ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/08/2019 20:01

Basha: Largimi i Edi Ramës nuk negociohet!

Basha: Largimi i Edi Ramës nuk negociohet!
Lulzim Basha pranoi nga Burreli se ndihma dhe kontributi i Gjermanisë dhe SHBA-së për të zgjidhur krizën në vend është e domosdoshme, por kushti për largimin e Edi Ramës është i panegociueshëm.
Top Channel | 24-May-2019 18:57
Lulzim Basha pranoi nga Burreli se ndihma dhe kontributi i Gjermanisë dhe SHBA-së për të zgjidhur krizën në vend është e domosdoshme, por kushti për largimin e Edi Ramës është i panegociueshëm.

Basha i përgjigjet Ramës: Asnjë hap pas, beteja për jetë a vdekje
Ndonëse nuk pati një përgjigje zyrtare për ftesën e tretë për dialog të kryeministrit Rama, kryedemokrati Basha ka zgjedhur t’i përgjigjet nga sheshi i Burrelit, aty ku është pritur nga mijëra demokratë të gatshëm për ...
BalkanWeb | 24-May-2019 17:59
Ndonëse nuk pati një përgjigje zyrtare për ftesën e tretë për dialog të kryeministrit Rama, kryedemokrati Basha ka zgjedhur t’i përgjigjet nga sheshi i Burrelit, aty ku është pritur nga mijëra demokratë të gatshëm për ...

Basha: Sakrifikuam mandatet për qytetarët, largimi i Ramës nuk negociohet
Basha vazhdon të jetë i palëkundur në qëndrimin e tij se nuk mund të ketë zgjedhje me Edi Ramën kryeministër. Gjatë takimit me mbështetesit e PD në Mat, Basha shprehu mirënjohje për aleatët e BE-SHBA, që nuk e lënë ...
VizionPlus | 24-May-2019 22:49
Basha vazhdon të jetë i palëkundur në qëndrimin e tij se nuk mund të ketë zgjedhje me Edi Ramën kryeministër. Gjatë takimit me mbështetesit e PD në Mat, Basha shprehu mirënjohje për aleatët e BE-SHBA, që nuk e lënë ...

Basha thirrje për protestën e radhës: Për Shqipërinë si e gjithë Europa
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha fton të gjithë shqiptarët në protestën e nesërme në Tiranë.
Top Channel | 24-May-2019 14:32
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha fton të gjithë shqiptarët në protestën e nesërme në Tiranë.

Kreu i opozitës, Lulzim Basha/ Asnjë hap pas, beteja për jetë a vdekje
Ndonëse nuk pati një përgjigje zyrtare për ftesën e tretë për dialog të kryeministritRama, kryedemokrati Basha ka zgjedhur t’i përgjigjet nga sheshi i Burrelit, aty ku është pritur nga mijëra demokratë të gatshëm për ...
Telegraf | 24-May-2019 18:21
Ndonëse nuk pati një përgjigje zyrtare për ftesën e tretë për dialog të kryeministritRama, kryedemokrati Basha ka zgjedhur t’i përgjigjet nga sheshi i Burrelit, aty ku është pritur nga mijëra demokratë të gatshëm për ...

Basha fton të gjithë shqiptarët nesër në protestë, video që nxjerr
TIRANË Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka ftuar të gjithë shqiptarët në protestën e nesërme në Tiranë. Apeli i Bashës është shoqëruar me një video që tregon pamjet nga protestat e kaluara dhe në fund datën e ...
BalkanWeb | 24-May-2019 14:14
TIRANË Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka ftuar të gjithë shqiptarët në protestën e nesërme në Tiranë. Apeli i Bashës është shoqëruar me një video që tregon pamjet nga protestat e kaluara dhe në fund datën e ...

Letra e tretë e Ramës për Bashën, reagon Vasili
Petrit Vasili nga radhët e LSI, ka reaguar pas letrës së tretë publike që kryeministri Edi Rama shkroi për kreun e PD-së, Lulzim Basha.
Top Channel | 24-May-2019 09:50
Petrit Vasili nga radhët e LSI, ka reaguar pas letrës së tretë publike që kryeministri Edi Rama shkroi për kreun e PD-së, Lulzim Basha.

Basha: Largimi i Ramës, i panegociueshëm
Lulzim Basha pranoi nga Burreli se ndihma dhe kontributi i Gjermanisë dhe SHBA-së për të zgjidhur krizën në vend është e domosdoshme, por kushti për largimin e Edi Ramës është i panegociueshëm. “Mirënjohje Gjermanisë ...
Lapsi | 24-May-2019 22:05
Lulzim Basha pranoi nga Burreli se ndihma dhe kontributi i Gjermanisë dhe SHBA-së për të zgjidhur krizën në vend është e domosdoshme, por kushti për largimin e Edi Ramës është i panegociueshëm. “Mirënjohje Gjermanisë ...

Edi Rama letër të tretë publike Lulzim Bashës
Pas dy letrave të para dhe pas përgjigjes së kreut të PD, Lulzim Basha ditën e djeshme, kryeministri Edi Rama i ka dërguar një letër të tretë kryeopozitarit.
Top Channel | 24-May-2019 09:00
Pas dy letrave të para dhe pas përgjigjes së kreut të PD, Lulzim Basha ditën e djeshme, kryeministri Edi Rama i ka dërguar një letër të tretë kryeopozitarit.

Alibeaj: Nuk ka dialog me Ramën Kryeministër
Kryeministri Edi Rama i është drejtuar me letra publike kreut të PD-së Lulzim Basha, që të ulen dhe të dialogojnë. Nga ana tjetër Basha, nuk pranon t’u përgjigjet thirrjeve të Ramës. Në studion e “Mbrëmje Ide”, Enkelejd ...
ABCNews | 24-May-2019 19:00
Kryeministri Edi Rama i është drejtuar me letra publike kreut të PD-së Lulzim Basha, që të ulen dhe të dialogojnë. Nga ana tjetër Basha, nuk pranon t’u përgjigjet thirrjeve të Ramës. Në studion e “Mbrëmje Ide”, Enkelejd ...

Basha: Të bashkohemi më 25 maj, asnjë hap pas
Opozita do të zhvillojë të shtunën në orën 19:00 protestën e radhës kombëtare ku do të kërkojë largimin e kryeministrit Rama dhe krijimin e një qeverie tranzitore. Në një postim në “Facebook”, kreu demokrat Lulzim Basha ...
VizionPlus | 24-May-2019 14:20
Opozita do të zhvillojë të shtunën në orën 19:00 protestën e radhës kombëtare ku do të kërkojë largimin e kryeministrit Rama dhe krijimin e një qeverie tranzitore. Në një postim në “Facebook”, kreu demokrat Lulzim Basha ...

Basha fton shqiptarët në protestën e nesërme në Tiranë, ja mesazhet (VIDEO)
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha fton të gjithë shqiptarët në protestën e neserme në Tiranë. Mesashin e tij që ka shprëndarë në faqen e tij në facebook ai e shoqëron edhe me vdieo. Ja mesazhi i plotë: Të ...
Telegraf | 24-May-2019 14:19
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha fton të gjithë shqiptarët në protestën e neserme në Tiranë. Mesashin e tij që ka shprëndarë në faqen e tij në facebook ai e shoqëron edhe me vdieo. Ja mesazhi i plotë: Të ...

Basha: Largimi i Edi Ramës nuk negociohet
Lulzim Basha pranoi nga Burreli se ndihma dhe kontributi i Gjermanisë dhe SHBA-së për të zgjidhur krizën në vend është e domosdoshme, por kushti për largimin e Edi Ramës është i panegociueshëm.
Kosova Press | 24-May-2019 23:47
Lulzim Basha pranoi nga Burreli se ndihma dhe kontributi i Gjermanisë dhe SHBA-së për të zgjidhur krizën në vend është e domosdoshme, por kushti për largimin e Edi Ramës është i panegociueshëm.

Basha: Sakrifikuam mandatet për qytetarët, largimi i Ramës nuk negociohet
Basha vazhdon të jetë i palëkundur në qëndrimin e tij se nuk mund të ketë zgjedhje me Edi Ramën kryeministër. Gjatë takimit me mbështetesit e PD në Mat, Basha shprehu mirënjohje për aleatët e BE-SHBA, që nuk e lënë ...
Medial | 24-May-2019 23:36
Basha vazhdon të jetë i palëkundur në qëndrimin e tij se nuk mund të ketë zgjedhje me Edi Ramën kryeministër. Gjatë takimit me mbështetesit e PD në Mat, Basha shprehu mirënjohje për aleatët e BE-SHBA, që nuk e lënë ...

Milo: Në tryezën e dialogut jo domosdo do duhet të shkojnë Rama e Basha
Kreu i PDS-së Paskal Milo deklaron se dialogu mes opozitës e maxhorancës është i nevojshmë, por jo dosmosdo një process I tillë ndërmjetësimi do duhet kryher mes Lulzim Bashës e Edi Ramës. I ftuar në emisionin ...
Gazeta Express | 24-May-2019 23:11
Kreu i PDS-së Paskal Milo deklaron se dialogu mes opozitës e maxhorancës është i nevojshmë, por jo dosmosdo një process I tillë ndërmjetësimi do duhet kryher mes Lulzim Bashës e Edi Ramës. I ftuar në emisionin ...

Basha thirrje për protestën e radhës
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha fton të gjithë shqiptarët në protestën e nesërme në Tiranë. Mesazhin e tij që ka shpërndarë në faqen e tij në facebook ai e shoqëron edhe me video. “Të gjithë në Tiranë nesër, ...
Flaka | 24-May-2019 21:58
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha fton të gjithë shqiptarët në protestën e nesërme në Tiranë. Mesazhin e tij që ka shpërndarë në faqen e tij në facebook ai e shoqëron edhe me video. “Të gjithë në Tiranë nesër, ...

Basha, përgjigje dhe Berlinit: ikja e Ramës nuk negociohet
Nga Burreli, kreu i opozitës Lulzim Basha i përcolli një mesazh Berlinit, prej ky dy zyrtarë të lartë të Bundestagut shfaqën gadishmërinë për të negociuar krizën shqiptare, se largimi i Ramës nuk negociohet. “Mirënjohje ...
Tesheshi | 24-May-2019 20:19
Nga Burreli, kreu i opozitës Lulzim Basha i përcolli një mesazh Berlinit, prej ky dy zyrtarë të lartë të Bundestagut shfaqën gadishmërinë për të negociuar krizën shqiptare, se largimi i Ramës nuk negociohet. “Mirënjohje ...

Basha një ditë para protestës: Jemi të vendosur për kërkesat tona, asnjë hap pas
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka ftuar qytetarët të marrin pjesë në protestën e 7 të opozitës. Basha ka shtuar se kjo protestë tregon vendosmërinë për liri, demokraci, zgjedhje të lira dhe një qeveri që i ...
Lapsi | 24-May-2019 15:08
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka ftuar qytetarët të marrin pjesë në protestën e 7 të opozitës. Basha ka shtuar se kjo protestë tregon vendosmërinë për liri, demokraci, zgjedhje të lira dhe një qeveri që i ...

Basha: Largimi i Edi Ramës nuk negociohet
Lulzim Basha pranoi se ndihma dhe kontributi i Gjermanisë dhe SHBA-së për të zgjidhur krizën në vend është e domosdoshme, por kushti për largimin e Edi Ramës është i panegociueshëm. “Mirënjohje Gjermanisë aleate dhe ...
Alsat-M | 24-May-2019 19:22
Lulzim Basha pranoi se ndihma dhe kontributi i Gjermanisë dhe SHBA-së për të zgjidhur krizën në vend është e domosdoshme, por kushti për largimin e Edi Ramës është i panegociueshëm. “Mirënjohje Gjermanisë aleate dhe ...

Rama e fton në dialog politik, Basha thirrje për protestë
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha nuk i ka kthyer përgjigje drejtpërdrejtë ftesës së kryeministrit Rama për të dialoguar. Nëpërmhet thirrjes për pjesëmarrje në protestën e nesërme, kryedemokrati njofton se nuk ...
ABCNews | 24-May-2019 15:05
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha nuk i ka kthyer përgjigje drejtpërdrejtë ftesës së kryeministrit Rama për të dialoguar. Nëpërmhet thirrjes për pjesëmarrje në protestën e nesërme, kryedemokrati njofton se nuk ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved