ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 02:14

Basha: Europa dëgjoi zërin e shqiptarëve të bashkuar

Basha: Europa dëgjoi zërin e shqiptarëve të bashkuar
Përmes një tjetër postimi në rrjetet sociale, Basha ka ritheksuar moton e betejës së opozitës së udhëhequr prej tij, që është Shqipëria si gjithë Europa.
Top Channel | 26-May-2019 19:44
Përmes një tjetër postimi në rrjetet sociale, Basha ka ritheksuar moton e betejës së opozitës së udhëhequr prej tij, që është Shqipëria si gjithë Europa.

“Rehatohet” Basha një ditë pas protestës: Tani është koha për zgjidhjen politike, nuk do të pranojnë më zgjedhje fallco të Ramës. Europa na dëgjoi
Një ditë pas protestës së mbajtur dje nga opozita e bashkuar, ka reaguar kreu i PD Lulzim Basha. Në një postim në Facebook Basha shkruan ndër të tjera se Europa e dëgjoi zërin e shqiptarëve të bashkuar dhe se nuk do të ...
GazetaTema | 26-May-2019 20:01
Një ditë pas protestës së mbajtur dje nga opozita e bashkuar, ka reaguar kreu i PD Lulzim Basha. Në një postim në Facebook Basha shkruan ndër të tjera se Europa e dëgjoi zërin e shqiptarëve të bashkuar dhe se nuk do të ...

Video/ Basha: Koha për zgjidhjen politike, largimin e Edi Ramës
TIRANE Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, reagon një ditë pas protestës së organizuar nga opozita e bashkuar. Përmes një postimi në “Facebook”, Basha shkruan se Europa i dëgjoi zërin e shqiptarëve dhe se është ...
BalkanWeb | 26-May-2019 19:37
TIRANE Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, reagon një ditë pas protestës së organizuar nga opozita e bashkuar. Përmes një postimi në “Facebook”, Basha shkruan se Europa i dëgjoi zërin e shqiptarëve dhe se është ...

Lulzim Basha: Tre kushte për zgjidhjen politike
Lulzim Basha ka reaguar për protestën e djeshme nga opozita e bashkuar duke theksuar se ëndërra për të sunduar popullin do marrë përgjigjen e merituar. Basha e mbyll postimin e tij në Facebook edhe me tre kushte për ...
Telegraf | 26-May-2019 20:09
Lulzim Basha ka reaguar për protestën e djeshme nga opozita e bashkuar duke theksuar se ëndërra për të sunduar popullin do marrë përgjigjen e merituar. Basha e mbyll postimin e tij në Facebook edhe me tre kushte për ...

Basha: Europa e dëgjoi zërin tonë
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, thotë se është koha për zgjidhjen politike, largimin e Edi Ramës, qeveri tranzitore e zgjedhje të lira. Në një postim të shoqëruar me pamje nga protesta e djeshme, ai ...
TV Klan | 26-May-2019 21:59
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, thotë se është koha për zgjidhjen politike, largimin e Edi Ramës, qeveri tranzitore e zgjedhje të lira. Në një postim të shoqëruar me pamje nga protesta e djeshme, ai ...

Basha: Europa e dëgjoi zërin e shqiptarëve, është koha që Rama të largohet
Kreu demokrat Lulzim Basha deklaroi se tashmë është koha për largimin e kryeministrit Edi Rama dhe krijimin e një qeverie tranzitore. Në një postim në “Facebook”, Basha shprehet se shqiptarët nuk do e pranojnë kurrë më ...
VizionPlus | 26-May-2019 19:37
Kreu demokrat Lulzim Basha deklaroi se tashmë është koha për largimin e kryeministrit Edi Rama dhe krijimin e një qeverie tranzitore. Në një postim në “Facebook”, Basha shprehet se shqiptarët nuk do e pranojnë kurrë më ...

Basha: Europa e dëgjoi zërin e shqiptarëve
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar në rrjetet sociale një ditë pas protestës së opozitës. Basha ka shkruar se Europa e dëgjoi zërin e shqiptarëve dhe se është koha për zgjidhjen politike dhe largimin e ...
Lapsi | 26-May-2019 20:16
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar në rrjetet sociale një ditë pas protestës së opozitës. Basha ka shkruar se Europa e dëgjoi zërin e shqiptarëve dhe se është koha për zgjidhjen politike dhe largimin e ...

Basha me tjetër mesazh: Çdo ëndërr për të sunduar si despot lindor…
Përmes një tjetër postimi në rrjetet sociale, Basha ka ritheksuar moton e betejës së opozitës së udhëhequr prej tij, që është Shqipëria si gjithë Europa. Në mesazhin e shoqëruar edhe me video nga protesta e fundit e ...
ABCNews | 26-May-2019 20:01
Përmes një tjetër postimi në rrjetet sociale, Basha ka ritheksuar moton e betejës së opozitës së udhëhequr prej tij, që është Shqipëria si gjithë Europa. Në mesazhin e shoqëruar edhe me video nga protesta e fundit e ...

Basha: Evropa dëgjoi zërin e shqiptarëve të bashkuar (VIDEO)
Përmes një tjetër postimi në rrjetet sociale, Basha ka ritheksuar moton e betejës së opozitës së udhëhequr prej tij, që është Shqipëria si gjithë Evropa, njofton TCH. Në mesazhin e shoqëruar edhe me video nga protesta e ...
Portalb | 27-May-2019 01:22
Përmes një tjetër postimi në rrjetet sociale, Basha ka ritheksuar moton e betejës së opozitës së udhëhequr prej tij, që është Shqipëria si gjithë Evropa, njofton TCH. Në mesazhin e shoqëruar edhe me video nga protesta e ...

Basha: Europa e dëgjoi zërin e shqiptarëve
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar në rrjetet sociale një ditë pas protestës së opozitës. Basha ka shkruar se Europa e dëgjoi zërin e shqiptarëve dhe se është koha për zgjidhjen politike dhe largimin e ...
Ina-Online | 27-May-2019 01:22
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar në rrjetet sociale një ditë pas protestës së opozitës. Basha ka shkruar se Europa e dëgjoi zërin e shqiptarëve dhe se është koha për zgjidhjen politike dhe largimin e ...

Basha: Europa e dëgjoi zërin e shqiptarëve
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar në rrjetet sociale një ditë pas protestës së opozitës. Basha ka shkruar se Europa e dëgjoi zërin e shqiptarëve dhe se është koha për zgjidhjen politike dhe largimin e ...
Klan Kosova | 26-May-2019 22:22
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar në rrjetet sociale një ditë pas protestës së opozitës. Basha ka shkruar se Europa e dëgjoi zërin e shqiptarëve dhe se është koha për zgjidhjen politike dhe largimin e ...

Basha: Europa e dëgjoi zërin e shqiptarëve, është koha që Rama të largohet
Kreu demokrat Lulzim Basha deklaroi se tashmë është koha për largimin e kryeministrit Edi Rama dhe krijimin e një qeverie tranzitore. Në një postim në “Facebook”, Basha shprehet se shqiptarët nuk do e pranojnë kurrë më ...
Medial | 26-May-2019 21:12
Kreu demokrat Lulzim Basha deklaroi se tashmë është koha për largimin e kryeministrit Edi Rama dhe krijimin e një qeverie tranzitore. Në një postim në “Facebook”, Basha shprehet se shqiptarët nuk do e pranojnë kurrë më ...

Basha: Zgjidhje politike vetëm me largimin e Ramës dhe qeveri tranzitore
Kreu i Partisë Demokratike në Shqipëri, Lulzim Basha, thotë se tani është koha për zgjidhjen politike, largimin e Edi Ramës, qeveri tranzitore, zgjedhje të lira dhe të ndershme. Duke komentuar protestën e të shtunës, ...
Alsat-M | 26-May-2019 20:41
Kreu i Partisë Demokratike në Shqipëri, Lulzim Basha, thotë se tani është koha për zgjidhjen politike, largimin e Edi Ramës, qeveri tranzitore, zgjedhje të lira dhe të ndershme. Duke komentuar protestën e të shtunës, ...

“Qetsohet” Basha një ditë pas protestës: Koha për zgjidhje politike. Nuk pranojmë zgjedhje me Ramën, Europa na dëgjoi
Një ditë pas protestës së mbajtur dje nga opozita e bashkuar, ka reaguar kreu i PD Lulzim Basha. Në një postim në Facebook Basha shkruan ndër të tjera se Europa e dëgjoi zërin e shqiptarëve të bashkuar dhe se nuk do të ...
Lexo | 26-May-2019 20:38
Një ditë pas protestës së mbajtur dje nga opozita e bashkuar, ka reaguar kreu i PD Lulzim Basha. Në një postim në Facebook Basha shkruan ndër të tjera se Europa e dëgjoi zërin e shqiptarëve të bashkuar dhe se nuk do të ...

“Europa e dëgjoi zërin e shqiptarëve”, Basha: Koha për zgjidhje politike
24 orë pas protestës së të shtunës, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha këmbëngul se endrra e Edi Ramës për të sunduar si despot lindor, popullin perëndimor të Shqipërisë, do të marrë përgjigjen e merituar. Në ...
Politiko | 26-May-2019 20:09
24 orë pas protestës së të shtunës, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha këmbëngul se endrra e Edi Ramës për të sunduar si despot lindor, popullin perëndimor të Shqipërisë, do të marrë përgjigjen e merituar. Në ...

Basha: Evropa dëgjoi zërin e shqiptarëve të bashkuar
Përmes një tjetër postimi në rrjetet sociale, kreu i PD-së Lulzim Basha ka ritheksuar moton e betejës së opozitës së udhëhequr prej tij, që është Shqipëria si gjithë Evropa.
Kosova Press | 26-May-2019 20:01
Përmes një tjetër postimi në rrjetet sociale, kreu i PD-së Lulzim Basha ka ritheksuar moton e betejës së opozitës së udhëhequr prej tij, që është Shqipëria si gjithë Evropa.

Basha: Europa e dëgjoi zërin e shqiptarëve të bashkuar
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, reagon një ditë pas protestës së organizuar nga opozita e bashkuar. Përmes një postimi në “Facebook”, Basha shkruan se Europa i dëgjoi zërin e shqiptarëve dhe është koha për ...
Gazeta Dita | 26-May-2019 19:46
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, reagon një ditë pas protestës së organizuar nga opozita e bashkuar. Përmes një postimi në “Facebook”, Basha shkruan se Europa i dëgjoi zërin e shqiptarëve dhe është koha për ...

“Evropa e dëgjoi zërin e shqiptarëve, zgjedhje me Edi Ramën kryeministër s’ka”, reagimi i Bashës pas protestës
Një ditë pas protestës, kreu i PD-së, Lulzim Basha shkruan se Evropa e dëgjoi zërin e shqiptarëve të bashkuar. Ai shprehet se shqiptarët nuk do të pranojnë më zgjedhje false të kryeministrit të kapur në krim. “Beteja ...
Gazeta Express | 26-May-2019 19:41
Një ditë pas protestës, kreu i PD-së, Lulzim Basha shkruan se Evropa e dëgjoi zërin e shqiptarëve të bashkuar. Ai shprehet se shqiptarët nuk do të pranojnë më zgjedhje false të kryeministrit të kapur në krim. “Beteja ...

Pas protestës, Basha mbledh ish-deputetët, zbulohet qëllimi
TIRANË Pas mbylljes së protestës së opozitës, Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka kërkuar një mbledhje me ish-deputetët demokratë, kryetarët e degëve dhe të bashkive. Gazetari Klajdi Bodlli raportoi për ...
BalkanWeb | 25-May-2019 21:55
TIRANË Pas mbylljes së protestës së opozitës, Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka kërkuar një mbledhje me ish-deputetët demokratë, kryetarët e degëve dhe të bashkive. Gazetari Klajdi Bodlli raportoi për ...

Mesazhi i Bashes ne nje video: Europa e degjoi zerin e shqiptareve! Koha e zgjidhjes politike me qeveri tranzitore
Mesazhi i Bashes ne nje video: Europa e degjoi zerin e shqiptareve! Jo qeverise nga zgjedhje te vjedhura! Eshte koha e zgjidhjes politike me qeveri tranzitore. Mesazhi Beteja jonë është për Shqipërinë si gjithë Europa! ...
Gazeta55 | 26-May-2019 19:37
Mesazhi i Bashes ne nje video: Europa e degjoi zerin e shqiptareve! Jo qeverise nga zgjedhje te vjedhura! Eshte koha e zgjidhjes politike me qeveri tranzitore. Mesazhi Beteja jonë është për Shqipërinë si gjithë Europa! ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved