ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/06/2019 04:41

LAJMI I FUNDIT: Real Madridi konfirmon përforcimin nga Lyoni

LAJMI I FUNDIT: Real Madridi konfirmon përforcimin nga Lyoni
Manchester United ka transferuar talentin e Swansea City, Daniel James. 21 vjeçari nga Uellsi është bërë transferimi i parë i Manchester United për sezonin 2019/2020. Lajmi është zyrtarizuar nga ‘Djajtë e Kuq’ të cilët ...
GazetaBlic | 12-Jun-2019 20:48
Manchester United ka transferuar talentin e Swansea City, Daniel James. 21 vjeçari nga Uellsi është bërë transferimi i parë i Manchester United për sezonin 2019/2020. Lajmi është zyrtarizuar nga ‘Djajtë e Kuq’ të cilët ...

Zyrtare: Daniel James nënshkruan kontratë pesëvjeçare me Unitedin
Manchester Unitedi e ka kompletuar transferimin e anësorit Daniel James nga Swansea City për një shumë që besohet të jetë rreth 15 milionë funte (17 milionë euro). 21-vjeçari ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me Djajtë ...
E Dua Sportin | 12-Jun-2019 19:46
Manchester Unitedi e ka kompletuar transferimin e anësorit Daniel James nga Swansea City për një shumë që besohet të jetë rreth 15 milionë funte (17 milionë euro). 21-vjeçari ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me Djajtë ...

Zyrtare: Daniel James nënshkruan kontratë pesëvjeçare me Unitedin
Manchester Unitedi e ka kompletuar transferimin e anësorit Daniel James nga Swansea City për një shumë që besohet të jetë rreth 15 milionë funte (17 milionë euro). 21-vjeçari ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me Djajtë ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 19:39
Manchester Unitedi e ka kompletuar transferimin e anësorit Daniel James nga Swansea City për një shumë që besohet të jetë rreth 15 milionë funte (17 milionë euro). 21-vjeçari ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me Djajtë ...

Mata zgjon interesimin e Fenerbahces dhe Galatasarayt
Mesfushori i Manchester Unitedit, juan Mata, ka zgjuar interesimin e dy skuadrave turke, Fenerbahce dhe Galatasaray – bën të ditur Daily Mail . Djajtë e Kuq i kanë ofruar mesfushorit spanjoll rinovim të kontratës, ...
Koha.mk | 12-Jun-2019 18:37
Mesfushori i Manchester Unitedit, juan Mata, ka zgjuar interesimin e dy skuadrave turke, Fenerbahce dhe Galatasaray – bën të ditur Daily Mail . Djajtë e Kuq i kanë ofruar mesfushorit spanjoll rinovim të kontratës, ...

Guardiola mohon largimin nga City: Kam edhe një vit kontratë me klubin tim aktual
Vazhdon edhe më tutje të jetë njëra nga temat më të përfolura. Fjala është për çështjen e sulmuesit të Manchester United, Romelu Lukaku, shkruan GazetaBlic . Përfaqësuesi belg tash e një kohë të gjatë po lidhet ngushtë ...
GazetaBlic | 12-Jun-2019 17:50
Vazhdon edhe më tutje të jetë njëra nga temat më të përfolura. Fjala është për çështjen e sulmuesit të Manchester United, Romelu Lukaku, shkruan GazetaBlic . Përfaqësuesi belg tash e një kohë të gjatë po lidhet ngushtë ...

Mata zgjon interesimin e Fenerbahces dhe Galatasarayt
Mesfushori i Manchester Unitedit, juan Mata, ka zgjuar interesimin e dy skuadrave turke, Fenerbahce dhe Galatasaray – bën të ditur Daily Mail. Djajtë e Kuq i kanë ofruar mesfushorit spanjoll rinovim të kontratës, ...
E Dua Sportin | 12-Jun-2019 17:42
Mesfushori i Manchester Unitedit, juan Mata, ka zgjuar interesimin e dy skuadrave turke, Fenerbahce dhe Galatasaray – bën të ditur Daily Mail. Djajtë e Kuq i kanë ofruar mesfushorit spanjoll rinovim të kontratës, ...

Joviç zyrtarisht në Real Madrid: Jam njeriu më i lumtur në botë
Futbollisti i përfaqësueses së Serbisë, Luka Joviç i lindur në Bosnjë e Hercegovinë zyrtarisht është prezantuar në stadiumit e Madridit “Santiago Bernabeu” si përforcim i ri i Real Madridit , raporton Anadolu Agency. ...
Portalb | 12-Jun-2019 17:32
Futbollisti i përfaqësueses së Serbisë, Luka Joviç i lindur në Bosnjë e Hercegovinë zyrtarisht është prezantuar në stadiumit e Madridit “Santiago Bernabeu” si përforcim i ri i Real Madridit , raporton Anadolu Agency. ...

Zyrtare: Manchester Unitedi e kompleton blerjen e parë këtë verë
Manchester Unitedi e ka kompletuar blerjen e Daniel James nga Swansea City, i cili është transferi i parë për “Djajtë e kuq” këtë verë. James ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me Manchester Unitedin, me mundësi për ta ...
InFokusi | 12-Jun-2019 17:07
Manchester Unitedi e ka kompletuar blerjen e Daniel James nga Swansea City, i cili është transferi i parë për “Djajtë e kuq” këtë verë. James ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me Manchester Unitedin, me mundësi për ta ...

Lukaku i “dashuruar” pas Contes dhe Serie A: E kam marrë vendimin
Nuk është më një mister pse Romelu Lukaku është sulmuesi i përzgjedhur nga Antonio Conte, mjafton të dëgjojmë fjalët e tij: “Është diçka pozitive që Conte shkoi te Inter, për mua është trajneri më i mirë në botë. Për sa ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 14:46
Nuk është më një mister pse Romelu Lukaku është sulmuesi i përzgjedhur nga Antonio Conte, mjafton të dëgjojmë fjalët e tij: “Është diçka pozitive që Conte shkoi te Inter, për mua është trajneri më i mirë në botë. Për sa ...

Man United ‘godet’ në merkato, transferon shokun e sulmuesit shqiptar
Manchester United ka transferuar talentin e Swansea City, Daniel James.
Kosova Press | 12-Jun-2019 16:56
Manchester United ka transferuar talentin e Swansea City, Daniel James.

Mata në Turqi, këto janë skuadrat që po e kërkojnë
E ardhmja e mesfushorit spanjoll, Juan Mata, mund të jetë në Turqi. ‘Djajtë e Kuq’ i kanë ofruar 31 vjeçarit kontratë të re një vjeçare për t’ia zgjatur qëndrimin në ‘Old Trafford’, por sipas ‘Daily Mail’ lojtari po ...
Lajminet | 12-Jun-2019 16:52
E ardhmja e mesfushorit spanjoll, Juan Mata, mund të jetë në Turqi. ‘Djajtë e Kuq’ i kanë ofruar 31 vjeçarit kontratë të re një vjeçare për t’ia zgjatur qëndrimin në ‘Old Trafford’, por sipas ‘Daily Mail’ lojtari po ...

Mata zgjon interesimin e Fenerbahces dhe Galatasarayt
Mesfushori i Manchester Unitedit, juan Mata, ka zgjuar interesimin e dy skuadrave turke, Fenerbahce dhe Galatasaray – bën të ditur Daily Mail . Djajtë e Kuq i kanë ofruar mesfushorit spanjoll rinovim të kontratës, ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 16:30
Mesfushori i Manchester Unitedit, juan Mata, ka zgjuar interesimin e dy skuadrave turke, Fenerbahce dhe Galatasaray – bën të ditur Daily Mail . Djajtë e Kuq i kanë ofruar mesfushorit spanjoll rinovim të kontratës, ...

Lukaku: Seria A një ëndërr, unë e kam marrë vendimin tim
Romelu Lukaku shënoi dy herë në fitoren 3-0 të Belgjikës përballë Skocisë, mbrëmjen e djeshme në sfidën e vlefshme për eliminatoret e Euro 2020-ës, ndërsa tani sulmuesi do të nisë pushimet. Megjithatë në përfundim të ...
SuperSport | 12-Jun-2019 16:49
Romelu Lukaku shënoi dy herë në fitoren 3-0 të Belgjikës përballë Skocisë, mbrëmjen e djeshme në sfidën e vlefshme për eliminatoret e Euro 2020-ës, ndërsa tani sulmuesi do të nisë pushimet. Megjithatë në përfundim të ...

Zyrtare: Manchester United e transferin e parë
Gjiganti anglez, Manchester Unitedi e ka kompletuar blerjen e Daniel James nga Swansea City, i cili është transferi i parë për “Djajtë e kuq” këtë verë. James ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me Manchester Unitedin, ...
Zeri | 12-Jun-2019 16:46
Gjiganti anglez, Manchester Unitedi e ka kompletuar blerjen e Daniel James nga Swansea City, i cili është transferi i parë për “Djajtë e kuq” këtë verë. James ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me Manchester Unitedin, ...

Unitedi kompleton transferimin e Jamesit
Anësori Daniel James ka kompletuar kalimin te Manchester Unitedi nga Swansea. Ai ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me opsion për një vit shtesë. Marrëveshja ishte arritur javën e shkuar, ndërsa lojtari tani ka kaluar ...
EkonomiaOnline | 12-Jun-2019 16:40
Anësori Daniel James ka kompletuar kalimin te Manchester Unitedi nga Swansea. Ai ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me opsion për një vit shtesë. Marrëveshja ishte arritur javën e shkuar, ndërsa lojtari tani ka kaluar ...

Zyrtare: Man Utd kompleton transferimin e lojtarit të parë këtë verë
Manchester United ka kompletuar transferimin e Daniel James nga Swansea City. 21 vjeçari nga Uellsi, është bërë transferimi i parë i Manchester United për sezonin 2019/2020. Pas një sezoni jashtëzakonisht të mirë te ...
Gazeta Observer | 12-Jun-2019 16:36
Manchester United ka kompletuar transferimin e Daniel James nga Swansea City. 21 vjeçari nga Uellsi, është bërë transferimi i parë i Manchester United për sezonin 2019/2020. Pas një sezoni jashtëzakonisht të mirë te ...

Zyrtare: Manchester Unitedi e kompleton blerjen e parë këtë verë
Manchester Unitedi e ka kompletuar blerjen e Daniel James nga Swansea City, i cili është transferi i parë për “Djajtë e kuq” këtë verë. James ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me Manchester Unitedin, me mundësi për ta ...
Kosova Sot | 12-Jun-2019 16:30
Manchester Unitedi e ka kompletuar blerjen e Daniel James nga Swansea City, i cili është transferi i parë për “Djajtë e kuq” këtë verë. James ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me Manchester Unitedin, me mundësi për ta ...

Lukaku nuk e di nëse ka të ardhme te United
Menaxheri i Manchester United, Romelu Lukaku tha se klubi duhet të vendosë për të ardhmen dhe nuk dëshiron të merret me thashetheme. Lukaku realizoi 12 gola në sezonin e fundit në Ligën Premier dhe mediat spekuluan se ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 11:33
Menaxheri i Manchester United, Romelu Lukaku tha se klubi duhet të vendosë për të ardhmen dhe nuk dëshiron të merret me thashetheme. Lukaku realizoi 12 gola në sezonin e fundit në Ligën Premier dhe mediat spekuluan se ...

Zyrtare: Manchester United transferon shokun e Bersant Celinës
Manchester United ka nënshkruar me talentin e Swansea City, Daniel James. Përmes një komunikate, skuadra nga Championship ka bërë të ditur se ylli i tyre ka nënshkruar kontratë me skuadrën e drejtuar nga Solskjaer. ...
Indeks Online | 12-Jun-2019 16:28
Manchester United ka nënshkruar me talentin e Swansea City, Daniel James. Përmes një komunikate, skuadra nga Championship ka bërë të ditur se ylli i tyre ka nënshkruar kontratë me skuadrën e drejtuar nga Solskjaer. ...

Zyrtare: Manchester Unitedi e kompleton blerjen e parë këtë verë
Manchester Unitedi e ka kompletuar blerjen e Daniel James nga Swansea City, i cili është transferi i parë për “Djajtë e kuq” këtë verë. James ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me Manchester Unitedin, me mundësi për ta ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 16:27
Manchester Unitedi e ka kompletuar blerjen e Daniel James nga Swansea City, i cili është transferi i parë për “Djajtë e kuq” këtë verë. James ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me Manchester Unitedin, me mundësi për ta ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved