ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/08/2019 06:55

Pas letrës së Ramës, Basha: Ne jemi populli i Evropës, qëndresë deri në fitoren e kësaj beteje

Pas letrës së Ramës, Basha: Ne jemi populli i Evropës, qëndresë deri në fitoren e kësaj beteje
Pas letrave të njëpasnjëshme të kryeministrit Edi Rama për kryetarin e PD, vjen reagimi i parë nga Lulzim Basha. Në një postim në rrjetin social Facebook, Basha ka ndarë një album të titulluar “Shqipëria si Evropa” dhe ...
Telegrafi | 26-May-2019 15:00
Pas letrave të njëpasnjëshme të kryeministrit Edi Rama për kryetarin e PD, vjen reagimi i parë nga Lulzim Basha. Në një postim në rrjetin social Facebook, Basha ka ndarë një album të titulluar “Shqipëria si Evropa” dhe ...

Vjen përgjigja e Lulzim Bashës pas letrës së pestë të Edi Ramës
Kryetari i PD Lulzim Basha i eshte pergjigjur letres se peste te kryeministrit Edi Rama duke thene se opozita nuk ka kthim ne rrugen qe ka nisur. POSTIMI I BASHES Ne jemi Populli i Europës, ne jemi Populli i Lirisë, ne ...
Lajmi i Fundit | 26-May-2019 19:14
Kryetari i PD Lulzim Basha i eshte pergjigjur letres se peste te kryeministrit Edi Rama duke thene se opozita nuk ka kthim ne rrugen qe ka nisur. POSTIMI I BASHES Ne jemi Populli i Europës, ne jemi Populli i Lirisë, ne ...

Basha e refuzon edhe ftesën e pestë të Ramës: Nuk do të bëjmë asnjë hap pas
Tiranë, 26 maj 2019 – Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, e ka refuzuar edhe ftesën e pestë të kryeministrit Edi Rama për “dialog pa kushte”. Në një postim në Facebook, Basha ka bërë të qartë se opozita nuk do ...
Illyriapress | 26-May-2019 17:21
Tiranë, 26 maj 2019 – Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, e ka refuzuar edhe ftesën e pestë të kryeministrit Edi Rama për “dialog pa kushte”. Në një postim në Facebook, Basha ka bërë të qartë se opozita nuk do ...

Basha reagon pas letrave të Ramës: Ne jemi populli i Evropës, qëndresë deri në fitoren e kësaj beteje
Pas letrave të njëpasnjëshme të kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama për kryetarin e PD, vjen reagimi i parë nga Lulzim Basha. Në një postim në rrjetin social ‘Facebook’, kryetari i PD-së, ka ndarë një album të ...
Indeks Online | 26-May-2019 16:28
Pas letrave të njëpasnjëshme të kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama për kryetarin e PD, vjen reagimi i parë nga Lulzim Basha. Në një postim në rrjetin social ‘Facebook’, kryetari i PD-së, ka ndarë një album të ...

Basha: Ne jemi populli i Evropës, qëndresë deri në fitoren e kësaj beteje
Pas letrave të njëpasnjëshme të kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama për kryetarin e PD, vjen reagimi i parë nga Lulzim Basha.
Kosova Press | 26-May-2019 16:05
Pas letrave të njëpasnjëshme të kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama për kryetarin e PD, vjen reagimi i parë nga Lulzim Basha.

Basha kuron imazhin dhe refuzon Ramën: asnjë hap pas!
Kreu demokrat Basha i ka kthyer një përgjigje të shkurtër “dërguesit të letrave” karshi tij, kryeministrit Rama, jo drejtpërdrejtë por tërthorazi, duke i bërë me dije se nuk ia pranon ofertat për dialog. “Nuk ka kthim ...
Tesheshi | 26-May-2019 14:20
Kreu demokrat Basha i ka kthyer një përgjigje të shkurtër “dërguesit të letrave” karshi tij, kryeministrit Rama, jo drejtpërdrejtë por tërthorazi, duke i bërë me dije se nuk ia pranon ofertat për dialog. “Nuk ka kthim ...

Basha i përgjigjet Ramës: Do e fitojmë betejën, asnjë hap pas
Kreu demokrat, Lulzim Basha ka reaguar pas letrës së pestë të dërguar nga kryeministri Edi Rama për dialog. Në një postim në “Facebook”, Basha teksa ka ndarë disa foto nga protesta e të shtunës shprehet se nuk do të ...
VizionPlus | 26-May-2019 12:51
Kreu demokrat, Lulzim Basha ka reaguar pas letrës së pestë të dërguar nga kryeministri Edi Rama për dialog. Në një postim në “Facebook”, Basha teksa ka ndarë disa foto nga protesta e të shtunës shprehet se nuk do të ...

Reagimi i Bashës: Ne jemi populli i Evropës, qëndresë deri në fitoren e kësaj beteje
Pas letrave të njëpasnjëshme të Kryeministrit Rama për Kryetarin e PD, vjen reagimi i parë nga Lulzim Basha. Në një postim në rrjetin social ‘Facebook’, kryetari i PD-së, ka ndarë një album të titulluar ‘Shqipëria si ...
Zeri | 26-May-2019 14:08
Pas letrave të njëpasnjëshme të Kryeministrit Rama për Kryetarin e PD, vjen reagimi i parë nga Lulzim Basha. Në një postim në rrjetin social ‘Facebook’, kryetari i PD-së, ka ndarë një album të titulluar ‘Shqipëria si ...

Reagimi i Bashës: Ne jemi populli i Evropës, qëndresë deri në fitoren e kësaj beteje
Në një postim në rrjetin social ‘Facebook’, kryetari i PD-së, ka ndarë një album të titulluar ‘Shqipëria si Europa’, dhe shprehet se: “Ne jemi Populli i Europës, ne jemi Populli i Lirisë, ne jemi Populli i Demokracisë. ...
Lajminet | 26-May-2019 14:03
Në një postim në rrjetin social ‘Facebook’, kryetari i PD-së, ka ndarë një album të titulluar ‘Shqipëria si Europa’, dhe shprehet se: “Ne jemi Populli i Europës, ne jemi Populli i Lirisë, ne jemi Populli i Demokracisë. ...

Reagimi i Bashës: Ne jemi populli i Europës, qëndresë deri në fitoren e kësaj beteje
Pas letrave të njëpasnjëshme të Kryeministrit Rama për Kryetarin e PD, vjen reagimi i parë nga Lulzim Basha.
Top Channel | 26-May-2019 12:35
Pas letrave të njëpasnjëshme të Kryeministrit Rama për Kryetarin e PD, vjen reagimi i parë nga Lulzim Basha.

Pas letrës së Ramës, Basha: Ne jemi populli i Europës, qëndresë deri në fitoren e kësaj beteje
Pas letrave të njëpasnjëshme të Kryeministrit Rama për Kryetarin e PD, vjen reagimi i parë nga Lulzim Basha. Në një postim në rrjetin social ‘Facebook’, kryetari i PD-së, ka ndarë një album të titulluar ‘Shqipëria si ...
Klan Kosova | 26-May-2019 14:02
Pas letrave të njëpasnjëshme të Kryeministrit Rama për Kryetarin e PD, vjen reagimi i parë nga Lulzim Basha. Në një postim në rrjetin social ‘Facebook’, kryetari i PD-së, ka ndarë një album të titulluar ‘Shqipëria si ...

Pas letrës së Ramës, Basha: Ne jemi populli i Europës, qëndresë deri në fitoren e kësaj beteje
Pas letrave të njëpasnjëshme të Kryeministrit Rama për Kryetarin e PD, vjen reagimi i parë nga Lulzim Basha. Në një postim në rrjetin social ‘Facebook’, kryetari i PD-së, ka ndarë një album të titulluar ‘Shqipëria si ...
EkonomiaOnline | 26-May-2019 13:56
Pas letrave të njëpasnjëshme të Kryeministrit Rama për Kryetarin e PD, vjen reagimi i parë nga Lulzim Basha. Në një postim në rrjetin social ‘Facebook’, kryetari i PD-së, ka ndarë një album të titulluar ‘Shqipëria si ...

Pak minuta pas letrës së pestë nga Rama/ Reagon Basha: Forca jonë është bashkimi. Asnjë hap pas!
Vetëm pak minuta pas letrës së pestë publike të Edi Ramës, kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar me një postim në rrjetet sociale. Basha thotë se forca e opozitës është bashkimi, duke mos iu përgjigjur ...
Standard | 26-May-2019 13:55
Vetëm pak minuta pas letrës së pestë publike të Edi Ramës, kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar me një postim në rrjetet sociale. Basha thotë se forca e opozitës është bashkimi, duke mos iu përgjigjur ...

Basha i përgjigjet Ramës: Do e fitojmë betejën, asnjë hap pas
Kreu demokrat, Lulzim Basha ka reaguar pas letrës së pestë të dërguar nga kryeministri Edi Rama për dialog. Në një postim në “Facebook”, Basha teksa ka ndarë disa foto nga protesta e të shtunës shprehet se nuk do të ...
Medial | 26-May-2019 13:14
Kreu demokrat, Lulzim Basha ka reaguar pas letrës së pestë të dërguar nga kryeministri Edi Rama për dialog. Në një postim në “Facebook”, Basha teksa ka ndarë disa foto nga protesta e të shtunës shprehet se nuk do të ...

Reagimi i Bashës: Ne jemi populli i Europës, qëndresë deri në fitoren e kësaj beteje
Pas letrave të njëpasnjëshme të Kryeministrit Rama për Kryetarin e PD, vjen reagimi i parë nga Lulzim Basha. Në një postim në rrjetin social ‘Facebook’, kryetari i PD-së, ka ndarë një album të titulluar ‘Shqipëria si ...
Shenja | 26-May-2019 13:14
Pas letrave të njëpasnjëshme të Kryeministrit Rama për Kryetarin e PD, vjen reagimi i parë nga Lulzim Basha. Në një postim në rrjetin social ‘Facebook’, kryetari i PD-së, ka ndarë një album të titulluar ‘Shqipëria si ...

Reagon Basha pas letrës së pestë të Ramës
I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i kreut demokrat Lulzim Basha pas letrës së pestë publike të kryeministrit Rama. Në një postim në facebook, Basha i përgjigjet se nuk do ketë asnjë hap hap në qëndresën dhe përballjen ...
Gazeta Observer | 26-May-2019 12:58
I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i kreut demokrat Lulzim Basha pas letrës së pestë publike të kryeministrit Rama. Në një postim në facebook, Basha i përgjigjet se nuk do ketë asnjë hap hap në qëndresën dhe përballjen ...

Basha i përgjigjet Ramës: Asnjë hap pas!
Kreu i opozitës së bashkuar Lulzim Basha ka deklaruar se koalicioni i tij nuk do të bëjë asnjë hap pas deri në fitoren e betejës për Shqipërinë si gjithë Europa. Deklaratën e tij zoti Basha e ka sjellë me një status të ...
RTSH | 26-May-2019 12:36
Kreu i opozitës së bashkuar Lulzim Basha ka deklaruar se koalicioni i tij nuk do të bëjë asnjë hap pas deri në fitoren e betejës për Shqipërinë si gjithë Europa. Deklaratën e tij zoti Basha e ka sjellë me një status të ...

Letra e Ramës, reagon Kreu i PD-së, Lulzim Basha: Forca jonë është bashkimi. Asnjë hap pas!
Vetëm pak minuta pas letrës së pestë publike të Edi Ramës, kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar me një postim në rrjetet sociale. Basha thotë se forca e opozitës është bashkimi, duke mos iu përgjigjur ...
Telegraf | 26-May-2019 12:16
Vetëm pak minuta pas letrës së pestë publike të Edi Ramës, kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar me një postim në rrjetet sociale. Basha thotë se forca e opozitës është bashkimi, duke mos iu përgjigjur ...

Reagon Basha pas letrës së pestë të Ramës
I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i kreut demokrat Lulzim Basha pas letrës së pestë publike të kryeministrit Rama. Në një postim në facebook, Basha i përgjigjet se nuk do ketë asnjë hap hap në qëndresën dhe përballjen ...
Indeks Online | 26-May-2019 12:36
I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i kreut demokrat Lulzim Basha pas letrës së pestë publike të kryeministrit Rama. Në një postim në facebook, Basha i përgjigjet se nuk do ketë asnjë hap hap në qëndresën dhe përballjen ...

Basha: Ne jemi populli i Europës, asnjë hap pas
TIRANË, 26 maj /MEDIAL/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha tha një ditë pas protestës në kryeqytet se “forca jonë është bashkimi, forca jonë është qëndresa, forca jonë është përballja deri në fitoren e kësaj ...
Medial | 26-May-2019 12:36
TIRANË, 26 maj /MEDIAL/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha tha një ditë pas protestës në kryeqytet se “forca jonë është bashkimi, forca jonë është qëndresa, forca jonë është përballja deri në fitoren e kësaj ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved