ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/09/2019 05:18

Foto/ Tifozja më e zjarrtë e Barcelonës bën thirrje për …

Foto/ Tifozja më e zjarrtë e Barcelonës bën thirrje për …
Tifozja më zjarrtë e ekipit të Barcelonës, ish-Miss ‘BumBum’, Suzy Cortez, bëri thirrje ndaj trajnerit Ernesto Valvderde, duke i thënë se duhet të shkarkohet nga posti, pas humbjes së Barçës 2-1 ndaj Valencias, në ...
Top Channel | 26-May-2019 11:19
Tifozja më zjarrtë e ekipit të Barcelonës, ish-Miss ‘BumBum’, Suzy Cortez, bëri thirrje ndaj trajnerit Ernesto Valvderde, duke i thënë se duhet të shkarkohet nga posti, pas humbjes së Barçës 2-1 ndaj Valencias, në ...

Valverde mund të shkarkohet në fillim të qershorit nga Barcelona
Presidenti i Barcelonës, Jose Maria Bartomeu, ka thirrur një mbledhje urgjente pas humbjes në Kupën e Mbretit nga Valencia, duke u takuar me Ernesto Valverden. Skuadra katalunase humbi 2-1 në finalen e garës së dytë më ...
Telegrafi | 26-May-2019 20:27
Presidenti i Barcelonës, Jose Maria Bartomeu, ka thirrur një mbledhje urgjente pas humbjes në Kupën e Mbretit nga Valencia, duke u takuar me Ernesto Valverden. Skuadra katalunase humbi 2-1 në finalen e garës së dytë më ...

Disa prej anësorëve më të shpejtë në botë kanë vuajtur përballë Albas, por Soler e la në hije mbrojtësin e Barcës
Barcelona e fitoi titullin e La Ligas në mënyrë komode, mirëpo sezoni i katalunasve përfundoi në mënyrë zhgënjyese, pasi dështoi në finale të Kupës së Mbretit, teksa paraprakisht ishte eliminuar nga Liga e Kampionëve. ...
Telegrafi | 26-May-2019 18:35
Barcelona e fitoi titullin e La Ligas në mënyrë komode, mirëpo sezoni i katalunasve përfundoi në mënyrë zhgënjyese, pasi dështoi në finale të Kupës së Mbretit, teksa paraprakisht ishte eliminuar nga Liga e Kampionëve. ...

Pas humbjes së Kupës, liderët e Barcelonës përfshihen në një debat të ashpër
Humbja e Barcelonës në finalen e Kupës së Mbretit (1-2 ndaj Valencia) ka lënë një shije të hidhur te lojtarët. Sipas të përditshmes spanjolle “AS”, yjet e këtij ekipi, liderët dhe veteranët Lionel Messi, Gerard Pique, ...
Telegraf | 26-May-2019 14:22
Humbja e Barcelonës në finalen e Kupës së Mbretit (1-2 ndaj Valencia) ka lënë një shije të hidhur te lojtarët. Sipas të përditshmes spanjolle “AS”, yjet e këtij ekipi, liderët dhe veteranët Lionel Messi, Gerard Pique, ...

Bartomeu paralajmëron disa largime nga Barcelona
Philippe Coutinho dhe Samuel Umtiti janë në mesin e lojtarëve që do të largohen nga Barcelona, pas mbylljes së sezonit në mënyrë jo të mirë. Një numër i madh i lojtarëve të skuadrës katalunase pritet që t’i paketojnë ...
Telegrafi | 26-May-2019 16:58
Philippe Coutinho dhe Samuel Umtiti janë në mesin e lojtarëve që do të largohen nga Barcelona, pas mbylljes së sezonit në mënyrë jo të mirë. Një numër i madh i lojtarëve të skuadrës katalunase pritet që t’i paketojnë ...

Marcelino: Vuajtjet në fillim të sezonit na sollën këtë trofe
Trajneri i Valencias, Marcelino u shpreh shumë i entuziazmuar pas fitimit të Kups së Mbretit duke u shprehur se lojtarët e bënë njeriun më të lumtur në botë. Ai thekson se vuajtjet në fillim të sezonit sollën këtë ...
BalkanWeb | 26-May-2019 00:33
Trajneri i Valencias, Marcelino u shpreh shumë i entuziazmuar pas fitimit të Kups së Mbretit duke u shprehur se lojtarët e bënë njeriun më të lumtur në botë. Ai thekson se vuajtjet në fillim të sezonit sollën këtë ...

Pique: Përgëzoj Valencian, duhet një analizë e thellë për secilin
Barcelona nuk po kalon një moment aspak të mirë, pas eleminimit nga Champions League ka ardhur edhe goditja tjetër, humbja në Kupë përballë Valencias. Pas ndeshjes Pique deklaroi se duhet një analizë e thellë për të ...
BalkanWeb | 26-May-2019 00:06
Barcelona nuk po kalon një moment aspak të mirë, pas eleminimit nga Champions League ka ardhur edhe goditja tjetër, humbja në Kupë përballë Valencias. Pas ndeshjes Pique deklaroi se duhet një analizë e thellë për të ...

Valverden e tronditi humbja në finalen e Copa del Rey, e harroi edhe kravatën në bankë
Ernesto Valverde e ka përjetuar rëndë humbjen nga Valencia në finale të Copa del Rey, pasi ka harruar kravatën në bankë. Barcelona ka humbur në finale të Kupës së Mbretit nga Valencia me rezultat 2-1 dhe kjo ka ...
Telegrafi | 26-May-2019 16:00
Ernesto Valverde e ka përjetuar rëndë humbjen nga Valencia në finale të Copa del Rey, pasi ka harruar kravatën në bankë. Barcelona ka humbur në finale të Kupës së Mbretit nga Valencia me rezultat 2-1 dhe kjo ka ...

Dëshpërim i thellë tek Barcelona pas humbjes në finalen e Kupës së Mbretit
Atmosferë e tensionuar tek Barcelona pas humbjes së finales së Kupës së Mbretit ndaj Valencias. Ky ishte dështimi i dytë i madh i katalanasve, pas eleminimit në Champions. Çfarë do të ndodhë pas këtij dështimi? ...
ABCNews | 26-May-2019 17:43
Atmosferë e tensionuar tek Barcelona pas humbjes së finales së Kupës së Mbretit ndaj Valencias. Ky ishte dështimi i dytë i madh i katalanasve, pas eleminimit në Champions. Çfarë do të ndodhë pas këtij dështimi? ...

VIDEO/ Valencia “shtyp” katalanasit dhe fiton Kupën e Mbretit
Valencia ishte surpriza e madhe e Kupës së Mbretit në Spanjë, teksa mposhti në finale Barcelonën, me shifrat 1-2. Që në pjesën e parë, ekipi i trajnerit Marselinjo, shtangu Barçën, edhe pse katalanasit po provonin të ...
BalkanWeb | 25-May-2019 23:34
Valencia ishte surpriza e madhe e Kupës së Mbretit në Spanjë, teksa mposhti në finale Barcelonën, me shifrat 1-2. Që në pjesën e parë, ekipi i trajnerit Marselinjo, shtangu Barçën, edhe pse katalanasit po provonin të ...

Valverde merr përsipër dështimin në finale: Kur je trajner te Barcelona, është vështirë t’i pranosh humbjet
Barcelona ka pësuar në finalen e Copa del Rey me rezultat 1-2 duke humbur rastin ta fitojë një trofe të dytë këtë edicion. Katalunasit nuk treguan lojë të bukur duke u befasuar nga Valencia, në stadiumin Estadio Benito ...
Telegrafi | 26-May-2019 14:30
Barcelona ka pësuar në finalen e Copa del Rey me rezultat 1-2 duke humbur rastin ta fitojë një trofe të dytë këtë edicion. Katalunasit nuk treguan lojë të bukur duke u befasuar nga Valencia, në stadiumin Estadio Benito ...

Pique beson se Barcelona do të kishte fituar tripletën nëse nuk do të eliminoheshin nga Liverpooli
Gerard Pique beson se Barcelona do të kishte fituar Ligën e Kampionëve dhe Copa del Rey nëse ata nuk do të ishin mposhtu nga Liverpooli. Rikthimi dramatik i rezultatit në Anfield siguroi vendin e Liverpoolit në finalen ...
Telegrafi | 26-May-2019 14:02
Gerard Pique beson se Barcelona do të kishte fituar Ligën e Kampionëve dhe Copa del Rey nëse ata nuk do të ishin mposhtu nga Liverpooli. Rikthimi dramatik i rezultatit në Anfield siguroi vendin e Liverpoolit në finalen ...

Analiza që tregon më së miri pse dështoi Barcelona
Pika të ndryshme të sezonit dhe shfaqjet e lojtarëve të caktuar u treguan të shtrenjta për ambiciet e Barcelonës. Ekipi katalanas pësoi debakël në ndeshjen e dytë në ‘Anfield’, duke u eliminuar në gjysmëfinalen e Ligës ...
Lajminet | 26-May-2019 20:42
Pika të ndryshme të sezonit dhe shfaqjet e lojtarëve të caktuar u treguan të shtrenjta për ambiciet e Barcelonës. Ekipi katalanas pësoi debakël në ndeshjen e dytë në ‘Anfield’, duke u eliminuar në gjysmëfinalen e Ligës ...

Valverde mund të shkarkohet në fillim të qershorit nga Barcelona
Presidenti i Barcelonës, Jose Maria Bartomeu, ka thirrur një mbledhje urgjente pas humbjes në Kupën e Mbretit nga Valencia, duke u takuar me Ernesto Valverden. Skuadra katalunase humbi 2-1 në finalen e garës së dytë më ...
E Dua Sportin | 26-May-2019 20:41
Presidenti i Barcelonës, Jose Maria Bartomeu, ka thirrur një mbledhje urgjente pas humbjes në Kupën e Mbretit nga Valencia, duke u takuar me Ernesto Valverden. Skuadra katalunase humbi 2-1 në finalen e garës së dytë më ...

Mbrojtësi i Valencias bën një ndërhyrje horror ndaj trajnerit të tij
Fitorja në finalen e Kupës së Mbretit përballë Barcelonës ka qenë më shumë se një finale e fituar për ekipin e Valencias, i cili festoi deri në orët e para të mëngjesit. Se sa të emocionuar ishin futbollistët tregone ...
Kosova Sot | 26-May-2019 20:16
Fitorja në finalen e Kupës së Mbretit përballë Barcelonës ka qenë më shumë se një finale e fituar për ekipin e Valencias, i cili festoi deri në orët e para të mëngjesit. Se sa të emocionuar ishin futbollistët tregone ...

Presioni i madh, Valverde e harroi kravatën në stadium
Barca në fillimin e stinorit pranveror ishte konkurrent për ta fituar tripletën, por përfundoi me vetëm një trofe. Në humbje zakonisht gishti i fajit i drejtohet trajnerit, në këtë rast Valverdes – i cili e ka pozitën e ...
Lajminet | 26-May-2019 18:29
Barca në fillimin e stinorit pranveror ishte konkurrent për ta fituar tripletën, por përfundoi me vetëm një trofe. Në humbje zakonisht gishti i fajit i drejtohet trajnerit, në këtë rast Valverdes – i cili e ka pozitën e ...

Tirana prenoton elitën, Kastrioti ngec me Teutën
Debakli në Copa del Rey kundër Valencias mund të sjellë lëvizje në strukturën e klubit të Barcelona. Presidenti i klubit, Josep Maria Bartomeu ka vendosur të thërrasë mbledhjen e parë të bordit për t’u marrë me krizën e ...
GazetaBlic | 26-May-2019 18:04
Debakli në Copa del Rey kundër Valencias mund të sjellë lëvizje në strukturën e klubit të Barcelona. Presidenti i klubit, Josep Maria Bartomeu ka vendosur të thërrasë mbledhjen e parë të bordit për t’u marrë me krizën e ...

E mbylli sezonin me 1 trofe, 5 arsyet pse Barcelona dështoi të fitonte ‘tripletën’
Barcelona, deri fare pak kohë më parë, mendohej se po e mbyllte sezonin me një bilanc fantastik. Pasi siguroi titullin në La Liga, konsiderohej favorite për të triumfuar në Champions dhe as që mendohej që do të ...
Kosova Sot | 26-May-2019 17:44
Barcelona, deri fare pak kohë më parë, mendohej se po e mbyllte sezonin me një bilanc fantastik. Pasi siguroi titullin në La Liga, konsiderohej favorite për të triumfuar në Champions dhe as që mendohej që do të ...

Bartomeu paralajmëron disa largime nga Barcelona
Philippe Coutinho dhe Samuel Umtiti janë në mesin e lojtarëve që do të largohen nga Barcelona, pas mbylljes së sezonit në mënyrë jo të mirë. Një numër i madh i lojtarëve të skuadrës katalunase pritet që t’i paketojnë ...
E Dua Sportin | 26-May-2019 17:43
Philippe Coutinho dhe Samuel Umtiti janë në mesin e lojtarëve që do të largohen nga Barcelona, pas mbylljes së sezonit në mënyrë jo të mirë. Një numër i madh i lojtarëve të skuadrës katalunase pritet që t’i paketojnë ...

E mbylli sezonin me 1 trofe, 5 arsyet pse Barcelona dështoi të fitonte ‘tripletën’
Barcelona, deri fare pak kohë më parë, mendohej se po e mbyllte sezonin me një bilanc fantastik. Pasi siguroi titullin në La Liga, konsiderohej favorite për të triumfuar në Champions dhe as që mendohej që do të ...
Gazeta Express | 26-May-2019 17:27
Barcelona, deri fare pak kohë më parë, mendohej se po e mbyllte sezonin me një bilanc fantastik. Pasi siguroi titullin në La Liga, konsiderohej favorite për të triumfuar në Champions dhe as që mendohej që do të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved