ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/06/2019 01:49

Edi Rama: Akti i Ilir Metës ka zbardhur planin dhe na tregoi se ‘ku fle lepuri’

Edi Rama: Akti i Ilir Metës ka zbardhur planin dhe na tregoi se ‘ku fle lepuri’
Duke mos iu referuar asnjëherë si President i Republikës, kryeministri Edi Rama ka deklaruar se akti i Ilir Metës për të shfuqizuar 30 qershorin ka zbardhur të gjithë planin kundër reformës në drejtësi. Duke folur nga ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 20:29
Duke mos iu referuar asnjëherë si President i Republikës, kryeministri Edi Rama ka deklaruar se akti i Ilir Metës për të shfuqizuar 30 qershorin ka zbardhur të gjithë planin kundër reformës në drejtësi. Duke folur nga ...

Rama për Metën: Parlamenti ka detyrë të reagojë nëse Presidenti çmendet
Kryeministri Edi Rama ka akuzuar për papërgjegjshmëri kreun e shtetit, Ilir Meta, pas vendimit të tij për shfuqizimin e dekretit të zgjedhjeve të 30 Qershorit, përcjell Sovrani. Nga Divjaka, ku prezantoi kandidatin e ...
Gazeta Observer | 12-Jun-2019 21:23
Kryeministri Edi Rama ka akuzuar për papërgjegjshmëri kreun e shtetit, Ilir Meta, pas vendimit të tij për shfuqizimin e dekretit të zgjedhjeve të 30 Qershorit, përcjell Sovrani. Nga Divjaka, ku prezantoi kandidatin e ...

Kryeministri i Shqipërisë: ‘Kuvendi reagon kur presidenti çmendet’
Një ditë para se Kuvendi i Shqipërisë të debatojë për mundësinë e shkarkimit të Presidentit, kryeministri Edi Rama ka thënë se akti i presidentit Ilir Meta është një akt i panjohur në historinë e qeverisjes së botës. ...
AlbInfo | 12-Jun-2019 21:01
Një ditë para se Kuvendi i Shqipërisë të debatojë për mundësinë e shkarkimit të Presidentit, kryeministri Edi Rama ka thënë se akti i presidentit Ilir Meta është një akt i panjohur në historinë e qeverisjes së botës. ...

Rama për Metën: Parlamenti ka detyrë të reagojë nëse Presidenti çmendet
Nga Divjaka, ku prezantoi kandidatin e partisë Socialiste për zgjedhjet e 30 Qershorit, Rama tha se Meta tashmë e ka humbur të drejtën të qëndrojë në postin e Presidentit. “Ilir Meta ka kryer një akt të panjohur në ...
Lajminet | 12-Jun-2019 20:51
Nga Divjaka, ku prezantoi kandidatin e partisë Socialiste për zgjedhjet e 30 Qershorit, Rama tha se Meta tashmë e ka humbur të drejtën të qëndrojë në postin e Presidentit. “Ilir Meta ka kryer një akt të panjohur në ...

Rama i rikthehet fushatës: nëse bota do hynte në logjikën e Ilir Metës…
Kryeministri Rama iu rikthye fushatës elektorale për Lokalet e 30 qershorit, ku nga Divjaka komentoi aktin e presidentit Meta me ç’dekretim të njëanshëm e të diskuteshëm zgjedhjesh. “Sikur bota të hynte në logjikën e ...
Tesheshi | 12-Jun-2019 20:21
Kryeministri Rama iu rikthye fushatës elektorale për Lokalet e 30 qershorit, ku nga Divjaka komentoi aktin e presidentit Meta me ç’dekretim të njëanshëm e të diskuteshëm zgjedhjesh. “Sikur bota të hynte në logjikën e ...

Rama: Parlamenti ka detyrë të reagojë nëse Presidenti çmendet
Kryeministri Edi Rama ka akuzuar për papërgjegjshmëri kreun e shtetit, Ilir Meta, pas vendimit të tij për shfuqizimin e dekretit të zgjedhjeve të 30 Qershorit. Nga Divjaka, ku prezantoi kandidatin e partisë Socialiste ...
Klan Kosova | 12-Jun-2019 20:06
Kryeministri Edi Rama ka akuzuar për papërgjegjshmëri kreun e shtetit, Ilir Meta, pas vendimit të tij për shfuqizimin e dekretit të zgjedhjeve të 30 Qershorit. Nga Divjaka, ku prezantoi kandidatin e partisë Socialiste ...

Rama: Parlamenti ka të drejtë të reagojë, nëse presidenti çmendet
Nga Divjaka, kryeministri i vendit, Edi Rama ka komentuar vendimin e presidentit, Ilir Meta për anulimin e zgjedhjeve të 30 qershorit. Rama tha se, Parlamenti ka të drejtë të veprojë në emër të sovranit, nëse presidenti ...
Dritare | 12-Jun-2019 19:57
Nga Divjaka, kryeministri i vendit, Edi Rama ka komentuar vendimin e presidentit, Ilir Meta për anulimin e zgjedhjeve të 30 qershorit. Rama tha se, Parlamenti ka të drejtë të veprojë në emër të sovranit, nëse presidenti ...

Rama: Akti i fundit i Metës, e zbuloi ku fle lepuri
Kryeministri i vendit, Edi Rama ka çelur fushatën elektorale në Divjakë. Kryeministri që në nisje të fjalës, ka folur për zhdekretimin e zgjedhjeve nga presidenti Ilir Meta. “ Do të kishim dëshiruar që këtë fushatë ta ...
Dritare | 12-Jun-2019 19:57
Kryeministri i vendit, Edi Rama ka çelur fushatën elektorale në Divjakë. Kryeministri që në nisje të fjalës, ka folur për zhdekretimin e zgjedhjeve nga presidenti Ilir Meta. “ Do të kishim dëshiruar që këtë fushatë ta ...

Rama: Meta duhet të ikë, nuk mund ta tolerojmë papërgjegjshmërinë e presidentit
Partia Socialiste pavarësisht vendimit të presidentit Ilir Meta për anulimin e zgjedhjeve të 30 qershorit vijon fushatën e saj elektorale e bindur se zgjedhjet do të zhvillohen. Kryeministri Edi Rama këtë të mërkurë ka ...
Medial | 12-Jun-2019 19:39
Partia Socialiste pavarësisht vendimit të presidentit Ilir Meta për anulimin e zgjedhjeve të 30 qershorit vijon fushatën e saj elektorale e bindur se zgjedhjet do të zhvillohen. Kryeministri Edi Rama këtë të mërkurë ka ...

Rama: Meta e humbi të drejtën të jetë President
Edi Rama ditën e sotme nga Divjaka ka komentuar vendimin e Presidentit Meta për ndryshimin e datës së zgjedhjeve. Sipas Ramës ky është një veprim i paprecedentë , nga i cili ka kuptuar ku fle lepuri. “ Ilir Meta ka ...
Lajmi i Fundit | 12-Jun-2019 19:24
Edi Rama ditën e sotme nga Divjaka ka komentuar vendimin e Presidentit Meta për ndryshimin e datës së zgjedhjeve. Sipas Ramës ky është një veprim i paprecedentë , nga i cili ka kuptuar ku fle lepuri. “ Ilir Meta ka ...

Rama: Parlamenti ka detyrë të reagojë nëse Presidenti çmendet
Kryeministri Edi Rama ka akuzuar për papërgjegjshmëri kreun e shtetit, Ilir Meta, pas vendimit të tij për shfuqizimin e dekretit të zgjedhjeve të 30 Qershorit. Nga Divjaka, ku prezantoi kandidatin e partisë Socialiste ...
TV Klan | 12-Jun-2019 19:13
Kryeministri Edi Rama ka akuzuar për papërgjegjshmëri kreun e shtetit, Ilir Meta, pas vendimit të tij për shfuqizimin e dekretit të zgjedhjeve të 30 Qershorit. Nga Divjaka, ku prezantoi kandidatin e partisë Socialiste ...

PS-ja vijon fushatën për 30 Qershorin, Rama: Bojkotojnë zgjedhjet sepse kanë frikë nga gjykimi elektoral
Përtej vendimit të Presidentit Meta, kryetari i PS Edi Rama, ka vijuar sot fushatën e zgjedhjeve lokale të 30 qershorit në Divjakë, duke pasur në krah edhe deputetin e kësaj zone, Erjon Braçe. Rama ka zgjedhur Divjakën ...
RTSH | 12-Jun-2019 19:15
Përtej vendimit të Presidentit Meta, kryetari i PS Edi Rama, ka vijuar sot fushatën e zgjedhjeve lokale të 30 qershorit në Divjakë, duke pasur në krah edhe deputetin e kësaj zone, Erjon Braçe. Rama ka zgjedhur Divjakën ...

Rama nga Divjaka: Akti i Ilir Metës tregoi se ku fle lepuri
DIVJAKË Kryeministri Edi Rama nga Divjaka ku ishte për fushatën elektorale të 30 qershorit, foli edhe njëherë për shtyrjen e datës së zgjedhjeve nga ana e presidentit Iliri Meta. Rama theksoi se akti i Metës tregoi ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 19:07
DIVJAKË Kryeministri Edi Rama nga Divjaka ku ishte për fushatën elektorale të 30 qershorit, foli edhe njëherë për shtyrjen e datës së zgjedhjeve nga ana e presidentit Iliri Meta. Rama theksoi se akti i Metës tregoi ...

Rama ‘flirt’ me deputetët e opozitës së re: Të reagojmë se presidenti është çmendur
Kryeministri Edi Rama, nga Divjaka la të kuptohet se nesër Parlamenti mund të votojë shkarkimin e presidentit Ilir Meta, pas zhdekretimit të zgjedhjeve të 30 qershorit. Kreu i qeverisë, duke folur me tone të larta, tha ...
Politiko | 12-Jun-2019 19:15
Kryeministri Edi Rama, nga Divjaka la të kuptohet se nesër Parlamenti mund të votojë shkarkimin e presidentit Ilir Meta, pas zhdekretimit të zgjedhjeve të 30 qershorit. Kreu i qeverisë, duke folur me tone të larta, tha ...

Rama: Kundërshtarët kanë kapitulluar, akti i Metës tregon ku fle lepuri. Nqs çmendet Presidenti ne duhet të marrim masa
Kryeministri Edi Rama pasi është kthyer nga Kosova, ka udhëtuar drejt Divjakës, për fushatën elektorale. Dhe natyrisht, në fjakën e tij është ndalur tek kërkesa e Ilir Metës për shtyrjen e zgjedhjeve. Rama tha se Meta ...
Lexo | 12-Jun-2019 19:10
Kryeministri Edi Rama pasi është kthyer nga Kosova, ka udhëtuar drejt Divjakës, për fushatën elektorale. Dhe natyrisht, në fjakën e tij është ndalur tek kërkesa e Ilir Metës për shtyrjen e zgjedhjeve. Rama tha se Meta ...

Rama nga Divjaka: Meta nuk mund të qëndrojë më në zyrë! Me logjikën e tij, bota do të bëhej rrumpallë!
Pavarësisht zhvillimeve të kësaj jave, kryeministri Edi Rama është shprehur i bindur për 30 Qershorin duke vijuar fushatën elektorale në Divjakë. Në fillim të fjalës, Rama tha se nuk ka vend më të përshtatshëm për të ...
Lexo | 12-Jun-2019 19:10
Pavarësisht zhvillimeve të kësaj jave, kryeministri Edi Rama është shprehur i bindur për 30 Qershorin duke vijuar fushatën elektorale në Divjakë. Në fillim të fjalës, Rama tha se nuk ka vend më të përshtatshëm për të ...

Meta tha kam informacion nga agjencitë për trazira/ Rama: Ka informacion nga filxhani i Monikës
Kryeministri ka ironizuar deklaratën e Presidentit se kishte informacion për destabilitet nga agjencitë ligjzbatuese. Rama tha në Divjakë se opozita po shkel vijën që ndan partnerët e SHBA nga njërëzit që futen në ...
Lexo | 12-Jun-2019 19:10
Kryeministri ka ironizuar deklaratën e Presidentit se kishte informacion për destabilitet nga agjencitë ligjzbatuese. Rama tha në Divjakë se opozita po shkel vijën që ndan partnerët e SHBA nga njërëzit që futen në ...

Rama: Meta duhet të ikë, nuk mund ta tolerojmë papërgjegjshmërinë e presidentit
Partia Socialiste pavarësisht vendimit të presidentit Ilir Meta për anulimin e zgjedhjeve të 30 qershorit vijon fushatën e saj elektorale e bindur se zgjedhjet do të zhvillohen. Kryeministri Edi Rama këtë të mërkurë ka ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 19:07
Partia Socialiste pavarësisht vendimit të presidentit Ilir Meta për anulimin e zgjedhjeve të 30 qershorit vijon fushatën e saj elektorale e bindur se zgjedhjet do të zhvillohen. Kryeministri Edi Rama këtë të mërkurë ka ...

Vendimi i Metës për zgjedhjet, Rama: Parlamenti reagon kur presidenti çmendet, ai s’e ka më vendin në atë zyrë. E dimë ku fle lepuri
Kryeministri Edi Rama pasi është kthyer nga Kosova, ka udhëtuar drejt Divjakës, për fushatën elektorale. Dhe natyrisht, në fjakën e tij është ndalur tek kërkesa e Ilir Metës për shtyrjen e zgjedhjeve. Rama tha se Meta ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 19:03
Kryeministri Edi Rama pasi është kthyer nga Kosova, ka udhëtuar drejt Divjakës, për fushatën elektorale. Dhe natyrisht, në fjakën e tij është ndalur tek kërkesa e Ilir Metës për shtyrjen e zgjedhjeve. Rama tha se Meta ...

Rama sulmon Metën në fushatë: Akti i tij i papërgjegjshëm e zbuloi planin!
Nga fushata elektorale që po mban në Divjakë, kryeministri Edi Rama ka sulmuar sërish Presidentin Ilir Meta duke deklaruar se akti i tij për heqjen e 30 qershorit si data e zgjedhjeve lokale e ka zbuluar plotësisht ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 19:07
Nga fushata elektorale që po mban në Divjakë, kryeministri Edi Rama ka sulmuar sërish Presidentin Ilir Meta duke deklaruar se akti i tij për heqjen e 30 qershorit si data e zgjedhjeve lokale e ka zbuluar plotësisht ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved