetur të plagosur në një aksident në Krujë mëngjesin e sotëm. Sipas informacioneve të para, aksidenti ndodhi në qendër të Krujës, ku dy mjete tip “Benz”, një me targa AA 828 UF dhe tjetri me targë ...

Vritet 25 vjeçari shqiptar, shkak sherri për një vend parkimi
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje të vonë në qytetin e Laçit, ku një i ri është qëlluar për vdekje. Ngjarja ka ndodhur fare pranë Gjykatës së Kurbinit. Nga të dhënat paraprake mësohet se i riu i mbetur i ...
Gazeta Express | 13-Jun-2019 00:04
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje të vonë në qytetin e Laçit, ku një i ri është qëlluar për vdekje. Ngjarja ka ndodhur fare pranë Gjykatës së Kurbinit. Nga të dhënat paraprake mësohet se i riu i mbetur i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved