ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/06/2019 20:48

Clark zbulon bisedën me Solanën, pasi rusët kishin arritur në Prishtinë

Clark zbulon bisedën me Solanën, pasi rusët kishin arritur në Prishtinë
Ish-komandanti i Forcave Aleate të NATO-s, Wesley Clark, ka kujtuar 12 qershorin e vitit 1999, ditën kur NATO nisi intervenimin në Kosovë. Në Konferencën Ndërkombëtare të Sigurisë “20 vjet liri: Një vizion për paqe të ...
AlbInfo | 12-Jun-2019 23:36
Ish-komandanti i Forcave Aleate të NATO-s, Wesley Clark, ka kujtuar 12 qershorin e vitit 1999, ditën kur NATO nisi intervenimin në Kosovë. Në Konferencën Ndërkombëtare të Sigurisë “20 vjet liri: Një vizion për paqe të ...

Gjenerali Clark shpërndan statusin e Limajt në Twitter
Ish-komandanti NATO-s, gjeneral Wesli Clark sot ka festuar me qytetarët e Kosovës 20 vjetorin e çlirimit të Kosovës. Gjenerali Clark në asnjë moment nuk ka hezituar ta shfaqë afërsinë me qytetarët e Kosovës, por ai ...
Indeks Online | 12-Jun-2019 23:20
Ish-komandanti NATO-s, gjeneral Wesli Clark sot ka festuar me qytetarët e Kosovës 20 vjetorin e çlirimit të Kosovës. Gjenerali Clark në asnjë moment nuk ka hezituar ta shfaqë afërsinë me qytetarët e Kosovës, por ai ...

Clark zbulon bisedën me Solanën pasi rusët kishin arritur në Prishtinë
Ish-komandanti super i Forcave Aleate të NATO-s, Wesley Clark, ka kujtuar 12 qershorin e vitit 1999, ditën kur NATO nisi intervenimin në Kosovë. Në Konferencën Ndërkombëtare të Sigurisë “20 vjet liri: Një vizion për ...
TetovaSot | 12-Jun-2019 23:01
Ish-komandanti super i Forcave Aleate të NATO-s, Wesley Clark, ka kujtuar 12 qershorin e vitit 1999, ditën kur NATO nisi intervenimin në Kosovë. Në Konferencën Ndërkombëtare të Sigurisë “20 vjet liri: Një vizion për ...

?Gjenerali Clark shpërndan statusin e Limajt në Twitter
Ish-komandanti NATO-s, gjeneral Wesli Clark sot ka festuar me qytetarët e Kosovës 20 vjetorin e çlirimit të Kosovës.
Kosova Press | 12-Jun-2019 22:57
Ish-komandanti NATO-s, gjeneral Wesli Clark sot ka festuar me qytetarët e Kosovës 20 vjetorin e çlirimit të Kosovës.

Clark tregon afërsinë me kosovarët, shpërndan statusin e Limajt në Twitter
sh-komandanti suprem i Organizatës së Traktatit të Atlantikut Verior (NATO) Wesli Clark mbetet një nga personalitetet më të dashura për qytetarët e Kosovës. Clark ishte edhe sot në Prishtinë, për të shënuar 20-vjetorin ...
InFokusi | 12-Jun-2019 22:35
sh-komandanti suprem i Organizatës së Traktatit të Atlantikut Verior (NATO) Wesli Clark mbetet një nga personalitetet më të dashura për qytetarët e Kosovës. Clark ishte edhe sot në Prishtinë, për të shënuar 20-vjetorin ...

Clark tregon afërsinë me kosovarët, shpërndan statusin e Limajt në Twitter
Ish-komandanti suprem i Organizatës së Traktatit të Atlantikut Verior (NATO) Wesli Clark mbetet një nga personalitetet më të dashura për qytetarët e Kosovës. Clark ishte edhe sot në Prishtinë, për të shënuar 20-vjetorin ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 22:20
Ish-komandanti suprem i Organizatës së Traktatit të Atlantikut Verior (NATO) Wesli Clark mbetet një nga personalitetet më të dashura për qytetarët e Kosovës. Clark ishte edhe sot në Prishtinë, për të shënuar 20-vjetorin ...

Clark: Kosova mund të jetë ambient për investimet amerikane (VIDEO)
Ish-komandanti i NATO-s, Wesley Clark tha se Kosova është vendi me mundësitë më të mira në Evropë për investimet nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës.
Shenja | 12-Jun-2019 21:28
Ish-komandanti i NATO-s, Wesley Clark tha se Kosova është vendi me mundësitë më të mira në Evropë për investimet nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Gjenerali Clark tregon se çka i kishte thënë Solana pasi rusët kishin arritur në Prishtinë më 1999
Ish-komandanti super i Forcave Aleate të NATO-s, Wesley Clark, ka kujtuar 12 qershorin e vitit 1999, ditën kur NATO nisi intervenimin në Kosovë. Në Konferencën Ndërkombëtare të Sigurisë “20 vjet liri: Një vizion për ...
Ina-Online | 12-Jun-2019 21:08
Ish-komandanti super i Forcave Aleate të NATO-s, Wesley Clark, ka kujtuar 12 qershorin e vitit 1999, ditën kur NATO nisi intervenimin në Kosovë. Në Konferencën Ndërkombëtare të Sigurisë “20 vjet liri: Një vizion për ...

Clark zbulon bisedën me Solanën pasi rusët kishin arritur në Prishtinë
Ish-komandanti super i Forcave Aleate të NATO-s, Wesley Clark, ka kujtuar 12 qershorin e vitit 1999, ditën kur NATO nisi intervenimin në Kosovë. Në Konferencën Ndërkombëtare të Sigurisë “20 vjet liri: Një vizion për ...
Arbresh | 12-Jun-2019 20:12
Ish-komandanti super i Forcave Aleate të NATO-s, Wesley Clark, ka kujtuar 12 qershorin e vitit 1999, ditën kur NATO nisi intervenimin në Kosovë. Në Konferencën Ndërkombëtare të Sigurisë “20 vjet liri: Një vizion për ...

Haradinaj: Gjenerali Clark do të mbetet gjithmonë në kujtesën tonë si njeriu i shpresës dhe shpëtimit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, në takim me ish-komandantin e NATO-s,Wesley Clark, ka thënë se i ntervenimi i NATO-s dhe çlirimi i Kosovës janë akte që çdo qytetarë i Kosovës i kujton dhe i respekton me nderim ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 19:39
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, në takim me ish-komandantin e NATO-s,Wesley Clark, ka thënë se i ntervenimi i NATO-s dhe çlirimi i Kosovës janë akte që çdo qytetarë i Kosovës i kujton dhe i respekton me nderim ...

Haradinaj: Gjenerali Clark simbolizonte shpresën për popullin tonë në ditët më të vështira
Kryeministri i Qeverisë së Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj ka pritur sot në takim gjeneralin Wesley Clark, ish-komandant suprem i forcave të bashkuara të NATO-s për Evropë.
Kosova Press | 12-Jun-2019 20:06
Kryeministri i Qeverisë së Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj ka pritur sot në takim gjeneralin Wesley Clark, ish-komandant suprem i forcave të bashkuara të NATO-s për Evropë.

Clark takon liderët e Kosovës
Ish-komandanti i Forcave Aleate të NATO-s, Wesley Clark, ka takuar kryeministrin Ramush Haradinaj dhe kryeparlamentarin Kadri Veseli. Clark ka falënderuar Kosovën për aleancën me SHBA-në, ndërsa ka shtuar se pret që ...
Gazeta Monitor | 12-Jun-2019 19:53
Ish-komandanti i Forcave Aleate të NATO-s, Wesley Clark, ka takuar kryeministrin Ramush Haradinaj dhe kryeparlamentarin Kadri Veseli. Clark ka falënderuar Kosovën për aleancën me SHBA-në, ndërsa ka shtuar se pret që ...

Konferenca Ndërkombëtare e Sigurisë ’20 vjet liri’ përmes fotografive
Është zhvilluar Konferenca Ndërkombëtare e Sigurisë ’20 vjet liri’: Një vizion për paqe të qëndrueshme. Në këtë konferencë të pranishëm ishin përfaqësues të shtetit të Kosovës dhe ata ndërkombëtarë. Si mysafir nderi në ...
Indeks Online | 12-Jun-2019 19:53
Është zhvilluar Konferenca Ndërkombëtare e Sigurisë ’20 vjet liri’: Një vizion për paqe të qëndrueshme. Në këtë konferencë të pranishëm ishin përfaqësues të shtetit të Kosovës dhe ata ndërkombëtarë. Si mysafir nderi në ...

Clark zbulon bisedën me Solanën pasi rusët kishin arritur në Prishtinë
Ish-komandanti super i Forcave Aleate të NATO-s, Wesley Clark, ka kujtuar 12 qershorin e vitit 1999, ditën kur NATO nisi intervenimin në Kosovë. Në Konferencën Ndërkombëtare të Sigurisë “20 vjet liri: Një vizion për ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 19:46
Ish-komandanti super i Forcave Aleate të NATO-s, Wesley Clark, ka kujtuar 12 qershorin e vitit 1999, ditën kur NATO nisi intervenimin në Kosovë. Në Konferencën Ndërkombëtare të Sigurisë “20 vjet liri: Një vizion për ...

Clark kujton momentin kur KFOR-i hyri në Kosovë: 20 vjet pas janë bërë përparime të mëdha
Ish-komandanti i Forcave Aleate të NATO-s, Wesley Clark, në konferencën “20 vjet liri”, ka kujtuar momentet e ndërhyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë, derisa ka thënë se është kënaqësi e madhe që të jetë sot në ...
Zeri | 12-Jun-2019 19:24
Ish-komandanti i Forcave Aleate të NATO-s, Wesley Clark, në konferencën “20 vjet liri”, ka kujtuar momentet e ndërhyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë, derisa ka thënë se është kënaqësi e madhe që të jetë sot në ...

Haradinaj takon Clark-un: Kosova përherë do ta kujtoj dhe respektoj vendimin tuaj
Kreu i ekzekutivit, Ramush Haradinaj, ka takuar ish-komandantin suprem i forcave të bashkuara të NATO-së për Evropë, Wesley Clark. Në këtë takim, Haradinaj e ka falënderuar ish-komandantin Clark për vendimin që ka marrë ...
Lajminet | 12-Jun-2019 19:19
Kreu i ekzekutivit, Ramush Haradinaj, ka takuar ish-komandantin suprem i forcave të bashkuara të NATO-së për Evropë, Wesley Clark. Në këtë takim, Haradinaj e ka falënderuar ish-komandantin Clark për vendimin që ka marrë ...

Clark kujton momentin kur hyri KFOR-i në Kosovë: 20 vjet pas janë bërë përparime të mëdha, jam shumë krenar
Gjeneraly Wesley Clark në konferencën “20 vjet liri, një vizion për paqe të qëndrueshme”, ka kujtuar momentet e ndërhyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë. Ai në fjalën e tij ka thënë se është kënaqësi e madhe që të jetë ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 18:22
Gjeneraly Wesley Clark në konferencën “20 vjet liri, një vizion për paqe të qëndrueshme”, ka kujtuar momentet e ndërhyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë. Ai në fjalën e tij ka thënë se është kënaqësi e madhe që të jetë ...

Clark takon liderët e Kosovës
Ish-komandanti i Forcave Aleate të NATO-s, Wesley Clark, ka takuar kryeministrin Ramush Haradinaj dhe kryeparlamentarin Kadri Veseli. Clark ka falënderuar Kosovën për aleancën me SHBA-në, ndërsa ka shtuar se pret që ...
InFokusi | 12-Jun-2019 19:15
Ish-komandanti i Forcave Aleate të NATO-s, Wesley Clark, ka takuar kryeministrin Ramush Haradinaj dhe kryeparlamentarin Kadri Veseli. Clark ka falënderuar Kosovën për aleancën me SHBA-në, ndërsa ka shtuar se pret që ...

Clark tregon si Solana i telefonoi për ndërhyrjen në Kosovë: Forcat erdhën të armatosura për paqe
Ish-komandantin e Forcave Aleate të NATO-s në Evropë, gjenerali Ëesley Clark, sot ka rrëfyer ngjarjen e 12 qershorit të vitit 1999 kur morën vendimin për intervenimin në luftën e Kosovës. “Më kujtohet kjo ditë, 12 ...
Indeks Online | 12-Jun-2019 19:14
Ish-komandantin e Forcave Aleate të NATO-s në Evropë, gjenerali Ëesley Clark, sot ka rrëfyer ngjarjen e 12 qershorit të vitit 1999 kur morën vendimin për intervenimin në luftën e Kosovës. “Më kujtohet kjo ditë, 12 ...

Gjenerali Clark kujton intervenimin e NATO-s: Ushtarët kanë hyrë të armatosur, por kanë ardhur për paqe
Ish-komandantin e Forcave Aleate të NATO-s në Evropë, gjenerali Wesley Clark, sot ka rrëfyer ngjarjen e 12 qershorit të vitit 1999 kur morën vendimin për intervenimin në luftën e Kosovës. “Më kujtohet kjo ditë, 12 ...
Medial | 12-Jun-2019 19:13
Ish-komandantin e Forcave Aleate të NATO-s në Evropë, gjenerali Wesley Clark, sot ka rrëfyer ngjarjen e 12 qershorit të vitit 1999 kur morën vendimin për intervenimin në luftën e Kosovës. “Më kujtohet kjo ditë, 12 ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved