ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 16:49

Zbulohet fati tragjik i vogëlushit 4-vjeçar shqiptar që u shpall i humbur në Zvicër

Zbulohet fati tragjik i vogëlushit 4-vjeçar shqiptar që u shpall i humbur në Zvicër
Një fëmijë shqiptar i moshës katër vjeç me vendbanim në Zvicër u raportua ditën e djeshme i zhdukur nga familja e tij në qytetin Wieldegg. Sipas dëshmisë së dhënë nga nëna e tij në polici, fëmija ishte duke luajtur me ...
Telegraf | 24-May-2019 21:08
Një fëmijë shqiptar i moshës katër vjeç me vendbanim në Zvicër u raportua ditën e djeshme i zhdukur nga familja e tij në qytetin Wieldegg. Sipas dëshmisë së dhënë nga nëna e tij në polici, fëmija ishte duke luajtur me ...

Është gjendur pa shenja jete në Zvicër katërvjeçari, që u shpall i zhdukur
Policia e Kantonit të Aargaut ka njoftuar pasditen e të premtes se ka gjetur trupin e pajetë të vogëlushit të shpallur të humbur, Zenel M. Ai është nxjerrë në Wilnahern nga lumi Aare. Policia Kantonale e Aargaut dhe ...
Portalb | 24-May-2019 23:47
Policia e Kantonit të Aargaut ka njoftuar pasditen e të premtes se ka gjetur trupin e pajetë të vogëlushit të shpallur të humbur, Zenel M. Ai është nxjerrë në Wilnahern nga lumi Aare. Policia Kantonale e Aargaut dhe ...

Fund tragjik i vogëlushit që u zhduk dy ditë më parë, ja çfarë ka ndodhur
Një fëmijë shqiptar i moshës katër vjeç me vendbanim në Zvicër u raportua ditën e djeshme i zhdukur nga familja e tij në qytetin Wieldegg. Sipas dëshmisë së dhënë nga nëna e tij në polici, fëmija ishte duke luajtur me ...
Gazeta55 | 24-May-2019 21:50
Një fëmijë shqiptar i moshës katër vjeç me vendbanim në Zvicër u raportua ditën e djeshme i zhdukur nga familja e tij në qytetin Wieldegg. Sipas dëshmisë së dhënë nga nëna e tij në polici, fëmija ishte duke luajtur me ...

Vendi ku dyshohet se vdiq 4-vjeçari nga Kosova në Zvicër
Mediat zviceriane, kanë raportuar se dyshimet e para për vdekjen e 4 vjeçarit nga Kosova, Zenel M. thonë se ai ka rënë në lumin lumi Aare – lum i cili gjendet në zonën ëilnahern. Sipas Blick.ch, trupi i pajetë i 4 ...
Zeri | 24-May-2019 19:35
Mediat zviceriane, kanë raportuar se dyshimet e para për vdekjen e 4 vjeçarit nga Kosova, Zenel M. thonë se ai ka rënë në lumin lumi Aare – lum i cili gjendet në zonën ëilnahern. Sipas Blick.ch, trupi i pajetë i 4 ...

Gjendet i mbytur 4-vjeçari shqiptar që humbi dje, mes lotëve nëna tek tregon momentet e fundit me të
I humbur që prej ditës së djeshme vogëlushi shqiptar Zeneli 4-vjeçar, është gjetur i vdekur. Fëmija u gjet sot në Villnachern nga punonjësit e hidrocentralit pranë Villnachern në Aare të Zvicrës. Sipas dyshimeve të para ...
Dritare | 24-May-2019 19:18
I humbur që prej ditës së djeshme vogëlushi shqiptar Zeneli 4-vjeçar, është gjetur i vdekur. Fëmija u gjet sot në Villnachern nga punonjësit e hidrocentralit pranë Villnachern në Aare të Zvicrës. Sipas dyshimeve të para ...

Gjendet i pajetë 4 vjeçari shqiptar në Zvicër që u raportua i zhdukur
Policia e Kantonit të Aargaut, Zvicër, ka njoftuar pasditen e të premtes se është gjetur trupi i pajetë të vogëlushit të shpallur të humbur, Zenel M. Ai është nxjerrë në Wilnahern nga lumi Aare. Të ndjerin e kanë gjetur ...
Medial | 24-May-2019 17:13
Policia e Kantonit të Aargaut, Zvicër, ka njoftuar pasditen e të premtes se është gjetur trupi i pajetë të vogëlushit të shpallur të humbur, Zenel M. Ai është nxjerrë në Wilnahern nga lumi Aare. Të ndjerin e kanë gjetur ...

Gjendet i vdekur në Zvicër 4 vjeçari nga Kosova
Policia e Kantonit të Aargaut ka njoftuar pasditen e të premtes se ka gjetur trupin e pajetë të vogëlushit të shpallur të humbur, Zenel M. Ai është nxjerrë në Wilnahern nga lumi Aare. Policia Kantonale e Aargaut dhe ...
Gazeta Monitor | 24-May-2019 16:53
Policia e Kantonit të Aargaut ka njoftuar pasditen e të premtes se ka gjetur trupin e pajetë të vogëlushit të shpallur të humbur, Zenel M. Ai është nxjerrë në Wilnahern nga lumi Aare. Policia Kantonale e Aargaut dhe ...

Gjendet i vdekur në Zvicër katër vjeçari nga Kosova
Një katër vjeçar nga Kosova me emrin Zenel M, fillimisht ishte raportuar i zhdukur në Möriken-Wildegg AG. Vogëlushi të enjten i shoqëruar nga nëna e tij kishte vizituar këndin e lojërave të lagjes, kur rreth orës 16:30 ...
TetovaSot | 24-May-2019 16:51
Një katër vjeçar nga Kosova me emrin Zenel M, fillimisht ishte raportuar i zhdukur në Möriken-Wildegg AG. Vogëlushi të enjten i shoqëruar nga nëna e tij kishte vizituar këndin e lojërave të lagjes, kur rreth orës 16:30 ...

Gjendet i vdekur në Zvicër katërvjeçari nga Kosova
Një katër vjeçar nga Kosova me emrin Zenel M, fillimisht ishte raportuar i zhdukur në Möriken-Wildegg AG. Vogëlushi të enjten i shoqëruar nga nëna e tij kishte vizituar këndin e lojërave të lagjes, kur rreth orës 16:30 ...
Klan Kosova | 24-May-2019 16:36
Një katër vjeçar nga Kosova me emrin Zenel M, fillimisht ishte raportuar i zhdukur në Möriken-Wildegg AG. Vogëlushi të enjten i shoqëruar nga nëna e tij kishte vizituar këndin e lojërave të lagjes, kur rreth orës 16:30 ...

Gjendet i vdekur në Zvicër katër vjeçari, që u shpall i zhdukur
Policia e Kantonit të Aargaut ka njoftuar pasditen e të premtes se ka gjetur trupin e pajetë të vogëlushit të shpallur të humbur, Zenel M. Ai është nxjerrë në Wilnahern nga lumi Aare. Policia Kantonale e Aargaut dhe ...
Alsat-M | 24-May-2019 16:00
Policia e Kantonit të Aargaut ka njoftuar pasditen e të premtes se ka gjetur trupin e pajetë të vogëlushit të shpallur të humbur, Zenel M. Ai është nxjerrë në Wilnahern nga lumi Aare. Policia Kantonale e Aargaut dhe ...

Gjendet i vdekur në Zvicër katër vjeçari nga Kosova
Policia e Kantonit të Aargaut ka njoftuar pasditen e të premtes se ka gjetur trupin e pajetë të vogëlushit të shpallur të humbur, Zenel M. Ai është nxjerrë në Wilnahern nga lumi Aare. Policia Kantonale e Aargaut dhe ...
Arbresh | 24-May-2019 15:54
Policia e Kantonit të Aargaut ka njoftuar pasditen e të premtes se ka gjetur trupin e pajetë të vogëlushit të shpallur të humbur, Zenel M. Ai është nxjerrë në Wilnahern nga lumi Aare. Policia Kantonale e Aargaut dhe ...

Gjendet i vdekur në Zvicër 4 vjeçari nga Kosova
Policia Kantonale e Aargaut dhe forcat e shpëtimit e kanë kërkuar që nga mbrëmja e të enjtes vogëlushin shqiptar në Möriken-Wildegg AG. Të enjten mbrëma u zhduk një djalosh 4-vjeçar, me emrin Zenel M. Kërkimet vazhduan ...
Lajminet | 24-May-2019 15:53
Policia Kantonale e Aargaut dhe forcat e shpëtimit e kanë kërkuar që nga mbrëmja e të enjtes vogëlushin shqiptar në Möriken-Wildegg AG. Të enjten mbrëma u zhduk një djalosh 4-vjeçar, me emrin Zenel M. Kërkimet vazhduan ...

Gjendet i vdekur 4 vjeçari kosovar në Zvicër
4 vjeçari kosovar Zenel M është nxjerrë i vdekur në Wilnahern nga lumi Aare. Policia e Kantonit të Aargaut dhe ekipet e shpëtimit kanë gjetur trupin e tij pasditen e së premtes nga ky lum. Ai ishte zhdukur që nga dje, ...
Indeks Online | 24-May-2019 15:50
4 vjeçari kosovar Zenel M është nxjerrë i vdekur në Wilnahern nga lumi Aare. Policia e Kantonit të Aargaut dhe ekipet e shpëtimit kanë gjetur trupin e tij pasditen e së premtes nga ky lum. Ai ishte zhdukur që nga dje, ...

Gjendet i mbytur vogëlushi shqiptar në Zvicër
Vogëlushi shqiptar Zeneli 4-vjeçar, është gjetur i vdekur. Fëmija i zhdukur që nga pasditja e djeshme u gjet sot, më 24 maj 2019, në Villnachern nga punonjësit e hidrocentralit pranë Villnachern në Aare. Sipas dyshimeve ...
Lajmi i Fundit | 24-May-2019 15:49
Vogëlushi shqiptar Zeneli 4-vjeçar, është gjetur i vdekur. Fëmija i zhdukur që nga pasditja e djeshme u gjet sot, më 24 maj 2019, në Villnachern nga punonjësit e hidrocentralit pranë Villnachern në Aare. Sipas dyshimeve ...

Zhduket 4-vjeçari shqiptar në Zvicër
Një djalë 4-vjeçar shqiptar është zhdukur në Zvicër. Fëmija, i quajtur Zenel, u zhduk pa lënë gjurmë në një shesh lojrash në Möriken-Ëildegg AG pasditen e së enjtes. Policia zvicerane ka nisur kërkimet për gjetjen e ...
Albportali | 24-May-2019 15:49
Një djalë 4-vjeçar shqiptar është zhdukur në Zvicër. Fëmija, i quajtur Zenel, u zhduk pa lënë gjurmë në një shesh lojrash në Möriken-Ëildegg AG pasditen e së enjtes. Policia zvicerane ka nisur kërkimet për gjetjen e ...

Gjendet i vdekur djaloshi shqiptar
Policia e Kantonit të Aargaut ka njoftuar pasditen e të premtes se ka gjetur trupin e pajetë të vogëlushit të shpallur të humbur, Zenel M. Ai është nxjerrë në Wilnahern nga lumi Aare. Policia Kantonale e Aargaut dhe ...
Koha.mk | 24-May-2019 15:49
Policia e Kantonit të Aargaut ka njoftuar pasditen e të premtes se ka gjetur trupin e pajetë të vogëlushit të shpallur të humbur, Zenel M. Ai është nxjerrë në Wilnahern nga lumi Aare. Policia Kantonale e Aargaut dhe ...

Zhduket 4-vjeçari shqiptar në Zvicër
Një djalë 4-vjeçar shqiptar është zhdukur në Zvicër. Fëmija, i quajtur Zenel, u zhduk pa lënë gjurmë në një shesh lojrash në Möriken-Ëildegg AG pasditen e së enjtes. Policia zvicerane ka nisur kërkimet për gjetjen e ...
Republika | 24-May-2019 15:49
Një djalë 4-vjeçar shqiptar është zhdukur në Zvicër. Fëmija, i quajtur Zenel, u zhduk pa lënë gjurmë në një shesh lojrash në Möriken-Ëildegg AG pasditen e së enjtes. Policia zvicerane ka nisur kërkimet për gjetjen e ...

Gjendet i vdekur në Zvicër 4-vjeçari nga Kosova
Policia e Kantonit të Aargaut ka njoftuar pasditen e të premtes se ka gjetur trupin e pajetë të vogëlushit të shpallur të humbur, Zenel M. Ai është nxjerrë në Wilnahern nga lumi Aare. Policia Kantonale e Aargaut dhe ...
Gazeta Express | 24-May-2019 15:41
Policia e Kantonit të Aargaut ka njoftuar pasditen e të premtes se ka gjetur trupin e pajetë të vogëlushit të shpallur të humbur, Zenel M. Ai është nxjerrë në Wilnahern nga lumi Aare. Policia Kantonale e Aargaut dhe ...

Zvicër/ Po luante në park, zhduket pa gjurmë fëmija shqiptar
Një fëmijë shqiptar ka humbur një ditë më parë në Zvicër. Mediat vendase kanë identifikuar shqiptarin e humbur, ndërsa kjo ka shkaktuar alarm tek autoritete policore të cilat menjëherë kanë nisur kërkimet. Siç raporton ...
Telegraf | 24-May-2019 14:27
Një fëmijë shqiptar ka humbur një ditë më parë në Zvicër. Mediat vendase kanë identifikuar shqiptarin e humbur, ndërsa kjo ka shkaktuar alarm tek autoritete policore të cilat menjëherë kanë nisur kërkimet. Siç raporton ...

Gjendet i vdekur djaloshi shqiptar në Zvicër
Policia e Kantonit të Aargaut ka njoftuar pasditen e të premtes se ka gjetur trupin e pajetë të vogëlushit të shpallur të humbur, Zenel M. Ai është nxjerrë në Wilnahern nga lumi Aare. Policia Kantonale e Aargaut dhe ...
Shenja | 24-May-2019 15:35
Policia e Kantonit të Aargaut ka njoftuar pasditen e të premtes se ka gjetur trupin e pajetë të vogëlushit të shpallur të humbur, Zenel M. Ai është nxjerrë në Wilnahern nga lumi Aare. Policia Kantonale e Aargaut dhe ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved