ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/06/2019 10:58

Thaçi i shkruan Berishës: Punoi tërë jetën duke përçarë kombin

Thaçi i shkruan Berishës: Punoi tërë jetën duke përçarë kombin
mapo.al Pas përplasjes në distancë mes dy kryeministrave Edi Rama dhe Ramush Haradinaj tashmë një konflikt i ri është hapur mes Presidentit të Kosovës Hashim Thaçi dhe ish-kryeministrit të Shqipërisë Sali Berisha. Marrë ...
Mapo | 24-May-2019 16:58
mapo.al Pas përplasjes në distancë mes dy kryeministrave Edi Rama dhe Ramush Haradinaj tashmë një konflikt i ri është hapur mes Presidentit të Kosovës Hashim Thaçi dhe ish-kryeministrit të Shqipërisë Sali Berisha. Marrë ...

“Berisha zgjodhi t’i bënte argat Millosheviçit me derivate e armë. Sali je qyqar, në grahmat e fundit, je vetëm një fosil. Tërë jetën punove për të përçarë kombin”
Nga Hashin Thaçi Të gjithë ne, politikanët shqiptarë, kemi kontributet dhe gabimet tona, për të cilat marrim vlerësim, por edhe mbajmë përgjegjësi përpara qytetarëve tanë. Historia dhe gjeneratat e ardhshme, do ta ...
GazetaTema | 24-May-2019 15:41
Nga Hashin Thaçi Të gjithë ne, politikanët shqiptarë, kemi kontributet dhe gabimet tona, për të cilat marrim vlerësim, por edhe mbajmë përgjegjësi përpara qytetarëve tanë. Historia dhe gjeneratat e ardhshme, do ta ...

Thaçi i kundërpërgjigjet ashpër Berishës
Në kundërpërgjigje të akuzave të ish-kryeministrit Berisha, presidenti i Kosovës Hashim Thaçi reagoi përmes një postimi të gjatë në Facebook. Thaçi e quan Berishën një relike të shëmtuar, që ka shkatërruar kodet e ...
TV Klan | 24-May-2019 19:18
Në kundërpërgjigje të akuzave të ish-kryeministrit Berisha, presidenti i Kosovës Hashim Thaçi reagoi përmes një postimi të gjatë në Facebook. Thaçi e quan Berishën një relike të shëmtuar, që ka shkatërruar kodet e ...

Akuzat e Berishës, reagon ashpër Thaçi: Qyqar, në grahmat e fundit
KOSOVË Presidenti i Kosovës Hashim Thaci ka reaguar përmes një postimi në facebook, lidhur me akuzat e ish kryeministrit Sali Berisha në emisionin Opinion. Në një shkrim të gjatë në profilin e tij, Thaci shkruan se ...
BalkanWeb | 24-May-2019 15:28
KOSOVË Presidenti i Kosovës Hashim Thaci ka reaguar përmes një postimi në facebook, lidhur me akuzat e ish kryeministrit Sali Berisha në emisionin Opinion. Në një shkrim të gjatë në profilin e tij, Thaci shkruan se ...

Hashim Thaçi fyen rëndë Sali Berishën përmes një postimi në facebook
Nuk ka qetësi mes politikës në Prishtinë dhe asaj në Tiranë. Pas përplasjes në distancë mes dy kryeministrave Edi Rama dhe Ramush Hardinaj tashmë një konflikt i ri është hapur mes Presidentit të Kosovës Hashim Thaçi ...
Ina-Online | 25-May-2019 01:03
Nuk ka qetësi mes politikës në Prishtinë dhe asaj në Tiranë. Pas përplasjes në distancë mes dy kryeministrave Edi Rama dhe Ramush Hardinaj tashmë një konflikt i ri është hapur mes Presidentit të Kosovës Hashim Thaçi ...

Zeka – Berishës: Turp për akuzat ndaj Thaçit
Deputeti i Nismës, Milaim Zeka ka reaguar pas deklaratave të mbrëmshme të ish-kryeministrit shqiptar, Sali Berisha në ‘Opinion’, ku ndër të tjerash hedhi akuza të rënda ndaj presidentit Hashim Thaçi. Zeka ka thënë se ...
Gazeta Monitor | 24-May-2019 22:05
Deputeti i Nismës, Milaim Zeka ka reaguar pas deklaratave të mbrëmshme të ish-kryeministrit shqiptar, Sali Berisha në ‘Opinion’, ku ndër të tjerash hedhi akuza të rënda ndaj presidentit Hashim Thaçi. Zeka ka thënë se ...

Acarohet lufta Thaçi–Berisha (VIDEO)
Presidenti Hashim Thaçi, gjeti kohë për të shkruar disa fjalë për Sali Berishën. Ish homologun e dikurshëm të tij ai e quajti argat të Millosheviqit dhe tha se kurrë nuk e kishte mik. Kronikë e gazetarit Vullnet ...
Medial | 24-May-2019 20:25
Presidenti Hashim Thaçi, gjeti kohë për të shkruar disa fjalë për Sali Berishën. Ish homologun e dikurshëm të tij ai e quajti argat të Millosheviqit dhe tha se kurrë nuk e kishte mik. Kronikë e gazetarit Vullnet ...

Acarohet lufta Thaçi–Berisha (VIDEO)
Presidenti Hashim Thaçi, gjeti kohë për të shkruar disa fjalë për Sali Berishën. Ish homologun e dikurshëm të tij ai e quajti argat të Millosheviqit dhe tha se kurrë nuk e kishte mik. Kronikë e gazetarit Vullnet ...
Klan Kosova | 24-May-2019 20:23
Presidenti Hashim Thaçi, gjeti kohë për të shkruar disa fjalë për Sali Berishën. Ish homologun e dikurshëm të tij ai e quajti argat të Millosheviqit dhe tha se kurrë nuk e kishte mik. Kronikë e gazetarit Vullnet ...

Zeka-Berishës: Turp për akuzat ndaj Thaçit, ia ke q** nanën Shqipërisë më shumë se Enver Hoxha
Deputeti i Nismës, Milaim Zeka ka reaguar pas deklaratave të mbrëmshme të ish-kryeministrit shqiptar, Sali Berisha në ‘Opinion’, ku ndër të tjerash hedhi akuza të rënda ndaj presidentit Hashim Thaçi. Zeka thotë se ...
Albportali | 24-May-2019 17:50
Deputeti i Nismës, Milaim Zeka ka reaguar pas deklaratave të mbrëmshme të ish-kryeministrit shqiptar, Sali Berisha në ‘Opinion’, ku ndër të tjerash hedhi akuza të rënda ndaj presidentit Hashim Thaçi. Zeka thotë se ...

Zeka – Berishës: Turp për akuzat ndaj Thaçit
Zeka thotë se Berisha foli për shumë gjëra, por jo edhe për disa çështje për të cilat sipas tij, është fajtor dhe kishte ndikuar të shlyheshin si raste, transmeton Periskopi. Për deklaratat e Berishës ndaj Thaçit të ...
Lajminet | 24-May-2019 17:42
Zeka thotë se Berisha foli për shumë gjëra, por jo edhe për disa çështje për të cilat sipas tij, është fajtor dhe kishte ndikuar të shlyheshin si raste, transmeton Periskopi. Për deklaratat e Berishës ndaj Thaçit të ...

Thaçi për Sali Berishën: Ndiej keqardhje për të sa herë e hap gojën
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, përmes një shkrimi të gjatë të bërë në Facebook ka thënë se ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, me veprat e tij ka sjellë vetëm përçarje në popullin shqiptar, sipas tij, Sali ...
Telegrafi | 24-May-2019 15:41
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, përmes një shkrimi të gjatë të bërë në Facebook ka thënë se ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, me veprat e tij ka sjellë vetëm përçarje në popullin shqiptar, sipas tij, Sali ...

Zeka–Berishës: Turp për akuzat ndaj Thaçit
Deputeti i Nismës, Milaim Zeka ka reaguar pas deklaratave të mbrëmshme të ish-kryeministrit shqiptar, Sali Berisha në ‘Opinion’, ku ndër të tjerash hedhi akuza të rënda ndaj presidentit Hashim Thaçi. Zeka thotë se ...
Zeri | 24-May-2019 17:41
Deputeti i Nismës, Milaim Zeka ka reaguar pas deklaratave të mbrëmshme të ish-kryeministrit shqiptar, Sali Berisha në ‘Opinion’, ku ndër të tjerash hedhi akuza të rënda ndaj presidentit Hashim Thaçi. Zeka thotë se ...

Thaçi: Berisha përçau Shqipërinë me krimet e tij, shërbëtor i Millosheviçit
Presidenti Kosvës, Hashim Thaçi ka akuzuar ish-kryeministrin Sali Berisha se ka punuar gjithë jetën me qëllim që të përçajë kombin shqiptar. Në përgjigje të akuzave për çështjen e korrigjmit të kufijve, Thaçi në një ...
VizionPlus | 24-May-2019 15:28
Presidenti Kosvës, Hashim Thaçi ka akuzuar ish-kryeministrin Sali Berisha se ka punuar gjithë jetën me qëllim që të përçajë kombin shqiptar. Në përgjigje të akuzave për çështjen e korrigjmit të kufijve, Thaçi në një ...

Thaçi reagon pas deklaratave të Berishës: Relike e shëmtuar që ushqen hijen e tij
Me anë të një postimi të gjatë në profilin e tij zyrtar në Facebook, presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka reaguar ndaj deklaratave të një dite më parë të ish-kryeministrit shqiptar Sali Berisha. Kreu i Shtetit të ...
ABCNews | 24-May-2019 15:41
Me anë të një postimi të gjatë në profilin e tij zyrtar në Facebook, presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka reaguar ndaj deklaratave të një dite më parë të ish-kryeministrit shqiptar Sali Berisha. Kreu i Shtetit të ...

Zeka-Berishës: Turp për akuzat ndaj Thaçit…
Deputeti i Nismës, Milaim Zeka ka reaguar pas deklaratave të mbrëmshme të ish-kryeministrit shqiptar, Sali Berisha në ‘Opinion’, ku ndër të tjerash hedhi akuza të rënda ndaj presidentit Hashim Thaçi. Zeka thotë se ...
Gazeta Observer | 24-May-2019 17:41
Deputeti i Nismës, Milaim Zeka ka reaguar pas deklaratave të mbrëmshme të ish-kryeministrit shqiptar, Sali Berisha në ‘Opinion’, ku ndër të tjerash hedhi akuza të rënda ndaj presidentit Hashim Thaçi. Zeka thotë se ...

Zeka-Berishës: Turp për akuzat ndaj Thaçit, ia ke q** nanën Shqipërisë më shumë se Enver Hoxha
Deputeti i Nismës, Milaim Zeka ka reaguar pas deklaratave të mbrëmshme të ish-kryeministrit shqiptar, Sali Berisha në ‘Opinion’, ku ndër të tjerash hedhi akuza të rënda ndaj presidentit Hashim Thaçi. Zeka thotë se ...
Indeks Online | 24-May-2019 17:35
Deputeti i Nismës, Milaim Zeka ka reaguar pas deklaratave të mbrëmshme të ish-kryeministrit shqiptar, Sali Berisha në ‘Opinion’, ku ndër të tjerash hedhi akuza të rënda ndaj presidentit Hashim Thaçi. Zeka thotë se ...

“Për lëkurën e tij po copëton Kosovën”, Thaçi i përgjigjet ashpër deklaratës së Berishës
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, i është përgjigjur ashpër ish-kryeministrit Sali Berisha, i cili u shpreh mbrëmë në “Opinion” se “Serbët luftojnë për linja të pastra etnike, argati (Hashim Thaçi) lufton po për vija ...
Politiko | 24-May-2019 16:53
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, i është përgjigjur ashpër ish-kryeministrit Sali Berisha, i cili u shpreh mbrëmë në “Opinion” se “Serbët luftojnë për linja të pastra etnike, argati (Hashim Thaçi) lufton po për vija ...

Thaçi sulmon Berishën : “Ai ishte në shërbim të Millosheviqit”
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka sulmuar të premten ashpër ish presidentin dhe ish kryeministrin Sali Berisha pasi ky i fundit një ditë më parë formuloi akuza të shumta, duke e quajtur edhe spiun i Beogradit. Në një ...
RTSH | 24-May-2019 15:54
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka sulmuar të premten ashpër ish presidentin dhe ish kryeministrin Sali Berisha pasi ky i fundit një ditë më parë formuloi akuza të shumta, duke e quajtur edhe spiun i Beogradit. Në një ...

Thaçi reagon fort pas sulmeve të Berishës: Është një fosil që punoi gjithë jetën për të pëçarë vendin e kombin… (i rreshton të gjitha kri met e kryera)
NGA HASHIM THAÇI – PRESIDENT I REPUBLIKES SE KOSOVES/ Të gjithë ne, politikanët shqiptarë, kemi kontributet dhe gabimet tona, për të cilat marrim vlerësim, por edhe mbajmë përgjegjësi përpara qytetarëve tanë. Historia ...
Lexo | 24-May-2019 15:50
NGA HASHIM THAÇI – PRESIDENT I REPUBLIKES SE KOSOVES/ Të gjithë ne, politikanët shqiptarë, kemi kontributet dhe gabimet tona, për të cilat marrim vlerësim, por edhe mbajmë përgjegjësi përpara qytetarëve tanë. Historia ...

Presidenti në hall me Berishën: Gjithmonë i jam trembur gjuhës së tij
Përplasja ndërmjet presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit, dhe ish-kryeministrit Sali Berisha, dita ditës po bëhet edhe më e fuqishme, nga postimi në postim, nga emisioni në emision. Mbrëmë në emisionin Opinion, Sali ...
InFokusi | 24-May-2019 15:49
Përplasja ndërmjet presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit, dhe ish-kryeministrit Sali Berisha, dita ditës po bëhet edhe më e fuqishme, nga postimi në postim, nga emisioni në emision. Mbrëmë në emisionin Opinion, Sali ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved