ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/06/2019 10:33

Thaçi i përgjigjet Mustafës, e fton të bëhen bashkë në misionin e bashkimit kombëtar

Thaçi i përgjigjet Mustafës, e fton të bëhen bashkë në misionin e bashkimit kombëtar
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i është përgjigjur kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, në këshillat e këtij të fundit për Presidentin, të bëra të shtunën. Thaçi, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se “ Lugina e ...
Telegrafi | 26-May-2019 16:02
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i është përgjigjur kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, në këshillat e këtij të fundit për Presidentin, të bëra të shtunën. Thaçi, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se “ Lugina e ...

Pasi i dështoi ideja për shkëmbim territoresh, Presidenti hap temën e bashkimit me Shqipërinë
Hashim Thaçi, në fillim të vitit 2018, kishte nisur idenë për ndryshim e korrigjim kufijsh me Serbinë. Për të dalë te shkëmbimi i territoreve me Aleksandar Vuçiqin. Idenë e kishte nisur pasi kishte dështuar ta zhbënte ...
InFokusi | 26-May-2019 19:30
Hashim Thaçi, në fillim të vitit 2018, kishte nisur idenë për ndryshim e korrigjim kufijsh me Serbinë. Për të dalë te shkëmbimi i territoreve me Aleksandar Vuçiqin. Idenë e kishte nisur pasi kishte dështuar ta zhbënte ...

Pasi i dështoi ideja për shkëmbim territoresh, Presidenti hap temën e bashkimit me Shqipërinë
Hashim Thaçi, në fillim të vitit 2018, kishte nisur idenë për ndryshim e korrigjim kufijsh me Serbinë. Për të dalë te shkëmbimi i territoreve me Aleksandar Vuçiqin. Idenë e kishte nisur pasi kishte dështuar ta zhbënte ...
Gazeta Express | 26-May-2019 19:23
Hashim Thaçi, në fillim të vitit 2018, kishte nisur idenë për ndryshim e korrigjim kufijsh me Serbinë. Për të dalë te shkëmbimi i territoreve me Aleksandar Vuçiqin. Idenë e kishte nisur pasi kishte dështuar ta zhbënte ...

Thaçi kërkon përkrahjen e Mustafës për realizimin e Bashkimit Kombëtar
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka kërkuar përkrahjen e kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, për realizimin e Bashkimit Kombëtar. Ai ka thënë se Lugina e Preshevës duhet të bashkohet me Kosovën, njësoj sikurse Kosova ...
Lexo | 26-May-2019 18:23
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka kërkuar përkrahjen e kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, për realizimin e Bashkimit Kombëtar. Ai ka thënë se Lugina e Preshevës duhet të bashkohet me Kosovën, njësoj sikurse Kosova ...

Thaçi me stilin Rama: mesazh “bashkëpunues” Isa Mustafës
Që presidenti Thaçi ka nisur të marrë diç prej stilit Rama në komunikimin publik, kjo është parë së fundi dhe në një status të tij adresuar Isa Mustafës së LDK-ës. Ishte ky i fundit që e ngacmoi, duke i kujtuar atë që e ...
Tesheshi | 26-May-2019 18:21
Që presidenti Thaçi ka nisur të marrë diç prej stilit Rama në komunikimin publik, kjo është parë së fundi dhe në një status të tij adresuar Isa Mustafës së LDK-ës. Ishte ky i fundit që e ngacmoi, duke i kujtuar atë që e ...

Thaçi i përgjigjet Mustafës, e fton të bëhen bashkë në misionin e bashkimit kombëtar
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i është përgjigjur kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, në këshillat e këtij të fundit për Presidentin, të bëra të shtunën. Thaçi, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se “ Lugina e ...
Portalb | 26-May-2019 16:50
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i është përgjigjur kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, në këshillat e këtij të fundit për Presidentin, të bëra të shtunën. Thaçi, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se “ Lugina e ...

Thaçi i përgjigjet Mustafës: 20 vite më parë liria edhe pavarësia jonë janë dukur të pamundura
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, i është kundërpërgjigjur kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, i cili tha se sulmet ndërmjet Thaçit dhe ish Presidentit të Shqipërisë, Sali Berisha, nuk nxjerrin një të vërtetë, të cilat ...
Albportali | 26-May-2019 16:27
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, i është kundërpërgjigjur kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, i cili tha se sulmet ndërmjet Thaçit dhe ish Presidentit të Shqipërisë, Sali Berisha, nuk nxjerrin një të vërtetë, të cilat ...

Mustafa: Thaçin nuk e njoh si bashkëpunëtor të Vuçiç
Kreu i LDK-së Isa Mustafa, ka folur për çështjen Presidentit Thaçi, i cili së fundi është akuzuar se po bashkëpunon me Presidentin serb, Aleksandar Vuçiç. Përmes një shkrimi në Facebook, Mustafa ka thënë se do të ...
BalkanWeb | 25-May-2019 23:03
Kreu i LDK-së Isa Mustafa, ka folur për çështjen Presidentit Thaçi, i cili së fundi është akuzuar se po bashkëpunon me Presidentin serb, Aleksandar Vuçiç. Përmes një shkrimi në Facebook, Mustafa ka thënë se do të ...

Thaçi kërkon përkrahjen e Mustafës për realizimin e Bashkimit Kombëtar
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka kërkuar përkrahjen e kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, për realizimin e Bashkimit Kombëtar. Ai ka thënë se Lugina e Preshevës duhet të bashkohet me Kosovën, njësoj sikurse Kosova ...
TetovaSot | 26-May-2019 16:13
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka kërkuar përkrahjen e kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, për realizimin e Bashkimit Kombëtar. Ai ka thënë se Lugina e Preshevës duhet të bashkohet me Kosovën, njësoj sikurse Kosova ...

Thaçi i përgjigjet Mustafës: Unë dua që ju të jeni në krah me mua
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi iu është përgjigjur kritikave të kreut të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), i cili kishte thënë se sulmet mes Thaçit dhe ish-presidentit të Shqipërisë, Berisha, nuk ...
Arbresh | 26-May-2019 16:10
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi iu është përgjigjur kritikave të kreut të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), i cili kishte thënë se sulmet mes Thaçit dhe ish-presidentit të Shqipërisë, Berisha, nuk ...

Thaçi i reagon Mustafës: Këshillat e juaja më bëjnë edhe më të fortë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i ka reaguar, përmes një statusi në Facebook, liderit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa. Thaçi në këtë postim ka falënderuar Mustafën për këshillat, derisa ka ritheksuar ...
InFokusi | 26-May-2019 16:05
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i ka reaguar, përmes një statusi në Facebook, liderit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa. Thaçi në këtë postim ka falënderuar Mustafën për këshillat, derisa ka ritheksuar ...

Hashim Thaçi i kundërpërgjigjet Isa Mustafës
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, i është kundërpërgjigjur kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, i cili tha se sulmet ndërmjet Thaçit dhe ish Presidentit të Shqipërisë, Sali Berisha, nuk nxjerrin një të vërtetë, të cilat ...
Zeri | 26-May-2019 16:00
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, i është kundërpërgjigjur kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, i cili tha se sulmet ndërmjet Thaçit dhe ish Presidentit të Shqipërisë, Sali Berisha, nuk nxjerrin një të vërtetë, të cilat ...

Thaçi kërkon përkrahjen e Mustafës për realizimin e Bashkimit Kombëtar
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka kërkuar përkrahjen e kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, për realizimin e Bashkimit Kombëtar. Ai ka thënë se Lugina e Preshevës duhet të bashkohet me Kosovën, njësoj sikurse Kosova ...
Medial | 26-May-2019 16:00
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka kërkuar përkrahjen e kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, për realizimin e Bashkimit Kombëtar. Ai ka thënë se Lugina e Preshevës duhet të bashkohet me Kosovën, njësoj sikurse Kosova ...

Thaçi kërkon përkrahjen e Mustafës për realizimin e Bashkimit Kombëtar
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka kërkuar përkrahjen e kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, për realizimin e Bashkimit Kombëtar. Ai ka thënë se Lugina e Preshevës duhet të bashkohet me Kosovën, njësoj sikurse Kosova ...
Klan Kosova | 26-May-2019 15:54
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka kërkuar përkrahjen e kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, për realizimin e Bashkimit Kombëtar. Ai ka thënë se Lugina e Preshevës duhet të bashkohet me Kosovën, njësoj sikurse Kosova ...

Thaçi: Lugina duhet të bashkohet me Kosovën, sikurse Kosova që duhet të bashkohet natyrshëm me Shqipërinë
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi përmes një postimi në faqen e tij në “Facebook”, ka reaguar ndaj postimit të kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, ky ky i fundit ka kërkuar paqe mes Thaçit e Berishës. Thaçi ka thënë se ...
EkonomiaOnline | 26-May-2019 15:53
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi përmes një postimi në faqen e tij në “Facebook”, ka reaguar ndaj postimit të kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, ky ky i fundit ka kërkuar paqe mes Thaçit e Berishës. Thaçi ka thënë se ...

Thaçi i përgjigjet Mustafës: 20 vjet më parë edhe liria dhe pavarësia jonë janë dukur të pamundura
Duke iu përgjigjur Mustafës, Thaçi ka thënë se asnjë e keqe nuk i vjen vendit nga debati dhe paraqitja e pikëpamjeve të ndryshme për realizimin e qëllimit të përbashkët. Kreu i vendit thotë se korrigjimi i padrejtësive ...
Lajminet | 26-May-2019 15:47
Duke iu përgjigjur Mustafës, Thaçi ka thënë se asnjë e keqe nuk i vjen vendit nga debati dhe paraqitja e pikëpamjeve të ndryshme për realizimin e qëllimit të përbashkët. Kreu i vendit thotë se korrigjimi i padrejtësive ...

Thaçi i kërkon aleancë Isa Mustafës për ta bashkuar Kosovën me Shqipërinë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka kërkuar aleancë nga Kryetari i LDK’së, Isa Mustafa për të bashkuar Kosovën me Shqipërinë. Ka kërkuar përkrahjen e ish-Kryeministrit edhe për bashkimin e Luginës së Preshevës me ...
Gazeta Express | 26-May-2019 15:47
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka kërkuar aleancë nga Kryetari i LDK’së, Isa Mustafa për të bashkuar Kosovën me Shqipërinë. Ka kërkuar përkrahjen e ish-Kryeministrit edhe për bashkimin e Luginës së Preshevës me ...

Thaçi i reagon Mustafës: Këshillat e juaja më bëjnë edhe më të fortë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i ka reaguar, përmes një statusi në Facebook, liderit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa. Thaçi në këtë postim ka falënderuar Mustafën për këshillat, derisa ka ritheksuar ...
Indeks Online | 26-May-2019 15:47
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i ka reaguar, përmes një statusi në Facebook, liderit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa. Thaçi në këtë postim ka falënderuar Mustafën për këshillat, derisa ka ritheksuar ...

Thaçi-Mustafës: Ju mund të më këshilloni, më bëni më të fortë drejt qëllimit final
?Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka reaguar ndaj postimit të kryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa. Ky i fundit kishte thënë se sulmet ndërmjet presidentit Thaçi dhe ish-presidentit të Shqipërisë, ...
Kosova Press | 26-May-2019 15:46
?Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka reaguar ndaj postimit të kryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa. Ky i fundit kishte thënë se sulmet ndërmjet presidentit Thaçi dhe ish-presidentit të Shqipërisë, ...

Mustafa kundër Thaçit për korrigjimin e kufijve
Kreu i LDK-së Isa Mustafa, ka folur për çështjen Presidentit Thaçi të cilit së fundi i është thënë se po bashkëpunon me Presidentin serb, Aleksandar Vuçiç. Përmes një shkrimi në Facebook, Mustafa ka thënë se do të ...
Gazeta55 | 26-May-2019 12:13
Kreu i LDK-së Isa Mustafa, ka folur për çështjen Presidentit Thaçi të cilit së fundi i është thënë se po bashkëpunon me Presidentin serb, Aleksandar Vuçiç. Përmes një shkrimi në Facebook, Mustafa ka thënë se do të ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved