ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/06/2019 21:19

Data e re e zgjedhjeve, Meta pritet të nis konsultimet me drejtuesit e partive

Data e re e zgjedhjeve, Meta pritet të nis konsultimet me drejtuesit e partive
Tri ditë pasi firmosi anulimin e zgjedhjeve, Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta po mendon të dekretojë një datë të re. Konsultimet ka vendosur t’i nisë me pengesën më të lehtë, 5 aleatët e Bashës të cilët publikisht ...
Klan Kosova | 12-Jun-2019 17:08
Tri ditë pasi firmosi anulimin e zgjedhjeve, Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta po mendon të dekretojë një datë të re. Konsultimet ka vendosur t’i nisë me pengesën më të lehtë, 5 aleatët e Bashës të cilët publikisht ...

Data e re e zgjedhjeve, Meta nis konsultimet me drejtuesit e partive
Tri ditë pasi firmosi anulimin e zgjedhjeve, presidenti i Shqipërisë Ilir Meta po mendon të dekretojë një datë të re, përcjell Telegrafi. Konsultimet ka vendosur t’i nisë me pengesën më të lehtë, 5 aleatët e kreut të ...
Gazeta Observer | 12-Jun-2019 17:01
Tri ditë pasi firmosi anulimin e zgjedhjeve, presidenti i Shqipërisë Ilir Meta po mendon të dekretojë një datë të re, përcjell Telegrafi. Konsultimet ka vendosur t’i nisë me pengesën më të lehtë, 5 aleatët e kreut të ...

Në Tiranë kërkon shkarkimin, Rama i jep dorën Metës në Kosovë
Ndërsa në Tiranë, Kryeministri Edi Rama kërkon shkarkimin e Presidentit Ilir Meta, në Kosovë ku ndodhej ditën e sotme në ceremoninë e 20 vjetorit të hyrjes së NATO-s në Kosovë, ka shtrënguar dorën me kreun e shtetit. Në ...
Lajmi i Fundit | 12-Jun-2019 16:56
Ndërsa në Tiranë, Kryeministri Edi Rama kërkon shkarkimin e Presidentit Ilir Meta, në Kosovë ku ndodhej ditën e sotme në ceremoninë e 20 vjetorit të hyrjes së NATO-s në Kosovë, ka shtrënguar dorën me kreun e shtetit. Në ...

Data e re e zgjedhjeve, Meta nis konsultimet me drejtuesit e partive
Tri ditë pasi firmosi anulimin e zgjedhjeve, presidenti i Shqipërisë Ilir Meta po mendon të dekretojë një datë të re. Konsultimet ka vendosur t’i nisë me pengesën më të lehtë, 5 aleatët e kreut të PD-së Lulzim Basha, të ...
Indeks Online | 12-Jun-2019 16:54
Tri ditë pasi firmosi anulimin e zgjedhjeve, presidenti i Shqipërisë Ilir Meta po mendon të dekretojë një datë të re. Konsultimet ka vendosur t’i nisë me pengesën më të lehtë, 5 aleatët e kreut të PD-së Lulzim Basha, të ...

Data e re e zgjedhjeve, Meta nis konsultimet me drejtuesit e partive
Tri ditë pasi firmosi anulimin e zgjedhjeve, presidenti i Shqipërisë Ilir Meta po mendon të dekretojë një datë të re. Konsultimet ka vendosur t’i nisë me pengesën më të lehtë, 5 aleatët e kreut të PD-së Lulzim Basha, të ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 16:49
Tri ditë pasi firmosi anulimin e zgjedhjeve, presidenti i Shqipërisë Ilir Meta po mendon të dekretojë një datë të re. Konsultimet ka vendosur t’i nisë me pengesën më të lehtë, 5 aleatët e kreut të PD-së Lulzim Basha, të ...

Data e re e zgjedhjeve, Meta nis pasdite konsultimet me drejtuesit e partive
Tri ditë pasi firmosi anulimin e zgjedhjeve, Presidenti Ilir Meta po mendon të dekretojë një datë të re. Konsultimet ka vendosur t’i nisë me pengesën më të lehtë, 5 aleatët e Bashës të cilët publikisht kanë kërkuar ...
Top Channel | 12-Jun-2019 15:54
Tri ditë pasi firmosi anulimin e zgjedhjeve, Presidenti Ilir Meta po mendon të dekretojë një datë të re. Konsultimet ka vendosur t’i nisë me pengesën më të lehtë, 5 aleatët e Bashës të cilët publikisht kanë kërkuar ...

Data e re e zgjedhjeve, Ilir Meta njofton vendimin
Kreu i Shtetit, Ilir Meta do të nisë konsultimet me faktorin politik për të caktuar datën e re të zgjedhjeve. Burime nga Presidenca bëjnë të ditur se: “Presidenti Meta nis sot konsultimet me partitë politike për ...
Telegraf | 12-Jun-2019 13:07
Kreu i Shtetit, Ilir Meta do të nisë konsultimet me faktorin politik për të caktuar datën e re të zgjedhjeve. Burime nga Presidenca bëjnë të ditur se: “Presidenti Meta nis sot konsultimet me partitë politike për ...

Data e re e zgjedhjeve, Meta nis konsultimet me drejtuesit e partive
Tri ditë pasi firmosi anulimin e zgjedhjeve, presidenti i Shqipërisë Ilir Meta po mendon të dekretojë një datë të re.
Kosova Press | 12-Jun-2019 16:46
Tri ditë pasi firmosi anulimin e zgjedhjeve, presidenti i Shqipërisë Ilir Meta po mendon të dekretojë një datë të re.

Data e re e zgjedhjeve/ Aleatët e PD, takim me Bashën
Aleatët e Partisë Demokratike kanë njoftuar sot një takim me kreu e selisë blu.
Top Channel | 12-Jun-2019 12:26
Aleatët e Partisë Demokratike kanë njoftuar sot një takim me kreu e selisë blu.

Kadri Veseli ndan Edi Ramën nga Ilir Meta
Kryeministri Edi Rama dhe Presidenti Ilir Meta kanë marrë pjesë këtë të mërkurë në 20 vjetorin hyrjes së NATO në Kosovë. Gjatë takimit duket se nuk është reflektuar fare përplasja mes kryeministrit Rama dhe preisdentit ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 12:32
Kryeministri Edi Rama dhe Presidenti Ilir Meta kanë marrë pjesë këtë të mërkurë në 20 vjetorin hyrjes së NATO në Kosovë. Gjatë takimit duket se nuk është reflektuar fare përplasja mes kryeministrit Rama dhe preisdentit ...

Data e zgjedhjeve, Basha thërret në zyrë aleatët e vegjël para takimit me Metën
Kryedemokrati Lulzim Basha ka thirrur në selinë blu aleatët e vegjël opozitarë për t’i takuar. Takimi me liderin e PD-së vjen pak orë para se aleatët e Bashës të takojnë Presidentin Meta pasditen e sotme për të vendosur ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 12:21
Kryedemokrati Lulzim Basha ka thirrur në selinë blu aleatët e vegjël opozitarë për t’i takuar. Takimi me liderin e PD-së vjen pak orë para se aleatët e Bashës të takojnë Presidentin Meta pasditen e sotme për të vendosur ...

Shqipëria drejt zgjedhjeve të 30 qershorit, nis printimi i fletëve të votimit, Meta konsultime me opozitën për datën e re
Pavarësisht se jemi ende në kushtet e krizës që u thellua më tej me anullimin e dekretit të zgjedhjeve nga ana e Presidentit Ilir Meta, më 30 qershor do të shkohet drejt kutive të votimit. Mësohet se tashmë ka nisur ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 11:01
Pavarësisht se jemi ende në kushtet e krizës që u thellua më tej me anullimin e dekretit të zgjedhjeve nga ana e Presidentit Ilir Meta, më 30 qershor do të shkohet drejt kutive të votimit. Mësohet se tashmë ka nisur ...

Çfarë diskutuan aleatët me Bashën në selinë blu
Aleatët e Partisë Demokratike kanë njoftuar sot një takim me kreu e selisë blu. Takimi vjen pak orë para takimit që aleatët do të zhvillojnë me presidentin Ilir Meta për caktimin e datës së re të zgjedhjeve lokale. Meta ...
Gazeta Express | 12-Jun-2019 13:03
Aleatët e Partisë Demokratike kanë njoftuar sot një takim me kreu e selisë blu. Takimi vjen pak orë para takimit që aleatët do të zhvillojnë me presidentin Ilir Meta për caktimin e datës së re të zgjedhjeve lokale. Meta ...

Sekretari socialist: I paparë ky Ilir Meta!
Sekretari për Marrëdhëniet me Mediat dhe Shoqërinë Civile në PS, Alfred Peza ka komentuar lëvizjen më të fundit të presidentit Ilir Meta pas vendimit për anulimin e datës së zgjedhjeve. Peza thotë se konsultimi me ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 10:16
Sekretari për Marrëdhëniet me Mediat dhe Shoqërinë Civile në PS, Alfred Peza ka komentuar lëvizjen më të fundit të presidentit Ilir Meta pas vendimit për anulimin e datës së zgjedhjeve. Peza thotë se konsultimi me ...

Data e re e zgjedhjeve, Presidenti bën lëvizjet e para
Presidenti Ilir Meta pritet të nisë konsultimet me faktorin politik për të caktuar datën e re të zgjedhjeve.
Top Channel | 12-Jun-2019 10:00
Presidenti Ilir Meta pritet të nisë konsultimet me faktorin politik për të caktuar datën e re të zgjedhjeve.

Data e zgjedhjeve, Meta nis sot konsultimet me partitë politike
TIRANE Pas konferencës për shtyp, Presidenti Ilir Meta mësohet se do nisë konsultimet me partitë politike për caktimin e datës së zgjedhjeve. Burime për ‘Balkan Web’ bëjnë me dije se takimet e para do të nisen sot në ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 09:55
TIRANE Pas konferencës për shtyp, Presidenti Ilir Meta mësohet se do nisë konsultimet me partitë politike për caktimin e datës së zgjedhjeve. Burime për ‘Balkan Web’ bëjnë me dije se takimet e para do të nisen sot në ...

Ilir Meta thërret partitë opozitare, për të caktuar datën e re të zgjedhjeve
Ilir Meta thotë se do të nisë konsultimet me faktorin politik, për të caktuar datën e re të zgjedhjeve. “Presidenti Meta nis sot konsultimet me partitë politike për caktimin e datës së zgjedhjeve. Takimet e para sot në ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 10:04
Ilir Meta thotë se do të nisë konsultimet me faktorin politik, për të caktuar datën e re të zgjedhjeve. “Presidenti Meta nis sot konsultimet me partitë politike për caktimin e datës së zgjedhjeve. Takimet e para sot në ...

Para takimit me Metën, Basha thërret krerët e partive aleate
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka pritur mesditën e sotme në një takim krerët e partive aleate. Takimi vjen para nisjes së konsultimeve me presidentin Ilir Meta për datën e re të zgjedhjeve. Takimet nisin ...
Lajmi i Fundit | 12-Jun-2019 12:59
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka pritur mesditën e sotme në një takim krerët e partive aleate. Takimi vjen para nisjes së konsultimeve me presidentin Ilir Meta për datën e re të zgjedhjeve. Takimet nisin ...

Meta e “zgjidhi” krizën?! Data e re e zgjedhjeve, Presidenti njofton vendimin dhe nis konsultimet
Kreu i Shtetit, Ilir Meta do të nisë konsultimet me faktorin politik për të caktuar datën e re të zgjedhjeve. Burime nga Presidenca bëjnë të ditur se: “Presidenti Meta nis sot konsultimet me partitë politike për ...
GazetaTema | 12-Jun-2019 10:00
Kreu i Shtetit, Ilir Meta do të nisë konsultimet me faktorin politik për të caktuar datën e re të zgjedhjeve. Burime nga Presidenca bëjnë të ditur se: “Presidenti Meta nis sot konsultimet me partitë politike për ...

Para takimit me Metën, Basha thërret krerët e partive aleate
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka pritur mesditën e sotme në një takim krerët e partive aleate. Takimi vjen para nisjes së konsultimeve me presidentin Ilir Meta për datën e re të zgjedhjeve. Takimet nisin ...
Gazeta55 | 12-Jun-2019 12:55
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka pritur mesditën e sotme në një takim krerët e partive aleate. Takimi vjen para nisjes së konsultimeve me presidentin Ilir Meta për datën e re të zgjedhjeve. Takimet nisin ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved