ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2019 18:56

Basha: Largimi i Edi Ramës nuk negociohet!

Basha: Largimi i Edi Ramës nuk negociohet!
Lulzim Basha pranoi nga Burreli se ndihma dhe kontributi i Gjermanisë dhe SHBA-së për të zgjidhur krizën në vend është e domosdoshme, por kushti për largimin e Edi Ramës është i panegociueshëm.
Top Channel | 24-May-2019 18:57
Lulzim Basha pranoi nga Burreli se ndihma dhe kontributi i Gjermanisë dhe SHBA-së për të zgjidhur krizën në vend është e domosdoshme, por kushti për largimin e Edi Ramës është i panegociueshëm.

Jari del vullnetar t’i shkruajë Ramës në vend të Lulit
Pasi u pa qartë se Rama ka vendosur t’i dërgojë çdo ditë një letër dashurie Lulzim Bashës, dhe kjo po shkakton turbullira tek demokratët, Jari i kërkoi Lulit, që letrës së tretë t’i përgjigjet Jari, dhe jo Luli: “Të ...
GazetaTema | 24-May-2019 20:14
Pasi u pa qartë se Rama ka vendosur t’i dërgojë çdo ditë një letër dashurie Lulzim Bashës, dhe kjo po shkakton turbullira tek demokratët, Jari i kërkoi Lulit, që letrës së tretë t’i përgjigjet Jari, dhe jo Luli: “Të ...

Basha i përgjigjet Ramës: Asnjë hap pas, beteja për jetë a vdekje
Ndonëse nuk pati një përgjigje zyrtare për ftesën e tretë për dialog të kryeministrit Rama, kryedemokrati Basha ka zgjedhur t’i përgjigjet nga sheshi i Burrelit, aty ku është pritur nga mijëra demokratë të gatshëm për ...
BalkanWeb | 24-May-2019 17:59
Ndonëse nuk pati një përgjigje zyrtare për ftesën e tretë për dialog të kryeministrit Rama, kryedemokrati Basha ka zgjedhur t’i përgjigjet nga sheshi i Burrelit, aty ku është pritur nga mijëra demokratë të gatshëm për ...

Basha: Sakrifikuam mandatet për qytetarët, largimi i Ramës nuk negociohet
Basha vazhdon të jetë i palëkundur në qëndrimin e tij se nuk mund të ketë zgjedhje me Edi Ramën kryeministër. Gjatë takimit me mbështetesit e PD në Mat, Basha shprehu mirënjohje për aleatët e BE-SHBA, që nuk e lënë ...
VizionPlus | 24-May-2019 22:49
Basha vazhdon të jetë i palëkundur në qëndrimin e tij se nuk mund të ketë zgjedhje me Edi Ramën kryeministër. Gjatë takimit me mbështetesit e PD në Mat, Basha shprehu mirënjohje për aleatët e BE-SHBA, që nuk e lënë ...

Basha thirrje për protestën e radhës: Për Shqipërinë si e gjithë Europa
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha fton të gjithë shqiptarët në protestën e nesërme në Tiranë.
Top Channel | 24-May-2019 14:32
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha fton të gjithë shqiptarët në protestën e nesërme në Tiranë.

Kreu i opozitës, Lulzim Basha/ Asnjë hap pas, beteja për jetë a vdekje
Ndonëse nuk pati një përgjigje zyrtare për ftesën e tretë për dialog të kryeministritRama, kryedemokrati Basha ka zgjedhur t’i përgjigjet nga sheshi i Burrelit, aty ku është pritur nga mijëra demokratë të gatshëm për ...
Telegraf | 24-May-2019 18:21
Ndonëse nuk pati një përgjigje zyrtare për ftesën e tretë për dialog të kryeministritRama, kryedemokrati Basha ka zgjedhur t’i përgjigjet nga sheshi i Burrelit, aty ku është pritur nga mijëra demokratë të gatshëm për ...

Basha fton të gjithë shqiptarët nesër në protestë, video që nxjerr
TIRANË Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka ftuar të gjithë shqiptarët në protestën e nesërme në Tiranë. Apeli i Bashës është shoqëruar me një video që tregon pamjet nga protestat e kaluara dhe në fund datën e ...
BalkanWeb | 24-May-2019 14:14
TIRANË Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka ftuar të gjithë shqiptarët në protestën e nesërme në Tiranë. Apeli i Bashës është shoqëruar me një video që tregon pamjet nga protestat e kaluara dhe në fund datën e ...

Basha në Burrel, ja çfarëpritje i rezervojnë qytetarët
Një ditë para protestës kombëtare që opozita do të zhvillojë në Tiranë, kryeopozitari Lulzim Basha është ndalur në Burrel. Kryetarit të PD-së i është rezervuar një pritje entuziaste nga qytetarët atje. “Rama ik”, “e ...
Telegraf | 24-May-2019 17:41
Një ditë para protestës kombëtare që opozita do të zhvillojë në Tiranë, kryeopozitari Lulzim Basha është ndalur në Burrel. Kryetarit të PD-së i është rezervuar një pritje entuziaste nga qytetarët atje. “Rama ik”, “e ...

Letra e tretë e Ramës, Paloka: Paska qenë natë pa gjumë
TIRANE Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka reaguar lidhur me letrën e tretë të kryeministrit Edi Rama drejtuar kryedemokratit Lulzim Basha. Përmes një postimi në Facebook, ndërsa tregon fytyrën e Ramës të ...
BalkanWeb | 24-May-2019 11:06
TIRANE Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka reaguar lidhur me letrën e tretë të kryeministrit Edi Rama drejtuar kryedemokratit Lulzim Basha. Përmes një postimi në Facebook, ndërsa tregon fytyrën e Ramës të ...

Rama i shkruan sërish Bashës/ Kryeministri paralajmëron padi, por nuk përsërit ftesën për dialog
Kryeministri Edi Rama e vijoi korrespondencën virtuale me Lulzim Bashën, përmes një letre të tretë, nga ku që në fillim i jep përgjigje akuzave të kryedemokrati artikuluar në përgjigjen e të enjtes.
Top Channel | 24-May-2019 11:04
Kryeministri Edi Rama e vijoi korrespondencën virtuale me Lulzim Bashën, përmes një letre të tretë, nga ku që në fillim i jep përgjigje akuzave të kryedemokrati artikuluar në përgjigjen e të enjtes.

Letra e tretë e Ramës për Bashën, reagon Vasili
Petrit Vasili nga radhët e LSI, ka reaguar pas letrës së tretë publike që kryeministri Edi Rama shkroi për kreun e PD-së, Lulzim Basha.
Top Channel | 24-May-2019 09:50
Petrit Vasili nga radhët e LSI, ka reaguar pas letrës së tretë publike që kryeministri Edi Rama shkroi për kreun e PD-së, Lulzim Basha.

Letra e III e Ramës për Bashën, Vasili: Gjynah që shkruan kaq keq
TIRANË Pas letrës së tretë publike që kryeministri Edi Rama i dërgoi sot kreut të PD-së Lulzim Bashës, ku e fton për dialog pa kushte, ka ardhur edhe reagimi i shpejtë nga radhët e LSI-së. Ish-kreu i grupit parlamentar ...
BalkanWeb | 24-May-2019 09:44
TIRANË Pas letrës së tretë publike që kryeministri Edi Rama i dërgoi sot kreut të PD-së Lulzim Bashës, ku e fton për dialog pa kushte, ka ardhur edhe reagimi i shpejtë nga radhët e LSI-së. Ish-kreu i grupit parlamentar ...

Basha: Largimi i Ramës, i panegociueshëm
Lulzim Basha pranoi nga Burreli se ndihma dhe kontributi i Gjermanisë dhe SHBA-së për të zgjidhur krizën në vend është e domosdoshme, por kushti për largimin e Edi Ramës është i panegociueshëm. “Mirënjohje Gjermanisë ...
Lapsi | 24-May-2019 22:05
Lulzim Basha pranoi nga Burreli se ndihma dhe kontributi i Gjermanisë dhe SHBA-së për të zgjidhur krizën në vend është e domosdoshme, por kushti për largimin e Edi Ramës është i panegociueshëm. “Mirënjohje Gjermanisë ...

Basha: Të bashkohemi më 25 maj, asnjë hap pas
Opozita do të zhvillojë të shtunën në orën 19:00 protestën e radhës kombëtare ku do të kërkojë largimin e kryeministrit Rama dhe krijimin e një qeverie tranzitore. Në një postim në “Facebook”, kreu demokrat Lulzim Basha ...
VizionPlus | 24-May-2019 14:20
Opozita do të zhvillojë të shtunën në orën 19:00 protestën e radhës kombëtare ku do të kërkojë largimin e kryeministrit Rama dhe krijimin e një qeverie tranzitore. Në një postim në “Facebook”, kreu demokrat Lulzim Basha ...

Letra e tretë e Ramës për Bashën, Vasili i LSI: “I vdekur që ecën”, s’ka kush t’i shkruajë dhe i bën letra vetes
Ish-deputeti i LSI-se, Petrit Vasili reagon pas letres se trete publike qe kryeministi Rama shkroi per kreun e PD-se, Lulzim Basha. Me nje shenim ne faqen e tij ne Facebook, Vasili shkruan se ssnje nuk i pergjigjet, ...
GazetaTema | 24-May-2019 09:44
Ish-deputeti i LSI-se, Petrit Vasili reagon pas letres se trete publike qe kryeministi Rama shkroi per kreun e PD-se, Lulzim Basha. Me nje shenim ne faqen e tij ne Facebook, Vasili shkruan se ssnje nuk i pergjigjet, ...

Basha fton shqiptarët në protestën e nesërme në Tiranë, ja mesazhet (VIDEO)
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha fton të gjithë shqiptarët në protestën e neserme në Tiranë. Mesashin e tij që ka shprëndarë në faqen e tij në facebook ai e shoqëron edhe me vdieo. Ja mesazhi i plotë: Të ...
Telegraf | 24-May-2019 14:19
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha fton të gjithë shqiptarët në protestën e neserme në Tiranë. Mesashin e tij që ka shprëndarë në faqen e tij në facebook ai e shoqëron edhe me vdieo. Ja mesazhi i plotë: Të ...

Alibeaj: Nuk ka dialog me Ramën Kryeministër
Kryeministri Edi Rama i është drejtuar me letra publike kreut të PD-së Lulzim Basha, që të ulen dhe të dialogojnë. Nga ana tjetër Basha, nuk pranon t’u përgjigjet thirrjeve të Ramës. Në studion e “Mbrëmje Ide”, Enkelejd ...
ABCNews | 24-May-2019 19:00
Kryeministri Edi Rama i është drejtuar me letra publike kreut të PD-së Lulzim Basha, që të ulen dhe të dialogojnë. Nga ana tjetër Basha, nuk pranon t’u përgjigjet thirrjeve të Ramës. Në studion e “Mbrëmje Ide”, Enkelejd ...

Edi Rama letër të tretë publike Lulzim Bashës
Pas dy letrave të para dhe pas përgjigjes së kreut të PD, Lulzim Basha ditën e djeshme, kryeministri Edi Rama i ka dërguar një letër të tretë kryeopozitarit.
Top Channel | 24-May-2019 09:00
Pas dy letrave të para dhe pas përgjigjes së kreut të PD, Lulzim Basha ditën e djeshme, kryeministri Edi Rama i ka dërguar një letër të tretë kryeopozitarit.

Basha: Largimi i Edi Ramës nuk negociohet
Lulzim Basha pranoi nga Burreli se ndihma dhe kontributi i Gjermanisë dhe SHBA-së për të zgjidhur krizën në vend është e domosdoshme, por kushti për largimin e Edi Ramës është i panegociueshëm.
Kosova Press | 24-May-2019 23:47
Lulzim Basha pranoi nga Burreli se ndihma dhe kontributi i Gjermanisë dhe SHBA-së për të zgjidhur krizën në vend është e domosdoshme, por kushti për largimin e Edi Ramës është i panegociueshëm.

Basha: Sakrifikuam mandatet për qytetarët, largimi i Ramës nuk negociohet
Basha vazhdon të jetë i palëkundur në qëndrimin e tij se nuk mund të ketë zgjedhje me Edi Ramën kryeministër. Gjatë takimit me mbështetesit e PD në Mat, Basha shprehu mirënjohje për aleatët e BE-SHBA, që nuk e lënë ...
Medial | 24-May-2019 23:36
Basha vazhdon të jetë i palëkundur në qëndrimin e tij se nuk mund të ketë zgjedhje me Edi Ramën kryeministër. Gjatë takimit me mbështetesit e PD në Mat, Basha shprehu mirënjohje për aleatët e BE-SHBA, që nuk e lënë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved