ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/08/2019 16:48

Negociatat/Bardhi:Rama të thotë pse Holanda i tha “jo” Shqipërisë

Negociatat/Bardhi:Rama të thotë pse Holanda i tha “jo” Shqipërisë
Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazmend Bardhi ka reaguar, pasi parlamenti i Holandës vendosi t’i thotë “Jo” hapjes së negociatave me Shqipërinë. Duke e cilësuar si kryeministrin e Avdylajve, Bardhi thotë se Rama duhet ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 20:39
Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazmend Bardhi ka reaguar, pasi parlamenti i Holandës vendosi t’i thotë “Jo” hapjes së negociatave me Shqipërinë. Duke e cilësuar si kryeministrin e Avdylajve, Bardhi thotë se Rama duhet ...

Negociatat/ Holanda: “Jo” Shqipërisë, “po” Maqedonisë së Veriut
Parlamenti i Holandës ka vendosur t’i thotë “Jo” Shqipërisë për hapje negociatash, ndërsa i ka thënë “Po” Maqedonisë së Veriut. Vendimi sapo është marrë nga parlamenti, ndërsa i rekomandohet Komisionit Europian të mos ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 18:31
Parlamenti i Holandës ka vendosur t’i thotë “Jo” Shqipërisë për hapje negociatash, ndërsa i ka thënë “Po” Maqedonisë së Veriut. Vendimi sapo është marrë nga parlamenti, ndërsa i rekomandohet Komisionit Europian të mos ...

Holanda: Jo negociata me Shqipërinë, pro Maqedonisë së Veriut
Parlamenti hollandez ka vendosur që të mos hapen negociatat me Shqipërinë, ndërsa ka rënë dakord që negociatat të çelen me Maqedoninë e Veriut. Mocioni i propozuar nga 3 parti të koalicionit qeveritar ka marrë 105 vota ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 19:20
Parlamenti hollandez ka vendosur që të mos hapen negociatat me Shqipërinë, ndërsa ka rënë dakord që negociatat të çelen me Maqedoninë e Veriut. Mocioni i propozuar nga 3 parti të koalicionit qeveritar ka marrë 105 vota ...

Ministri i Jashtëm i Holandës: Shqipëria nuk ka plotësuar asnjë kusht për luftën ndaj krimit e korrupsionit
Holanda ka dhënë sot një vendim të fortë për Jo për hapjen e negociatave me Shqipërinë duke arguamentuar se vendi ynë nuk ka plotësuar asnjë kusht për krimin dhe drogën. Vetë Ministri i Jashtëm holandez tha: Rekomandimi ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 20:48
Holanda ka dhënë sot një vendim të fortë për Jo për hapjen e negociatave me Shqipërinë duke arguamentuar se vendi ynë nuk ka plotësuar asnjë kusht për krimin dhe drogën. Vetë Ministri i Jashtëm holandez tha: Rekomandimi ...

Holanda kundër negociatave/ PD: Shqipëria në rrezik nga Rama
Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka reaguar pasi Holanda votoi kundër hapjes së negociatave për Shqiprinë dhe pro për Maqedoninë e Veriut. Përmes një postimi në FB, Bardhi shprehet se për Shqipërinë, ...
Lajmi i Fundit | 12-Jun-2019 20:48
Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka reaguar pasi Holanda votoi kundër hapjes së negociatave për Shqiprinë dhe pro për Maqedoninë e Veriut. Përmes një postimi në FB, Bardhi shprehet se për Shqipërinë, ...

Bardhi: Nëse Rama nuk do kishte lidhje me krimin, negociatat për në BE do të ishin hapur
Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazmend Bardhi, ka bërë përgjegjës kryeministrin Edi Rama për vendimin Holandës që është kundër hapjes së negociatave BE-Shqipëri. Sipas zyrtarit të demokratëve, nëse kreu i PS nuk do të ...
Politiko | 12-Jun-2019 20:43
Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazmend Bardhi, ka bërë përgjegjës kryeministrin Edi Rama për vendimin Holandës që është kundër hapjes së negociatave BE-Shqipëri. Sipas zyrtarit të demokratëve, nëse kreu i PS nuk do të ...

Parlamenti i Holandës bllokon hapjen e negociatave për Shqipërinë, i thotë ‘po’ Maqedonisë së Veriut
Parlamenti i Holandës ka vendosur që të mos hapen negociatat për Shqipërinë, ndërsa ka rënë dakord që negociatat të çelen me Maqedoninë e Veriut. Vendimi sapo është marrë nga Këshilli i Çështjeve të Përgjithshme dhe ...
Lapsi | 12-Jun-2019 18:52
Parlamenti i Holandës ka vendosur që të mos hapen negociatat për Shqipërinë, ndërsa ka rënë dakord që negociatat të çelen me Maqedoninë e Veriut. Vendimi sapo është marrë nga Këshilli i Çështjeve të Përgjithshme dhe ...

Sekretari i PD Bardhi: Kryeministri i Avdyklajve t’u shpjegojë shqiptarëve pse Holanda i thotë jo negociatave
Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi i ka bërë thirrje kryeministrit Rama që të dalë publikisht dhe t’u shpjegojë shqiptarëve se përse Parlamenti i Holandës këtë të mërkurë i ka thënë JO hapjes së negociatave ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 20:38
Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi i ka bërë thirrje kryeministrit Rama që të dalë publikisht dhe t’u shpjegojë shqiptarëve se përse Parlamenti i Holandës këtë të mërkurë i ka thënë JO hapjes së negociatave ...

Parlamenti Holandez: “Jo”, çeljes së negociatave me Shqipërinë!
Parlamenti i Holandës, i ka thënë “JO”, çeljes së negociatave me Shqipërinë dhe ‘PO”, negociatave me Maqedoninë e Veriut. Parlamenti Holandez sapo e ka marrë vendimin dhe i rekomandon KE-së, që të mos i hapë negociatat ...
Dritare | 12-Jun-2019 19:57
Parlamenti i Holandës, i ka thënë “JO”, çeljes së negociatave me Shqipërinë dhe ‘PO”, negociatave me Maqedoninë e Veriut. Parlamenti Holandez sapo e ka marrë vendimin dhe i rekomandon KE-së, që të mos i hapë negociatat ...

Holanda: Jo negociata me Shqipërinë, pro Maqedonisë së Veriut
Parlamenti hollandez ka vendosur që të mos hapen negociatat me Shqipërinë, ndërsa ka rënë dakord që negociatat të çelen me Maqedoninë e Veriut. Mocioni i propozuar nga 3 parti të koalicionit qeveritar ka marrë 105 vota ...
Medial | 12-Jun-2019 19:39
Parlamenti hollandez ka vendosur që të mos hapen negociatat me Shqipërinë, ndërsa ka rënë dakord që negociatat të çelen me Maqedoninë e Veriut. Mocioni i propozuar nga 3 parti të koalicionit qeveritar ka marrë 105 vota ...

Negociatat/ Parlamenti holandez i thotë “jo” Shqipërisë, pozitive përgjigjja për Maqedoninë e Veriut
Parlamenti holandez ka votuar kundër çeljes së negociatave për Shqipërinë me Bashkimin Evropian. ndërkohë që sa i përket hapjes së negociatave me Maqedoninë e Veriut, ka votuar pro. Sot u votuan katër mocione në ...
Politiko | 12-Jun-2019 19:07
Parlamenti holandez ka votuar kundër çeljes së negociatave për Shqipërinë me Bashkimin Evropian. ndërkohë që sa i përket hapjes së negociatave me Maqedoninë e Veriut, ka votuar pro. Sot u votuan katër mocione në ...

Banda e Rilindjes mbylli misionin: Shqipëria jashtë BE-së
Jo më larg se 40 minuta më parë u njoftua lajmi se Holanda i ka thënë po hapjes së negociatave me Maqedoninë e Veriut dhe jo Shqipërisë. Sipas Këshillit të Çështjeve të Brendshme dhe Këshillit të Punëve të Jashtme të ...
Gazeta55 | 12-Jun-2019 19:03
Jo më larg se 40 minuta më parë u njoftua lajmi se Holanda i ka thënë po hapjes së negociatave me Maqedoninë e Veriut dhe jo Shqipërisë. Sipas Këshillit të Çështjeve të Brendshme dhe Këshillit të Punëve të Jashtme të ...

Negociatat/ Lleshaj e Gjonaj: Kemi mbështetje nga eurodeputetët
BRUKSEL Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj bashkë me ministren e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, morën pjesë në një veprimtari kushtuar integrimit europian të Shqipërisë, e cila u zhvillua në Parlamentin Europian, nën ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 09:15
BRUKSEL Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj bashkë me ministren e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, morën pjesë në një veprimtari kushtuar integrimit europian të Shqipërisë, e cila u zhvillua në Parlamentin Europian, nën ...

Parlamenti i Holandës bllokon hapjen e negociatave për Shqipërinë, i thotë ‘po’ Maqedonisë së Veriut
Parlamenti i Holandës ka vendosur që të mos hapen negociatat për Shqipërinë, ndërsa ka rënë dakord që negociatat të çelen me Maqedoninë e Veriut. Vendimi sapo është marrë nga Këshilli i Çështjeve të Përgjithshme dhe ...
EkonomiaOnline | 12-Jun-2019 19:02
Parlamenti i Holandës ka vendosur që të mos hapen negociatat për Shqipërinë, ndërsa ka rënë dakord që negociatat të çelen me Maqedoninë e Veriut. Vendimi sapo është marrë nga Këshilli i Çështjeve të Përgjithshme dhe ...

Parlamenti i Holandës i thotë “JO” integrimit të Shqipërisë, Maqedonia e Veriut merr dritën jeshile
Parlamenti i Holandës ka vendosur që t’i thotë JO hapjes së negociatave mes Shqipërisë dhe BE-së me argumentin se vendi nuk ka arritur rezultate të dukshme në luftën kundër korrupsionit dhe krimit. Ndërkohë nga ana ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 18:44
Parlamenti i Holandës ka vendosur që t’i thotë JO hapjes së negociatave mes Shqipërisë dhe BE-së me argumentin se vendi nuk ka arritur rezultate të dukshme në luftën kundër korrupsionit dhe krimit. Ndërkohë nga ana ...

Negociatat, Holanda: “JO” Shqipërisë dhe “PO” Maqedonisë së Veriut
Parlamenti i Holandës ka vendosur t’i thotë “JO” Shqipërisë për hapje negociatash, ndërsa i ka thënë “PO” Maqedonisë së Veriut. Vendimi sapo është marrë nga parlamenti, ndërsa i rekomandohet Komisionit Europian të mos ...
Gazeta Dita | 12-Jun-2019 18:30
Parlamenti i Holandës ka vendosur t’i thotë “JO” Shqipërisë për hapje negociatash, ndërsa i ka thënë “PO” Maqedonisë së Veriut. Vendimi sapo është marrë nga parlamenti, ndërsa i rekomandohet Komisionit Europian të mos ...

Holanda i thotë Jo hapjes së negociatave me Shqipërinë, Po Maqedonisë
Parlamenti Holandez i ka thënë sot Po hapjes së negociatave me Maqedoninë e Veriut dhe Jo hapjes së negociatave me Shqipërinë. Sipas Këshillit të Çështjeve të Brendshme dhe Këshillit të Punëve të Jashtme në Parlamentin ...
Gazeta55 | 12-Jun-2019 18:30
Parlamenti Holandez i ka thënë sot Po hapjes së negociatave me Maqedoninë e Veriut dhe Jo hapjes së negociatave me Shqipërinë. Sipas Këshillit të Çështjeve të Brendshme dhe Këshillit të Punëve të Jashtme në Parlamentin ...

“Nuk përgjigjet…” Gazetarja serbe “tensionon” Ramën! VIDEO/ Ç’do bësh nëse s’hapen negociatat?
Kryeministri Edi Rama është vënë me “shpatulla pas murit” nga një gazetare serbe. Gazetarja e pyeti kryeministrin Rama se si do të reagonte nëse negociatat do të çeleshin për Maqedoninë e Veriut dhe jo për Shqipërinë. ...
Standard | 12-Jun-2019 14:45
Kryeministri Edi Rama është vënë me “shpatulla pas murit” nga një gazetare serbe. Gazetarja e pyeti kryeministrin Rama se si do të reagonte nëse negociatat do të çeleshin për Maqedoninë e Veriut dhe jo për Shqipërinë. ...

Bruksel, mbështetje nga eurodeputetët për hapjen e negociatave
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj dhe Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj morën pjesë në një veprimtari kushtuar integrimit evropian të Shqipërisë, e cila u zhvillua në Parlamentin Evropian, nën kujdesin e grupit ...
RTSH | 12-Jun-2019 13:55
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj dhe Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj morën pjesë në një veprimtari kushtuar integrimit evropian të Shqipërisë, e cila u zhvillua në Parlamentin Evropian, nën kujdesin e grupit ...

Lleshaj e Gjonaj në Bruksel: Mbështetje nga eurodeputetët për hapjen e negociatave
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj dhe Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj morën pjesë në një veprimtari kushtuar integrimit europian të Shqipërisë, e cila u zhvillua në Parlamentin Europian, nën kujdesin e grupit ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 09:15
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj dhe Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj morën pjesë në një veprimtari kushtuar integrimit europian të Shqipërisë, e cila u zhvillua në Parlamentin Europian, nën kujdesin e grupit ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved