ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/06/2019 01:49

“20 vjet pas hijes të Serbisë”, Berisha: Clinton çliroi Kosovën

“20 vjet pas hijes të Serbisë”, Berisha: Clinton çliroi Kosovën
Ish-kryeministri shqiptar Sali Berisha përmes një statusi në “Facebook” ka kujtuar se sot ishte një ditë e madhe për shqiptarët, pasi ish-presidenti amerikan Bill Clinton ka vizituar Kosovën. Berisha shprehet se Clinton ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 16:28
Ish-kryeministri shqiptar Sali Berisha përmes një statusi në “Facebook” ka kujtuar se sot ishte një ditë e madhe për shqiptarët, pasi ish-presidenti amerikan Bill Clinton ka vizituar Kosovën. Berisha shprehet se Clinton ...

FOTO: Ky është kamerieri që i ra në gjunjë Clintonit për ta falënderuar për Kosovën
Arben Hysenaj nga Katundi i Ri i Pejës është shqiptari i Kosovës të cilin ish-presidenti amerikan, Bill Clinton e përmendi sot gjatë fjalimit të tij në ceremoninë e shënimit të 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës. ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 16:53
Arben Hysenaj nga Katundi i Ri i Pejës është shqiptari i Kosovës të cilin ish-presidenti amerikan, Bill Clinton e përmendi sot gjatë fjalimit të tij në ceremoninë e shënimit të 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës. ...

Rrëfimi i kamerierit kosovar që Bill Clinton përmendi në Prishtinë
Ish-presidenti amerikan Bill Clinton në fjalimin e tij në 20-vjetorin e sulmeve të NATO-s veçoi një kamerier kosovar i cili i kishte mbetur në kujtesë. Është Arben Hysenaj, ai i cili ishte ulur në gjunjë për ta ...
Lapsi | 12-Jun-2019 22:01
Ish-presidenti amerikan Bill Clinton në fjalimin e tij në 20-vjetorin e sulmeve të NATO-s veçoi një kamerier kosovar i cili i kishte mbetur në kujtesë. Është Arben Hysenaj, ai i cili ishte ulur në gjunjë për ta ...

Bill Klinton shtrëngon dorën me Metën dhe injoron publikisht Ramën
Bill Klinton ka shtrënguar duart me krerët e shtetit të Kosovës pas fjalimit të mbajtur sot në Prishtinë si dhe me Presidentin e Shqipërisë Meta, por ka injoruar tërësisht Ramën, ndonëse ishte ngjitur me personat e ...
Telegraf | 12-Jun-2019 15:38
Bill Klinton ka shtrënguar duart me krerët e shtetit të Kosovës pas fjalimit të mbajtur sot në Prishtinë si dhe me Presidentin e Shqipërisë Meta, por ka injoruar tërësisht Ramën, ndonëse ishte ngjitur me personat e ...

Ky është kamerieri kosovar që Clinton tha se i ra në gjunjë për ta falënderuar
Arben Hysenaj, nga Katundi i Ri i Pejës, është kosovari të cilin ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, e përmendi sot gjatë fjalimit të tij në ceremoninë e shënimit të 20-vjetorit të çlirimit të Kosovës. Clinton ka ...
TetovaSot | 12-Jun-2019 22:58
Arben Hysenaj, nga Katundi i Ri i Pejës, është kosovari të cilin ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, e përmendi sot gjatë fjalimit të tij në ceremoninë e shënimit të 20-vjetorit të çlirimit të Kosovës. Clinton ka ...

“Më ra në gjunjë”/ Flet kamarieri shqiptar që u përmend nga Bill Klinton
Ish-presidenti i SHBA, Bill Klinton, në vizitën e tij në Prishtinë, tregoi historinë me një kamarier shqiptar nga Kosova , që i ishte ulur në gjunjë në shenjë falenderimi për kontributin e tij për çlirimin e Kosovës. ...
Politiko | 12-Jun-2019 22:01
Ish-presidenti i SHBA, Bill Klinton, në vizitën e tij në Prishtinë, tregoi historinë me një kamarier shqiptar nga Kosova , që i ishte ulur në gjunjë në shenjë falenderimi për kontributin e tij për çlirimin e Kosovës. ...

Qytetarët e Prishtinës rrëfejnë për ditët e luftës dhe jetën e vështirë në kryeqytet ?
Kishte vendosur të mos e lë Prishtinën. Megjithë rrezikun nga serbët, Shefki Muqolli e kaloi tërë periudhën e luftës këtu në lagjen Ulpiana. Përballë banesës së tij ishte vendosur shtabi i ushtrisë serbe. Ai për T7 ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 21:50
Kishte vendosur të mos e lë Prishtinën. Megjithë rrezikun nga serbët, Shefki Muqolli e kaloi tërë periudhën e luftës këtu në lagjen Ulpiana. Përballë banesës së tij ishte vendosur shtabi i ushtrisë serbe. Ai për T7 ...

Bill Clinton ndan emocionet, tregon momentin kur një kamerier shqiptar ra në gjunjë për ta falenderuar
Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, teksa ka mbajtur fjalimin e tij në ceremoninë zyrtare të shënimit të 20 vjetori të lirisë së Kosovës, ka ndarë një moment të veçantë që i kishte ndodhur derisa ishte duke qëndruar ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 13:24
Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, teksa ka mbajtur fjalimin e tij në ceremoninë zyrtare të shënimit të 20 vjetori të lirisë së Kosovës, ka ndarë një moment të veçantë që i kishte ndodhur derisa ishte duke qëndruar ...

Rrëfimi i kamerierit kosovar të cilin e përmendi sot Bill Clinton në Prishtinë
Ish-presidenti amerikan Bill Clinton në fjalimin e tij sot veçoi një kosovar i cili i ka mbetur atij në memorie. Është kosovari Arben Hysenaj, ai i cili ishte ulur në gjunjë për ta falënderuar ish-presidentin amerikan. ...
InFokusi | 12-Jun-2019 21:46
Ish-presidenti amerikan Bill Clinton në fjalimin e tij sot veçoi një kosovar i cili i ka mbetur atij në memorie. Është kosovari Arben Hysenaj, ai i cili ishte ulur në gjunjë për ta falënderuar ish-presidentin amerikan. ...

Rrëfimi i kamerierit kosovar të cilin e përmendi sot Bill Clinton në Prishtinë
Është kosovari Arben Hysenaj, ai i cili ishte ulur në gjunjë për ta falënderuar ish-presidentin amerikan. Hysenaj, sot në një rrëfim ekskluziv për Insajderin, tregoi detajet e atij takimi me Clinton ku ai punonte si ...
Lajminet | 12-Jun-2019 21:37
Është kosovari Arben Hysenaj, ai i cili ishte ulur në gjunjë për ta falënderuar ish-presidentin amerikan. Hysenaj, sot në një rrëfim ekskluziv për Insajderin, tregoi detajet e atij takimi me Clinton ku ai punonte si ...

Rrëfimi i kamerierit kosovar të cilin e përmendi sot Bill Clinton në Prishtinë
Ish-presidenti amerikan Bill Clinton në fjalimin e tij sot veçoi një kosovar i cili i ka mbetur atij në memorie. Është kosovari Arben Hysenaj, ai i cili ishte ulur në gjunjë për ta falënderuar ish-presidentin amerikan. ...
Zeri | 12-Jun-2019 21:34
Ish-presidenti amerikan Bill Clinton në fjalimin e tij sot veçoi një kosovar i cili i ka mbetur atij në memorie. Është kosovari Arben Hysenaj, ai i cili ishte ulur në gjunjë për ta falënderuar ish-presidentin amerikan. ...

Rrëfimi i kamerierit kosovar të cilin e përmendi sot Bill Clinton në Prishtinë
Ish-presidenti amerikan Bill Clinton në fjalimin e tij sot veçoi një kosovar i cili i ka mbetur atij në memorie. Është kosovari Arben Hysenaj, ai i cili ishte ulur në gjunjë për ta falënderuar ish-presidentin amerikan. ...
Gazeta Monitor | 12-Jun-2019 21:34
Ish-presidenti amerikan Bill Clinton në fjalimin e tij sot veçoi një kosovar i cili i ka mbetur atij në memorie. Është kosovari Arben Hysenaj, ai i cili ishte ulur në gjunjë për ta falënderuar ish-presidentin amerikan. ...

Rrëfimi i kamerierit kosovar të cilin e përmendi sot Bill Clinton në Prishtinë
Ish-presidenti amerikan Bill Clinton në fjalimin e tij sot veçoi një kosovar i cili i ka mbetur atij në memorie. Është kosovari Arben Hysenaj, ai i cili ishte ulur në gjunjë për ta falënderuar ish-presidentin amerikan. ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 21:23
Ish-presidenti amerikan Bill Clinton në fjalimin e tij sot veçoi një kosovar i cili i ka mbetur atij në memorie. Është kosovari Arben Hysenaj, ai i cili ishte ulur në gjunjë për ta falënderuar ish-presidentin amerikan. ...

Flet kamarieri të cilin sot ish-presidenti Klinton e përmendi para qytetarëve në Prishtinë
Ish-presidenti amerikan Bill Clinton në fjalimin e tij sot veçoi një kosovar i cili i ka mbetur atij në memorie. Është kosovari Arben Hysenaj, ai i cili ishte ulur në gjunjë për ta falënderuar ish-presidentin amerikan. ...
Indeks Online | 12-Jun-2019 21:09
Ish-presidenti amerikan Bill Clinton në fjalimin e tij sot veçoi një kosovar i cili i ka mbetur atij në memorie. Është kosovari Arben Hysenaj, ai i cili ishte ulur në gjunjë për ta falënderuar ish-presidentin amerikan. ...

Clinton: Ardhja në Kosovë, nder shumë i madh. Më kujtohen fytyrat tuaja para 20 vitesh, e dua këtë popull
Ish presidenti amerikan, Bill Clinton, në fjalimin e tij në ceremoninë e 20 vjetorit të Ditës së Çlirimit, tha se “gjithmonë do të jetë nderi më i madh në jetë të qëndroj në Kosovë, në liri”. Përpara liderve të vendit ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 12:55
Ish presidenti amerikan, Bill Clinton, në fjalimin e tij në ceremoninë e 20 vjetorit të Ditës së Çlirimit, tha se “gjithmonë do të jetë nderi më i madh në jetë të qëndroj në Kosovë, në liri”. Përpara liderve të vendit ...

Iu ul në gjunjë për ta falenderuar, ky është kamerieri shqiptar që emocionoi Bill Clinton në mes të New York (FOTO)
E përmendi edhe sot në fjalimin e tij para liderëve kryesorë të Shqipërisë dhe Kosovës, dhe për Bill Clinton është një njeri i rrallë. Ai është Arben Hysenaj, shqiptari nga Peja, që u përmend nga Bill Clinton pasi i ...
Lexo | 12-Jun-2019 16:37
E përmendi edhe sot në fjalimin e tij para liderëve kryesorë të Shqipërisë dhe Kosovës, dhe për Bill Clinton është një njeri i rrallë. Ai është Arben Hysenaj, shqiptari nga Peja, që u përmend nga Bill Clinton pasi i ...

Bill Clinton rikthehet në Kosovë: Nderi më i madh i jetës time, që kam qëndruar krah jush
Ish-presidenti i SHBA-ve, Bill Clinton në ceremoninë e 20-vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s, tha se është nderi më i madh i jetës pasi ka ndalur spastrimin etnik në Kosovë para 20 vitesh. “Më pëlqen shumë dhe ...
Lapsi | 12-Jun-2019 15:00
Ish-presidenti i SHBA-ve, Bill Clinton në ceremoninë e 20-vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s, tha se është nderi më i madh i jetës pasi ka ndalur spastrimin etnik në Kosovë para 20 vitesh. “Më pëlqen shumë dhe ...

Ky është kamarieri shqiptar që mes të New Yorkut i ra në gjunjë Clintonit për ta falënderuar
Clinton ka përmendur disa gjëra të mrekullueshme që i kanë nodhur, e në mesin e tyre ka veçuar edhe momentin kur në një hotel, Qeben Hysenaj i kishte rënë në gjunjë për t’iu falënderuar. “Qe 19 vjet që prej kur kam dalë ...
Lajminet | 12-Jun-2019 16:11
Clinton ka përmendur disa gjëra të mrekullueshme që i kanë nodhur, e në mesin e tyre ka veçuar edhe momentin kur në një hotel, Qeben Hysenaj i kishte rënë në gjunjë për t’iu falënderuar. “Qe 19 vjet që prej kur kam dalë ...

VIDEO/ I mahnitur, Sali Berisha poston fjalimin e Bill Clinton
Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij në Facebook, pjesë nga fjalimi i presidenti të SHBA-së në vitet 1993-2001, Bill Clinton, fjalë e mbajtur në Kosovën në 20 vjetorin e cclirimit të vendit nga ...
Gazeta55 | 12-Jun-2019 15:55
Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij në Facebook, pjesë nga fjalimi i presidenti të SHBA-së në vitet 1993-2001, Bill Clinton, fjalë e mbajtur në Kosovën në 20 vjetorin e cclirimit të vendit nga ...

Clinton tregon momentin kur një kamerier shqiptar kishte rënë në gjunjë, për ta falënderuar
Gjatë fjalimit të tij në ceremoninë zyrtare për shënimin e 20 Vjetorit të Hyrjes së Trupave të NATO-s në Kosovë, ish-presidenti amerikan Bill Clinton ka kujtuar një nga momentet e tij më interesante, që kanë të bëjnë me ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 13:23
Gjatë fjalimit të tij në ceremoninë zyrtare për shënimin e 20 Vjetorit të Hyrjes së Trupave të NATO-s në Kosovë, ish-presidenti amerikan Bill Clinton ka kujtuar një nga momentet e tij më interesante, që kanë të bëjnë me ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved