ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/06/2019 04:41

Real Madridi iu bën thirrje tifozëve ta mbushin stadiumin për Hazardin Eden Hazard është blerja e parë galaktike e Real Madridit që prej James Rodriguezit më 2014, prandaj klubi nga kryeqyteti spanjoll dëshiron ta festojë ardhjen e belgut me një ah

Real Madridi iu bën thirrje tifozëve ta mbushin stadiumin për Hazardin Eden Hazard është blerja e parë galaktike e Real Madridit që prej James Rodriguezit më 2014, prandaj klubi nga kryeqyteti spanjoll dëshiron ta festojë ardhjen e belgut me një ah
Eden Hazard është blerja e parë galaktike e Real Madridit që prej James Rodriguezit më 2014, prandaj klubi nga kryeqyteti spanjoll dëshiron ta festojë ardhjen e belgut me një aheng në Santiago Bernabeu. Belgu do të ...
Kosova Sot | 12-Jun-2019 20:53
Eden Hazard është blerja e parë galaktike e Real Madridit që prej James Rodriguezit më 2014, prandaj klubi nga kryeqyteti spanjoll dëshiron ta festojë ardhjen e belgut me një aheng në Santiago Bernabeu. Belgu do të ...

Real Madrid nuk ndalet, zyrtarizon blerjen e radhës. Marcelo drejt bashkimit me Ronaldon
Pas Luka Jovic dhe Eden Hazard, Real Madrid ka siguruar edhe mbrojtësin e Lyon, Ferland Mendy. Në një komunikatë për shtyp, klubi madrilen ka bërë të ditur se: “Real Madrid ka arritur marrëveshjen me Lyon për ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 20:48
Pas Luka Jovic dhe Eden Hazard, Real Madrid ka siguruar edhe mbrojtësin e Lyon, Ferland Mendy. Në një komunikatë për shtyp, klubi madrilen ka bërë të ditur se: “Real Madrid ka arritur marrëveshjen me Lyon për ...

Real Madridi iu bën thirrje tifozëve ta mbushin stadiumin për Hazardin
Eden Hazard është blerja e parë galaktike e Real Madridit që prej James Rodriguezit më 2014, prandaj klubi nga kryeqyteti spanjoll dëshiron ta festojë ardhjen e belgut me një aheng në Santiago Bernabeu. Belgu do të ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 20:43
Eden Hazard është blerja e parë galaktike e Real Madridit që prej James Rodriguezit më 2014, prandaj klubi nga kryeqyteti spanjoll dëshiron ta festojë ardhjen e belgut me një aheng në Santiago Bernabeu. Belgu do të ...

Joviq: Ronaldo ishte idhulli im (VIDEO)
Me të hyrit në Real Madrid, sulmuesi Luka Joviq ka bërë të ditur se gjatë kohës së fëmijërisë ka fjetur mbi fanellën e Cristiano Ronaldos. Ylli i mëparshëm i skuadrës Eintracht Frankfurt i është bashkuar klubit Real ...
Klan Kosova | 12-Jun-2019 20:01
Me të hyrit në Real Madrid, sulmuesi Luka Joviq ka bërë të ditur se gjatë kohës së fëmijërisë ka fjetur mbi fanellën e Cristiano Ronaldos. Ylli i mëparshëm i skuadrës Eintracht Frankfurt i është bashkuar klubit Real ...

Arsenali një hap para Tottenhemit në synimin e titulluar “Strakosha”
Real Madrid prezantoi sot mes mijëra tifozëve dhe interesit të lartë të medieve Luka Jovic, si blerja e parë e rëndësishme, pas afrimit të Militao. Ndërkohë që Eden Hazard do të prezantohet me 13 qershor (e enjte) në ...
GazetaBlic | 12-Jun-2019 19:57
Real Madrid prezantoi sot mes mijëra tifozëve dhe interesit të lartë të medieve Luka Jovic, si blerja e parë e rëndësishme, pas afrimit të Militao. Ndërkohë që Eden Hazard do të prezantohet me 13 qershor (e enjte) në ...

Trajneri i Belgjikës: Hazard është driblues i shkëlqyer për shkak të prapanicës së tij Trajneri i Belgjikës, Roberto Martinez, ka zbuluar se çfarë e bën Eden Hazardin driblues të frikshëm dhe shumë të suksesshëm në fushë: prapanica e tij. Hazardi d
Trajneri i Belgjikës, Roberto Martinez, ka zbuluar se çfarë e bën Eden Hazardin driblues të frikshëm dhe shumë të suksesshëm në fushë: prapanica e tij. Hazardi do ta veshë fanellën e Real Madridit nga sezoni i ri ...
Kosova Sot | 12-Jun-2019 19:53
Trajneri i Belgjikës, Roberto Martinez, ka zbuluar se çfarë e bën Eden Hazardin driblues të frikshëm dhe shumë të suksesshëm në fushë: prapanica e tij. Hazardi do ta veshë fanellën e Real Madridit nga sezoni i ri ...

Trajneri i Belgjikës: Hazard është driblues i shkëlqyer për shkak të prapanicës së tij
Trajneri i Belgjikës, Roberto Martinez, ka zbuluar se çfarë e bën Eden Hazardin driblues të frikshëm dhe shumë të suksesshëm në fushë: prapanica e tij. Hazardi do ta veshë fanellën e Real Madridit nga sezoni i ri ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 19:53
Trajneri i Belgjikës, Roberto Martinez, ka zbuluar se çfarë e bën Eden Hazardin driblues të frikshëm dhe shumë të suksesshëm në fushë: prapanica e tij. Hazardi do ta veshë fanellën e Real Madridit nga sezoni i ri ...

19:36 “Iu bashkova Real Madridit, jam njeriu më i lumtur në botë” Juka Jovic thotë se është njeriu...
Juka Jovic thotë se është njeriu më i lumtur pasi iu bashkua Real Madridit nga Frankfurti gjatë afatit kalimtar veror. Ai u prezantua sot si lojtari më i ri i gjigantit spanjoll. Para se të prezantohej, 21-vjeçari e ...
Kosova Sot | 12-Jun-2019 19:40
Juka Jovic thotë se është njeriu më i lumtur pasi iu bashkua Real Madridit nga Frankfurti gjatë afatit kalimtar veror. Ai u prezantua sot si lojtari më i ri i gjigantit spanjoll. Para se të prezantohej, 21-vjeçari e ...

Samanta Karavella tifoze e zjarrtë e këtij klubi të njohur evropian
Këngëtarja e njohur Samanta Karavella njihet për këngët e saj që priten mirë nga publiku shqiptarë. Ajo së fundmi ka lansuar këngën ‘Ku ma le’ që u pëlqye shumë. Në prezantimin e fundit këngëtarja ka treguar një fakt ...
Indeks Online | 12-Jun-2019 19:39
Këngëtarja e njohur Samanta Karavella njihet për këngët e saj që priten mirë nga publiku shqiptarë. Ajo së fundmi ka lansuar këngën ‘Ku ma le’ që u pëlqye shumë. Në prezantimin e fundit këngëtarja ka treguar një fakt ...

“Iu bashkova Real Madridit, jam njeriu më i lumtur në botë”
Juka Jovic thotë se është njeriu më i lumtur pasi iu bashkua Real Madridit nga Frankfurti gjatë afatit kalimtar veror. Ai u prezantua sot si lojtari më i ri i gjigantit spanjoll. Para se të prezantohej, 21-vjeçari e ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 19:31
Juka Jovic thotë se është njeriu më i lumtur pasi iu bashkua Real Madridit nga Frankfurti gjatë afatit kalimtar veror. Ai u prezantua sot si lojtari më i ri i gjigantit spanjoll. Para se të prezantohej, 21-vjeçari e ...

Real Madrid “pa frena” në merkato, pas Hazard vjen edhe Pogba
Me Eden Hazard që pret vetëm të prezantohet përpara tifozëve në “Santiago Bernabeu”, Reali Madridit është hedhur me të gjitha forcat në sulm për të bërë një tjetër goditje të madhe në merkaton e verës. I dyti në listën ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 13:42
Me Eden Hazard që pret vetëm të prezantohet përpara tifozëve në “Santiago Bernabeu”, Reali Madridit është hedhur me të gjitha forcat në sulm për të bërë një tjetër goditje të madhe në merkaton e verës. I dyti në listën ...

Hazard nesër prezantohet në Bernabeu, pritet të kaloj rekordin e Ronaldos
Real Madrid ka konfirmuar se nesër rreth orës 20:00 në Santiago Bernabeu do ta prezantoj transferimin e ri, Eden Hazard. Los Blancos synojnë që në [...]
VeqSport | 12-Jun-2019 19:13
Real Madrid ka konfirmuar se nesër rreth orës 20:00 në Santiago Bernabeu do ta prezantoj transferimin e ri, Eden Hazard. Los Blancos synojnë që në [...]

Luka Jovic prezantohet te Reali. Fjalët e para si madrilen
U zyrtarizua para disa ditësh, por vetëm sot, Luka Jovic është prezantuar si lojtari i ri i Realit të Madridit. Sulmuesi serb ishte sot në zyrat e madrilenëve, ku nënshkroi kontratën dhe tha fjalët e para si një lojtar ...
Telegraf | 12-Jun-2019 15:54
U zyrtarizua para disa ditësh, por vetëm sot, Luka Jovic është prezantuar si lojtari i ri i Realit të Madridit. Sulmuesi serb ishte sot në zyrat e madrilenëve, ku nënshkroi kontratën dhe tha fjalët e para si një lojtar ...

Përfundimisht s’ka transferime për Chelsean këtë verë
‘Blutë’ janë dënuar nga FIFA me ndalesë transferimi të lojtarëve për dy afatet e ardhshme, pas shkeljes së disa rregullave, që kanë të bëjnë me lojtarët e rin. Skuadra nga Londra ka apeluar vendimin në Gjykatën e ...
Lajminet | 12-Jun-2019 18:33
‘Blutë’ janë dënuar nga FIFA me ndalesë transferimi të lojtarëve për dy afatet e ardhshme, pas shkeljes së disa rregullave, që kanë të bëjnë me lojtarët e rin. Skuadra nga Londra ka apeluar vendimin në Gjykatën e ...

Dortmund shet zyrtarisht Ibrahimovicin e ardhshëm të Suedisë
Nga sezoni i ardhshëm Alexander Isak është lojtari i ri i Real Sociedad, duke lënë përfundimisht Borussia Dortmundin dhe Gjermaninë, për të vijuar karrierën në La Liga. Sulmuesi suedez me origjinë nga Eritrea firmosi ...
Koha.mk | 12-Jun-2019 18:14
Nga sezoni i ardhshëm Alexander Isak është lojtari i ri i Real Sociedad, duke lënë përfundimisht Borussia Dortmundin dhe Gjermaninë, për të vijuar karrierën në La Liga. Sulmuesi suedez me origjinë nga Eritrea firmosi ...

Man Utd ia kërkon Realit 170 milionë euro për Pogban
Mesfushori i Manchester United është dëshirë e Real Madridit, që për trajner ka Zinedine Zidanen. ‘Los Blancos’ tashmë kanë mbyllur marrëveshjen me Eder Militao, Eden Hazard dhe Luka Joviq, ndërsa Paul Pogba është ...
Lajminet | 12-Jun-2019 18:08
Mesfushori i Manchester United është dëshirë e Real Madridit, që për trajner ka Zinedine Zidanen. ‘Los Blancos’ tashmë kanë mbyllur marrëveshjen me Eder Militao, Eden Hazard dhe Luka Joviq, ndërsa Paul Pogba është ...

Real Madrid zbulon se kur do të prezantohet Eden Hazard
Real Madridi tashmë ka arritur ta transferojë Eden Hazardin nga Chelsea për një shumë që besohet të jetë rreth 100 milionë euro. Skuadra spanjolle e kishte kërkuar për disa vite radhazi anësorin belg, mirëpo të Kaltrit ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 16:01
Real Madridi tashmë ka arritur ta transferojë Eden Hazardin nga Chelsea për një shumë që besohet të jetë rreth 100 milionë euro. Skuadra spanjolle e kishte kërkuar për disa vite radhazi anësorin belg, mirëpo të Kaltrit ...

Pritja mori fund, ja data zyrtare e prezantimit të Hazard në “Bernabeu”
Real Madrid prezantoi sot mes mijëra tifozëve dhe interesit të lartë të medieve Luka Jovic, si blerja e parë e rëndësishme, pas afrimit të Militao. Ndërkohë që Eden Hazard do të prezantohet me 13 qershor (e enjte) në ...
Koha.mk | 12-Jun-2019 18:06
Real Madrid prezantoi sot mes mijëra tifozëve dhe interesit të lartë të medieve Luka Jovic, si blerja e parë e rëndësishme, pas afrimit të Militao. Ndërkohë që Eden Hazard do të prezantohet me 13 qershor (e enjte) në ...

Pas Hazard, Real Madrid gati të nënshkruaj me Pogba
Pas zyrtarizimit të Eden Hazard, Real Madrid është hedhur në sulm për të bërë një tjetër goditje të madhe. Paul Pogba, sipas Marca, do të jetë goditja e radhës e madrilenëve. Madrilenët janë hedhur në sulm me të gjitha ...
VizionPlus | 11-Jun-2019 15:15
Pas zyrtarizimit të Eden Hazard, Real Madrid është hedhur në sulm për të bërë një tjetër goditje të madhe. Paul Pogba, sipas Marca, do të jetë goditja e radhës e madrilenëve. Madrilenët janë hedhur në sulm me të gjitha ...

Real Madrid zbulon se kur do të prezantohet Eden Hazard
Real Madridi tashmë ka arritur ta transferojë Eden Hazardin nga Chelsea për një shumë që besohet të jetë rreth 100 milionë euro. Skuadra spanjolle e kishte kërkuar për disa vite radhazi anësorin belg, mirëpo të Kaltrit ...
E Dua Sportin | 12-Jun-2019 17:42
Real Madridi tashmë ka arritur ta transferojë Eden Hazardin nga Chelsea për një shumë që besohet të jetë rreth 100 milionë euro. Skuadra spanjolle e kishte kërkuar për disa vite radhazi anësorin belg, mirëpo të Kaltrit ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved