ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/06/2019 01:25

I shpallur në kërkim për vite me radhë, ekstradohet për në Shqipëri 31 vjeçari

I shpallur në kërkim për vite me radhë, ekstradohet për në Shqipëri 31 vjeçari
Është kryer ekstradimi i shtetasit shqiptar R.K, 31 vjeç, lindur në Tepelenë, nga Vjena drejt vendit tonë. Ky shtetasi, ishte i shpallur në kërkim pasi në vitin 2017, Gjykata e Rrethit Gjyqësor Sarandë, e ka dënuar me 8 ...
Telegraf | 26-May-2019 19:37
Është kryer ekstradimi i shtetasit shqiptar R.K, 31 vjeç, lindur në Tepelenë, nga Vjena drejt vendit tonë. Ky shtetasi, ishte i shpallur në kërkim pasi në vitin 2017, Gjykata e Rrethit Gjyqësor Sarandë, e ka dënuar me 8 ...

Aksion blic në Tiranë, në pranga 10  persona me precedentë të ndryshëm penal
Policia e Tiranë ka kontrolle të befasishme në të gjithë territorin e kryeqytetit për kapjen e personave në kërkim, të atyre që qarkullojnë me armë zjarri apo që tentojnë të shpërndajnë lëndë narkotike.
Top Channel | 26-May-2019 13:13
Policia e Tiranë ka kontrolle të befasishme në të gjithë territorin e kryeqytetit për kapjen e personave në kërkim, të atyre që qarkullojnë me armë zjarri apo që tentojnë të shpërndajnë lëndë narkotike.

Po përpiqeshin të kultivonin kanabis, arrestohet 18 vjeçari një tjetër në kërkim
Një 18 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Librazhdit dhe një tjetër është shpallur në kërkim pasi dyshohet se kanë tentuar të mbjellin bimë narkotike. Shtetasi I arrestuar është me inicalet E.S., banues në Tiranë ...
VizionPlus | 26-May-2019 14:30
Një 18 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Librazhdit dhe një tjetër është shpallur në kërkim pasi dyshohet se kanë tentuar të mbjellin bimë narkotike. Shtetasi I arrestuar është me inicalet E.S., banues në Tiranë ...

Arrestohet 18-vjeçari dhe një tjetër shpallet në kërkim, kultivonin bimë narkotike
Një 18-vjeçar është arrestuar sot nga policia dhe një tjetër është shpallur në kërkim, pasi kultivonin bimë narkotike, në një zonë të pyllëzuar në fshatin Orenjë. I arrestuari është shtetasi me iniciale E.S., 18 vjeç, ...
Telegraf | 26-May-2019 14:05
Një 18-vjeçar është arrestuar sot nga policia dhe një tjetër është shpallur në kërkim, pasi kultivonin bimë narkotike, në një zonë të pyllëzuar në fshatin Orenjë. I arrestuari është shtetasi me iniciale E.S., 18 vjeç, ...

“Fundjava”, kokainë e armë në Tiranë, arrestohen 10 persona
Policia e Tiranës ka finalizuar sot operacionin “Fundjava” me kontrolle të befasishme në të gjithë territorin e kryeqytetit për kapjen e personave në kërkim, të atyre që qarkullojnë me armë zjarri apo që tentojnë të ...
BalkanWeb | 26-May-2019 12:59
Policia e Tiranës ka finalizuar sot operacionin “Fundjava” me kontrolle të befasishme në të gjithë territorin e kryeqytetit për kapjen e personave në kërkim, të atyre që qarkullojnë me armë zjarri apo që tentojnë të ...

Dhunuan 54-vjeçarin në Lushnje, arrestohet njëri nga vëllezërit
Policia e Lushnjes ka arrestuar në flagrancë shtetasin E.T, 21 vjeç, banues në Lushnje si dhe ka filluar procedimi penal për vëllain e tij, shtetasin F.T, 19 vjeç. Të dy vëllezërit janë konfliktuar me shtetasin L.Z, 54 ...
Telegraf | 26-May-2019 13:47
Policia e Lushnjes ka arrestuar në flagrancë shtetasin E.T, 21 vjeç, banues në Lushnje si dhe ka filluar procedimi penal për vëllain e tij, shtetasin F.T, 19 vjeç. Të dy vëllezërit janë konfliktuar me shtetasin L.Z, 54 ...

Kokainë e armë në Tiranë, arrestohen 10 persona/ Video
Policia e Tiranës ka kryer kontrolle të befasishme në të gjithë territorin e kryeqytetit me qëllim kapjen e personave të shpallur në kërkim dhe atyre që qarkullojnë me armë zjarri apo lëndë narkotike. Sipas policisë, ...
VizionPlus | 26-May-2019 13:29
Policia e Tiranës ka kryer kontrolle të befasishme në të gjithë territorin e kryeqytetit me qëllim kapjen e personave të shpallur në kërkim dhe atyre që qarkullojnë me armë zjarri apo lëndë narkotike. Sipas policisë, ...

Grushte 54-vjeçarit në Lushnje, arrestohet njëri nga vëllezërit
Policia e Lushnjes ka arrestuar në flagrancë shtetasin E.T, 21 vjeç, banues në Lushnje si dhe ka filluar procedimi penal për vëllain e tij, shtetasin F.T, 19 vjeç. Të dy vëllezërit janë konfliktuar me shtetasin L.Z, 54 ...
BalkanWeb | 26-May-2019 12:36
Policia e Lushnjes ka arrestuar në flagrancë shtetasin E.T, 21 vjeç, banues në Lushnje si dhe ka filluar procedimi penal për vëllain e tij, shtetasin F.T, 19 vjeç. Të dy vëllezërit janë konfliktuar me shtetasin L.Z, 54 ...

Goditi me dorezë metalike 54 vjeçarin, arrestohet i riu
Një 21 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Lushnjes pasi goditi me dorezë metalike një 54 vjeçar. 21 vjeçari i arrestuar është me inicialet E.T, 21 vjeç, banues në Lushnje. Policia ka bërë me dije se krahas 21 ...
VizionPlus | 26-May-2019 13:21
Një 21 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Lushnjes pasi goditi me dorezë metalike një 54 vjeçar. 21 vjeçari i arrestuar është me inicialet E.T, 21 vjeç, banues në Lushnje. Policia ka bërë me dije se krahas 21 ...

Tiranë/ Arrestohen dhjetë persona të akuzuar për plagosje, trafik droge dhe armëmbajtja pa leje
Policia e Tiranës ka finalizuar sot operacionin “Fundjava” me kontrolle të befasishme në të gjithë territorin e kryeqytetit për kapjen e personave në kërkim, të atyre që qarkullojnë me armë zjarri apo që tentojnë të ...
Telegraf | 26-May-2019 13:20
Policia e Tiranës ka finalizuar sot operacionin “Fundjava” me kontrolle të befasishme në të gjithë territorin e kryeqytetit për kapjen e personave në kërkim, të atyre që qarkullojnë me armë zjarri apo që tentojnë të ...

Merr fund arratia e të riut nga Tepelena
Një 31-vjeçar nga Tepelena është ekstraduar nga Austria drejt vendit tonë. Ai rezultoni i shpallur në kërkim që prej vitit 2017, pasi ishte dënuar me 8 vjet burgim për veprat penale “Kultivimi i bimëve narkotike” dhe ...
ABCNews | 26-May-2019 20:51
Një 31-vjeçar nga Tepelena është ekstraduar nga Austria drejt vendit tonë. Ai rezultoni i shpallur në kërkim që prej vitit 2017, pasi ishte dënuar me 8 vjet burgim për veprat penale “Kultivimi i bimëve narkotike” dhe ...

Kapet mallakastrioti i shpallur në kërkim për trafik droge/ VIDEO
Një 46 vjeçar I shpallur në kërkim për trafik droge ka rënë në prangat e policisë së Mallakastrës. 46 vjeçari I arrestuar është me inicialet Q.M., banues në Mallakastër. Sipas policisë, ndalimi i këtij shtetasi u bë ...
VizionPlus | 26-May-2019 12:29
Një 46 vjeçar I shpallur në kërkim për trafik droge ka rënë në prangat e policisë së Mallakastrës. 46 vjeçari I arrestuar është me inicialet Q.M., banues në Mallakastër. Sipas policisë, ndalimi i këtij shtetasi u bë ...

Arrestohet i dënuari, Qamil Muçaj/ Transportonte 1.1 tonë kanabis drejt Greqisë
I dënuar me 7 vjet e 4 muaj burg për trafikim të lëndëve narkotike në drejtim të Greqisë është arrestuar nga policia e shtetit. Ai është Qamil Muçaj nga Mallakastra dhe është dënuar për transportin në shkurt 2017 të 1.1 ...
Telegraf | 26-May-2019 12:07
I dënuar me 7 vjet e 4 muaj burg për trafikim të lëndëve narkotike në drejtim të Greqisë është arrestuar nga policia e shtetit. Ai është Qamil Muçaj nga Mallakastra dhe është dënuar për transportin në shkurt 2017 të 1.1 ...

Shpërndante kokainë për klientët, pranga pronarit të një lokali nate
Pronari i një lokali nate në Tiranë është arrestuar në flagrancë këtë fundjavë, pasi shpërndante kolainë në lokal për klientët. Sipas njoftimit të policisë, nga kontrolli i kryer në ambientet e lokalit që ndodhet në ...
ABCNews | 26-May-2019 13:26
Pronari i një lokali nate në Tiranë është arrestuar në flagrancë këtë fundjavë, pasi shpërndante kolainë në lokal për klientët. Sipas njoftimit të policisë, nga kontrolli i kryer në ambientet e lokalit që ndodhet në ...

Me 1.1 tonë kanabis drejt Greqisë, i vihen prangat të dënuarit
Një mallakastriot, i dënuar me 7 vjet e 4 muaj burg për trafikim të lëndëve narkotike në drejtim të Greqisë është arrestuar nga policia e shtetit. Ai është Qamil Muçaj dhe është dënuar për transportin e 1.1 tonëve ...
BalkanWeb | 26-May-2019 10:59
Një mallakastriot, i dënuar me 7 vjet e 4 muaj burg për trafikim të lëndëve narkotike në drejtim të Greqisë është arrestuar nga policia e shtetit. Ai është Qamil Muçaj dhe është dënuar për transportin e 1.1 tonëve ...

I dënuar me 8 vite burg, tepelenasi ekstradohet nga Vjena
Nga Specialistët e Interpol Tirana u krye ekstradimi nga Vjena drejt vendit tonë i shtetasit shqiptar R.K, 31 vjeç, lindur në Tepelenë. Shtetasi R.K, ishte i shpallur në kërkim pasi në vitin 2017, Gjykata e Rrethit ...
Gazeta Express | 26-May-2019 19:37
Nga Specialistët e Interpol Tirana u krye ekstradimi nga Vjena drejt vendit tonë i shtetasit shqiptar R.K, 31 vjeç, lindur në Tepelenë. Shtetasi R.K, ishte i shpallur në kërkim pasi në vitin 2017, Gjykata e Rrethit ...

Një shtetas i Maqedonisë së Veriut i kërkuar me urdhërarrest ndërkombëtarë arrestohet në Qafë Thanë
Tiranë, 26 maj – Një shtetas i Maqedonisë së Veriut është arrestuar në mëngjesit e sotëm në vendkalimin kufitar Qafë Thanë, pasi rezultonte në kërkim ndërkombëtar në Bullgari. Sipas policisë së Shqipërisë, bëhet fjalë ...
Koha.mk | 26-May-2019 15:00
Tiranë, 26 maj – Një shtetas i Maqedonisë së Veriut është arrestuar në mëngjesit e sotëm në vendkalimin kufitar Qafë Thanë, pasi rezultonte në kërkim ndërkombëtar në Bullgari. Sipas policisë së Shqipërisë, bëhet fjalë ...

Aksion blic në Tiranë, në pranga 10 persona me precedentë të ndryshëm penal
Policia e Tiranë ka kontrolle të befasishme në të gjithë territorin e kryeqytetit për kapjen e personave në kërkim, të atyre që qarkullojnë me armë zjarri apo që tentojnë të shpërndajnë lëndë narkotike. Në kuadër të ...
Zeri | 26-May-2019 14:17
Policia e Tiranë ka kontrolle të befasishme në të gjithë territorin e kryeqytetit për kapjen e personave në kërkim, të atyre që qarkullojnë me armë zjarri apo që tentojnë të shpërndajnë lëndë narkotike. Në kuadër të ...

Lushnje/ Dy vëllezër rrahin me dorezë metalike një 54-vjeçar
Dy vëllezër kanë rënë në pranga ditën e sotme në Lushnje, pasi dhunuar një 54-vjeçar. Bëhet me dije se dy dhunuesit janë të moshave 19 dhe 21 vjeç, të cilët goditën dhe rrahën një burrë me një dorezë metalike. Mësohet ...
Gazeta55 | 26-May-2019 14:08
Dy vëllezër kanë rënë në pranga ditën e sotme në Lushnje, pasi dhunuar një 54-vjeçar. Bëhet me dije se dy dhunuesit janë të moshave 19 dhe 21 vjeç, të cilët goditën dhe rrahën një burrë me një dorezë metalike. Mësohet ...

Operacioni “Fundjava”/ Kokainë e armë në Tiranë, arrestohen 10 persona
Policia e Tiranës ka finalizuar sot operacionin “Fundjava” me kontrolle të befasishme në të gjithë Tiranën për kapjen e personave në kërkim, të atyre që qarkullojnë me armë zjarri apo që tentojnë të shpërndajnë drogë. ...
Lapsi | 26-May-2019 13:06
Policia e Tiranës ka finalizuar sot operacionin “Fundjava” me kontrolle të befasishme në të gjithë Tiranën për kapjen e personave në kërkim, të atyre që qarkullojnë me armë zjarri apo që tentojnë të shpërndajnë drogë. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved