ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/06/2019 04:41

Thaçi e falënderon ish-kryeministrin britanik për kontributin për Kosovën

Thaçi e falënderon ish-kryeministrin britanik për kontributin për Kosovën
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka falenderuar ish-kryeministrin britanik, Tony Blair për kontributin e madh që ka dhënë për Kosovën. Përmes një postimi në rrjetin sociat Facebook, ai ka publikuar videomesazhin e ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 22:17
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka falenderuar ish-kryeministrin britanik, Tony Blair për kontributin e madh që ka dhënë për Kosovën. Përmes një postimi në rrjetin sociat Facebook, ai ka publikuar videomesazhin e ...

Hillary Clinton i premton Kosovës: SHBA-ja do të vazhdojë mbështetjen për ju
Ish sekretarja e shtetit amerikan, Hillary Clinton, nuk ishte e pranishme në kosovë për 20 vjetorin e çlirimit të saj, por ajo nuk e ka harruar këtë vend. Clinton dërgoi një video-mesazh Clinton në videon e publikuar në ...
Politiko | 12-Jun-2019 22:12
Ish sekretarja e shtetit amerikan, Hillary Clinton, nuk ishte e pranishme në kosovë për 20 vjetorin e çlirimit të saj, por ajo nuk e ka harruar këtë vend. Clinton dërgoi një video-mesazh Clinton në videon e publikuar në ...

Hillary Clinton: Po ju kujtoj që jeni në mendjen time
Ish-zonja e parë dhe ish-kandidatja për Presidente të Amerikës, Hillary Clinton, nuk ishte e pranishme në 20-vjetorin e Çlirimit të Kosovës për shkak se i ka vdekur vëllai ditë më parë ,por ajo përmes një videomesazhi ...
Ina-Online | 12-Jun-2019 21:08
Ish-zonja e parë dhe ish-kandidatja për Presidente të Amerikës, Hillary Clinton, nuk ishte e pranishme në 20-vjetorin e Çlirimit të Kosovës për shkak se i ka vdekur vëllai ditë më parë ,por ajo përmes një videomesazhi ...

Blair i drejtohet Kosovës, lë të kuptohet se mund të përfshihet në dialogun për paqe me Serbinë (VIDEO))
Ish-kryeministri i Britanisë Madhe, Tony Blair, në një mesazh drejtuar popullit të Kosovës me rastin e 20 vjetorit të lirisë, ka lënë të kuptohet se mund të përfshihet personalisht në procesin dhe dialogun për paqe me ...
TetovaSot | 12-Jun-2019 20:44
Ish-kryeministri i Britanisë Madhe, Tony Blair, në një mesazh drejtuar popullit të Kosovës me rastin e 20 vjetorit të lirisë, ka lënë të kuptohet se mund të përfshihet personalisht në procesin dhe dialogun për paqe me ...

Nuk mungon urimi i Tony Blair (VIDEO)
Ish-kryeministri Tony Blair ka uruar kosovarët për 20 vjet liri përmes një videoje. Ai tha se arritja e paqes është e vështirë por se beson në njerëzit e Kosovës për të zgjidhur sfidat dhe problemet.
Klan Kosova | 12-Jun-2019 20:29
Ish-kryeministri Tony Blair ka uruar kosovarët për 20 vjet liri përmes një videoje. Ai tha se arritja e paqes është e vështirë por se beson në njerëzit e Kosovës për të zgjidhur sfidat dhe problemet.

Hillary Clinton lajmërohet në Prishtinë: Po ju kujtoj që jeni në mendjen time
Ish-zonja e parë dhe ish-kandidatja për Presidente të Amerikës, Hillary Clinton, nuk ishte e pranishme në 20-vjetorin e Çlirimit të Kosovës për shkak se i ka vdekur vëllai ditë më parë ,por ajo përmes një videomesazhi ...
TetovaSot | 12-Jun-2019 20:29
Ish-zonja e parë dhe ish-kandidatja për Presidente të Amerikës, Hillary Clinton, nuk ishte e pranishme në 20-vjetorin e Çlirimit të Kosovës për shkak se i ka vdekur vëllai ditë më parë ,por ajo përmes një videomesazhi ...

Hillary Clinton lajmërohet në Prishtinë: Po ju kujtoj që jeni në mendjen time
Ish-zonja e parë dhe ish-kandidatja për Presidente të Amerikës, Hillary Clinton, nuk ishte e pranishme në 20-vjetorin e Çlirimit të Kosovës për shkak se i ka vdekur vëllai ditë më parë ,por ajo përmes një videomesazhi ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 19:53
Ish-zonja e parë dhe ish-kandidatja për Presidente të Amerikës, Hillary Clinton, nuk ishte e pranishme në 20-vjetorin e Çlirimit të Kosovës për shkak se i ka vdekur vëllai ditë më parë ,por ajo përmes një videomesazhi ...

Hillary Clinton dhe Tony Blair dërgojnë video-mesazh me rastin e 20-vjetorit të hyrjes së NATO-s në Kosovë
Përveç aktiviteteve të ndryshme që u shënuan sot për nder të 20-vjetorit të hyrjes së NATO-s në Kosovë, pasdite është mbajtur edhe Konferenca Ndërkombëtare e Sigurisë “20 Vite Liri: Një Vizion për Paqe të Qëndrueshme”. ...
Alsat-M | 12-Jun-2019 19:34
Përveç aktiviteteve të ndryshme që u shënuan sot për nder të 20-vjetorit të hyrjes së NATO-s në Kosovë, pasdite është mbajtur edhe Konferenca Ndërkombëtare e Sigurisë “20 Vite Liri: Një Vizion për Paqe të Qëndrueshme”. ...

Blair në 20-vjetorin e lirisë së Kosovës: Jemi në anën tuaj, si 20 vjet më parë (Video)
Në 20-vjetorin e hyrjes së NATO-s në Kosovë, përmes një video-mesazhi, të pranishmëve në Konferencën për Siguri që po mbahet në Prishtinë, u është drejtuar edhe ish-kryeministri britanik, Tony Blair. Ndërhyrja e NATO-s ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 19:02
Në 20-vjetorin e hyrjes së NATO-s në Kosovë, përmes një video-mesazhi, të pranishmëve në Konferencën për Siguri që po mbahet në Prishtinë, u është drejtuar edhe ish-kryeministri britanik, Tony Blair. Ndërhyrja e NATO-s ...

Blair i drejtohet Kosovës, lë të kuptohet se mund të përfshihet në dialogun për paqe me Serbinë
Ish-kryeministri i Britanisë Madhe, Tony Blair, në një mesazh drejtuar popullit të Kosovës me rastin e 20 vjetorit të lirisë, ka lënë të kuptohet se mund të përfshihet personalisht në procesin dhe dialogun për paqe me ...
Gazeta Monitor | 12-Jun-2019 19:24
Ish-kryeministri i Britanisë Madhe, Tony Blair, në një mesazh drejtuar popullit të Kosovës me rastin e 20 vjetorit të lirisë, ka lënë të kuptohet se mund të përfshihet personalisht në procesin dhe dialogun për paqe me ...

Blair i drejtohet Kosovës, lë të kuptohet se mund të përfshihet në dialogun për paqe me Serbinë
Ish-kryeministri i Britanisë Madhe, Tony Blair, në një mesazh drejtuar popullit të Kosovës me rastin e 20 vjetorit të lirisë, ka lënë të kuptohet se mund të përfshihet personalisht në procesin dhe dialogun për paqe me ...
InFokusi | 12-Jun-2019 19:15
Ish-kryeministri i Britanisë Madhe, Tony Blair, në një mesazh drejtuar popullit të Kosovës me rastin e 20 vjetorit të lirisë, ka lënë të kuptohet se mund të përfshihet personalisht në procesin dhe dialogun për paqe me ...

Hilary Clinton uron Kosovën në 20-vjetorin e lirisë (Video)
Ish-sekretarja amerikane e shtetit, Hilary Clinton, përmes një video-mesazhi nga Amerika i është drejtuar Konferencës për Sigurinë që po mbahet në Prishtinë për 20-vjetorin e hyrjes së NATO-s. Përmes këtij mesazhi, ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 18:48
Ish-sekretarja amerikane e shtetit, Hilary Clinton, përmes një video-mesazhi nga Amerika i është drejtuar Konferencës për Sigurinë që po mbahet në Prishtinë për 20-vjetorin e hyrjes së NATO-s. Përmes këtij mesazhi, ...

Blair: Ju keni përjetuar dhe vuajtur shumë, por Britania vazhdon të jetë në anën e Kosovës
Në shënimin e 20 vjetori të çlirimit të Kosovës është mbajtur edhe një Konferencë e Sigurisë. Me këtë rast para gjithë të ftuarve është paraqitur edhe një video-mesazh nga miku i Kosovës, ish-kryeministri britanik, Tony ...
Indeks Online | 12-Jun-2019 19:14
Në shënimin e 20 vjetori të çlirimit të Kosovës është mbajtur edhe një Konferencë e Sigurisë. Me këtë rast para gjithë të ftuarve është paraqitur edhe një video-mesazh nga miku i Kosovës, ish-kryeministri britanik, Tony ...

Tony Blair: “Kosova duhet të ndërtojë shtetësinë e saj”
Londër, 12 qershor 2019 – Në 20-vjetorin e hyrjes së NATO-s në Kosovë, përmes një video-mesazhi, të pranishmëve në Konferencën për Siguri që po mbahet në Prishtinë, u është drejtuar edhe ish-kryeministri britanik, Tony ...
Illyriapress | 12-Jun-2019 18:57
Londër, 12 qershor 2019 – Në 20-vjetorin e hyrjes së NATO-s në Kosovë, përmes një video-mesazhi, të pranishmëve në Konferencën për Siguri që po mbahet në Prishtinë, u është drejtuar edhe ish-kryeministri britanik, Tony ...

Hillary Cliton: Përfundimi i luftës ishte detyrë e NATO-s
Edhe pse nuk ishte e pranishme në ceremoninë e 20-vjetorit të hyrjes së forcave të NATO-s në Kosovë, ish-Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Hillary Clinton, qytetarët e Kosovës i ka uruar përmes një ...
Lajminet | 12-Jun-2019 18:56
Edhe pse nuk ishte e pranishme në ceremoninë e 20-vjetorit të hyrjes së forcave të NATO-s në Kosovë, ish-Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Hillary Clinton, qytetarët e Kosovës i ka uruar përmes një ...

Hilary Clinton uron Kosovën përmes një video-mesazhi
Uashington, 12 qershor 2019 – Ish-sekretarja amerikane e shtetit, Hilary Clinton, përmes një video-mesazhi nga Amerika, i është drejtuar Konferencës për Sigurinë që po mbahet në Prishtinë për 20-vjetorin e hyrjes së ...
Illyriapress | 12-Jun-2019 18:52
Uashington, 12 qershor 2019 – Ish-sekretarja amerikane e shtetit, Hilary Clinton, përmes një video-mesazhi nga Amerika, i është drejtuar Konferencës për Sigurinë që po mbahet në Prishtinë për 20-vjetorin e hyrjes së ...

Presidenti Thaçi e falënderon ish-kryeminitrin britanik Tony Blair
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka falënderuar edhe ish-kryeministrin britanik Tony Blair për kontributin e madh që ka dhënë për Kosovën. Duke e publikuar videomesazhin e dërguar nga Blair, Thaçi ka thënë se në ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 17:21
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka falënderuar edhe ish-kryeministrin britanik Tony Blair për kontributin e madh që ka dhënë për Kosovën. Duke e publikuar videomesazhin e dërguar nga Blair, Thaçi ka thënë se në ...

Tony Blair me videomesazh për kosovarët: Ne jemi ende me ju sikurse ishim 20 vjet më parë
Ish-kryeministri Tony Blair ka uruar kosovarët për 20 vjet liri përmes një videoje. Ai tha se arritja e paqes është e vështirë por se beson në njerëzit e Kosovës për të zgjidhur sfidat dhe problemet, njoftom Klan ...
Klan Kosova | 12-Jun-2019 18:45
Ish-kryeministri Tony Blair ka uruar kosovarët për 20 vjet liri përmes një videoje. Ai tha se arritja e paqes është e vështirë por se beson në njerëzit e Kosovës për të zgjidhur sfidat dhe problemet, njoftom Klan ...

Tony Blair kujton momentin kur Britania e Madhe iu bashkua vendeve tjera të NATO-s, për të vënë paqe në Kosovë
Me rastin e 20-vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë, ish-kryeministri britanik Tony Blair, ka thënë se vendimin për t’ju bashkuar vendeve tjera anëtare të NATO-s gjatë vitit 1999, e mori me qëllim që t’i ...
Telegrafi | 11-Jun-2019 17:49
Me rastin e 20-vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë, ish-kryeministri britanik Tony Blair, ka thënë se vendimin për t’ju bashkuar vendeve tjera anëtare të NATO-s gjatë vitit 1999, e mori me qëllim që t’i ...

Hillary Cliton uron kosovarët: Nuk jam sot me ju, por jeni në zemrën time (VIDEO)
Ish-Zonja e Parë e SHBA-së, Hillary Clinton, ka uruar kosovarët në 20 vjetorin e lirisë përmes një videoje dhe tha se sot nuk mundi të ishte në Kosovë krah burrit të saj, Bill Clinton. Ajo kujtoi kampet e refugjatëve që ...
Zeri | 12-Jun-2019 18:44
Ish-Zonja e Parë e SHBA-së, Hillary Clinton, ka uruar kosovarët në 20 vjetorin e lirisë përmes një videoje dhe tha se sot nuk mundi të ishte në Kosovë krah burrit të saj, Bill Clinton. Ajo kujtoi kampet e refugjatëve që ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved