ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/06/2019 02:52

Meta apo Juncker, Rama nxjerr videon: Kujt i besoni?

Meta apo Juncker, Rama nxjerr videon: Kujt i besoni?
TIRANE Pas kthimit nga Brukseli, kryeministri Edi Rama, ka postuar një video në instagram ku vë përballë, qëndrimin e Presidentit Ilir Meta për zgjedhjet vendore dhe procesin e integrimit, me atë të Presidentit të ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 15:40
TIRANE Pas kthimit nga Brukseli, kryeministri Edi Rama, ka postuar një video në instagram ku vë përballë, qëndrimin e Presidentit Ilir Meta për zgjedhjet vendore dhe procesin e integrimit, me atë të Presidentit të ...

Shtohet familja e Turit dhe Orindës...
Por deri tani duket se per ta eshte ende heret, dhe deri sa ta zbrese zoti, te dy bashkeshortet e rinj kane menduar qe vemendjen ta drejtojne tek nje kater-putrosh Labrador qe kane marre ne shtepi. "Lajmin" e ka dhene ...
ikub.al | 12-Jun-2019 14:02
Por deri tani duket se per ta eshte ende heret, dhe deri sa ta zbrese zoti, te dy bashkeshortet e rinj kane menduar qe vemendjen ta drejtojne tek nje kater-putrosh Labrador qe kane marre ne shtepi. "Lajmin" e ka dhene ...

Jonida Vokshi është e lidhur, por scoop-i s'qëndron këtu
Pak ore me pare, ne llogarine e saj te Instagram-it, Jonida postoi nje video ku tregoi pak a shume ç'do te ndodhe ne "Personale", ku i ftuari eshte bashkeshorti i ardhshem. "Jam shume e lumtur qe me erdhi dita ta ze ...
ikub.al | 12-Jun-2019 13:42
Pak ore me pare, ne llogarine e saj te Instagram-it, Jonida postoi nje video ku tregoi pak a shume ç'do te ndodhe ne "Personale", ku i ftuari eshte bashkeshorti i ardhshem. "Jam shume e lumtur qe me erdhi dita ta ze ...

Ja që ndodhi. Marina zhgënjen dhe fans-at s'ja falin
Dhe shkak, siç mund ta merrni me mend ishte nje foto, ne dukje e pa fajshme, por qe zgjoi shume komente, dhe shume ishin ne formen e kritikes. Biondja bukuroshe postoi ne Instagram nje foto dhe menjehere kritiket ju ...
ikub.al | 12-Jun-2019 13:10
Dhe shkak, siç mund ta merrni me mend ishte nje foto, ne dukje e pa fajshme, por qe zgjoi shume komente, dhe shume ishin ne formen e kritikes. Biondja bukuroshe postoi ne Instagram nje foto dhe menjehere kritiket ju ...

Loredana Zefi me ndryshim të ri në dukje
Këngëtarja shqiptare, e cila muajve të fundit ka qenë temë diskutimi në mediat rozë di gjithnjë t’i befasojë fansat e saj. Fjala është për Loredana Zefin e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat e saj në ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 21:01
Këngëtarja shqiptare, e cila muajve të fundit ka qenë temë diskutimi në mediat rozë di gjithnjë t’i befasojë fansat e saj. Fjala është për Loredana Zefin e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat e saj në ...

Emina Çunmulaj po vazhdon të sjellë poza të reja nga pushimet në Mal të Zi
Modelja e njohur shqiptare e cila jeton dhe vepron prej vitesh në Amerikë, Emina Çunmulaj, është kthyer për disa ditë në vendlindje. Ajo ndodhet në Malësinë e Madhe, vend ky në të cilin është lindur dhe rritur modelja, ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 18:52
Modelja e njohur shqiptare e cila jeton dhe vepron prej vitesh në Amerikë, Emina Çunmulaj, është kthyer për disa ditë në vendlindje. Ajo ndodhet në Malësinë e Madhe, vend ky në të cilin është lindur dhe rritur modelja, ...

Dua Lipa ndihet krenare me motrën e saj, e cila u bë pjesë e kompanisë së modës “Nasty Gal”
Është motra e një prej këngëtareve më të famshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Fjala është për të motrën e Dua Lipës, Rinën, e cila muaj më parë ka realizuar një fotosesion që ka joshur vëmendje. Kjo duket se i ka ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 18:38
Është motra e një prej këngëtareve më të famshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Fjala është për të motrën e Dua Lipës, Rinën, e cila muaj më parë ka realizuar një fotosesion që ka joshur vëmendje. Kjo duket se i ka ...

Elita Rudi: Te bashkëshorti e gjej dashurinë e vërtetë, te fëmija dashurinë e pastër
Prezantuesja shqiptare, Elita Rudi, është duke e shijuar jetën si nënë. Ajo dhe bashkëshorti i saj reperi, Gjiko, para pak muajve u bënë prindër për herë të parë të një djali të cilët e pagëzuan me emrin Zëri. View this ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 18:30
Prezantuesja shqiptare, Elita Rudi, është duke e shijuar jetën si nënë. Ajo dhe bashkëshorti i saj reperi, Gjiko, para pak muajve u bënë prindër për herë të parë të një djali të cilët e pagëzuan me emrin Zëri. View this ...

Data e zgjedhjeve/ Rama: Kë duhet të besojnë shqiptarët, Metën apo Juncker?
Kryeministri Edi Rama duket se është mëse I vendosur për zhvillimin e zgjedhjeve vendore në 30 qershor. Pavarësisht qëndrimit të mbajtur nga presidenti Meta, I cili më 8 qershor e argumentoi shtyrjen e zgjedhjeve si një ...
VizionPlus | 12-Jun-2019 14:53
Kryeministri Edi Rama duket se është mëse I vendosur për zhvillimin e zgjedhjeve vendore në 30 qershor. Pavarësisht qëndrimit të mbajtur nga presidenti Meta, I cili më 8 qershor e argumentoi shtyrjen e zgjedhjeve si një ...

Lojtarëve të Liverpoolit iu dhurohet nga një iPhone prej ari 24 karatësh pas triumfit në Ligën e Kampionëve, vlera e secilit katër mijë euro
Liverpooli kishte arritur ta mposhte Tottenhamin në finalen e Ligës së Kampionëve me rezultat 2-0. Për këtë fitore, stafit të Liverpoolit i është bërë një dhuratë e veçantë. Partneri i Liverpool, iDesign Gold iu ka ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 16:46
Liverpooli kishte arritur ta mposhte Tottenhamin në finalen e Ligës së Kampionëve me rezultat 2-0. Për këtë fitore, stafit të Liverpoolit i është bërë një dhuratë e veçantë. Partneri i Liverpool, iDesign Gold iu ka ...

Dua Lipa i përgjigjet akuzave për ‘photoshop’, publikon fotot
TIRANE Edhe Dua Lipa si të gjithë personazhet e tjerë publikë përballet shpesh me komente nga më të ndryshmet, ndonjëherë edhe të çuditshme. Së fundmi këngëtarja është irrituar shumë nga disa komentues që e kanë akuzuar ...
BalkanWeb | 12-Jun-2019 10:36
TIRANE Edhe Dua Lipa si të gjithë personazhet e tjerë publikë përballet shpesh me komente nga më të ndryshmet, ndonjëherë edhe të çuditshme. Së fundmi këngëtarja është irrituar shumë nga disa komentues që e kanë akuzuar ...

Momente të veçanta të Feros dhe Arbenitës që nuk i keni parë në klipin e ri
Një nga projektet më të reja muzikore është “Ride or Die” e reperit gjilanas, Fero. Pjesë e këtij projekti është edhe e dashura e tij, modelja shqiptare, e cila jeton dhe vepron në Angli, Arbenita Ismajli. Ky projekt i ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 16:42
Një nga projektet më të reja muzikore është “Ride or Die” e reperit gjilanas, Fero. Pjesë e këtij projekti është edhe e dashura e tij, modelja shqiptare, e cila jeton dhe vepron në Angli, Arbenita Ismajli. Ky projekt i ...

Bebe Rexha: I urrej fotot pa mendje nga paparacët
Bebe Rexha i urren fotot pa mendje që i bëjnë paparacët. Këngëtarja shqiptare e ka treguar sot këtë gjë, kur çuditërisht publikoi një foto të bërë prej tyre. Ajo shprehet se arsyeja që e publikoi është sepse është ...
Lapsi | 12-Jun-2019 17:04
Bebe Rexha i urren fotot pa mendje që i bëjnë paparacët. Këngëtarja shqiptare e ka treguar sot këtë gjë, kur çuditërisht publikoi një foto të bërë prej tyre. Ajo shprehet se arsyeja që e publikoi është sepse është ...

Afrona Dika do ta bëjë festën e beqarisë në ishullin Mykonos
Modelja Afrona Dika dhe këngëtari Blero do të martohen së shpejti. Çifti tashmë kanë filluar përgatitjet për dasmë, teksa Afrona duket të jetë gati edhe për natën e beqarisë me vajza. View this post on Instagram La vie ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 15:54
Modelja Afrona Dika dhe këngëtari Blero do të martohen së shpejti. Çifti tashmë kanë filluar përgatitjet për dasmë, teksa Afrona duket të jetë gati edhe për natën e beqarisë me vajza. View this post on Instagram La vie ...

Dafina Zeqirit bën “twerk” me bikini në tarracë të shtëpisë
Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, po vazhdon të shijojë suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit, “La Reina”. Paraqitja e saj provokuese në klip, bëri që Dafina të komentohej gjithandej, teksa paraqitje të ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 15:30
Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, po vazhdon të shijojë suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit, “La Reina”. Paraqitja e saj provokuese në klip, bëri që Dafina të komentohej gjithandej, teksa paraqitje të ...

“Kujt i besoni?”, Rama vendos Metën përballë Juncker-it (VIDEO)
Kryeministri Edi Rama së bashku me një delegacion shoqërues, zhvilloi ditën e djeshme një vizitë zyrtare në Bruksel, të ndërmarrë në kuadër të komunikimeve për çeljen e negociatave të anëtarësimit të Shqipërisë në ...
Lapsi | 12-Jun-2019 16:15
Kryeministri Edi Rama së bashku me një delegacion shoqërues, zhvilloi ditën e djeshme një vizitë zyrtare në Bruksel, të ndërmarrë në kuadër të komunikimeve për çeljen e negociatave të anëtarësimit të Shqipërisë në ...

Bebe Rexha reagon ndaj fotos që po qarkullon në internet
Bebe Rexha ka qenë njëra që gjithmonë ka folur hapur për dukjen e saj pa efektin e grimit dhe editimit të fotove. Ajo bën thirrje gjithmonë që gratë të pranojnë së pari veten e tyre natyrale dhe të vlerësojnë çdo të ...
Prive | 12-Jun-2019 22:01
Bebe Rexha ka qenë njëra që gjithmonë ka folur hapur për dukjen e saj pa efektin e grimit dhe editimit të fotove. Ajo bën thirrje gjithmonë që gratë të pranojnë së pari veten e tyre natyrale dhe të vlerësojnë çdo të ...

Kush janë bashkëpunëtorët e Getit në projektin e ri?
Pak ditë më parë, Prive.al zbuloi projektin e ri të Getit dhe Majk, i cili s’është publikuar akoma. ‘Malena’ mban titullin kënga e cila premton të jetë hit dhe ka nisur të dëgjohet me të madhe që përpara publikimit ...
Prive | 12-Jun-2019 21:46
Pak ditë më parë, Prive.al zbuloi projektin e ri të Getit dhe Majk, i cili s’është publikuar akoma. ‘Malena’ mban titullin kënga e cila premton të jetë hit dhe ka nisur të dëgjohet me të madhe që përpara publikimit ...

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi martohen në shtator
Çifti më i ri i showbizit, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi, do të martohen në shtator të këtij viti. Ka qenë vet aktorja nga Tirana ajo e cila ka zbuluar këtë gjë, gjatë kohës sa e kishte të ftuar në emisionin e saj, ...
Telegrafi | 12-Jun-2019 14:46
Çifti më i ri i showbizit, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi, do të martohen në shtator të këtij viti. Ka qenë vet aktorja nga Tirana ajo e cila ka zbuluar këtë gjë, gjatë kohës sa e kishte të ftuar në emisionin e saj, ...

Ish-banori i ‘Big Brother Albania’ bëhet baba për herë të dytë
Një lajm i mrekullueshëm vjen nga Valer Kolnikaj, ish-banori i ‘Big Brother Albania’. View this post on Instagram Shume faleminderit te gjitheve per urimet , sa me shume lumturi per te gjithe ju from our family to yours ...
Prive | 12-Jun-2019 21:34
Një lajm i mrekullueshëm vjen nga Valer Kolnikaj, ish-banori i ‘Big Brother Albania’. View this post on Instagram Shume faleminderit te gjitheve per urimet , sa me shume lumturi per te gjithe ju from our family to yours ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved