ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/06/2019 01:25

Alarmi për bombë, ja ç’gjeti policia në dy objektet e Prishtinës

Alarmi për bombë, ja ç’gjeti policia në dy objektet e Prishtinës
Policia e Kosovës ka njoftuar se pas të gjitha veprimeve hetimore që kanë ndërmarrë gjatë ditës, nuk kane rezultuar me gjetjen e ndonjë mjeti të dyshuar në Këshillin Gjyqësor të Kosovës dhe Prokurorinë Speciale, dhe ...
BalkanWeb | 24-May-2019 22:06
Policia e Kosovës ka njoftuar se pas të gjitha veprimeve hetimore që kanë ndërmarrë gjatë ditës, nuk kane rezultuar me gjetjen e ndonjë mjeti të dyshuar në Këshillin Gjyqësor të Kosovës dhe Prokurorinë Speciale, dhe ...

Alarm për bombë në Prishtinë
Një alarm për bombë ka vënë në lëvizje policinë e Kosovës, e cila ka rrethuar zyrat e administratës së pensioneve në Prishtinë. continue reading
VizionPlus | 27-Sep-2016 15:13
Një alarm për bombë ka vënë në lëvizje policinë e Kosovës, e cila ka rrethuar zyrat e administratës së pensioneve në Prishtinë. continue reading

Alarm për bombë, policia: Akt kërcënimi, nuk ka të dyshuar
Një alarm për bombë në godinë e Këshillit Gjyqësor dhe Prokurorisë Speciale ka vënë në lëvizje policinë e Prishtinës. Pas 6 orë kontrolle alarmi rezultoi i rremë. Hetuesit e kanë trajtuar atë si akt kërcënimi, por ende ...
ABCNews | 25-May-2019 00:01
Një alarm për bombë në godinë e Këshillit Gjyqësor dhe Prokurorisë Speciale ka vënë në lëvizje policinë e Prishtinës. Pas 6 orë kontrolle alarmi rezultoi i rremë. Hetuesit e kanë trajtuar atë si akt kërcënimi, por ende ...

U dyshua për bombë, policia nuk gjen asnjë mjet shpërthyes në dy objektet në Prishtinë
Policia e Kosovës ka njoftuar se pas të gjitha veprimeve hetimore që kanë ndërmarrë gjatë ditës, nuk kanë rezultuar me gjetjen e ndonjë mjeti të dyshuar në Këshillin Gjyqësor të Kosovës dhe Prokurorinë Speciale, dhe ...
Telegrafi | 24-May-2019 17:19
Policia e Kosovës ka njoftuar se pas të gjitha veprimeve hetimore që kanë ndërmarrë gjatë ditës, nuk kanë rezultuar me gjetjen e ndonjë mjeti të dyshuar në Këshillin Gjyqësor të Kosovës dhe Prokurorinë Speciale, dhe ...

Garë e germëzimit në anglisht (VIDEO)
44 nxënës nga klasa e 7 deri në klasën e 9-të nga të gjitha regjionet e Kosovës sot garuan në finalen e garës së tretë vjetore të germëzimit në gjuhën angleze. Këta nxënës, para së të vijnë deri te finalja, kanë garuar ...
Medial | 24-May-2019 23:57
44 nxënës nga klasa e 7 deri në klasën e 9-të nga të gjitha regjionet e Kosovës sot garuan në finalen e garës së tretë vjetore të germëzimit në gjuhën angleze. Këta nxënës, para së të vijnë deri te finalja, kanë garuar ...

Garë e germëzimit në anglisht (VIDEO)
44 nxënës nga klasa e 7 deri në klasën e 9-të nga të gjitha regjionet e Kosovës sot garuan në finalen e garës së tretë vjetore të germëzimit në gjuhën angleze. Këta nxënës, para së të vijnë deri te finalja, kanë garuar ...
Klan Kosova | 24-May-2019 23:47
44 nxënës nga klasa e 7 deri në klasën e 9-të nga të gjitha regjionet e Kosovës sot garuan në finalen e garës së tretë vjetore të germëzimit në gjuhën angleze. Këta nxënës, para së të vijnë deri te finalja, kanë garuar ...

Prishtina alarmohet për bomba (VIDEO)
Derisa policia në Kaçanik gjeti atë që e kërkoi, në Prishtinë, njësitë speciale doli se informatën e kishin të rrejshme. Një kërcënim me të paktën tri bomba i detyroi që ta bllokojnë gati gjithë rrugën “Luan Haradinaj” ...
Klan Kosova | 24-May-2019 20:11
Derisa policia në Kaçanik gjeti atë që e kërkoi, në Prishtinë, njësitë speciale doli se informatën e kishin të rrejshme. Një kërcënim me të paktën tri bomba i detyroi që ta bllokojnë gati gjithë rrugën “Luan Haradinaj” ...

Prishtina alarmohet për bomba (VIDEO)
Derisa policia në Kaçanik gjeti atë që e kërkoi, në Prishtinë, njësitë speciale doli se informatën e kishin të rrejshme. Një kërcënim me të paktën tri bomba i detyroi që ta bllokojnë gati gjithë rrugën “Luan Haradinaj” ...
Medial | 24-May-2019 20:11
Derisa policia në Kaçanik gjeti atë që e kërkoi, në Prishtinë, njësitë speciale doli se informatën e kishin të rrejshme. Një kërcënim me të paktën tri bomba i detyroi që ta bllokojnë gati gjithë rrugën “Luan Haradinaj” ...

Policia qartëson gjithë ngjarjen e alarmit për bombë në Prishtinë
Policia e Kosovës ka lëshuar komunikatë lidhur me rastin e sotëm të alarmit për bombë. Ata kanë treguar se kanë pranuar 3 thirrje telefonike në njërën prej të cilave janë kërcënuar me vendosje të bombës në drejtim të ...
Albportali | 24-May-2019 19:40
Policia e Kosovës ka lëshuar komunikatë lidhur me rastin e sotëm të alarmit për bombë. Ata kanë treguar se kanë pranuar 3 thirrje telefonike në njërën prej të cilave janë kërcënuar me vendosje të bombës në drejtim të ...

Policia jep detaje për kanosjen me bombë në Prishtinë
Policia e Kosovës ka dhënë detaje lidhur me alarmin për mjet shpërthyes në objektin e Këshillit Gjyqësor të Kosovës. Në njoftimin e Policisë thuhet se në zyrën e pranimit të Këshillit Gjyqësor janë pranuar tre ...
Medial | 24-May-2019 17:58
Policia e Kosovës ka dhënë detaje lidhur me alarmin për mjet shpërthyes në objektin e Këshillit Gjyqësor të Kosovës. Në njoftimin e Policisë thuhet se në zyrën e pranimit të Këshillit Gjyqësor janë pranuar tre ...

?Kërcënimi me bombë ka ardhur nga një person nëpërmjet telefonit
Policia nëpërmjet një komunikate për media sqaron për kërcënimin me bombë që ka ndodhur sot nëpërmjet telefonit në Këshillin Gjyqësor të Kosovës. Sot me datë 24.5.2019 rreth orës 10:30, në zyrën e pranimit të Këshillit ...
Gazeta Monitor | 24-May-2019 17:58
Policia nëpërmjet një komunikate për media sqaron për kërcënimin me bombë që ka ndodhur sot nëpërmjet telefonit në Këshillin Gjyqësor të Kosovës. Sot me datë 24.5.2019 rreth orës 10:30, në zyrën e pranimit të Këshillit ...

Policia e Kosovës nuk gjen mjet të dyshuar shpërthyes në Prishtinë
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka liruar për qarkullim rrugën “Luan Haradinaj”, e cila ishte bllokuar në mesditë, pas dyshimeve se ishte vendosur një mjet shpërthyes në drejtim të institucioneve të drejtësisë që ...
Medial | 24-May-2019 17:44
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka liruar për qarkullim rrugën “Luan Haradinaj”, e cila ishte bllokuar në mesditë, pas dyshimeve se ishte vendosur një mjet shpërthyes në drejtim të institucioneve të drejtësisë që ...

Policia jep detaje për kanosjen me bombë në Prishtinë
Policia e Kosovës ka dhënë detaje lidhur me alarmin për mjet shpërthyes në objektin e Këshillit Gjyqësor të Kosovës. Në njoftimin e Policisë thuhet se në zyrën e pranimit të Këshillit Gjyqësor janë pranuar tre ...
Klan Kosova | 24-May-2019 17:44
Policia e Kosovës ka dhënë detaje lidhur me alarmin për mjet shpërthyes në objektin e Këshillit Gjyqësor të Kosovës. Në njoftimin e Policisë thuhet se në zyrën e pranimit të Këshillit Gjyqësor janë pranuar tre ...

Policia qartëson gjithë ngjarjen e alarmit për bombë në Prishtinë
Ata kanë treguar se kanë pranuar 3 thirrje telefonike në njërën prej të cilave janë kërcënuar me vendosje të bombës në drejtim të institucioneve të drejtësisë, konkretisht, Këshillit Gjyqësor dhe Prokurorisë Speciale, ...
Lajminet | 24-May-2019 17:42
Ata kanë treguar se kanë pranuar 3 thirrje telefonike në njërën prej të cilave janë kërcënuar me vendosje të bombës në drejtim të institucioneve të drejtësisë, konkretisht, Këshillit Gjyqësor dhe Prokurorisë Speciale, ...

Polica tregon për kërcënimin me bombë në Prishtinë
Policia e Kosovë njofton se ka bllokuar rrugën “Luan Haradianj”, në Prishtinë nga ora 10: 30 deri rreth orës 15:00 pas një telefonate kërcënuese që ka marrë roja i sigurimit në Këshillin Gjyqësor të Kosovës, dhe ...
AlbInfo | 24-May-2019 17:41
Policia e Kosovë njofton se ka bllokuar rrugën “Luan Haradianj”, në Prishtinë nga ora 10: 30 deri rreth orës 15:00 pas një telefonate kërcënuese që ka marrë roja i sigurimit në Këshillin Gjyqësor të Kosovës, dhe ...

Policia e Kosovës nuk gjen mjet të dyshuar shpërthyes në Prishtinë
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka liruar për qarkullim rrugën “Luan Haradinaj”, e cila ishte bllokuar në mesditë, pas dyshimeve se ishte vendosur një mjet shpërthyes në drejtim të institucioneve të drejtësisë që ...
Radio Evropa e Lire | 24-May-2019 17:35
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka liruar për qarkullim rrugën “Luan Haradinaj”, e cila ishte bllokuar në mesditë, pas dyshimeve se ishte vendosur një mjet shpërthyes në drejtim të institucioneve të drejtësisë që ...

Policia jep detaje rreth alarmit për bombë në Prishtinë
Policia e Kosovës ka dërguar një komunikatë për media ku ka sqaruar ngjarjen e sotme rreth alarmin për bombë në Prishtinë. Polica ka treguar se në zyrën e pranimit të Këshillit Gjyqësor të Kosovës, janë pranuar tri ...
Arbresh | 24-May-2019 17:34
Policia e Kosovës ka dërguar një komunikatë për media ku ka sqaruar ngjarjen e sotme rreth alarmin për bombë në Prishtinë. Polica ka treguar se në zyrën e pranimit të Këshillit Gjyqësor të Kosovës, janë pranuar tri ...

Policia jep detajet lidhur me dyshimet për bombë në dy institucionet e drejtësisë
Gjatë ditës, Prishtina është alarmuar nga një kërcënim për vendosje të bombës në objektet e Këshillit Gjyqësor të Kosovës dhe të Prokurorisë Speciale, përcjellë Indeksonline. Pas evakuimit të personelit në këto ...
Gazeta Observer | 24-May-2019 17:26
Gjatë ditës, Prishtina është alarmuar nga një kërcënim për vendosje të bombës në objektet e Këshillit Gjyqësor të Kosovës dhe të Prokurorisë Speciale, përcjellë Indeksonline. Pas evakuimit të personelit në këto ...

Policia vihet në kërkim të kërcënuesit me bombë
Policia është vënë në kërkim të të dyshuarit i cili sot përmes tri thirrjeve telefonike ka kërcënuar me bombë Këshillin Gjyqësor të Kosovës, transmeton “Zëri.info”. I dyshuari i cili ende nuk është identifikuar nga ...
Zeri | 24-May-2019 17:19
Policia është vënë në kërkim të të dyshuarit i cili sot përmes tri thirrjeve telefonike ka kërcënuar me bombë Këshillin Gjyqësor të Kosovës, transmeton “Zëri.info”. I dyshuari i cili ende nuk është identifikuar nga ...

Policia jep detajet lidhur me dyshimet për bombë në dy institucionet e drejtësisë
Gjatë ditës, Prishtina është alarmuar nga një kërcënim për vendosje të bombës në objektet e Këshillit Gjyqësor të Kosovës dhe të Prokurorisë Speciale, përcjellë Indeksonline. Pas evakuimit të personelit në këto ...
Indeks Online | 24-May-2019 17:13
Gjatë ditës, Prishtina është alarmuar nga një kërcënim për vendosje të bombës në objektet e Këshillit Gjyqësor të Kosovës dhe të Prokurorisë Speciale, përcjellë Indeksonline. Pas evakuimit të personelit në këto ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved