ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/06/2019 20:58

Paskal Milo: S’ka rëndësi kur bëhen zgjedhjet, por të jenë sipas standardeve

Paskal Milo: S’ka rëndësi kur bëhen zgjedhjet, por të jenë sipas standardeve
Partia Demokracia Sociale e udhëhequr nga Paskal Milo bëhet partia e parë e majtë që shprehet e gatshme për të pranuar shfuqizimin e 30 qershorit si datë për zgjedhjet lokale. Pas takimit që zhvilloi në Presidencë me ...
Ina-Online | 13-Jun-2019 01:21
Partia Demokracia Sociale e udhëhequr nga Paskal Milo bëhet partia e parë e majtë që shprehet e gatshme për të pranuar shfuqizimin e 30 qershorit si datë për zgjedhjet lokale. Pas takimit që zhvilloi në Presidencë me ...

Meta nis konsultimet për datën e re të zgjedhjeve
Pasi dekretoi shfuqizimin e zgjedhjeve në 30 Qershor, kreu i shtetit nisi konsultimet me përfaqësues të partive politike për të diskutuar një tjetër datë. Takimin e parë që zgjati për afro 30 minuta, Presidenti Meta e ...
TV Klan | 12-Jun-2019 23:46
Pasi dekretoi shfuqizimin e zgjedhjeve në 30 Qershor, kreu i shtetit nisi konsultimet me përfaqësues të partive politike për të diskutuar një tjetër datë. Takimin e parë që zgjati për afro 30 minuta, Presidenti Meta e ...

Meta mbaroi bisedimet e para me partitë për zgjidhjen e krizës
Ka zgjatur 40 minuta takimi i parë konsultativ mes Kreut të Shtetit, Ilir Meta dhe krerëve të partive politike, për caktimin e një date të mundshme të zgjedhjeve. Takimi mes tyre u zhvillua në ambientet e Presidencës. ...
Illyriapress | 12-Jun-2019 22:57
Ka zgjatur 40 minuta takimi i parë konsultativ mes Kreut të Shtetit, Ilir Meta dhe krerëve të partive politike, për caktimin e një date të mundshme të zgjedhjeve. Takimi mes tyre u zhvillua në ambientet e Presidencës. ...

Milo: Interesi kombëtar vjen para aleancës me PS-në
Kreu i Partisë Demokracia Sociale, Paskal Milo, ka zhvilluar një takim me presidentin e vendit Ilir Meta. Pas takimit me presidentin, Milo që kryeson një parti në aleancë me Ps-në, foli për mediat: “Me presidentin e ...
Gazeta Dita | 12-Jun-2019 22:29
Kreu i Partisë Demokracia Sociale, Paskal Milo, ka zhvilluar një takim me presidentin e vendit Ilir Meta. Pas takimit me presidentin, Milo që kryeson një parti në aleancë me Ps-në, foli për mediat: “Me presidentin e ...

Aleati i Ramës: 30 qershori mund të preket, s`ka rëndësi kur bëhen zgjedhjet, por si
Pas takimit që zhvilloi në Presidencë me presidentin Ilir Meta, Paskal Milo theksoi se “s’ka rëndësi se kur bëhen zgjedhjet, rëndësi ka që të bëhen sipas standardeve dhe të plotësojnë kriteret demokratike, të jenë të ...
Lajmi i Fundit | 12-Jun-2019 22:23
Pas takimit që zhvilloi në Presidencë me presidentin Ilir Meta, Paskal Milo theksoi se “s’ka rëndësi se kur bëhen zgjedhjet, rëndësi ka që të bëhen sipas standardeve dhe të plotësojnë kriteret demokratike, të jenë të ...

Milo takon Metën: S’është e rëndësishme data, por stabiliteti
Kreu i PDS Paskal Milo ka zhvilluar një takim me presidentin e vendit Ilir Meta. Milo foli për medias menjëherë pas takimit me kreun e shtetit. “Me presidentin e republikës diskutuam rreth situatës dhe zhvillimeve ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 21:02
Kreu i PDS Paskal Milo ka zhvilluar një takim me presidentin e vendit Ilir Meta. Milo foli për medias menjëherë pas takimit me kreun e shtetit. “Me presidentin e republikës diskutuam rreth situatës dhe zhvillimeve ...

30 qershori jo i paprekshëm për Paskal Milon: S’ka rëndësi kur bëhen zgjedhjet, por të jenë sipas standardeve
Partia Demokracia Sociale e udhëhequr nga Paskal Milo bëhet partia e parë e majtë që shprehet e gatshme për të pranuar shfuqizimin e 30 qershorit si datë për zgjedhjet lokale. Pas takimit që zhvilloi në Presidencë me ...
Top Channel | 12-Jun-2019 21:01
Partia Demokracia Sociale e udhëhequr nga Paskal Milo bëhet partia e parë e majtë që shprehet e gatshme për të pranuar shfuqizimin e 30 qershorit si datë për zgjedhjet lokale. Pas takimit që zhvilloi në Presidencë me ...

Nuanca të një shteti paralel: të vegjlit te Meta për “datë të re” zgjedhjesh, iu bashkangjitet Milo “pa post” te Rama
Krerë të partive të vogla aleatë të dyshes PD-LSI, shkuan në Presidencë për të diskutuar një datë të re zgjedhjesh lokale, në variantin Meta, në kohën kur mazhoranca vijon të ecë në shinat e 30 qershorit pa u ndaluar, ...
Tesheshi | 12-Jun-2019 22:20
Krerë të partive të vogla aleatë të dyshes PD-LSI, shkuan në Presidencë për të diskutuar një datë të re zgjedhjesh lokale, në variantin Meta, në kohën kur mazhoranca vijon të ecë në shinat e 30 qershorit pa u ndaluar, ...

Edhe Paskal Milo kundër 30 qershorit: S’ka rëndësi kur bëhen zgjedhjet, por të jenë sipas standardeve
Partia Demokracia Sociale e udhëhequr nga Paskal Milo bëhet partia e parë e majtë që pranon shfuqizimin e 30 qershorit si datë për zgjedhjet lokale. Pas takimit që zhvilloi në Presidencë me Ilir Metën, Milo theksoi se ...
Top Channel | 12-Jun-2019 20:48
Partia Demokracia Sociale e udhëhequr nga Paskal Milo bëhet partia e parë e majtë që pranon shfuqizimin e 30 qershorit si datë për zgjedhjet lokale. Pas takimit që zhvilloi në Presidencë me Ilir Metën, Milo theksoi se ...

Milo “del nga rreshti”: Nuk ka rëndësi 30 qershori, por një palë zgjedhje të lira dhe gjithëpërfshirëse
Partia Demokracia Sociale e udhëhequr nga Paskal Milo është dhe partia e parë e majtë dhe në koalicion me PS-në e Ramës, e cila është e gatshme të pranojë mosmbajtjen e zgjedhjeve më 30 qershor. Milo ka zhvilluar një ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 21:23
Partia Demokracia Sociale e udhëhequr nga Paskal Milo është dhe partia e parë e majtë dhe në koalicion me PS-në e Ramës, e cila është e gatshme të pranojë mosmbajtjen e zgjedhjeve më 30 qershor. Milo ka zhvilluar një ...

Partia e parë e majtë që nuk njeh 30 qershorin, Paskal Milo i PDS te Meta për datën e re
Kreu i Partisë Demokracia Sociale, Paskal Milo ka hyrë në Presidencë për të zhvilluar bisedime me Ilir Metën mbi datën e re për zgjedhjet lokale. Burime për Top Channel bëjnë me dije se Milo ka hyrë pak minuta më parë ...
Top Channel | 12-Jun-2019 20:29
Kreu i Partisë Demokracia Sociale, Paskal Milo ka hyrë në Presidencë për të zhvilluar bisedime me Ilir Metën mbi datën e re për zgjedhjet lokale. Burime për Top Channel bëjnë me dije se Milo ka hyrë pak minuta më parë ...

Paskal Milo: S’ka rëndësi kur bëhen zgjedhjet, por të jenë sipas standardeve
Partia Demokracia Sociale e udhëhequr nga Paskal Milo bëhet partia e parë e majtë që shprehet e gatshme për të pranuar shfuqizimin e 30 qershorit si datë për zgjedhjet lokale, transmeton TopChannel.tv. Pas takimit që ...
Portalb | 12-Jun-2019 21:20
Partia Demokracia Sociale e udhëhequr nga Paskal Milo bëhet partia e parë e majtë që shprehet e gatshme për të pranuar shfuqizimin e 30 qershorit si datë për zgjedhjet lokale, transmeton TopChannel.tv. Pas takimit që ...

Takimi në Presidencë/ Dashamir Shehi: Meta ftesë për PD-PS për datën e re të zgjedhjeve
Presidenti Ilir Meta do u dërgojë Partisë Socialiste dhe Partisë Demokratike ftesë për të diskutuar mbi datën e re të zgjedhjeve lokale. Kjo u bë e ditur nga kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi, pas përfundimit të takimit në ...
Top Channel | 12-Jun-2019 19:53
Presidenti Ilir Meta do u dërgojë Partisë Socialiste dhe Partisë Demokratike ftesë për të diskutuar mbi datën e re të zgjedhjeve lokale. Kjo u bë e ditur nga kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi, pas përfundimit të takimit në ...

Takimi me Metën, Shehi: Nuk ka avancim për çështjen zgjedhore
Ka përfunduar takimi i presidentit Ilir Meta me aleatët e PD. Kreu i LZHK foli për mediat, duke thënë se data e zgjedhjeve duhet të jetë derivat i palëve dhe jo i njëanshëm. “Takimi ishte shumë pozitiv. Për sot gjykojmë ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 19:53
Ka përfunduar takimi i presidentit Ilir Meta me aleatët e PD. Kreu i LZHK foli për mediat, duke thënë se data e zgjedhjeve duhet të jetë derivat i palëve dhe jo i njëanshëm. “Takimi ishte shumë pozitiv. Për sot gjykojmë ...

Data e re e zgjedhjeve, Meta nis konsultimet me drejtuesit e partive
Tri ditë pasi firmosi anulimin e zgjedhjeve, presidenti i Shqipërisë Ilir Meta po mendon të dekretojë një datë të re. Konsultimet ka vendosur t’i nisë me pengesën më të lehtë, 5 aleatët e kreut të PD-së Lulzim Basha, të ...
Flaka | 12-Jun-2019 21:16
Tri ditë pasi firmosi anulimin e zgjedhjeve, presidenti i Shqipërisë Ilir Meta po mendon të dekretojë një datë të re. Konsultimet ka vendosur t’i nisë me pengesën më të lehtë, 5 aleatët e kreut të PD-së Lulzim Basha, të ...

Data e re e zgjedhjeve, nis takimi në Presidencë me aleatët e PD
Ndonëse mazhoranca socialiste refuzon të njohë dekretin për shfuqizimin e 30 qershorit, në Presidencë ka nisur takimi midis Ilir Metës dhe aleatëve të Partisë Demokratike për të përcaktuar një datë të re për zgjedhjet ...
Top Channel | 12-Jun-2019 19:20
Ndonëse mazhoranca socialiste refuzon të njohë dekretin për shfuqizimin e 30 qershorit, në Presidencë ka nisur takimi midis Ilir Metës dhe aleatëve të Partisë Demokratike për të përcaktuar një datë të re për zgjedhjet ...

Data e re e zgjedhjeve, Meta nis pasdite konsultimet me drejtuesit e partive
Tri ditë pasi firmosi anulimin e zgjedhjeve, Presidenti Ilir Meta po mendon të dekretojë një datë të re. Konsultimet ka vendosur t’i nisë me pengesën më të lehtë, 5 aleatët e Bashës të cilët publikisht kanë kërkuar ...
Top Channel | 12-Jun-2019 15:54
Tri ditë pasi firmosi anulimin e zgjedhjeve, Presidenti Ilir Meta po mendon të dekretojë një datë të re. Konsultimet ka vendosur t’i nisë me pengesën më të lehtë, 5 aleatët e Bashës të cilët publikisht kanë kërkuar ...

Data e re e zgjedhjeve/ Aleatët e PD, takim me Bashën
Aleatët e Partisë Demokratike kanë njoftuar sot një takim me kreu e selisë blu.
Top Channel | 12-Jun-2019 12:26
Aleatët e Partisë Demokratike kanë njoftuar sot një takim me kreu e selisë blu.

Takimi i Metës me aleatët e PD, Shehi: Opozita s’ka datë konkrete për zgjedhjet
Ka përfunduar takimi për rreth 30 minuta i presidentit Ilir Meta me aleatët e Partisë Demokratike, ku bëhet me dije se temë ka qenë data e re e zgjedhjeve pas çdekretimit të 30 Qershorit. Kryetari i LZHK-së, Dashamir ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 20:21
Ka përfunduar takimi për rreth 30 minuta i presidentit Ilir Meta me aleatët e Partisë Demokratike, ku bëhet me dije se temë ka qenë data e re e zgjedhjeve pas çdekretimit të 30 Qershorit. Kryetari i LZHK-së, Dashamir ...

Eksodi ‘99/ Ilir Meta kafe në Kukës: Krenar për këtë qytet (Foto)
KUKËS Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka qëndruar sot në qytetin e Kukësit. Kreu i shtetit ka kujtuar eksodin e shqiptarëve të Kosovës, ndërsa përgëzoi qytetarët e Kukësit për mikpritjen madhështore, të cilën e ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 10:17
KUKËS Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka qëndruar sot në qytetin e Kukësit. Kreu i shtetit ka kujtuar eksodin e shqiptarëve të Kosovës, ndërsa përgëzoi qytetarët e Kukësit për mikpritjen madhështore, të cilën e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved