ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/06/2019 01:49

Fier/ Policia ndalon të shumëkërkuarin me tre identitete të ndryshme

Fier/ Policia ndalon të shumëkërkuarin me tre identitete të ndryshme
Policia e Fierit ka ndaluar një 46-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim prodhim dhe shitje të narkotikëve. Por nga policia mësohet se 46-vjeçari i ndaluar njihet me tre identitete te ndryshme, D.Z, S.Z dhe K. Y.
Top Channel | 12-Jun-2019 15:07
Policia e Fierit ka ndaluar një 46-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim prodhim dhe shitje të narkotikëve. Por nga policia mësohet se 46-vjeçari i ndaluar njihet me tre identitete te ndryshme, D.Z, S.Z dhe K. Y.

Futet për të vjedhur, kapet mat 34-vjeçari në Tiranë
Policia e Tiranës ka vënë në pranga mbrëmjen e djeshme një 34-vjeçar, i cili u kap në flagrancë duke vjedhur në një makinë në pronësi të një shtetasi nga Paskuqani. Sipas uniformave blu, të riut iu gjetën edhe tre ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 14:09
Policia e Tiranës ka vënë në pranga mbrëmjen e djeshme një 34-vjeçar, i cili u kap në flagrancë duke vjedhur në një makinë në pronësi të një shtetasi nga Paskuqani. Sipas uniformave blu, të riut iu gjetën edhe tre ...

Trafikonte mjete motorike, kapet fieraku në Kakavijë
KAKAVIJË Një 52-vjeçar është arrestuar këtë të mërkurë në Kakavijë për akuzën e trafikimit të mjeteve motorike dhe kalim të paligjshëm të kufirit. Sipas policisë, shtetasi i arrestuar D.R., 52 vjeç, banues në fshatin ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 13:11
KAKAVIJË Një 52-vjeçar është arrestuar këtë të mërkurë në Kakavijë për akuzën e trafikimit të mjeteve motorike dhe kalim të paligjshëm të kufirit. Sipas policisë, shtetasi i arrestuar D.R., 52 vjeç, banues në fshatin ...

Shtrirë në rrugë me duar pas, si u kapën shpërndarësit e drogës
TIRANË Policitë e tre rretheve kanë vepruar së bashku për të goditur një grup të shpërndarësve të drogës. Pesë të arrestuar, 3 nga Kruja dhe 2 nga Tirana janë arrestuar në kuadër të një operacioni mes Departamentit të ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 12:32
TIRANË Policitë e tre rretheve kanë vepruar së bashku për të goditur një grup të shpërndarësve të drogës. Pesë të arrestuar, 3 nga Kruja dhe 2 nga Tirana janë arrestuar në kuadër të një operacioni mes Departamentit të ...

Ishte shpallur në kërkim, arrestohet fieraku me dy emra
Policia e Fierit ka arrestuar një 46 vjeçar të shpallur në kërkim për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike. 46 vjeçari është me inicialet D(S)(K).Y, 46 vjeç, banues në Fier. Sipas policisë, policisë ai përdorte më ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 15:39
Policia e Fierit ka arrestuar një 46 vjeçar të shpallur në kërkim për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike. 46 vjeçari është me inicialet D(S)(K).Y, 46 vjeç, banues në Fier. Sipas policisë, policisë ai përdorte më ...

Po shkëmbenin kanabisin, kapen 5 trafikantë nga Fushë-Kruja e Tirana/ VIDEO
Policia ka realizuar një tjetër operacion për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve. Si rezultat i operacionit te zhvilluar ne Tirane e Kruje, pesë persona kanë rënë në pranga. Sipas policisë ata ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 14:53
Policia ka realizuar një tjetër operacion për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve. Si rezultat i operacionit te zhvilluar ne Tirane e Kruje, pesë persona kanë rënë në pranga. Sipas policisë ata ...

Tentoi të vjedhë një makinë, arrestohet i dënuari për vjedhje dhe drogë
Një 34-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës me akuzën e vjedhjes. Shtetasi F. T., banues në Tiranë, i dënuar më parë për veprat penale “Vjedhja ” dhe “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” u kap mbrëmjen e të ...
Telegraf | 12-Jun-2019 14:45
Një 34-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës me akuzën e vjedhjes. Shtetasi F. T., banues në Tiranë, i dënuar më parë për veprat penale “Vjedhja ” dhe “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” u kap mbrëmjen e të ...

Kakavijë/ Trafikonte mjete motorike, arrestohet fieraku
Një 52-vjeçar, banues në fshatin Kashisht të Fier është arrestuar ditën e sotme në Kakavijë për akuzën e trafikimit të mjeteve motorike dhe kalim të paligjshëm të kufirit. “Vijon operacioni FRONTEX. Arrestohet në ...
Telegraf | 12-Jun-2019 14:09
Një 52-vjeçar, banues në fshatin Kashisht të Fier është arrestuar ditën e sotme në Kakavijë për akuzën e trafikimit të mjeteve motorike dhe kalim të paligjshëm të kufirit. “Vijon operacioni FRONTEX. Arrestohet në ...

Arrestohet në Rinas një kinez, akuzohet si kreu u grupit mafioz
Policia e Rinasit ka njoftuar sot arrestimin e një shtetasi kinez, i kërkuar nga Interpoli në Kinë. Shtetasi G.L, 25 vjeç, lindur në Kinë, ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar, më datë 23 maj 2019, për veprën ...
Top Channel | 12-Jun-2019 11:25
Policia e Rinasit ka njoftuar sot arrestimin e një shtetasi kinez, i kërkuar nga Interpoli në Kinë. Shtetasi G.L, 25 vjeç, lindur në Kinë, ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar, më datë 23 maj 2019, për veprën ...

Pjesë e një grupi mafioz, kapet në Rinas kinezi i kërkuar
TIRANË Policia Kufitare e Rinasit në bashkëpunim me Interpol Tirana dhe Interpol Pekini/Kinë, kanë arrestuar në Rinas një shtetas kinez, i shpallur në kërkim ndërkombëtar si pjesë e një grupi kriminal. I arrestuari ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 11:23
TIRANË Policia Kufitare e Rinasit në bashkëpunim me Interpol Tirana dhe Interpol Pekini/Kinë, kanë arrestuar në Rinas një shtetas kinez, i shpallur në kërkim ndërkombëtar si pjesë e një grupi kriminal. I arrestuari ...

Kushërinjtë tropojanë sherr deri në kanosje me armë ndaj njeri-tjetrit
Një 62 vjecar është arrestuar nga policia e Tropojës pas një sherri me kusheririn e tij. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kasaj. Shtetasi me iniciale Z.A 62 vjec ka debatuar verbalisht me të afërmin e tij me iniciale R.A ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 12:26
Një 62 vjecar është arrestuar nga policia e Tropojës pas një sherri me kusheririn e tij. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kasaj. Shtetasi me iniciale Z.A 62 vjec ka debatuar verbalisht me të afërmin e tij me iniciale R.A ...

Prangoset mafiozi kinez që strehohej në Shqipëri, vetëm 25 vjeç por ja bëmat e tij
Është arrestuar me qëllim eksdradimi një shtetas kinez për veprën penale “Gjobëvënie”. Një 25 vjeçar kinez i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar në Rinas nga policia kufitare në bashkëpunim me Interpol ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 11:33
Është arrestuar me qëllim eksdradimi një shtetas kinez për veprën penale “Gjobëvënie”. Një 25 vjeçar kinez i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar në Rinas nga policia kufitare në bashkëpunim me Interpol ...

Kanosi kushëririn, policia në kërkim të armës së 62-vjeçarit
Dy kushërinj janë konfliktuar me njëri-tjetrin në Kasaj të Tropojës. Situata ka degjeneruar deri në kanosje me armë zjarri. Burime nga policia raportojnë se shtetasi Z.A., 62 vjeç ka kanosur me armë të afërmin e tij, ...
Top Channel | 12-Jun-2019 11:08
Dy kushërinj janë konfliktuar me njëri-tjetrin në Kasaj të Tropojës. Situata ka degjeneruar deri në kanosje me armë zjarri. Burime nga policia raportojnë se shtetasi Z.A., 62 vjeç ka kanosur me armë të afërmin e tij, ...

Librazhd/ 52 vjeçari vdes duke punuar në minierë
Një minator ka humbur jetën këtë të mërkurë në Librazhd pas një aksidenti të ndodhur në minierë. Minatori që ka humbur jetën është me inicialet H.V., rreth 52 vjeç, nga Pishkashi. Siaps policisë 52 vjeçari është ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 11:59
Një minator ka humbur jetën këtë të mërkurë në Librazhd pas një aksidenti të ndodhur në minierë. Minatori që ka humbur jetën është me inicialet H.V., rreth 52 vjeç, nga Pishkashi. Siaps policisë 52 vjeçari është ...

Po shkëmbenin drogën, policia arreston në flagrancë 5 persona
Një tjetër operacion antidrogë është zhvilluar nga policia mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Burime për Top Channel raportojnë se pas një hetimi disa mujor të Policisë së Shtetit dhe Prokurorisë së Krujës, rreth orës 20:00 ...
Top Channel | 12-Jun-2019 10:42
Një tjetër operacion antidrogë është zhvilluar nga policia mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Burime për Top Channel raportojnë se pas një hetimi disa mujor të Policisë së Shtetit dhe Prokurorisë së Krujës, rreth orës 20:00 ...

Në kërkim për shitje narkotikësh, arrestohet fieraku me tre identitete të ndryshme
Policia e qytetit të Fierit ka vënë në pranga një 46-vjeçar, i cili rezultonte i shpallur në kërkim për veprën penale “Prodhim dhe shitje të narkotikëve”. Sipas informacioneve të bëra të ditura në njoftimin për shtyp të ...
Lapsi | 12-Jun-2019 15:30
Policia e qytetit të Fierit ka vënë në pranga një 46-vjeçar, i cili rezultonte i shpallur në kërkim për veprën penale “Prodhim dhe shitje të narkotikëve”. Sipas informacioneve të bëra të ditura në njoftimin për shtyp të ...

Futet për të vjedhur në makinë, arrestohet
Policia e kryeqytetit ka vënë në pranga një 34- vjeçar, pasi ka tentuar të vjedhë brenda një automjeti. Në një njoftim për mediat, policia bën me dije se është arrestuar F. T., 34 vjeç, banues në Tiranë, i dënuar më ...
TV Klan | 12-Jun-2019 15:07
Policia e kryeqytetit ka vënë në pranga një 34- vjeçar, pasi ka tentuar të vjedhë brenda një automjeti. Në një njoftim për mediat, policia bën me dije se është arrestuar F. T., 34 vjeç, banues në Tiranë, i dënuar më ...

Kinezi gjobëvënës arrestohet në Rinas
Një shtetas kinez I shpallur në kërkim ndërkombëtar për gjobëvënie është arrestuar nga policia kufitare e Rinasit dhe Interpol Tirana. Shtetasi kinez I arrestuar është me inicialet G.L. Ai u arrestua në kuadër të ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 11:33
Një shtetas kinez I shpallur në kërkim ndërkombëtar për gjobëvënie është arrestuar nga policia kufitare e Rinasit dhe Interpol Tirana. Shtetasi kinez I arrestuar është me inicialet G.L. Ai u arrestua në kuadër të ...

Operacion në Krujë, 5 të rinj në pranga për shpërndarje narkotikësh (VIDEO)
Në një operacion të përbashkët që u ndërmor në bashkëpunim mes Departamentit të Policisë Kriminale, Drejtorisë së Forcës së Posaçme Operacionale, DVP Durrës, Komisariatit të Policisë Krujë, DVP Tiranë, nën drejtimin e ...
Lapsi | 12-Jun-2019 13:46
Në një operacion të përbashkët që u ndërmor në bashkëpunim mes Departamentit të Policisë Kriminale, Drejtorisë së Forcës së Posaçme Operacionale, DVP Durrës, Komisariatit të Policisë Krujë, DVP Tiranë, nën drejtimin e ...

Drogë dhe të arrestuar në Krujë, po shkëmbenin lëndën narkotike. Ja emrat
Një sasi lënde narkotike është sekuestruar mbrëmjen e të martës në Krujë, teksa në pranga kanë rënë 5 persona. Operacioni në bashkëpunim dhe me prokurorinë e Krujës u zhvilluar rreth orës 20.00, në momentin që po bëhej ...
Telegraf | 12-Jun-2019 11:15
Një sasi lënde narkotike është sekuestruar mbrëmjen e të martës në Krujë, teksa në pranga kanë rënë 5 persona. Operacioni në bashkëpunim dhe me prokurorinë e Krujës u zhvilluar rreth orës 20.00, në momentin që po bëhej ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved