ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/06/2019 05:11

Dua: Jeni të çmendur, s’përdor ‘photoshop’ në foto

Dua: Jeni të çmendur, s’përdor ‘photoshop’ në foto
Pothuajse të gjitha personazhet e tjerë publikë përballet shpesh me komente nga më të ndryshmet, ndonjëherë edhe të çuditshme. Së fundmi këngëtarja është irrituar shumë nga disa komentues që e kanë akuzuar për përdorim ...
AlbInfo | 12-Jun-2019 20:43
Pothuajse të gjitha personazhet e tjerë publikë përballet shpesh me komente nga më të ndryshmet, ndonjëherë edhe të çuditshme. Së fundmi këngëtarja është irrituar shumë nga disa komentues që e kanë akuzuar për përdorim ...

Emina publikon imazhe të “nxehta” në bikini
Bukuroshja shqiptare Emina Çunmulaj, është kthyer për disa ditë në vendlindje. Ajo ndodhet në Malësinë e Madhe, vend ky në të cilin është lindur dhe rritur modelja, shkruan portali Ajo në rrjetet sociale po vazhdon të ...
Arbresh | 12-Jun-2019 20:21
Bukuroshja shqiptare Emina Çunmulaj, është kthyer për disa ditë në vendlindje. Ajo ndodhet në Malësinë e Madhe, vend ky në të cilin është lindur dhe rritur modelja, shkruan portali Ajo në rrjetet sociale po vazhdon të ...

Tayna pozon me bikini tanga: Më në fund disa ditë pushim
Reperja Tayna aktualisht ndodhet në pushime, shkruan . Ajo ka zgjedhur Budvën e Malit të Zi për t’i kaluar disa ditë relaksuese dhe atje po e shoqërojnë prindërit e saj. Por reperja ani pse ka shkuar në pushime duket se ...
Lajminet | 12-Jun-2019 20:04
Reperja Tayna aktualisht ndodhet në pushime, shkruan . Ajo ka zgjedhur Budvën e Malit të Zi për t’i kaluar disa ditë relaksuese dhe atje po e shoqërojnë prindërit e saj. Por reperja ani pse ka shkuar në pushime duket se ...

Lojtarëve të Liverpoolit iu dhurohet nga një iPhone prej ari 24 karatësh pas triumfit në Ligën e Kampionëve, vlera e secilit katër mijë euro
Liverpooli kishte arritur ta mposhte Tottenhamin në finalen e Ligës së Kampionëve me rezultat 2-0. Për këtë fitore, stafit të Liverpoolit i është bërë një dhuratë e veçantë. Partneri i Liverpool, iDesign Gold iu ka ...
E Dua Sportin | 12-Jun-2019 19:46
Liverpooli kishte arritur ta mposhte Tottenhamin në finalen e Ligës së Kampionëve me rezultat 2-0. Për këtë fitore, stafit të Liverpoolit i është bërë një dhuratë e veçantë. Partneri i Liverpool, iDesign Gold iu ka ...

Urimi plot dashuri i Ardit Gjebreas për kosovarët
Sot Kosova feston 20 vjetorin e çlirimit nga forcat e okupatorit serb dhe këtë datë është siguruar që ta urojë edhe prezantuesi shqiptar, Ardit Gjebrea. Në llogarinë e tij të rrjetit social Instagram ai postoi një ...
Albportali | 12-Jun-2019 19:39
Sot Kosova feston 20 vjetorin e çlirimit nga forcat e okupatorit serb dhe këtë datë është siguruar që ta urojë edhe prezantuesi shqiptar, Ardit Gjebrea. Në llogarinë e tij të rrjetit social Instagram ai postoi një ...

Eni Koçi shfaqet provokative nga pushimet me Gencin dhe e bëri shumë ‘nxehtë’
Këngëtarët, Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi kanë zgjedhur që pas një pune me shumë përkushtim t’i kalojnë disa ditë pushimi në bregdetin shqiptar, shkruan . Nga atje Eni dje e ka publikuar një foto provokative nga ballkoni, ...
Lajminet | 12-Jun-2019 19:37
Këngëtarët, Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi kanë zgjedhur që pas një pune me shumë përkushtim t’i kalojnë disa ditë pushimi në bregdetin shqiptar, shkruan . Nga atje Eni dje e ka publikuar një foto provokative nga ballkoni, ...

Në këtë gjendje nuk e keni parë Bebe Rexhën
Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha ka filluar një fushatë kohëve të fundit për atë se femrat nuk duhet të kenë komplekse për peshën e tyre Bebe Rexha ka bombarduar edhe me një foto tjetër në rrjetet sociale. Këtë ajo e ka ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 19:20
Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha ka filluar një fushatë kohëve të fundit për atë se femrat nuk duhet të kenë komplekse për peshën e tyre Bebe Rexha ka bombarduar edhe me një foto tjetër në rrjetet sociale. Këtë ajo e ka ...

Emina Çunmulaj po vazhdon të sjellë poza të reja nga pushimet në Mal të Zi
Modelja e njohur shqiptare e cila jeton dhe vepron prej vitesh në Amerikë, Emina Çunmulaj, është kthyer për disa ditë në vendlindje. Ajo ndodhet në Malësinë e Madhe, vend ky në të cilin është lindur dhe rritur modelja, ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 18:52
Modelja e njohur shqiptare e cila jeton dhe vepron prej vitesh në Amerikë, Emina Çunmulaj, është kthyer për disa ditë në vendlindje. Ajo ndodhet në Malësinë e Madhe, vend ky në të cilin është lindur dhe rritur modelja, ...

Lojtarëve të Liverpoolit iu dhurohet nga një iPhone prej ari 24 karatësh pas triumfit në Ligën e Kampionëve
Liverpooli kishte arritur ta mposhte Tottenhamin në finalen e Ligës së Kampionëve me rezultat 2-0. Për këtë fitore, stafit të Liverpoolit i është bërë një dhuratë e veçantë. Partneri i Liverpool, iDesign Gold iu ka ...
Gazeta Observer | 12-Jun-2019 19:20
Liverpooli kishte arritur ta mposhte Tottenhamin në finalen e Ligës së Kampionëve me rezultat 2-0. Për këtë fitore, stafit të Liverpoolit i është bërë një dhuratë e veçantë. Partneri i Liverpool, iDesign Gold iu ka ...

Dua Lipa ndihet krenare me motrën e saj, e cila u bë pjesë e kompanisë së modës “Nasty Gal”
Është motra e një prej këngëtareve më të famshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Fjala është për të motrën e Dua Lipës, Rinën, e cila muaj më parë ka realizuar një fotosesion që ka joshur vëmendje. Kjo duket se i ka ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 18:38
Është motra e një prej këngëtareve më të famshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Fjala është për të motrën e Dua Lipës, Rinën, e cila muaj më parë ka realizuar një fotosesion që ka joshur vëmendje. Kjo duket se i ka ...

Shtohet familja e Turit dhe Orindës...
Por deri tani duket se per ta eshte ende heret, dhe deri sa ta zbrese zoti, te dy bashkeshortet e rinj kane menduar qe vemendjen ta drejtojne tek nje kater-putrosh Labrador qe kane marre ne shtepi. "Lajmin" e ka dhene ...
ikub.al | 12-Jun-2019 14:02
Por deri tani duket se per ta eshte ende heret, dhe deri sa ta zbrese zoti, te dy bashkeshortet e rinj kane menduar qe vemendjen ta drejtojne tek nje kater-putrosh Labrador qe kane marre ne shtepi. "Lajmin" e ka dhene ...

Meta apo Juncker, Rama nxjerr videon: Kujt i besoni?
TIRANE Pas kthimit nga Brukseli, kryeministri Edi Rama, ka postuar një video në instagram ku vë përballë, qëndrimin e Presidentit Ilir Meta për zgjedhjet vendore dhe procesin e integrimit, me atë të Presidentit të ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 15:40
TIRANE Pas kthimit nga Brukseli, kryeministri Edi Rama, ka postuar një video në instagram ku vë përballë, qëndrimin e Presidentit Ilir Meta për zgjedhjet vendore dhe procesin e integrimit, me atë të Presidentit të ...

Jonida Vokshi është e lidhur, por scoop-i s'qëndron këtu
Pak ore me pare, ne llogarine e saj te Instagram-it, Jonida postoi nje video ku tregoi pak a shume ç'do te ndodhe ne "Personale", ku i ftuari eshte bashkeshorti i ardhshem. "Jam shume e lumtur qe me erdhi dita ta ze ...
ikub.al | 12-Jun-2019 13:42
Pak ore me pare, ne llogarine e saj te Instagram-it, Jonida postoi nje video ku tregoi pak a shume ç'do te ndodhe ne "Personale", ku i ftuari eshte bashkeshorti i ardhshem. "Jam shume e lumtur qe me erdhi dita ta ze ...

Ja që ndodhi. Marina zhgënjen dhe fans-at s'ja falin
Dhe shkak, siç mund ta merrni me mend ishte nje foto, ne dukje e pa fajshme, por qe zgjoi shume komente, dhe shume ishin ne formen e kritikes. Biondja bukuroshe postoi ne Instagram nje foto dhe menjehere kritiket ju ...
ikub.al | 12-Jun-2019 13:10
Dhe shkak, siç mund ta merrni me mend ishte nje foto, ne dukje e pa fajshme, por qe zgjoi shume komente, dhe shume ishin ne formen e kritikes. Biondja bukuroshe postoi ne Instagram nje foto dhe menjehere kritiket ju ...

Fotot/ Ankth dhe panik, Lori Hoxha pranon për herë të parë problemet me shëndetin
Sot një vit më parë, Lori Hoxha ka kaluar një periudhë serioze me shëndetin e saj. Këtë e ka pranuar vetë blogerja sot për herë te parë në një postim ne profilin e saj në Instagram. Lori ka shkruar se arsyeja pse nuk ka ...
Politiko | 12-Jun-2019 18:48
Sot një vit më parë, Lori Hoxha ka kaluar një periudhë serioze me shëndetin e saj. Këtë e ka pranuar vetë blogerja sot për herë te parë në një postim ne profilin e saj në Instagram. Lori ka shkruar se arsyeja pse nuk ka ...

Dua Lipa i përgjigjet akuzave për ‘photoshop’, publikon fotot
TIRANE Edhe Dua Lipa si të gjithë personazhet e tjerë publikë përballet shpesh me komente nga më të ndryshmet, ndonjëherë edhe të çuditshme. Së fundmi këngëtarja është irrituar shumë nga disa komentues që e kanë akuzuar ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 10:36
TIRANE Edhe Dua Lipa si të gjithë personazhet e tjerë publikë përballet shpesh me komente nga më të ndryshmet, ndonjëherë edhe të çuditshme. Së fundmi këngëtarja është irrituar shumë nga disa komentues që e kanë akuzuar ...

“Të njëjtët politikanë, dogjën 2 breza e po përvëlojnë të tretin”
TIRANË Zëvendëskryeministri Erion Braçe shprehet i bindur se zgjedhjet lokale do të mbahen me 30 qershor. Me një reagim të gjatë në llogarinë e tij në “Instagram”, numri dy i qeverisë ka hedhur akuza të forta për ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 12:33
TIRANË Zëvendëskryeministri Erion Braçe shprehet i bindur se zgjedhjet lokale do të mbahen me 30 qershor. Me një reagim të gjatë në llogarinë e tij në “Instagram”, numri dy i qeverisë ka hedhur akuza të forta për ...

Rama ironi me ‘shqiponjën’ e Presidentit Meta.Ja videoja që poston
Kryeministri i Edi Rama ka postuar në profilin e tij në Instagram një video nga festimet e komunitetit shqiptar në SHBA, ku mes të tjerave vërehet edhe një person me ngjyrë që bën shqiponjën dhe feston mes shqiptarëve ...
BalkanWeb | 11-Jun-2019 00:14
Kryeministri i Edi Rama ka postuar në profilin e tij në Instagram një video nga festimet e komunitetit shqiptar në SHBA, ku mes të tjerave vërehet edhe një person me ngjyrë që bën shqiponjën dhe feston mes shqiptarëve ...

Arilena Ara na thotë ‘mirëmëngjes’ me këtë video, shfaqet komplet natyrale
Këngëtarja Arilena Ara, është aktive në Instagram dhe nuk e ka problem publikimin e fotografive në të cilat shfaqet e pa grimuar, shkruan . Njësoj së fundmi në një video të postuar me të cilën na tha ‘mirëmëngjesi’. Në ...
Lajminet | 12-Jun-2019 18:33
Këngëtarja Arilena Ara, është aktive në Instagram dhe nuk e ka problem publikimin e fotografive në të cilat shfaqet e pa grimuar, shkruan . Njësoj së fundmi në një video të postuar me të cilën na tha ‘mirëmëngjesi’. Në ...

Lojtarëve të Liverpoolit iu dhurohet nga një iPhone prej ari 24 karatësh pas triumfit në Ligën e Kampionëve, vlera e secilit katër mijë euro
Liverpooli kishte arritur ta mposhte Tottenhamin në finalen e Ligës së Kampionëve me rezultat 2-0. Për këtë fitore, stafit të Liverpoolit i është bërë një dhuratë e veçantë. Partneri i Liverpool, iDesign Gold iu ka ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 16:46
Liverpooli kishte arritur ta mposhte Tottenhamin në finalen e Ligës së Kampionëve me rezultat 2-0. Për këtë fitore, stafit të Liverpoolit i është bërë një dhuratë e veçantë. Partneri i Liverpool, iDesign Gold iu ka ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved