ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/06/2019 11:05

Shqipëria e Kosova, një shtet! Hashim Thaçi: Bashkërisht do të jetojmë në një të ardhme të afërt

Shqipëria e Kosova, një shtet! Hashim Thaçi: Bashkërisht do të jetojmë në një të ardhme të afërt
Prej muajsh, presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi artikulon bashkimin e Luginës së Preshevës me Kosovën, në kuadër të një marrëveshjeje përfundimtare me Serbinë, siç thotë ai.
Top Channel | 26-May-2019 18:21
Prej muajsh, presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi artikulon bashkimin e Luginës së Preshevës me Kosovën, në kuadër të një marrëveshjeje përfundimtare me Serbinë, siç thotë ai.

Gjuriq-Thaçit: Kosova s’do të jetë kurrë pjesë e Shqipërisë
Drejtori i së ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë Marko Gjuriq ka reaguar ndaj deklarimeve të presidentit të Kosovës Hashim Thaçi se në një të ardhme të afërt, Kosova dhe Shqipëria do të jetojnë bashkë ...
Telegrafi | 26-May-2019 18:28
Drejtori i së ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë Marko Gjuriq ka reaguar ndaj deklarimeve të presidentit të Kosovës Hashim Thaçi se në një të ardhme të afërt, Kosova dhe Shqipëria do të jetojnë bashkë ...

Thaçi: Shqipëria dhe Kosova në një shtet në të ardhmen
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi deklaroi se në një të ardhme të afërt, Kosova dhe Shqipëria do të jetojnë bashkë në një shtet. Deklaratat jo të zakonshme për një kryetar shteti, të Thaçit u bënë në qytetin e Hasit ...
GazetaTema | 26-May-2019 11:33
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi deklaroi se në një të ardhme të afërt, Kosova dhe Shqipëria do të jetojnë bashkë në një shtet. Deklaratat jo të zakonshme për një kryetar shteti, të Thaçit u bënë në qytetin e Hasit ...

Mediet serbe e quajnë provokim deklaratën e Thaçit për bashkim me Shqipërinë
Ideja e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, për bashkimin e Kosovës me Shqipërinë, po shihet si provokim nga mediet serbe. Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, prej kohësh e ka deklaruar qëndrimin e tij pro bashkimi të ...
Arbresh | 26-May-2019 20:58
Ideja e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, për bashkimin e Kosovës me Shqipërinë, po shihet si provokim nga mediet serbe. Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, prej kohësh e ka deklaruar qëndrimin e tij pro bashkimi të ...

Mediet serbe e quajnë provokim deklaratën e Thaçit për bashkim me Shqipërinë
Ideja e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, për bashkimin e Kosovës me Shqipërinë, po shihet si provokim nga mediet serbe. Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, prej kohësh e ka deklaruar qëndrimin e tij pro bashkimi të ...
Zeri | 26-May-2019 20:30
Ideja e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, për bashkimin e Kosovës me Shqipërinë, po shihet si provokim nga mediet serbe. Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, prej kohësh e ka deklaruar qëndrimin e tij pro bashkimi të ...

Mediet serbe e quajnë provokim deklaratën e Thaçit për bashkim me Shqipërinë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, prej kohësh e ka deklaruar qëndrimin e tij pro bashkimi të Luginës së Preshevës me Kosovën. Mirëpo, gjatë ditës së sotme, Thaçi, deklaroi se Shqipëria dhe Kosova, në një të ardhme të ...
Lajminet | 26-May-2019 20:20
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, prej kohësh e ka deklaruar qëndrimin e tij pro bashkimi të Luginës së Preshevës me Kosovën. Mirëpo, gjatë ditës së sotme, Thaçi, deklaroi se Shqipëria dhe Kosova, në një të ardhme të ...

Gjuriq i përgjigjet Thaçit për bashkimin e Kosovës e Shqipërisë
Drejtori i së ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë Marko Gjuriq ka reaguar ndaj deklarimeve të presidentit të Kosovës Hashim Thaçi se në një të ardhme të afërt, Kosova dhe Shqipëria do të jetojnë bashkë ...
AlbInfo | 26-May-2019 20:16
Drejtori i së ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë Marko Gjuriq ka reaguar ndaj deklarimeve të presidentit të Kosovës Hashim Thaçi se në një të ardhme të afërt, Kosova dhe Shqipëria do të jetojnë bashkë ...

Shqipëria e Kosova një shtet, Thaçi: Në një të ardhme të afërt do të jetojmë bashkërisht
Prej muajsh, presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi artikulon bashkimin e Luginës së Preshevës me Kosovën, në kuadër të një marrëveshjeje përfundimtare me Serbinë, siç thotë ai. Por, Thaçi ka bërë së fundmi edhe një ...
Gazeta Monitor | 26-May-2019 20:01
Prej muajsh, presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi artikulon bashkimin e Luginës së Preshevës me Kosovën, në kuadër të një marrëveshjeje përfundimtare me Serbinë, siç thotë ai. Por, Thaçi ka bërë së fundmi edhe një ...

Thaçi premton bashkim kombëtar: “Do të jetojmë në një shtet të përbashkët Kosovë-Shqipëri”
Marrëdhëniet Prishtinë-Beograd vijojnë të mbeten të tensionuara dhe prej kohësh tashmë nuk mungojnë deklaratat politike nga politikanët e të dy shteteve, që nxisin edhe më tej notat e konfliktit. Vetëm një ditë më parë, ...
VizionPlus | 26-May-2019 11:39
Marrëdhëniet Prishtinë-Beograd vijojnë të mbeten të tensionuara dhe prej kohësh tashmë nuk mungojnë deklaratat politike nga politikanët e të dy shteteve, që nxisin edhe më tej notat e konfliktit. Vetëm një ditë më parë, ...

Gjuriq i reagon Thaçit: Kosova s’do të jetë kurrë pjesë e Shqipërisë
Drejtori i së ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë Marko Gjuriq ka reaguar ndaj deklarimeve të presidentit të Kosovës Hashim Thaçi se në një të ardhme të afërt, Kosova dhe Shqipëria do të jetojnë bashkë ...
Gazeta Express | 26-May-2019 19:14
Drejtori i së ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë Marko Gjuriq ka reaguar ndaj deklarimeve të presidentit të Kosovës Hashim Thaçi se në një të ardhme të afërt, Kosova dhe Shqipëria do të jetojnë bashkë ...

Shqipëria e Kosova një shtet, Thaçi: Në një të ardhme të afërt do të jetojmë bashkërisht
Por, Thaçi ka bërë së fundmi edhe një deklaratë të drejtpërdrejtë për Shqipërinë dhe Kosovën, e thotë se në një të ardhme të afërt do të jetojmë bashkërisht në një shtet. “Ju keni qenë bashkërisht me ne në luftë dhe ...
Lajminet | 26-May-2019 19:14
Por, Thaçi ka bërë së fundmi edhe një deklaratë të drejtpërdrejtë për Shqipërinë dhe Kosovën, e thotë se në një të ardhme të afërt do të jetojmë bashkërisht në një shtet. “Ju keni qenë bashkërisht me ne në luftë dhe ...

“Shqipëria dhe Kosova në një shtet”, deklarata e presidentit Hashim Thaçi nga Kruma
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi deklaroi se në një të ardhme të afërt, Kosova dhe Shqipëria do të jetojnë bashkë në një shtet. Deklaratat jo të zakonshme për një kryetar shteti, të Thaçit u bënë në qytetin e Hasit ...
Top Channel | 26-May-2019 09:59
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi deklaroi se në një të ardhme të afërt, Kosova dhe Shqipëria do të jetojnë bashkë në një shtet. Deklaratat jo të zakonshme për një kryetar shteti, të Thaçit u bënë në qytetin e Hasit ...

Gjuriqi reagon ndaj presidentit Thaçi: Kosova s’do të jetë kurrë pjesë e Shqipërisë
Drejtori i së ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë Marko Gjuriq ka reaguar ndaj deklarimeve të presidentit të Kosovës Hashim Thaçi se në një të ardhme të afërt, Kosova dhe Shqipëria do të jetojnë bashkë ...
Gazeta Monitor | 26-May-2019 18:58
Drejtori i së ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë Marko Gjuriq ka reaguar ndaj deklarimeve të presidentit të Kosovës Hashim Thaçi se në një të ardhme të afërt, Kosova dhe Shqipëria do të jetojnë bashkë ...

Gjuriq: Kosova nuk do të jetë kurrë pjesë e Shqipërisë
Drejtori i së ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq ka reaguar pas deklaratve të Presidentit Hashim Thaçi, se Kosova dhe Shqipëria do të jenë një shtet. Ai deklaroi se Kosova nuk do të jetë ...
Arbresh | 26-May-2019 18:35
Drejtori i së ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq ka reaguar pas deklaratve të Presidentit Hashim Thaçi, se Kosova dhe Shqipëria do të jenë një shtet. Ai deklaroi se Kosova nuk do të jetë ...

Gjuriq i reagon Thaçit: Kosova s'do të kurrë pjesë e Shqipërisë
Drejtori i së ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë Marko Gjuriq ka reaguar ndaj deklarimeve të presidentit të Kosovës Hashim Thaçi se në një të ardhme të afërt, Kosova dhe Shqipëria do të jetojnë bashkë ...
Zeri | 26-May-2019 18:29
Drejtori i së ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë Marko Gjuriq ka reaguar ndaj deklarimeve të presidentit të Kosovës Hashim Thaçi se në një të ardhme të afërt, Kosova dhe Shqipëria do të jetojnë bashkë ...

Feronikeli një familje e madhe, dhuron 700 euro për zonjën Qerkezi
Skuadra e Feronikelit frymon si një familje dhe këtë e dëshmoi edhe në emisionin “Oxygen” të moderatorit Besim Dina. Atmosfera që krijuan katër lojtarët e skuadrës, Mevlan Zeka, Lapidar Lladrovci, Kastriot Rexha dhe Yll ...
GazetaBlic | 26-May-2019 18:28
Skuadra e Feronikelit frymon si një familje dhe këtë e dëshmoi edhe në emisionin “Oxygen” të moderatorit Besim Dina. Atmosfera që krijuan katër lojtarët e skuadrës, Mevlan Zeka, Lapidar Lladrovci, Kastriot Rexha dhe Yll ...

Gjuriq: Thaçi, shtetas i Serbisë!
Drejtori i të ashtuquajturës Zyra për Kosovën, Marko Gjuriq ka vazhduar me deklaratat e tij aspak të matura. Këtë herë Gjuriq tha se ‘Shqipëria e Madhe’ ishte një projekt fashist i mposhtur më 9 maj 1945, duke shtuar se ...
Gazeta Observer | 26-May-2019 18:21
Drejtori i të ashtuquajturës Zyra për Kosovën, Marko Gjuriq ka vazhduar me deklaratat e tij aspak të matura. Këtë herë Gjuriq tha se ‘Shqipëria e Madhe’ ishte një projekt fashist i mposhtur më 9 maj 1945, duke shtuar se ...

Gjuriq-Thaçit: Kosova s’do të jetë kurrë pjesë e Shqipërisë
Drejtori i së ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë Marko Gjuriq ka reaguar ndaj deklarimeve të presidentit të Kosovës Hashim Thaçi se në një të ardhme të afërt, Kosova dhe Shqipëria do të jetojnë bashkë ...
Kosova Press | 26-May-2019 18:13
Drejtori i së ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë Marko Gjuriq ka reaguar ndaj deklarimeve të presidentit të Kosovës Hashim Thaçi se në një të ardhme të afërt, Kosova dhe Shqipëria do të jetojnë bashkë ...

Gjuriq i reagon Thaçit: Përderisa ekziston Serbia, Kosova kurrë nuk do të jetë pjesë e Shqipërisë
“Asnjë hapësirë e Serbisë kurrë nuk do të ndahet, kjo u vendos në maj të vitit 1945 kur nazistët u mposhtën”, ka deklaruar Vuçiq duke e konsideruar Kosovën ende si pjesë të Serbisë, përcjell . Ai ka theksuar se ...
Lajminet | 26-May-2019 18:09
“Asnjë hapësirë e Serbisë kurrë nuk do të ndahet, kjo u vendos në maj të vitit 1945 kur nazistët u mposhtën”, ka deklaruar Vuçiq duke e konsideruar Kosovën ende si pjesë të Serbisë, përcjell . Ai ka theksuar se ...

Gjuriq: Thaçi, shtetas i Serbisë
Drejtori i të ashtuquajturës Zyra për Kosovën, Marko Gjuriq ka vazhduar me deklaratat e tij aspak të matura. Këtë herë Gjuriq tha se ‘Shqipëria e Madhe’ ishte një projekt fashist i mposhtur më 9 maj 1945, duke shtuar se ...
InFokusi | 26-May-2019 18:09
Drejtori i të ashtuquajturës Zyra për Kosovën, Marko Gjuriq ka vazhduar me deklaratat e tij aspak të matura. Këtë herë Gjuriq tha se ‘Shqipëria e Madhe’ ishte një projekt fashist i mposhtur më 9 maj 1945, duke shtuar se ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved