ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/06/2019 21:08

VIDEO: Goditi fanellën me shkelm, video që po “kryqëzon” Ylber Ramadanin!

VIDEO: Goditi fanellën me shkelm, video që po “kryqëzon” Ylber Ramadanin!
Shqipëria mori një fitore mjaft të rëndësishme në takimin e luajtur ditën e djeshme kundër Moldavisë në “Elbasan Arena” me rezultatin 2-0. Një fitore që i jep ende shpresë kuqezinjve për të shpresuar tek një kualfikim i ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 16:53
Shqipëria mori një fitore mjaft të rëndësishme në takimin e luajtur ditën e djeshme kundër Moldavisë në “Elbasan Arena” me rezultatin 2-0. Një fitore që i jep ende shpresë kuqezinjve për të shpresuar tek një kualfikim i ...

Sfida Shqipëri-Moldavi/ Kombëtarja do fitoren e dytë në grup
Ka startuar në këto çaste në “Elbasan Arena” ndeshja e katërt në grupin H për Shqipërinë, ajo ndaj Moldavisë. Skuadra kuqezi kërkon suksesin e dytë në grup, ndërsa Edi Reja fitoren e parë në drejtimin e Shqipërisë. Reja ...
Standard | 12-Jun-2019 14:46
Ka startuar në këto çaste në “Elbasan Arena” ndeshja e katërt në grupin H për Shqipërinë, ajo ndaj Moldavisë. Skuadra kuqezi kërkon suksesin e dytë në grup, ndërsa Edi Reja fitoren e parë në drejtimin e Shqipërisë. Reja ...

Shpërthen festa në ‘Elbasan Arena!’ Kombinimi Roshi-Cikalleshi, kuqezinjtë kalojnë në avantazh
Shqipëria luan sot ndeshjen e katërt në grupin kualifikues H, të vlefshme për eliminatoret e EURO 2020. Në “Elbasan Arena”, kuqezinjtë presin Moldavinë, në një sfidë ku kërkohet me patjetër fitorja, për të kthyer faqen, ...
Standard | 12-Jun-2019 14:46
Shqipëria luan sot ndeshjen e katërt në grupin kualifikues H, të vlefshme për eliminatoret e EURO 2020. Në “Elbasan Arena”, kuqezinjtë presin Moldavinë, në një sfidë ku kërkohet me patjetër fitorja, për të kthyer faqen, ...

Trajneri Edi Reja pret përmirësim edhe më të madh te Kombëtarja
Trajneri Edi Reja tregoi veten me kombëtaren pas dy ndeshjeve të para eleminatore të Europianit. Trajneri ka besim se skuadra do të përmirësohet edhe më shumë, dhe presidenti Duka u shpreh optimist pas Moldavisë. Pati ...
ABCNews | 12-Jun-2019 14:45
Trajneri Edi Reja tregoi veten me kombëtaren pas dy ndeshjeve të para eleminatore të Europianit. Trajneri ka besim se skuadra do të përmirësohet edhe më shumë, dhe presidenti Duka u shpreh optimist pas Moldavisë. Pati ...

Grupi H, Franca rimerr kreun me spektakël, Mbappe vendos rekord
Disfata kundër Turqisë ishte thjeshtë një hap fals, një mbrëmje jo për kampionët e Botës të cilët rikthehen të rimarrin kreun e grupit H pas një “pokeri” golash kundër modestëve të Andorra. Deschamps kishte luksin të ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 13:00
Disfata kundër Turqisë ishte thjeshtë një hap fals, një mbrëmje jo për kampionët e Botës të cilët rikthehen të rimarrin kreun e grupit H pas një “pokeri” golash kundër modestëve të Andorra. Deschamps kishte luksin të ...

Shënoi gol, hoqi fanellën e Shqipërisë dhe e 'shqelmoi', futbollisti nga Kosova sqaron 'incidentin'
Mesfushori ferizajas, Ylber Ramadani ishte njëri prej futbollistëve më të mirë te Kombëtarja shqiptare në ndeshjen e djeshme kundër Moldavisë. Në ndeshjen e zhvilluar në “Elbasan Arena”, Shqipëria arriti të fitojë me ...
Zeri | 12-Jun-2019 13:42
Mesfushori ferizajas, Ylber Ramadani ishte njëri prej futbollistëve më të mirë te Kombëtarja shqiptare në ndeshjen e djeshme kundër Moldavisë. Në ndeshjen e zhvilluar në “Elbasan Arena”, Shqipëria arriti të fitojë me ...

Situata në grupin tonë/ Islanda që na mundi rihapi garën, gjithçka vendoset në shtator
Shqipëria arriti të merrte një fitore të rëndësishme ndaj Islandës me rezultatin e pastër 2-0 duke hyrë edhe njëherë në garë për një vend për në Europianin e vitit të ardhshëm. Kuqezinjtë e drejtuar nga Edi Reja ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 11:11
Shqipëria arriti të merrte një fitore të rëndësishme ndaj Islandës me rezultatin e pastër 2-0 duke hyrë edhe njëherë në garë për një vend për në Europianin e vitit të ardhshëm. Kuqezinjtë e drejtuar nga Edi Reja ...

Ja ku pritet të përfundojë Elseid Hysaj
Me sfidën e mbrëmshme në “Elbasan Arena” kundër Moldavisë, Elseid Hysaj mbylli këtë sezon futbollistik si me Napolin, ashtu edhe me Kombëtaren shqiptare.
Kosova Press | 12-Jun-2019 11:11
Me sfidën e mbrëmshme në “Elbasan Arena” kundër Moldavisë, Elseid Hysaj mbylli këtë sezon futbollistik si me Napolin, ashtu edhe me Kombëtaren shqiptare.

Fitore e 3 pikë me Moldavinë, por sa vuajtje për të gjetur golin
Një fitore e rëndësishme sa një edicion! Kështu mund të cilësohet suksesi ndaj Moldavisë, një sukses i vuajtur, që erdhi vetëm në pjesën e dytë, por që në fund vlen tre pikë dhe lejon Shqipërinë të ëndërrojë, pasi kreu ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 23:17
Një fitore e rëndësishme sa një edicion! Kështu mund të cilësohet suksesi ndaj Moldavisë, një sukses i vuajtur, që erdhi vetëm në pjesën e dytë, por që në fund vlen tre pikë dhe lejon Shqipërinë të ëndërrojë, pasi kreu ...

Kombëtarja i jep Rejës fitoren e parë, mund Moldavinë 2-0
Kombëtarja i ka dhënë trajnerit italian, Edi Reja, fitoren e parë në takimin e dytë të tij në krye të stolit kuqezi, teksa ka mundur të martën Moldavinë me rezultatin 2-0. Takimi i luajtur në Stadiumin “Elbasan Arena” ...
RTSH | 12-Jun-2019 09:15
Kombëtarja i ka dhënë trajnerit italian, Edi Reja, fitoren e parë në takimin e dytë të tij në krye të stolit kuqezi, teksa ka mundur të martën Moldavinë me rezultatin 2-0. Takimi i luajtur në Stadiumin “Elbasan Arena” ...

‘Euro 2020’/ Cikalleshi kalon Shqipërinë në avantazh përballë Moldavisë
Shqipëria ka kaluar në avantazh në minutën 66 në ndeshjen që po luhet në 'Elbasan Arena' kundër Moldavisë.
Top Channel | 11-Jun-2019 22:14
Shqipëria ka kaluar në avantazh në minutën 66 në ndeshjen që po luhet në 'Elbasan Arena' kundër Moldavisë.

Çfarë goli Ramadani! Shqipëria dyfishon ndaj Moldavisë
Minuta e 92-të e takimit Shqipëri-Moldavi dhe kuqezinjtë kanë siguruar fitoren pas golit të dytë të shënuar nga Ylber Ramadani, një eurogol i ish-mesfushorit të Partizanit. Minuta e 65-të e ndeshjes dhe më në fund ...
E Dua Sportin | 12-Jun-2019 03:01
Minuta e 92-të e takimit Shqipëri-Moldavi dhe kuqezinjtë kanë siguruar fitoren pas golit të dytë të shënuar nga Ylber Ramadani, një eurogol i ish-mesfushorit të Partizanit. Minuta e 65-të e ndeshjes dhe më në fund ...

Çfarë goli Ramadani! Shqipëria dyfishon ndaj Moldavisë
Minuta e 92-të e takimit Shqipëri-Moldavi dhe kuqezinjtë kanë siguruar fitoren pas golit të dytë të shënuar nga Ylber Ramadani, një eurogol i ish-mesfushorit të Partizanit. Minuta e 65-të e ndeshjes dhe më në fund ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 20:59
Minuta e 92-të e takimit Shqipëri-Moldavi dhe kuqezinjtë kanë siguruar fitoren pas golit të dytë të shënuar nga Ylber Ramadani, një eurogol i ish-mesfushorit të Partizanit. Minuta e 65-të e ndeshjes dhe më në fund ...

VIDEO: Cikalleshi-Ramadani i japin frymarrje Shqipërisë, kuqezinjtë rikthehen tek fitorja kundër Moldavisë!
Pas disfatës së pësuar kundër Islandës, Shqipëria është rikthyer tek rezultati pozitiv duke marrë një tre pikësh të artë në takimin e zhvilluar sot në Elbasan Arena kundër Moldavisë. Të besuarit e trajnerit, Edi Reja, ...
GazetaTema | 11-Jun-2019 22:40
Pas disfatës së pësuar kundër Islandës, Shqipëria është rikthyer tek rezultati pozitiv duke marrë një tre pikësh të artë në takimin e zhvilluar sot në Elbasan Arena kundër Moldavisë. Të besuarit e trajnerit, Edi Reja, ...

Formacionet, Reja sjell befasi të mëdha, Mavraj do jetë kapiten!
Janë publikuar pak çaste më parë në faqen zyrtare të UEFA-s formacionet për ndeshjen Shqipëri-Moldavi, që do të nisë në orën 20:45 minuta në “Elbasan Arena”. Kështu, ndryshe nga ndeshja e parë e humbur në Islandë, Edi ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 19:37
Janë publikuar pak çaste më parë në faqen zyrtare të UEFA-s formacionet për ndeshjen Shqipëri-Moldavi, që do të nisë në orën 20:45 minuta në “Elbasan Arena”. Kështu, ndryshe nga ndeshja e parë e humbur në Islandë, Edi ...

Fitore e 3 pikë me Moldavinë, por sa vuajtje për të gjetur golin
Një fitore e rëndësishme sa një edicion! Kështu mund të cilësohet suksesi ndaj Moldavisë, një sukses i vuajtur, që erdhi vetëm në pjesën e dytë, por që në fund vlen tre pikë dhe lejon Shqipërinë të ëndërrojë, pasi kreu ...
E Dua Sportin | 12-Jun-2019 01:04
Një fitore e rëndësishme sa një edicion! Kështu mund të cilësohet suksesi ndaj Moldavisë, një sukses i vuajtur, që erdhi vetëm në pjesën e dytë, por që në fund vlen tre pikë dhe lejon Shqipërinë të ëndërrojë, pasi kreu ...

Fitorja është një detyrim, sot në “Elbasan Arena” përballja me Moldavinë
Kombëtarja shqiptare luan sot në mbrëmje sfidën e radhës së eliminatoreve të Euro 2020 ndaj Moldavisë.
Top Channel | 11-Jun-2019 17:56
Kombëtarja shqiptare luan sot në mbrëmje sfidën e radhës së eliminatoreve të Euro 2020 ndaj Moldavisë.

Sërish me dy sulmues, formacioni Shqipërisë kundër Moldavisë
Ndryshojnë interpretuesit, por jo skema. Pas humbjes në sfidën debutuese në transfertën e Islandës, Edi Reja kërkon me çdo kusht fitoren në sfidën e mbrëmjes së sotme në “Elbasan Arena” kundër Moldavisë, e katërta në ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 14:41
Ndryshojnë interpretuesit, por jo skema. Pas humbjes në sfidën debutuese në transfertën e Islandës, Edi Reja kërkon me çdo kusht fitoren në sfidën e mbrëmjes së sotme në “Elbasan Arena” kundër Moldavisë, e katërta në ...

Fitorja është një detyrim,të martën në “Elbasan Arena” përballja me Moldavinë
Me 3 pikë në po kaq ndeshje dhe në vigjiljen e një kundërshtari modest ndaj të cilit fitorja është një detyrim, trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit provoi të shpjegojë publikisht çfarë nuk shkoi mirë në ...
Top Channel | 10-Jun-2019 19:57
Me 3 pikë në po kaq ndeshje dhe në vigjiljen e një kundërshtari modest ndaj të cilit fitorja është një detyrim, trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit provoi të shpjegojë publikisht çfarë nuk shkoi mirë në ...

VIDEO/ Direkt ndeshja Shqipëri-Moldavi. Mbyllet pjesa e parë me rezultatin 0-0
-Shqipëria do të luajë sot në orën 20:45 takimin e radhës kundër Moldavisë për eleminatoret e kampionatiti europian në stadiumin “Elbasan Arena”. Për skuadrën e drejtuar nga Edy Reja fitorja në këtë përballje kthehet në ...
GazetaTema | 11-Jun-2019 20:46
-Shqipëria do të luajë sot në orën 20:45 takimin e radhës kundër Moldavisë për eleminatoret e kampionatiti europian në stadiumin “Elbasan Arena”. Për skuadrën e drejtuar nga Edy Reja fitorja në këtë përballje kthehet në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved