ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/07/2019 21:15

REPLIKAT/ “I dërgon letra Bashës sikur me e pas dashnore”, Rama komentuesit: S’të vë faj aspak që s’kupton

REPLIKAT/ “I dërgon letra Bashës sikur me e pas dashnore”, Rama komentuesit: S’të vë faj aspak që s’kupton
Kryeministri Edi Rama i dërgoi sot letrën e 5-të kryedemokratit Lulizim Basha, në të cilën i përsëriti kërkesën për dialog. Ndërkohë, në profilin e tij në Facebook, një qytetar e ka kritikuar kreun e qeverisë lidhur me ...
GazetaTema | 26-May-2019 15:10
Kryeministri Edi Rama i dërgoi sot letrën e 5-të kryedemokratit Lulizim Basha, në të cilën i përsëriti kërkesën për dialog. Ndërkohë, në profilin e tij në Facebook, një qytetar e ka kritikuar kreun e qeverisë lidhur me ...

Rama tjetër letër për Bashën: Koha për dialog po tretet, zgjedhjet nuk shtyhen
E pesta letër e kryeministrit Edi Ramës për shefin e opozitës Lulzim Basha nis me një kompliment për protestën paqësore të së shtunës.
Top Channel | 26-May-2019 13:47
E pesta letër e kryeministrit Edi Ramës për shefin e opozitës Lulzim Basha nis me një kompliment për protestën paqësore të së shtunës.

Rama, letër të pestë publike Bashës
Letra e plotë e kryeministrit Edi Rama drejtuar liderit të PD-së, Lulzim Basha. Lexo më poshtë: Zoti Kryetar, në radhë të parë sinqerisht përgëzime për mbrëmë, sepse pavarësisht bojëhedhjes mbi mure që e keni cen ...
Ina-Online | 27-May-2019 01:20
Letra e plotë e kryeministrit Edi Rama drejtuar liderit të PD-së, Lulzim Basha. Lexo më poshtë: Zoti Kryetar, në radhë të parë sinqerisht përgëzime për mbrëmë, sepse pavarësisht bojëhedhjes mbi mure që e keni cen ...

Lëvizja e PS: Hapja e fushatës spostohet më 1 qershor
Partia Dremokratike njoftoi të shtunën se do të zhvillojë protestën e radhës kombëtare më 31 maj. Datë kjo që përkonte me çeljen e fushatës elektorale të PS për zgjedhjet e 30 qershorit. Por kur u mendua se do të kishte ...
VizionPlus | 26-May-2019 12:04
Partia Dremokratike njoftoi të shtunën se do të zhvillojë protestën e radhës kombëtare më 31 maj. Datë kjo që përkonte me çeljen e fushatës elektorale të PS për zgjedhjet e 30 qershorit. Por kur u mendua se do të kishte ...

Protestat e opozitës, Rama njofton Bashën: PS shtyn hapjen e fushatës elektorale
Partia Socialiste do ta çele zyrtarisht fushatën elektorale në datën 1 Qershor dhe jo në 31 Maj siç kishte lajmëruar vetë kryeministri. Arsyeje e kësaj shtyrje është për të mos u përplasur me opozitën e cila do të ...
Lajmi i Fundit | 26-May-2019 19:47
Partia Socialiste do ta çele zyrtarisht fushatën elektorale në datën 1 Qershor dhe jo në 31 Maj siç kishte lajmëruar vetë kryeministri. Arsyeje e kësaj shtyrje është për të mos u përplasur me opozitën e cila do të ...

Rama t’i thërras mendjes, të shkruaj letrën e 6-të drejtuar qytetarëve me dorëheqjen para 31 majit
Nga Lefter Kostenja (Gështenja) “A mos vallë më keni larguar mua dot? Po, kjo po, më keni larguar mbrëmë me balonat që merrnin me vete në qiell parullën e lodhur “Rama ik”, nën tingujt engjëllore të vuvuzelëve të ...
Gazeta55 | 26-May-2019 17:14
Nga Lefter Kostenja (Gështenja) “A mos vallë më keni larguar mua dot? Po, kjo po, më keni larguar mbrëmë me balonat që merrnin me vete në qiell parullën e lodhur “Rama ik”, nën tingujt engjëllore të vuvuzelëve të ...

Protesta në 31 maj/ Kryeministri, Edi Rama shtyn hapjen e fushatës më 1 qershor
Kryeministri Edi Rama ka ndryshuar datën e hapjes së fushatës për zgjedhjet vendore. Rama në letrën dërguar Bashës, lajmëron se fushata e Partisë Socialiste do të hapet në datën 1 qershor, meqenëse opozita do të ...
Telegraf | 26-May-2019 12:03
Kryeministri Edi Rama ka ndryshuar datën e hapjes së fushatës për zgjedhjet vendore. Rama në letrën dërguar Bashës, lajmëron se fushata e Partisë Socialiste do të hapet në datën 1 qershor, meqenëse opozita do të ...

Rama i dërgon letër Bashës/ Komenti EPIK: Shkurtoje pak se në gjys të letrës… (FOTO)
Kryeministri Rama i ka derguar sot kreut të opozitWs Lulzim Basha letrën e gjashtë sebashku me thirrjen publike për dialog. Prej ditesh tanimë, dergimi i letrave nga kryeministri është kthyer ne kryefjalën e bisedave ...
Lexo | 26-May-2019 16:59
Kryeministri Rama i ka derguar sot kreut të opozitWs Lulzim Basha letrën e gjashtë sebashku me thirrjen publike për dialog. Prej ditesh tanimë, dergimi i letrave nga kryeministri është kthyer ne kryefjalën e bisedave ...

Rama e fton përsëri Bashën në dialog, por përsëri e bën të fortin
Tiranë, 26 maj 2019 – Kryeministri Edi Rama i ka dërguar mëngjesin e kësaj të diele letrën e 5 publike kreut të PD, Lulzim Basha. Në krye të letrës, e cila, sikurse edhe kater letrat e mëparshme, dominohet me notë të ...
Illyriapress | 26-May-2019 16:55
Tiranë, 26 maj 2019 – Kryeministri Edi Rama i ka dërguar mëngjesin e kësaj të diele letrën e 5 publike kreut të PD, Lulzim Basha. Në krye të letrës, e cila, sikurse edhe kater letrat e mëparshme, dominohet me notë të ...

Basha i përgjigjet letrës së 5-të të Ramës: Asnjë hap pas!
Kryeministri i Shqipërisë ,Edi Rama, ka shkruar edhe letrën e 5-të publike drejtuar kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Letrën Rama e nis me përgëzimin për protestën e mbrëmshme mbarë kombëtare të opozitës, ...
Alsat-M | 26-May-2019 14:42
Kryeministri i Shqipërisë ,Edi Rama, ka shkruar edhe letrën e 5-të publike drejtuar kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Letrën Rama e nis me përgëzimin për protestën e mbrëmshme mbarë kombëtare të opozitës, ...

Rama i nis letrën e 5-të publike Lulzim Bashës, ja çfarë i shkruan…
Edi Rama i ka nisur një letër të 5-të publike kreut të opozitës Lulzim Basha, një ditë pas protestës së jashtëzakonshme të qytetarëve poshtë dritareve të zyrës së tij. Ja teksti i plotë i letrës së 5-të LETER E PESTE ...
Standard | 26-May-2019 13:56
Edi Rama i ka nisur një letër të 5-të publike kreut të opozitës Lulzim Basha, një ditë pas protestës së jashtëzakonshme të qytetarëve poshtë dritareve të zyrës së tij. Ja teksti i plotë i letrës së 5-të LETER E PESTE ...

Rama i dërgon letrën e 5-të Bashës: Koha për dialog po tretet
Kryeministri Edi Rama i ka dërguar sot kreu të Partisë Demokratike Lulzim Basha letrën e pestë publike, ku i bën thirrje për dialog. Letra nis me përgëzime për protestën e mbrëmshme, e cila ka qenë e qetë dhe pa ...
Albportali | 26-May-2019 12:43
Kryeministri Edi Rama i ka dërguar sot kreu të Partisë Demokratike Lulzim Basha letrën e pestë publike, ku i bën thirrje për dialog. Letra nis me përgëzime për protestën e mbrëmshme, e cila ka qenë e qetë dhe pa ...

Kryeministri nuk ka asnjë tagër të flasë për datën e zgjedhjeve
Kryeministri i Shqipërisë deklaron nga letra në letër (janë bërë pesë deri më tani) se askush nuk mund të shtyjë zgjedhjet e 30 qershorit. Edhe në letrën e sotme(në të pestin xhevahir) për kreun e PD-së, kryeministri e ...
Respublica | 26-May-2019 12:28
Kryeministri i Shqipërisë deklaron nga letra në letër (janë bërë pesë deri më tani) se askush nuk mund të shtyjë zgjedhjet e 30 qershorit. Edhe në letrën e sotme(në të pestin xhevahir) për kreun e PD-së, kryeministri e ...

FTESA/ Rama s’ndalet, letër nr.5 për Bashën: përgëzime për mbrëmë, pres të dialogojmë!
Kryeministri Rama ka vijuar me atë që po duket argëtuese për të, letrën e radhës ndaj rivalit politik Lulzim Basha. E pesta në numër, letra nisi me një ironi therrëse ndaj protestës të së shtunës, për të vijuar më pas ...
Tesheshi | 26-May-2019 12:19
Kryeministri Rama ka vijuar me atë që po duket argëtuese për të, letrën e radhës ndaj rivalit politik Lulzim Basha. E pesta në numër, letra nisi me një ironi therrëse ndaj protestës të së shtunës, për të vijuar më pas ...

Rama i dërgon letrën e 5-të Bashës: Koha për dialog po tretet
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama i ka dërguar sot kreu të Partisë Demokratike Lulzim Basha letrën e pestë publike, ku i bën thirrje për dialog. Letra nis me përgëzime për protestën e mbrëmshme, e cila ka qenë e qetë ...
Shenja | 26-May-2019 12:18
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama i ka dërguar sot kreu të Partisë Demokratike Lulzim Basha letrën e pestë publike, ku i bën thirrje për dialog. Letra nis me përgëzime për protestën e mbrëmshme, e cila ka qenë e qetë ...

Rama i dërgon letrën e 5-të Bashës: Koha për dialog po tretet
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama i ka dërguar sot kreu të Partisë Demokratike Lulzim Basha letrën e pestë publike, ku i bën thirrje për dialog. Letra nis me përgëzime për protestën e mbrëmshme, e cila ka qenë e qetë ...
Alsat-M | 26-May-2019 12:13
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama i ka dërguar sot kreu të Partisë Demokratike Lulzim Basha letrën e pestë publike, ku i bën thirrje për dialog. Letra nis me përgëzime për protestën e mbrëmshme, e cila ka qenë e qetë ...

Edi Rama sërish fton opozitën për dialog: Zgjedhjet nuk shtyhen
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, i ka drejtuar letrën e pestë publike kryetarit të Partisë Demokratike, Lulëzim Basha. Ai sërish ka ftuar opozitën për dialog duke thënë se zgjedhjet e 30 qershorit nuk do të shtyhen, ...
EkonomiaOnline | 26-May-2019 12:09
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, i ka drejtuar letrën e pestë publike kryetarit të Partisë Demokratike, Lulëzim Basha. Ai sërish ka ftuar opozitën për dialog duke thënë se zgjedhjet e 30 qershorit nuk do të shtyhen, ...

Rama letër të pestë publike Bashës: Përgëzime për protestën
Kryeministri Edi Rama i ka dërguar paraditen e sotme letrën e pestë publike kryetarit të opozitës Lulzim Basha. Rama e përgëzon Bashën për protestën e së shtunës, që ndryshe nga protestat e mëparshme ku hidheshin ...
ABCNews | 26-May-2019 11:48
Kryeministri Edi Rama i ka dërguar paraditen e sotme letrën e pestë publike kryetarit të opozitës Lulzim Basha. Rama e përgëzon Bashën për protestën e së shtunës, që ndryshe nga protestat e mëparshme ku hidheshin ...

Letra e pestë publike që Rama i dërgon Bashës: Koha e mbetur për dialog po tretet me shpejtësi
Kryeministri Edi Rama i ka dërguar sot kreu të Partisë Demokratike Lulzim Basha letrën e pestë publike, ku i bën thirrje për dialog. Letra nis me përgëzime për protestën e mbrëmshme, e cila ka qenë e qetë dhe pa ...
Zeri | 26-May-2019 11:53
Kryeministri Edi Rama i ka dërguar sot kreu të Partisë Demokratike Lulzim Basha letrën e pestë publike, ku i bën thirrje për dialog. Letra nis me përgëzime për protestën e mbrëmshme, e cila ka qenë e qetë dhe pa ...

Rama shtyn datën e çeljes së fushatës elektorale të PS
Kryeministri i vendit, Edi Rama i ka nisur letrën e pestë liderit të opozitës, Lulzim Basha. Rama i ka kërkuar sërish dialog, Bashës. Ndërsa opozita njoftoi se do të protestojë sërish më 30 maj, Rama lajmëron se shtabi ...
Dritare | 26-May-2019 11:53
Kryeministri i vendit, Edi Rama i ka nisur letrën e pestë liderit të opozitës, Lulzim Basha. Rama i ka kërkuar sërish dialog, Bashës. Ndërsa opozita njoftoi se do të protestojë sërish më 30 maj, Rama lajmëron se shtabi ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved