ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/09/2019 04:57

Rama i shkruan sërish Bashës/ Kryeministri paralajmëron padi, por nuk përsërit ftesën për dialog

Rama i shkruan sërish Bashës/ Kryeministri paralajmëron padi, por nuk përsërit ftesën për dialog
Kryeministri Edi Rama e vijoi korrespondencën virtuale me Lulzim Bashën, përmes një letre të tretë, nga ku që në fillim i jep përgjigje akuzave të kryedemokrati artikuluar në përgjigjen e të enjtes.
Top Channel | 24-May-2019 11:04
Kryeministri Edi Rama e vijoi korrespondencën virtuale me Lulzim Bashën, përmes një letre të tretë, nga ku që në fillim i jep përgjigje akuzave të kryedemokrati artikuluar në përgjigjen e të enjtes.

Letra e tretë e Ramës për Bashën, reagon Vasili
Petrit Vasili nga radhët e LSI, ka reaguar pas letrës së tretë publike që kryeministri Edi Rama shkroi për kreun e PD-së, Lulzim Basha.
Top Channel | 24-May-2019 09:50
Petrit Vasili nga radhët e LSI, ka reaguar pas letrës së tretë publike që kryeministri Edi Rama shkroi për kreun e PD-së, Lulzim Basha.

Calavera: Sulmet ndaj Reformës në Drejtësi nuk justifikohen
mapo.al Drejtore për Ballkanin Perëndimor në Komisionin Evropian dhe Shefe e Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit (ONM), Genoveva Ruiz Calavera është përfshirë në debatin e fundit lidhur me reformën në drejtësi dhe ...
Mapo | 24-May-2019 10:55
mapo.al Drejtore për Ballkanin Perëndimor në Komisionin Evropian dhe Shefe e Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit (ONM), Genoveva Ruiz Calavera është përfshirë në debatin e fundit lidhur me reformën në drejtësi dhe ...

Edi Rama letër të tretë publike Lulzim Bashës
Pas dy letrave të para dhe pas përgjigjes së kreut të PD, Lulzim Basha ditën e djeshme, kryeministri Edi Rama i ka dërguar një letër të tretë kryeopozitarit.
Top Channel | 24-May-2019 09:00
Pas dy letrave të para dhe pas përgjigjes së kreut të PD, Lulzim Basha ditën e djeshme, kryeministri Edi Rama i ka dërguar një letër të tretë kryeopozitarit.

Letra III/ Rama-Bashës: Dialog por qeveria e 30 qershori s’ndryshojnë
Kryeministri Edi Rama i është drejtuar sërish kreu të PD-së Lulzim Bashës me një letër të tretë publike, ndërsa thekson se kjo letër i drejtohet atij pas përgjigjes me spond të dy ftesave të para për dialog pa kushte. ...
BalkanWeb | 24-May-2019 09:00
Kryeministri Edi Rama i është drejtuar sërish kreu të PD-së Lulzim Bashës me një letër të tretë publike, ndërsa thekson se kjo letër i drejtohet atij pas përgjigjes me spond të dy ftesave të para për dialog pa kushte. ...

Edi Rama letër të tretë publike Lulzim Bashës: Ju jeni i trembur!
Pas dy letrave të para dhe pas përgjigjes së kreut të PD, Lulzim Basha ditën e djeshme, kryeministri Edi Rama i ka dërguar një letër të tretë kryeopozitarit. Rama shkruan se kjo letër e tretë vjen “pas leximit të ...
GazetaTema | 24-May-2019 09:16
Pas dy letrave të para dhe pas përgjigjes së kreut të PD, Lulzim Basha ditën e djeshme, kryeministri Edi Rama i ka dërguar një letër të tretë kryeopozitarit. Rama shkruan se kjo letër e tretë vjen “pas leximit të ...

Rama letër të tretë publike Bashës: Qeveria s’ndryshon pa zgjedhje
mapo.al Kryeministri Edi Rama i ka dërguar një tjetër letër publike kreut të Partisë Demokratike Lulzim Basha. Në letrën e tretë Rama hedh poshtë akuzat që Basha i bëri një ditë më parë, por Kryeministri bën përsëri ...
Mapo | 24-May-2019 08:56
mapo.al Kryeministri Edi Rama i ka dërguar një tjetër letër publike kreut të Partisë Demokratike Lulzim Basha. Në letrën e tretë Rama hedh poshtë akuzat që Basha i bëri një ditë më parë, por Kryeministri bën përsëri ...

Basha tjetër mesazh Ramës: Zgjedhjet i bën qeveria tranzitore
Kryedemokrati Lulzim Basha ka qëndruar këtë pasdite në Vorë për të ftuar banorët atje në protestën e 25 Majit, më masivja siç tha dhe njëherësh vendimtare për fitoren e betejës së nisur prej opozitës. Sipas tij, beteja ...
BalkanWeb | 23-May-2019 18:42
Kryedemokrati Lulzim Basha ka qëndruar këtë pasdite në Vorë për të ftuar banorët atje në protestën e 25 Majit, më masivja siç tha dhe njëherësh vendimtare për fitoren e betejës së nisur prej opozitës. Sipas tij, beteja ...

Letra e 3/ Rama-Bashës: S’do dialog se të tremb humbja e reforma në drejtësi
Kryeministri Edi Rama këtë të premte i ka shkruar një letër të tretë publike, drejtuar kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha, si përgjigje për letrën e tij drejtuar qytetarëve. Në letrën e tij drejtuar ...
VizionPlus | 24-May-2019 09:17
Kryeministri Edi Rama këtë të premte i ka shkruar një letër të tretë publike, drejtuar kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha, si përgjigje për letrën e tij drejtuar qytetarëve. Në letrën e tij drejtuar ...

Kreu i KQZ takim me misionin e OSBE/ODIHR, ja çfarë u diskutua
TIRANË Kreu i Komisionit Qendror të zgjedhjeve, Klement Zguri ka zhvilluar një takim me delegacionin e Misionit të OSBE/ODIHR në Shqipëri. “BalkanWeb” ka mësuar se delegacioni i OSBE/ODIHR kryesohej nga britanikja, ...
BalkanWeb | 23-May-2019 17:25
TIRANË Kreu i Komisionit Qendror të zgjedhjeve, Klement Zguri ka zhvilluar një takim me delegacionin e Misionit të OSBE/ODIHR në Shqipëri. “BalkanWeb” ka mësuar se delegacioni i OSBE/ODIHR kryesohej nga britanikja, ...

Nard Ndoka: Nga Rama presim vetëm telegramin e dorëheqjes
Kryetari i PDK, Nard Ndoka ka reaguar pas letrës së dytë të Edi Ramës për kreun e PD-së, Lulzim Basha. Në një postim në Facebook, Ndoka shprehet se nga kryeministri Edi Rama pritet vetëm telegrami i dorëheqjes. “Pritet ...
GazetaTema | 23-May-2019 18:13
Kryetari i PDK, Nard Ndoka ka reaguar pas letrës së dytë të Edi Ramës për kreun e PD-së, Lulzim Basha. Në një postim në Facebook, Ndoka shprehet se nga kryeministri Edi Rama pritet vetëm telegrami i dorëheqjes. “Pritet ...

Raporti: Pikat e nxehta të krimit të organizuar dhe droga në Ballkan
mapo.al Një raport i ri arrin në përfundimin se trafiqet ilegale që rrjedhin përmes porteve, qyteteve dhe pikave kufitare të Ballkanit Perëndimor mundësohen nga një ekonomi politike e krimit, e cila është e rrënjosur në ...
Mapo | 23-May-2019 17:57
mapo.al Një raport i ri arrin në përfundimin se trafiqet ilegale që rrjedhin përmes porteve, qyteteve dhe pikave kufitare të Ballkanit Perëndimor mundësohen nga një ekonomi politike e krimit, e cila është e rrënjosur në ...

Basha u përgjigjet letrave të Ramës: Ai duhet të kishte dhënë dorëheqjen
Përmes një statusi në Facebook, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i është përgjigjur dy letrave publike të kryeministrit Rama. Në një postim drejtuar edhe qytetarëve, Basha ka renditur faktet që e çuan vendin ...
Top Channel | 23-May-2019 15:03
Përmes një statusi në Facebook, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i është përgjigjur dy letrave publike të kryeministrit Rama. Në një postim drejtuar edhe qytetarëve, Basha ka renditur faktet që e çuan vendin ...

Letra e tretë e Ramës për Bashën: Eja në dialog, Qeveria nuk ndryshon pa zgjedhje
Pas dy letrave të para dhe pas përgjigjes së kreut të PD, Lulzim Basha ditën e djeshme, kryeministri Edi Rama i ka dërguar një letër të tretë kryeopozitarit. Rama shkruan se kjo letër e tretë vjen “pas leximit të ...
Telegrafi | 24-May-2019 09:27
Pas dy letrave të para dhe pas përgjigjes së kreut të PD, Lulzim Basha ditën e djeshme, kryeministri Edi Rama i ka dërguar një letër të tretë kryeopozitarit. Rama shkruan se kjo letër e tretë vjen “pas leximit të ...

Basha i përgjigjet Ramës: Dialogoj me qytetarët, jep dorëheqjen
mapo.al Në një kohë kur kryeministri Edi Rama i ka dërguar dy letra, duke e ftuar në dialog, kryetari i PD, Lulzim Basha u drejtohet qytetarëve për krizën politike në vend dhe mundësitë për zgjidhjen e saj. Basha ka ...
Mapo | 23-May-2019 14:53
mapo.al Në një kohë kur kryeministri Edi Rama i ka dërguar dy letra, duke e ftuar në dialog, kryetari i PD, Lulzim Basha u drejtohet qytetarëve për krizën politike në vend dhe mundësitë për zgjidhjen e saj. Basha ka ...

Kreu i PD-së, Lulzim Basha: Asnjë hap pas në ëndrrën tonë për Shqipërinë si gjithë Evropa
Lideri demokrat Lulzim Basha po zhvillon një takim entuziast me qytetarët e Bashkisë së Vorës. Zoti Basha theksoi se beteja nuk pushtetin e Lulzim Bashën, kjo nuk është një betejë për parti, por bëhet për njerëzit e ...
Telegraf | 23-May-2019 18:40
Lideri demokrat Lulzim Basha po zhvillon një takim entuziast me qytetarët e Bashkisë së Vorës. Zoti Basha theksoi se beteja nuk pushtetin e Lulzim Bashën, kjo nuk është një betejë për parti, por bëhet për njerëzit e ...

Rama letër të tretë publike Bashës: Qeveria asnjë shans të ndryshojë pa zgjedhje
Kryeministri Edi Rama i ka dërguar një letër të tretë publike kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha. Duke i kërkuar që të shkëputet nga mllefi, kreu i qeverisë fton kryedemokratin që të ulen pa kushte në tryezën ...
ABCNews | 24-May-2019 09:05
Kryeministri Edi Rama i ka dërguar një letër të tretë publike kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha. Duke i kërkuar që të shkëputet nga mllefi, kreu i qeverisë fton kryedemokratin që të ulen pa kushte në tryezën ...

Rama letër të dytë drejtuar Bashës:E prisja refuzimin tuaj brutal, por ju ofroj edhe njëherë dialog
Kryeministri Edi Rama, pa u bërë 24 orë nga letra e parë publike drejtuar kreut të PD, Lulzim Basha, ku e ftonte të uleshin për dialog për të tejkaluar ngërçin politik, i ka drejtuar serish një letër publike.
Top Channel | 23-May-2019 13:05
Kryeministri Edi Rama, pa u bërë 24 orë nga letra e parë publike drejtuar kreut të PD, Lulzim Basha, ku e ftonte të uleshin për dialog për të tejkaluar ngërçin politik, i ka drejtuar serish një letër publike.

Letra e tretë/ Rama-Bashës: Dialog por qeveria e 30 qershori s’ndryshojnë
Edi Rama i është drejtuar sërish kreu të PD-së Lulzim Bashës me një letër të tretë publike, ndërsa thekson se kjo letër i drejtohet atij përgjigjes me spond të dy ftesave të para për dialog pa kushte. LETER E TRETE ...
Lapsi | 24-May-2019 09:05
Edi Rama i është drejtuar sërish kreu të PD-së Lulzim Bashës me një letër të tretë publike, ndërsa thekson se kjo letër i drejtohet atij përgjigjes me spond të dy ftesave të para për dialog pa kushte. LETER E TRETE ...

Rama, letër të tretë publike Bashës
Për të tretën ditë radhazi, Kryeministri Edi Rama i ka drejtuar një tjetër letër publike kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Zoti Kryetar, kjo letër e tretë po shkruhet pas leximit të mesazhit Tuaj drejtuar dje ...
TV Klan | 24-May-2019 09:00
Për të tretën ditë radhazi, Kryeministri Edi Rama i ka drejtuar një tjetër letër publike kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Zoti Kryetar, kjo letër e tretë po shkruhet pas leximit të mesazhit Tuaj drejtuar dje ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved