ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/06/2019 11:56

Seanca për Kosovën, Vuçiq do të flasë të paktën dy orë

Seanca për Kosovën, Vuçiq do të flasë të paktën dy orë
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq do të flasë për të paktën dy orë në një sesion të posaçëm të Parlamentit të Serbisë për Kosovën, të planifikuar për nesër. Në fjalimin hyrës, Vuçiq do të paraqesë fakte historike rreth ...
Telegrafi | 26-May-2019 20:09
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq do të flasë për të paktën dy orë në një sesion të posaçëm të Parlamentit të Serbisë për Kosovën, të planifikuar për nesër. Në fjalimin hyrës, Vuçiq do të paraqesë fakte historike rreth ...

Seanca për Kosovën, Vuçiq do të flasë të paktën dy orë
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq do të flasë për të paktën dy orë në një sesion të posaçëm të Parlamentit të Serbisë për Kosovën, të planifikuar për nesër. Në fjalimin hyrës, Vuçiq do të paraqesë fakte historike rreth ...
Gazeta Observer | 26-May-2019 20:33
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq do të flasë për të paktën dy orë në një sesion të posaçëm të Parlamentit të Serbisë për Kosovën, të planifikuar për nesër. Në fjalimin hyrës, Vuçiq do të paraqesë fakte historike rreth ...

Seanca për Kosovën, Vuçiq do të flasë të paktën dy orë
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq do të flasë për të paktën dy orë në një sesion të posaçëm të Parlamentit të Serbisë për Kosovën, të planifikuar për nesër. Në fjalimin hyrës, Vuçiq do të paraqesë fakte historike rreth ...
Arbresh | 26-May-2019 20:09
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq do të flasë për të paktën dy orë në një sesion të posaçëm të Parlamentit të Serbisë për Kosovën, të planifikuar për nesër. Në fjalimin hyrës, Vuçiq do të paraqesë fakte historike rreth ...

Seanca në parlamentin serb shihet si kërcënim për Kosovën
Të hënën në Serbi pritet të mbahet një seancë për Kosovën. Analistët politikë thonë që politikanët në Kosovë duhet të jenë syçelë. Parlamenti i Serbisë, të hënën pritet të mblidhet edhe një herë. Por, këtë herë temë ...
InFokusi | 26-May-2019 20:01
Të hënën në Serbi pritet të mbahet një seancë për Kosovën. Analistët politikë thonë që politikanët në Kosovë duhet të jenë syçelë. Parlamenti i Serbisë, të hënën pritet të mblidhet edhe një herë. Por, këtë herë temë ...

Seanca në parlamentin serb shihet si kërcënim për Kosovën
Të hënën në Serbi pritet të mbahet një seancë për Kosovën. Analistët politikë thonë që politikanët në Kosovë duhet të jenë syçelë. Parlamenti i Serbisë, të hënën pritet të mblidhet edhe një herë. Por, këtë herë temë ...
Zeri | 26-May-2019 20:01
Të hënën në Serbi pritet të mbahet një seancë për Kosovën. Analistët politikë thonë që politikanët në Kosovë duhet të jenë syçelë. Parlamenti i Serbisë, të hënën pritet të mblidhet edhe një herë. Por, këtë herë temë ...

Seanca në parlamentin serb, kërcënim për Kosovën
Të hënën në Serbi pritet të mbahet një seancë për Kosovën. Analistët politikë thonë që politikanët në Kosovë duhet të jenë syçelë, raporton T7 Parlamenti i Serbisë, të hënën pritet të mblidhet edhe një herë. Por, këtë ...
Arbresh | 26-May-2019 19:54
Të hënën në Serbi pritet të mbahet një seancë për Kosovën. Analistët politikë thonë që politikanët në Kosovë duhet të jenë syçelë, raporton T7 Parlamenti i Serbisë, të hënën pritet të mblidhet edhe një herë. Por, këtë ...

Seanca për Kosovën, Vuçiq do të flasë të paktën dy orë
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq do të flasë për të paktën dy orë në një sesion të posaçëm të Parlamentit të Serbisë për Kosovën, të planifikuar për nesër. Në fjalimin hyrës, Vuçiq do të paraqesë fakte historike rreth ...
Indeks Online | 26-May-2019 19:47
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq do të flasë për të paktën dy orë në një sesion të posaçëm të Parlamentit të Serbisë për Kosovën, të planifikuar për nesër. Në fjalimin hyrës, Vuçiq do të paraqesë fakte historike rreth ...

Seanca për Kosovën, Vuçiq do të flasë të paktën dy orë
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq do të flasë për të paktën dy orë në një sesion të posaçëm të Parlamentit të Serbisë për Kosovën, të planifikuar për nesër.
Kosova Press | 26-May-2019 19:46
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq do të flasë për të paktën dy orë në një sesion të posaçëm të Parlamentit të Serbisë për Kosovën, të planifikuar për nesër.

Seanca në parlamentin serb, kërcënim për Kosovën
Të hënën në Serbi pritet të mbahet një seancë për Kosovën. Analistët politikë thonë që politikanët në Kosovë duhet të jenë syçelë, raporton T7 Parlamenti i Serbisë, të hënën pritet të mblidhet edhe një herë. Por, këtë ...
Gazeta Express | 26-May-2019 19:44
Të hënën në Serbi pritet të mbahet një seancë për Kosovën. Analistët politikë thonë që politikanët në Kosovë duhet të jenë syçelë, raporton T7 Parlamenti i Serbisë, të hënën pritet të mblidhet edhe një herë. Por, këtë ...

Vuçiq nesër me raport të veçantë për Kosovën në parlamentin serb
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, pritet që nesër të paraqes një raport për Kosovën në seancën e jashtëzakonshme të Parlamentit të Serbisë. Në një seancë të jashtëzakonshme të Parlamentit të Serbisë, presidenti serb, ...
Gazeta Observer | 26-May-2019 16:48
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, pritet që nesër të paraqes një raport për Kosovën në seancën e jashtëzakonshme të Parlamentit të Serbisë. Në një seancë të jashtëzakonshme të Parlamentit të Serbisë, presidenti serb, ...

Vuçiq nesër paraqet raport të veçantë për Kosovën në parlamentin serb
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, pritet që nesër të paraqes një raport për Kosovën në seancën e jashtëzakonshme të Parlamentit të Serbisë. Në një seancë të jashtëzakonshme të Parlamentit të Serbisë, presidenti serb, ...
Zeri | 26-May-2019 16:48
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, pritet që nesër të paraqes një raport për Kosovën në seancën e jashtëzakonshme të Parlamentit të Serbisë. Në një seancë të jashtëzakonshme të Parlamentit të Serbisë, presidenti serb, ...

Vuçiq nesër me raport të veçantë për Kosovën në parlamentin serb
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, pritet që nesër të paraqes një raport për Kosovën në seancën e jashtëzakonshme të Parlamentit të Serbisë. Në një seancë të jashtëzakonshme të Parlamentit të Serbisë, presidenti serb, ...
Gazeta Monitor | 26-May-2019 16:48
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, pritet që nesër të paraqes një raport për Kosovën në seancën e jashtëzakonshme të Parlamentit të Serbisë. Në një seancë të jashtëzakonshme të Parlamentit të Serbisë, presidenti serb, ...

Vuçiq nesër me raport të veçantë për Kosovën në parlamentin serb
Në një seancë të jashtëzakonshme të Parlamentit të Serbisë, presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, do ta paraqes një raport të veçantë mbi Kosovën. Siç shkruan “kurir.rs”, në këtë seancë të jashtëzakonshme, pritet që ...
Lajminet | 26-May-2019 16:42
Në një seancë të jashtëzakonshme të Parlamentit të Serbisë, presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, do ta paraqes një raport të veçantë mbi Kosovën. Siç shkruan “kurir.rs”, në këtë seancë të jashtëzakonshme, pritet që ...

Vuçiq nesër me raport të veçantë për Kosovën në parlamentin serb
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, pritet që nesër të paraqes një raport për Kosovën në seancën e jashtëzakonshme të Parlamentit të Serbisë. Në një seancë të jashtëzakonshme të Parlamentit të Serbisë, presidenti serb, ...
Arbresh | 26-May-2019 16:41
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, pritet që nesër të paraqes një raport për Kosovën në seancën e jashtëzakonshme të Parlamentit të Serbisë. Në një seancë të jashtëzakonshme të Parlamentit të Serbisë, presidenti serb, ...

Parlamenti serb diskuton për Kosovën, Gjuriq: Nesër do ta dëgjoni të vërtetën nga Vuçiqi
Marko Gjuriq, drejtor i të ashtuquajturës zyrë për Kosovë, ka vlerësuar se deklaratat e politikanëve serbë nga Partia e Lirisë dhe Drejtësisë, Dragan Djilas dhe Borko Stefanoviç, për pajtimin e popullit serb dhe ...
Arbresh | 26-May-2019 13:23
Marko Gjuriq, drejtor i të ashtuquajturës zyrë për Kosovë, ka vlerësuar se deklaratat e politikanëve serbë nga Partia e Lirisë dhe Drejtësisë, Dragan Djilas dhe Borko Stefanoviç, për pajtimin e popullit serb dhe ...

Vuçiq po e përdor Kosovën si karrem për opozitën në Serbi
Pas shtatë vitesh të injorimit të kërkesave të opozitës, presidenti serb Aleksandar Vuçiq ka vendosur që të hënën të flasë në Kuvendin e Serbisë për çështjen e Kosovës. Siç shkruan Al Jazeera, një vendim i tillë ka ...
IliriaNews | 26-May-2019 13:13
Pas shtatë vitesh të injorimit të kërkesave të opozitës, presidenti serb Aleksandar Vuçiq ka vendosur që të hënën të flasë në Kuvendin e Serbisë për çështjen e Kosovës. Siç shkruan Al Jazeera, një vendim i tillë ka ...

Parlamenti serb diskuton për Kosovën, Gjuriq: Nesër do ta dëgjoni të vërtetën rreth Kosovës
Marko Gjuriq, drejtor i të ashtuquajturës zyrë për Kosovë, ka vlerësuar se deklaratat e politikanëve serbë nga Partia e Lirisë dhe Drejtësisë, Dragan Djilas dhe Borko Stefanoviç, për pajtimin e popullit serb dhe ...
Klan Kosova | 26-May-2019 12:29
Marko Gjuriq, drejtor i të ashtuquajturës zyrë për Kosovë, ka vlerësuar se deklaratat e politikanëve serbë nga Partia e Lirisë dhe Drejtësisë, Dragan Djilas dhe Borko Stefanoviç, për pajtimin e popullit serb dhe ...

Nesër në Parlamentin e Serbisë mbahet seanca e Kosovës, çfarë pritet të ndodhë?
Parlamenti i Serbisë pritet që nesër të mbaj një seancë për çështjen e Kosovës. Kjo seancë është thirrur nga presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq. Në këtë seancë do të paraqitet një raport gjashtë vjeçar i bisedimeve ...
Gazeta Observer | 26-May-2019 12:28
Parlamenti i Serbisë pritet që nesër të mbaj një seancë për çështjen e Kosovës. Kjo seancë është thirrur nga presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq. Në këtë seancë do të paraqitet një raport gjashtë vjeçar i bisedimeve ...

Al Jazeera: Vuçiq po e përdor Kosovën si karrem për opozitën në Serbi
Beograd, 26 maj 2019 – Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka vendosur të flasë për çështjen e Kosovës para Kuvendit të Serbisë. Vuçiq do ta bëjë këtë të hënën, pas shtatë vjet shpërfilljes së kërkesës së opozitës ...
Illyriapress | 26-May-2019 11:48
Beograd, 26 maj 2019 – Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka vendosur të flasë për çështjen e Kosovës para Kuvendit të Serbisë. Vuçiq do ta bëjë këtë të hënën, pas shtatë vjet shpërfilljes së kërkesës së opozitës ...

Al Jazeera Balkans: Vuçiq e përdor Kosovën si karrem për opozitën në Serbi
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq nesër do të raportoj para Paralemantit të Serbisë për çështjen e Kosovës. Pas shtatë vjetësh të injorimit të kërkesave të opozitës, Vuçiq përfundimisht ka vendosur që të hënën të ...
TetovaSot | 26-May-2019 11:43
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq nesër do të raportoj para Paralemantit të Serbisë për çështjen e Kosovës. Pas shtatë vjetësh të injorimit të kërkesave të opozitës, Vuçiq përfundimisht ka vendosur që të hënën të ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved