ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/06/2019 05:01

Menaxheri nga Tetova transferoi Jovicin te Real Madridi

Menaxheri nga Tetova transferoi Jovicin te Real Madridi
Luka Jovic kompletoi transferimin te Real Madridi, ditën e sotme. Kalimi i testeve mjekësore, prezantimi para mediave, konferenca për shtyp, fjalët e para si lojtar i “mbretërorëve” dhe pastaj një “ekspozitë” në ...
Koha.mk | 12-Jun-2019 16:49
Luka Jovic kompletoi transferimin te Real Madridi, ditën e sotme. Kalimi i testeve mjekësore, prezantimi para mediave, konferenca për shtyp, fjalët e para si lojtar i “mbretërorëve” dhe pastaj një “ekspozitë” në ...

Ky është menaxheri shqiptar që e ndërmjetësoi transferimin e Jovicit në Real Madrid
Menaxheri shqiptar, Fali Ramadani ka ndërmjetësuar në transferimin e Luka Jovicit në Real Madrid. “Gazeta Express” ka siguruar fotografi ku shihet menaxheri i njohur shqiptar së bashku me futbollistin dhe presidentin e ...
InFokusi | 12-Jun-2019 16:40
Menaxheri shqiptar, Fali Ramadani ka ndërmjetësuar në transferimin e Luka Jovicit në Real Madrid. “Gazeta Express” ka siguruar fotografi ku shihet menaxheri i njohur shqiptar së bashku me futbollistin dhe presidentin e ...

Ky është menaxheri shqiptar që e ndërmjetësoi transferimin e Jovicit në Real Madrid
Luka Jovic e kompletoi sot transferimin në Real Madrid, i cili ia bëri edhe prezantimin zyrtar. Por, kush ishte i përfshirë dhe kush punoi që ky transferim të realizohej? Siç mëson media, menaxheri i njohur shqiptar, ...
Kosova Sot | 12-Jun-2019 16:22
Luka Jovic e kompletoi sot transferimin në Real Madrid, i cili ia bëri edhe prezantimin zyrtar. Por, kush ishte i përfshirë dhe kush punoi që ky transferim të realizohej? Siç mëson media, menaxheri i njohur shqiptar, ...

Ky është menaxheri shqiptar që e ndërmjetësoi transferimin e Jovicit në Real Madrid
Menaxheri shqiptar, Fali Ramadani ka ndërmjetësuar në transferimin e Luka Jovicit në Real Madrid. “Gazeta Express” ka siguruar fotografi ku shihet menaxheri i njohur shqiptar së bashku me futbollistin dhe presidentin e ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 16:15
Menaxheri shqiptar, Fali Ramadani ka ndërmjetësuar në transferimin e Luka Jovicit në Real Madrid. “Gazeta Express” ka siguruar fotografi ku shihet menaxheri i njohur shqiptar së bashku me futbollistin dhe presidentin e ...

ZYRTARE: Ja kur do të bëhet prezantimi i Hazardit si lojtar i Realit
Real Madrid ka filluar me serinë e prezantimit të lojtarëve. Pas prezantimit të Luka Joviq, ‘Los Blancos’ kanë njoftuar se gjatë ditës së enjte të njëjtën gjë do ta bëjë edhe Eden Hazard. 13 herë kampionët e Evropës ...
Lajminet | 12-Jun-2019 16:11
Real Madrid ka filluar me serinë e prezantimit të lojtarëve. Pas prezantimit të Luka Joviq, ‘Los Blancos’ kanë njoftuar se gjatë ditës së enjte të njëjtën gjë do ta bëjë edhe Eden Hazard. 13 herë kampionët e Evropës ...

Luka Jovic prezantohet te Reali. Fjalët e para si madrilen
U zyrtarizua para disa ditësh, por vetëm sot, Luka Jovic është prezantuar si lojtari i ri i Realit të Madridit. Sulmuesi serb ishte sot në zyrat e madrilenëve, ku nënshkroi kontratën dhe tha fjalët e para si një lojtar ...
Telegraf | 12-Jun-2019 15:54
U zyrtarizua para disa ditësh, por vetëm sot, Luka Jovic është prezantuar si lojtari i ri i Realit të Madridit. Sulmuesi serb ishte sot në zyrat e madrilenëve, ku nënshkroi kontratën dhe tha fjalët e para si një lojtar ...

Real Madrid zbulon se kur do të prezantohet Eden Hazard
Real Madridi tashmë ka arritur ta transferojë Eden Hazardin nga Chelsea për një shumë që besohet të jetë rreth 100 milionë euro. Skuadra spanjolle e kishte kërkuar për disa vite radhazi anësorin belg, mirëpo të Kaltrit ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 16:01
Real Madridi tashmë ka arritur ta transferojë Eden Hazardin nga Chelsea për një shumë që besohet të jetë rreth 100 milionë euro. Skuadra spanjolle e kishte kërkuar për disa vite radhazi anësorin belg, mirëpo të Kaltrit ...

Menaxheri shqiptar Fali Ramadani kompleton transferimin e Joviqit te Reali
Luka Joviq sot është prezantuar si futbollisti më i ri i Real Madridit. Sulmuesi serb ka kryer vizitat mjekësore me klubin madrilen, ndërsa më vonë është prezantuar nga presidenti Florentino Perez, ku prezent ishte edhe ...
InfoSport.mk | 12-Jun-2019 16:02
Luka Joviq sot është prezantuar si futbollisti më i ri i Real Madridit. Sulmuesi serb ka kryer vizitat mjekësore me klubin madrilen, ndërsa më vonë është prezantuar nga presidenti Florentino Perez, ku prezent ishte edhe ...

Zyrtare: Real Madridi lanson lajmin e madh për tifozët në lidhje me Eden Hazard
Eden Hazard do të prezantohet si futbollisti më i ri i Real Madrid gjatë ditës së nesërme. Prezantimi i mesfushorit belg do të bëhet në stadiumin “Santiago Bernabeu” me fillim nga ora 19:00, shkruan Zëri.info. Hazard do ...
Zeri | 12-Jun-2019 15:46
Eden Hazard do të prezantohet si futbollisti më i ri i Real Madrid gjatë ditës së nesërme. Prezantimi i mesfushorit belg do të bëhet në stadiumin “Santiago Bernabeu” me fillim nga ora 19:00, shkruan Zëri.info. Hazard do ...

Zbulohen ndeshjet e xhiros së parë për vitin 2019/20 në Premierligë
Sulmuesi më i ri i Real Madridit, Luka Jovic është prezantuar sot në zyrat e klubit spanjoll. Luka Jovic ka kaluar tek Real Madridi për 60 milionë euro nga klubi i Eintracht Frankfurtit – pasi kaloi një edicion të ...
GazetaBlic | 12-Jun-2019 15:38
Sulmuesi më i ri i Real Madridit, Luka Jovic është prezantuar sot në zyrat e klubit spanjoll. Luka Jovic ka kaluar tek Real Madridi për 60 milionë euro nga klubi i Eintracht Frankfurtit – pasi kaloi një edicion të ...

Real Madrid “pa frena” në merkato, pas Hazard vjen edhe Pogba
Me Eden Hazard që pret vetëm të prezantohet përpara tifozëve në “Santiago Bernabeu”, Reali Madridit është hedhur me të gjitha forcat në sulm për të bërë një tjetër goditje të madhe në merkaton e verës. I dyti në listën ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 13:42
Me Eden Hazard që pret vetëm të prezantohet përpara tifozëve në “Santiago Bernabeu”, Reali Madridit është hedhur me të gjitha forcat në sulm për të bërë një tjetër goditje të madhe në merkaton e verës. I dyti në listën ...

Jovic flet si madrilen!
Luka Jovic u prezantua si lojtari më i ri i Real Madridit, ku mijëra tifozë madrilenë ishin mbledhur në “Santiago Bernabeu”, për të ndjekur nga afër prezantimin e talentit serb. Në konferencë për shtyp Jovic foli për ...
Koha.mk | 12-Jun-2019 15:38
Luka Jovic u prezantua si lojtari më i ri i Real Madridit, ku mijëra tifozë madrilenë ishin mbledhur në “Santiago Bernabeu”, për të ndjekur nga afër prezantimin e talentit serb. Në konferencë për shtyp Jovic foli për ...

Jovic prezantohet si madrilen
Luka Jovic u prezantua si lojtari më i ri i Real Madridit, ku mijëra tifozë madrilenë ishin mbledhur në “Santiago Bernabeu”, për të ndjekur nga afër prezantimin e talentit serb. Në konferencë për shtyp Jovic foli për ...
Indeks Online | 12-Jun-2019 15:31
Luka Jovic u prezantua si lojtari më i ri i Real Madridit, ku mijëra tifozë madrilenë ishin mbledhur në “Santiago Bernabeu”, për të ndjekur nga afër prezantimin e talentit serb. Në konferencë për shtyp Jovic foli për ...

Joviq thotë se është më i lumturi në botë që erdhi te Reali
Luka Joviq ka thënë që është njeriu më i lumtur në botë pasi më në fund është prezantuar si lojtar i Real Madridit. Ai ka nënshkruar një kontratë gjashtëvjeçare me Mbretërit, të cilët raportohet se ia kishin paguar 60 ...
EkonomiaOnline | 12-Jun-2019 15:30
Luka Joviq ka thënë që është njeriu më i lumtur në botë pasi më në fund është prezantuar si lojtar i Real Madridit. Ai ka nënshkruar një kontratë gjashtëvjeçare me Mbretërit, të cilët raportohet se ia kishin paguar 60 ...

Luka Joviç sot flet si anëtar i ri i madrilenëve
Luka Joviç u prezantua si lojtari më i ri i Real Madridit, ku mijëra tifozë madrilenë ishin mbledhur në “Santiago Bernabeu”, për të ndjekur nga afër prezantimin e talentit serb. Në konferencë për shtyp Jovic foli për ...
Alsat-M | 12-Jun-2019 15:22
Luka Joviç u prezantua si lojtari më i ri i Real Madridit, ku mijëra tifozë madrilenë ishin mbledhur në “Santiago Bernabeu”, për të ndjekur nga afër prezantimin e talentit serb. Në konferencë për shtyp Jovic foli për ...

Pas Hazard, Real Madrid gati të nënshkruaj me Pogba
Pas zyrtarizimit të Eden Hazard, Real Madrid është hedhur në sulm për të bërë një tjetër goditje të madhe. Paul Pogba, sipas Marca, do të jetë goditja e radhës e madrilenëve. Madrilenët janë hedhur në sulm me të gjitha ...
VizionPlus | 11-Jun-2019 15:15
Pas zyrtarizimit të Eden Hazard, Real Madrid është hedhur në sulm për të bërë një tjetër goditje të madhe. Paul Pogba, sipas Marca, do të jetë goditja e radhës e madrilenëve. Madrilenët janë hedhur në sulm me të gjitha ...

Menaxheri shqiptar së bashku me Perezin, e prezanton futbollistin serb te Real Madridi
Më 4 qershor, Real Madridi e zyrtarizoi transferimin e Luka Jovicit nga Eintracht Frankfurti, ndërsa sot e prezantoi ata para tifozëve në stadiumin “Santiago Bernabeu”, shkruan Zëri.info. Presidenti i klubit, Florentino ...
Zeri | 12-Jun-2019 15:22
Më 4 qershor, Real Madridi e zyrtarizoi transferimin e Luka Jovicit nga Eintracht Frankfurti, ndërsa sot e prezantoi ata para tifozëve në stadiumin “Santiago Bernabeu”, shkruan Zëri.info. Presidenti i klubit, Florentino ...

Joviq thotë se është më i lumturi në botë që erdhi te Reali
Luka Joviq ka thënë që është njeriu më i lumtur në botë pasi më në fund është prezantuar si lojtar i Real Madridit. Ai ka nënshkruar një kontratë gjashtëvjeçare me Mbretërit, të cilët raportohet se ia kishin paguar 60 ...
Klan Kosova | 12-Jun-2019 15:08
Luka Joviq ka thënë që është njeriu më i lumtur në botë pasi më në fund është prezantuar si lojtar i Real Madridit. Ai ka nënshkruar një kontratë gjashtëvjeçare me Mbretërit, të cilët raportohet se ia kishin paguar 60 ...

Zidane ka një plan se si të luajë së bashku me Hazardin dhe Viniciusin
Real Madridi ka filluar të përforcojë radhët e veta për sezonin e ri pas dështimit në La Liga dhe Ligë të Kampionëve. Zinedine Zidane ka nisur të krijojë një formacion të ri pas transferimit të sulmuesit anësor të ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 10:27
Real Madridi ka filluar të përforcojë radhët e veta për sezonin e ri pas dështimit në La Liga dhe Ligë të Kampionëve. Zinedine Zidane ka nisur të krijojë një formacion të ri pas transferimit të sulmuesit anësor të ...

Reali prezanton Joviqin: Kam bërë zgjedhjen më të mirë
Në Santiago Bernabeu është bërë prezantimi i sulmuesit të ri të Real Madridit.
Kosova Press | 12-Jun-2019 14:45
Në Santiago Bernabeu është bërë prezantimi i sulmuesit të ri të Real Madridit.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved