ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/06/2019 21:29

Ngjarja e Laçit, kush është i riu

Ngjarja e Laçit, kush është i riu
Viktor Shkorreti humbi jetën mbrëmjen e djeshme në Laç, pasi u qëllua me breshëri kallashnikovi. Vrasja e rëndë e 24-vjeçarit ndodhi pë shkak të zënkës për një vendparkim, thanë burime paraprake nga policia, por ende ...
Lajmi i Fundit | 13-Jun-2019 09:39
Viktor Shkorreti humbi jetën mbrëmjen e djeshme në Laç, pasi u qëllua me breshëri kallashnikovi. Vrasja e rëndë e 24-vjeçarit ndodhi pë shkak të zënkës për një vendparkim, thanë burime paraprake nga policia, por ende ...

Laç, vritet me armë zjarri 24 vjeçari, polica zbardh ngjarjen
Një 24 vjeçar është vrarë me armë zjarri në afërsi të stadiumit të Laçit mbrëmjen e djeshme.Ngjarja ka ndodhur për shkak të një konflikti mes të rinjsh për një parkim në mes të rrugës. Nga tërësia e veprimeve hetimore ...
RTSH | 13-Jun-2019 09:39
Një 24 vjeçar është vrarë me armë zjarri në afërsi të stadiumit të Laçit mbrëmjen e djeshme.Ngjarja ka ndodhur për shkak të një konflikti mes të rinjsh për një parkim në mes të rrugës. Nga tërësia e veprimeve hetimore ...

Vrau 24-vjeçarin për një vend parkimi, shqiptari shpallet në kërkim
Zbardhet vrasja e 24 vjeçarit Viktor Shkorreti. Identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i dyshuar i vrasjes së ndodhur mbrëmjen e djeshme. Në lidhje me ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme në lagjen në afërsi të ...
Gazeta Observer | 13-Jun-2019 09:17
Zbardhet vrasja e 24 vjeçarit Viktor Shkorreti. Identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i dyshuar i vrasjes së ndodhur mbrëmjen e djeshme. Në lidhje me ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme në lagjen në afërsi të ...

Vrasja e 24-vjeçarit në Laç, identifikohet dhe shpallet në kërkim autori
Zbardhet vrasja e 24 vjeçarit Viktor Shkorreti në Laç. Policia bën të ditur se është identifikuar dhe shpallur në kërkim autori i dyshuar i vrasjes së ndodhur mbrëmjen e djeshme. Sipas bluve autori i kësaj ngjarjeje, që ...
Gazeta55 | 13-Jun-2019 09:09
Zbardhet vrasja e 24 vjeçarit Viktor Shkorreti në Laç. Policia bën të ditur se është identifikuar dhe shpallur në kërkim autori i dyshuar i vrasjes së ndodhur mbrëmjen e djeshme. Sipas bluve autori i kësaj ngjarjeje, që ...

Vrasje për parkim/ Pas grindjes qëllohet me armë 25-vjeçari në Laç
Qyteti i Laçit është tronditur nga një vrasje në orët e vona të mbrëmjes së djeshme. Pas një sherri për një vend parkimi është qëlluar për vdekje me armë zjarri 25 vjeçari Viktor Shkorreti.
Top Channel | 13-Jun-2019 09:02
Qyteti i Laçit është tronditur nga një vrasje në orët e vona të mbrëmjes së djeshme. Pas një sherri për një vend parkimi është qëlluar për vdekje me armë zjarri 25 vjeçari Viktor Shkorreti.

Vritet një 24 vjeçar në Laç
Policia tha se në rrethana ende të paqarta është vrarë me armë zjarri 24-vjeçari me iniciale V. SH. Sipas ABC News dyshohet se shkak ka qenë një konflikt banal për një vend parkimi. Grupi hetimor po punon për zbardhjen ...
Lajminet | 13-Jun-2019 09:08
Policia tha se në rrethana ende të paqarta është vrarë me armë zjarri 24-vjeçari me iniciale V. SH. Sipas ABC News dyshohet se shkak ka qenë një konflikt banal për një vend parkimi. Grupi hetimor po punon për zbardhjen ...

Vrasja në Laç/ Identifikohet autori i dyshuar i ngjarjes
Mbrëmjen e djeshme në afërsi të stadiumit të Laçit 24- vjeçari Viktor Shkorreti mbeti i vrarë pasi u qëllua me armë zjarri.
Top Channel | 13-Jun-2019 08:40
Mbrëmjen e djeshme në afërsi të stadiumit të Laçit 24- vjeçari Viktor Shkorreti mbeti i vrarë pasi u qëllua me armë zjarri.

Vrau 24-vjeçarin për një vend parkimi, shqiptari shpallet në kërkim
Zbardhet vrasja e 24 vjeçarit Viktor Shkorreti. Identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i dyshuar i vrasjes së ndodhur mbrëmjen e djeshme. Në lidhje me ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme në lagjen në afërsi të ...
Indeks Online | 13-Jun-2019 09:05
Zbardhet vrasja e 24 vjeçarit Viktor Shkorreti. Identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i dyshuar i vrasjes së ndodhur mbrëmjen e djeshme. Në lidhje me ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme në lagjen në afërsi të ...

Vrasja e 24-vjeçarit në Laç, shpallet në kërkim autori
LAÇ Laçi u trondit mbrëmë nga vrasja e një 24-vjeçari, pranë stadiumit të qytetit. Viktimë e atentatit mbeti Viktor Shkorreti. Në lidhje me këtë ngjarje, policia tha se ka bërë identifikimin e autorit dhe shpalljen e ...
BalkanWeb | 13-Jun-2019 08:39
LAÇ Laçi u trondit mbrëmë nga vrasja e një 24-vjeçari, pranë stadiumit të qytetit. Viktimë e atentatit mbeti Viktor Shkorreti. Në lidhje me këtë ngjarje, policia tha se ka bërë identifikimin e autorit dhe shpalljen e ...

Zbardhet ngjarja në Laç, shpallet në kërkim autori
Eshte zbardhur vrasja e djeshme në Laç. Eshtë identifikuar dhe është shpallur në kërkim autori i ngjarjes së rendë Njoftimi i sotshem i policisë Kurbin Zbardhet vrasja e 24 vjeçarit V.SH. Identifikohet dhe shpallet në ...
Lajmi i Fundit | 13-Jun-2019 09:02
Eshte zbardhur vrasja e djeshme në Laç. Eshtë identifikuar dhe është shpallur në kërkim autori i ngjarjes së rendë Njoftimi i sotshem i policisë Kurbin Zbardhet vrasja e 24 vjeçarit V.SH. Identifikohet dhe shpallet në ...

Vrasja në Laç, identifikohet dhe shpallet në kërkim autori
Është identifikuar dhe shpallur në kërkim autori i vrasjes së 24 vjeçarit Viktor Shkorreti mbrëmjen e së mërkurës në Laç. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta, pas një konflikti të çastit, dhe se ...
VizionPlus | 13-Jun-2019 08:39
Është identifikuar dhe shpallur në kërkim autori i vrasjes së 24 vjeçarit Viktor Shkorreti mbrëmjen e së mërkurës në Laç. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta, pas një konflikti të çastit, dhe se ...

Vrasja në Laç, ky është i riu që humbi jetën (FOTO)
Një 24 vjeçar ka humbur jetën pas një konflikti për një vend parkimi mbrëmjen e së martës në qytetin e Laçit. Ngjarja e cila ka ndodhur në afërsi të Gjykatës së Laçit ka tronditur qytetin e mbushur me pelegrinë që ...
BalkanWeb | 13-Jun-2019 00:31
Një 24 vjeçar ka humbur jetën pas një konflikti për një vend parkimi mbrëmjen e së martës në qytetin e Laçit. Ngjarja e cila ka ndodhur në afërsi të Gjykatës së Laçit ka tronditur qytetin e mbushur me pelegrinë që ...

Të shtëna me armë në Laç, vritet 24 vjeçari (EMRI)
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Laç ku pas të shtënave me armë zjarri ka mbetur i vrarë një person. Sipas burimeve raportohet se viktima është Viktor Shkorreti 24 vjeç. Mësohet se i riu është qëlluar ...
BalkanWeb | 13-Jun-2019 00:05
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Laç ku pas të shtënave me armë zjarri ka mbetur i vrarë një person. Sipas burimeve raportohet se viktima është Viktor Shkorreti 24 vjeç. Mësohet se i riu është qëlluar ...

Laç/ Hajdutët shkojnë për të vjedhur, plagosin një 29-vjeçar
LAC Një ngjarje kriminale ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Laçit. Dy persona kanë shkuar në një familje për të vjedhur, por janë pikasur nga ana e familjarëve. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “Balkanweb” ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 20:53
LAC Një ngjarje kriminale ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Laçit. Dy persona kanë shkuar në një familje për të vjedhur, por janë pikasur nga ana e familjarëve. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “Balkanweb” ...

Vritet 24-vjeçari në Laç
Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur orët e vona të së mërkurës në afërsi të stadiumit në Laç, Kurbin. Policia tha se në rrethana ende të paqarta është vrarë me armë zjarri 24-vjeçari me iniciale V. SH. Sipas ABC News ...
Klan Kosova | 13-Jun-2019 09:02
Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur orët e vona të së mërkurës në afërsi të stadiumit në Laç, Kurbin. Policia tha se në rrethana ende të paqarta është vrarë me armë zjarri 24-vjeçari me iniciale V. SH. Sipas ABC News ...

E rëndë, vritet i riu në Laç, pas sherrit për një vend parkimi
Një 25 vjeçar është vrarë me armë zjarri mbrëmjen e së mërkurës në Laç. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të stadiumit në Laç – Kurbin, ku si pasojë e plagëve të marra ka humbur jetën Viktor Shkorreti 25 vjeç. Ndërkohë ...
VizionPlus | 13-Jun-2019 07:49
Një 25 vjeçar është vrarë me armë zjarri mbrëmjen e së mërkurës në Laç. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të stadiumit në Laç – Kurbin, ku si pasojë e plagëve të marra ka humbur jetën Viktor Shkorreti 25 vjeç. Ndërkohë ...

Vrau 24-vjeçarin për një vend parkimi, policia shpall në kërkim autorin nga Tirana
Policia shpall në kërkim autorin e vrasjes në Laç mbrëmjen e djeshme në afërsi të stadiumit pas një debati të nisur për një vend parkimi. Autori i vrasjes së 24 vjeçarit Viktor Shkorreti është një 32 vjeçar nga Tirana ...
Gazeta Express | 13-Jun-2019 08:59
Policia shpall në kërkim autorin e vrasjes në Laç mbrëmjen e djeshme në afërsi të stadiumit pas një debati të nisur për një vend parkimi. Autori i vrasjes së 24 vjeçarit Viktor Shkorreti është një 32 vjeçar nga Tirana ...

Identifikohet i riu që mbeti i vrarë mbrëmë në Laç
Konflikti për një vend parkimi ka përfunduar me vrasjen e 24 -vjeçarit, Viktor Shkorreti, i cili është qëlluar për vdekje me kallashnikov mbrëmjen e të mërkurës në Laç. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pranë gjykatës së ...
ABCNews | 13-Jun-2019 08:38
Konflikti për një vend parkimi ka përfunduar me vrasjen e 24 -vjeçarit, Viktor Shkorreti, i cili është qëlluar për vdekje me kallashnikov mbrëmjen e të mërkurës në Laç. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pranë gjykatës së ...

Vrau të riun për një vend parkimi në Laç, identifikohet autori nga Tirana
Vetëm disa orë pas ekzekutimit të të riut në Laç me armë zjarri, policia identifikon dhe shpall në kërkim autorin e dyshuar të ngjarjes. Sipas policisë, 24-vjeçari Viktor Shkorreti u vra pranë stadiumit pas një sherri ...
Politiko | 13-Jun-2019 08:40
Vetëm disa orë pas ekzekutimit të të riut në Laç me armë zjarri, policia identifikon dhe shpall në kërkim autorin e dyshuar të ngjarjes. Sipas policisë, 24-vjeçari Viktor Shkorreti u vra pranë stadiumit pas një sherri ...

Zbardhet vrasja në Laç, shpallet në kërkim autori i dyshuar
Policia ka mundur të zbardhë vrasjen e 24-vjeçarit në Laç mbrëmjen e së mërkurës dhe të identifikojë autorin e dyshuar. Ai është 32-vjeçari me iniciale E.K. banues në Tiranë. Sipas policisë, vrasja ka ndodhur pas një ...
TV Klan | 13-Jun-2019 08:34
Policia ka mundur të zbardhë vrasjen e 24-vjeçarit në Laç mbrëmjen e së mërkurës dhe të identifikojë autorin e dyshuar. Ai është 32-vjeçari me iniciale E.K. banues në Tiranë. Sipas policisë, vrasja ka ndodhur pas një ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved