ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 08:43

FOTOT: Tifozja më seksi e Barcelonës ka një mesazh

FOTOT: Tifozja më seksi e Barcelonës ka një mesazh
Tifozja më zjarrtë e ekipit të Barcelonës, ish-Miss ‘BumBum’, Suzy Cortez, bëri thirrje ndaj trajnerit Ernesto Valvderde, duke i thënë se duhet të shkarkohet nga posti, pas humbjes së Barçës 2-1 ndaj Valencias, në ...
GazetaTema | 26-May-2019 21:44
Tifozja më zjarrtë e ekipit të Barcelonës, ish-Miss ‘BumBum’, Suzy Cortez, bëri thirrje ndaj trajnerit Ernesto Valvderde, duke i thënë se duhet të shkarkohet nga posti, pas humbjes së Barçës 2-1 ndaj Valencias, në ...

Foto/ Tifozja më e zjarrtë e Barcelonës bën thirrje për …
Tifozja më zjarrtë e ekipit të Barcelonës, ish-Miss ‘BumBum’, Suzy Cortez, bëri thirrje ndaj trajnerit Ernesto Valvderde, duke i thënë se duhet të shkarkohet nga posti, pas humbjes së Barçës 2-1 ndaj Valencias, në ...
Top Channel | 26-May-2019 11:19
Tifozja më zjarrtë e ekipit të Barcelonës, ish-Miss ‘BumBum’, Suzy Cortez, bëri thirrje ndaj trajnerit Ernesto Valvderde, duke i thënë se duhet të shkarkohet nga posti, pas humbjes së Barçës 2-1 ndaj Valencias, në ...

Eksperti i futbollit Shaka Hislop mendon ndryshe nga Messi: Fajin e kishte Valverde, jo lojtarët
Lionel Messit i është bërë e ditur se nuk duhet t’i fajësojë bashkëlojtarët te Barcelona për eliminimin nga Liga e Kampionëve prej Liverpoolit. Skuadra katalunase ishte duke udhëhequr 3-0 nga ndeshja e parë gjysmëfinale ...
Telegrafi | 26-May-2019 22:13
Lionel Messit i është bërë e ditur se nuk duhet t’i fajësojë bashkëlojtarët te Barcelona për eliminimin nga Liga e Kampionëve prej Liverpoolit. Skuadra katalunase ishte duke udhëhequr 3-0 nga ndeshja e parë gjysmëfinale ...

Valverde mund të shkarkohet në fillim të qershorit nga Barcelona
Presidenti i Barcelonës, Jose Maria Bartomeu, ka thirrur një mbledhje urgjente pas humbjes në Kupën e Mbretit nga Valencia, duke u takuar me Ernesto Valverden. Skuadra katalunase humbi 2-1 në finalen e garës së dytë më ...
Telegrafi | 26-May-2019 20:27
Presidenti i Barcelonës, Jose Maria Bartomeu, ka thirrur një mbledhje urgjente pas humbjes në Kupën e Mbretit nga Valencia, duke u takuar me Ernesto Valverden. Skuadra katalunase humbi 2-1 në finalen e garës së dytë më ...

Krahasimet e statistikave të Messit në sezonit 2018-19 me tre finalistët e Topit të Artë 2018, argjentinasi thuajse më i mirë se të tre së bashku
Lionel Messi ka zhvilluar një sezon individual të shkëlqyeshëm dhe statistikat e tij po krahasohen me ato të tre finalistëve të Topit të Artë 2018 së bashku: Luka Modric, Cristiano Ronaldo dhe Antoine Griezmann. ...
Telegrafi | 26-May-2019 18:59
Lionel Messi ka zhvilluar një sezon individual të shkëlqyeshëm dhe statistikat e tij po krahasohen me ato të tre finalistëve të Topit të Artë 2018 së bashku: Luka Modric, Cristiano Ronaldo dhe Antoine Griezmann. ...

Disa prej anësorëve më të shpejtë në botë kanë vuajtur përballë Albas, por Soler e la në hije mbrojtësin e Barcës
Barcelona e fitoi titullin e La Ligas në mënyrë komode, mirëpo sezoni i katalunasve përfundoi në mënyrë zhgënjyese, pasi dështoi në finale të Kupës së Mbretit, teksa paraprakisht ishte eliminuar nga Liga e Kampionëve. ...
Telegrafi | 26-May-2019 18:35
Barcelona e fitoi titullin e La Ligas në mënyrë komode, mirëpo sezoni i katalunasve përfundoi në mënyrë zhgënjyese, pasi dështoi në finale të Kupës së Mbretit, teksa paraprakisht ishte eliminuar nga Liga e Kampionëve. ...

Pas humbjes së Kupës, liderët e Barcelonës përfshihen në një debat të ashpër
Humbja e Barcelonës në finalen e Kupës së Mbretit (1-2 ndaj Valencia) ka lënë një shije të hidhur te lojtarët. Sipas të përditshmes spanjolle “AS”, yjet e këtij ekipi, liderët dhe veteranët Lionel Messi, Gerard Pique, ...
Telegraf | 26-May-2019 14:22
Humbja e Barcelonës në finalen e Kupës së Mbretit (1-2 ndaj Valencia) ka lënë një shije të hidhur te lojtarët. Sipas të përditshmes spanjolle “AS”, yjet e këtij ekipi, liderët dhe veteranët Lionel Messi, Gerard Pique, ...

Marcelino: Vuajtjet në fillim të sezonit na sollën këtë trofe
Trajneri i Valencias, Marcelino u shpreh shumë i entuziazmuar pas fitimit të Kups së Mbretit duke u shprehur se lojtarët e bënë njeriun më të lumtur në botë. Ai thekson se vuajtjet në fillim të sezonit sollën këtë ...
BalkanWeb | 26-May-2019 00:33
Trajneri i Valencias, Marcelino u shpreh shumë i entuziazmuar pas fitimit të Kups së Mbretit duke u shprehur se lojtarët e bënë njeriun më të lumtur në botë. Ai thekson se vuajtjet në fillim të sezonit sollën këtë ...

Pique: Përgëzoj Valencian, duhet një analizë e thellë për secilin
Barcelona nuk po kalon një moment aspak të mirë, pas eleminimit nga Champions League ka ardhur edhe goditja tjetër, humbja në Kupë përballë Valencias. Pas ndeshjes Pique deklaroi se duhet një analizë e thellë për të ...
BalkanWeb | 26-May-2019 00:06
Barcelona nuk po kalon një moment aspak të mirë, pas eleminimit nga Champions League ka ardhur edhe goditja tjetër, humbja në Kupë përballë Valencias. Pas ndeshjes Pique deklaroi se duhet një analizë e thellë për të ...

Bartomeu paralajmëron disa largime nga Barcelona
Philippe Coutinho dhe Samuel Umtiti janë në mesin e lojtarëve që do të largohen nga Barcelona, pas mbylljes së sezonit në mënyrë jo të mirë. Një numër i madh i lojtarëve të skuadrës katalunase pritet që t’i paketojnë ...
Telegrafi | 26-May-2019 16:58
Philippe Coutinho dhe Samuel Umtiti janë në mesin e lojtarëve që do të largohen nga Barcelona, pas mbylljes së sezonit në mënyrë jo të mirë. Një numër i madh i lojtarëve të skuadrës katalunase pritet që t’i paketojnë ...

VIDEO/ Valencia “shtyp” katalanasit dhe fiton Kupën e Mbretit
Valencia ishte surpriza e madhe e Kupës së Mbretit në Spanjë, teksa mposhti në finale Barcelonën, me shifrat 1-2. Që në pjesën e parë, ekipi i trajnerit Marselinjo, shtangu Barçën, edhe pse katalanasit po provonin të ...
BalkanWeb | 25-May-2019 23:34
Valencia ishte surpriza e madhe e Kupës së Mbretit në Spanjë, teksa mposhti në finale Barcelonën, me shifrat 1-2. Që në pjesën e parë, ekipi i trajnerit Marselinjo, shtangu Barçën, edhe pse katalanasit po provonin të ...

Valverden e tronditi humbja në finalen e Copa del Rey, e harroi edhe kravatën në bankë
Ernesto Valverde e ka përjetuar rëndë humbjen nga Valencia në finale të Copa del Rey, pasi ka harruar kravatën në bankë. Barcelona ka humbur në finale të Kupës së Mbretit nga Valencia me rezultat 2-1 dhe kjo ka ...
Telegrafi | 26-May-2019 16:00
Ernesto Valverde e ka përjetuar rëndë humbjen nga Valencia në finale të Copa del Rey, pasi ka harruar kravatën në bankë. Barcelona ka humbur në finale të Kupës së Mbretit nga Valencia me rezultat 2-1 dhe kjo ka ...

Dëshpërim i thellë tek Barcelona pas humbjes në finalen e Kupës së Mbretit
Atmosferë e tensionuar tek Barcelona pas humbjes së finales së Kupës së Mbretit ndaj Valencias. Ky ishte dështimi i dytë i madh i katalanasve, pas eleminimit në Champions. Çfarë do të ndodhë pas këtij dështimi? ...
ABCNews | 26-May-2019 17:43
Atmosferë e tensionuar tek Barcelona pas humbjes së finales së Kupës së Mbretit ndaj Valencias. Ky ishte dështimi i dytë i madh i katalanasve, pas eleminimit në Champions. Çfarë do të ndodhë pas këtij dështimi? ...

Valverde merr përsipër dështimin në finale: Kur je trajner te Barcelona, është vështirë t’i pranosh humbjet
Barcelona ka pësuar në finalen e Copa del Rey me rezultat 1-2 duke humbur rastin ta fitojë një trofe të dytë këtë edicion. Katalunasit nuk treguan lojë të bukur duke u befasuar nga Valencia, në stadiumin Estadio Benito ...
Telegrafi | 26-May-2019 14:30
Barcelona ka pësuar në finalen e Copa del Rey me rezultat 1-2 duke humbur rastin ta fitojë një trofe të dytë këtë edicion. Katalunasit nuk treguan lojë të bukur duke u befasuar nga Valencia, në stadiumin Estadio Benito ...

Pique beson se Barcelona do të kishte fituar tripletën nëse nuk do të eliminoheshin nga Liverpooli
Gerard Pique beson se Barcelona do të kishte fituar Ligën e Kampionëve dhe Copa del Rey nëse ata nuk do të ishin mposhtu nga Liverpooli. Rikthimi dramatik i rezultatit në Anfield siguroi vendin e Liverpoolit në finalen ...
Telegrafi | 26-May-2019 14:02
Gerard Pique beson se Barcelona do të kishte fituar Ligën e Kampionëve dhe Copa del Rey nëse ata nuk do të ishin mposhtu nga Liverpooli. Rikthimi dramatik i rezultatit në Anfield siguroi vendin e Liverpoolit në finalen ...

Messi i refuzoi gazetarët pas dy humbjeve më të mëdha të Barçës këtë sezon
Lionel Messi i ka përjetuar rëndë dy humbjet më të mëdha të Barcelonës këtë sezon, aq shumë saqë i ka injoruar plotësisht gazetarët duke kaluar nëpër mixed zone me kokën ulur. Një sezon që deri në javët e fundit u duk ...
Shenja | 27-May-2019 03:08
Lionel Messi i ka përjetuar rëndë dy humbjet më të mëdha të Barcelonës këtë sezon, aq shumë saqë i ka injoruar plotësisht gazetarët duke kaluar nëpër mixed zone me kokën ulur. Një sezon që deri në javët e fundit u duk ...

Messi udhëton për Kupën e Amerikës me shumë zhgënjim
Ylli argjentinas bëri pjesën e tij, por ekipi i tij ende e vuajti eliminimin në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve dhe pësoi një tjetër humbje në finalen e Kupës së Mbretit. Me 36 gola këtë edicion në kampionat dhe me ...
Lajminet | 26-May-2019 23:34
Ylli argjentinas bëri pjesën e tij, por ekipi i tij ende e vuajti eliminimin në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve dhe pësoi një tjetër humbje në finalen e Kupës së Mbretit. Me 36 gola këtë edicion në kampionat dhe me ...

Eksperti i futbollit Shaka Hislop mendon ndryshe nga Messi: Fajin e kishte Valverde, jo lojtarët
Lionel Messit i është bërë e ditur se nuk duhet t’i fajësojë bashkëlojtarët te Barcelona për eliminimin nga Liga e Kampionëve prej Liverpoolit. Skuadra katalunase ishte duke udhëhequr 3-0 nga ndeshja e parë gjysmëfinale ...
E Dua Sportin | 26-May-2019 22:41
Lionel Messit i është bërë e ditur se nuk duhet t’i fajësojë bashkëlojtarët te Barcelona për eliminimin nga Liga e Kampionëve prej Liverpoolit. Skuadra katalunase ishte duke udhëhequr 3-0 nga ndeshja e parë gjysmëfinale ...

Tifozja më e zjarrtë e Barcelonës bën thirrje për …
Tifozja më zjarrtë e ekipit të Barcelonës, ish-Miss ‘BumBum’, Suzy Cortez, bëri thirrje ndaj trajnerit Ernesto Valvderde, duke i thënë se duhet të shkarkohet nga posti, pas humbjes së Barçës 2-1 ndaj Valencias, në ...
Koha.mk | 26-May-2019 21:51
Tifozja më zjarrtë e ekipit të Barcelonës, ish-Miss ‘BumBum’, Suzy Cortez, bëri thirrje ndaj trajnerit Ernesto Valvderde, duke i thënë se duhet të shkarkohet nga posti, pas humbjes së Barçës 2-1 ndaj Valencias, në ...

Analiza që tregon më së miri pse dështoi Barcelona
Pika të ndryshme të sezonit dhe shfaqjet e lojtarëve të caktuar u treguan të shtrenjta për ambiciet e Barcelonës. Ekipi katalanas pësoi debakël në ndeshjen e dytë në ‘Anfield’, duke u eliminuar në gjysmëfinalen e Ligës ...
Lajminet | 26-May-2019 20:42
Pika të ndryshme të sezonit dhe shfaqjet e lojtarëve të caktuar u treguan të shtrenjta për ambiciet e Barcelonës. Ekipi katalanas pësoi debakël në ndeshjen e dytë në ‘Anfield’, duke u eliminuar në gjysmëfinalen e Ligës ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved