ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/06/2019 00:44

Shpërthen pako bombë në Lion të Francës, shumë të plagosur

Shpërthen pako bombë në Lion të Francës, shumë të plagosur
Një pako bombë shpërtheu në qytetin lindor francez, Lion, duke plagosur shumë persona. Deri tani raportohet për 13 shtetas të lënduar, disa nga të cilët me probleme të theksuara në gjymtyrët e poshtme. Presidenti ...
VizionPlus | 24-May-2019 22:08
Një pako bombë shpërtheu në qytetin lindor francez, Lion, duke plagosur shumë persona. Deri tani raportohet për 13 shtetas të lënduar, disa nga të cilët me probleme të theksuara në gjymtyrët e poshtme. Presidenti ...

Pako-bombe në qendër të Lionit, 13 të plagosur
Shpërthimi i një pakoje – bombë në Lion të Francës ka lënë të plagosur mbi 10 persona. Hetimet i kanë kaluar prokurorisë së anti-terrorit, ndërsa Presidenti Makron e ka cilësuar episodin një “sulm”. Një pako bombë ka ...
ABCNews | 24-May-2019 22:34
Shpërthimi i një pakoje – bombë në Lion të Francës ka lënë të plagosur mbi 10 persona. Hetimet i kanë kaluar prokurorisë së anti-terrorit, ndërsa Presidenti Makron e ka cilësuar episodin një “sulm”. Një pako bombë ka ...

Plagosi 13 vetë, ky është personi i dyshuar i sulmit në Lion
Këtë pasdite, Lioni i Francës u trondit, pasi një bombë shpërtheu dhe ka plagosur 13 persona. Mediat franceze dhe ata botërore kanë publikuar fotot, që tregojnë njeriun që dyshohet se ka shkaktuar sulmin e përgjakshëm. ...
BalkanWeb | 24-May-2019 21:11
Këtë pasdite, Lioni i Francës u trondit, pasi një bombë shpërtheu dhe ka plagosur 13 persona. Mediat franceze dhe ata botërore kanë publikuar fotot, që tregojnë njeriun që dyshohet se ka shkaktuar sulmin e përgjakshëm. ...

Pako-Bo.mbe në qendër të Lionit, 13 të plagosur
Shpërthimi i një pakoje – bombë në Lion të Francës ka lënë të plagosur mbi 10 persona. Hetimet i kanë kaluar prokurorisë së anti-terrorit, ndërsa Presidenti Makron e ka cilësuar episodin një “sulm”. Një pako bombë ka ...
Medial | 24-May-2019 23:38
Shpërthimi i një pakoje – bombë në Lion të Francës ka lënë të plagosur mbi 10 persona. Hetimet i kanë kaluar prokurorisë së anti-terrorit, ndërsa Presidenti Makron e ka cilësuar episodin një “sulm”. Një pako bombë ka ...

Shpërthen në Lion, dhjetëra të plagosur
Një pako bombë shpërtheu sot në një rrugë shumë të frekuentuar të Lionit, duke shkaktuar dhjetëra të plagosur lehtë, vetëm dy ditë para zgjedhjeve evropiane.
Kosova Press | 24-May-2019 23:28
Një pako bombë shpërtheu sot në një rrugë shumë të frekuentuar të Lionit, duke shkaktuar dhjetëra të plagosur lehtë, vetëm dy ditë para zgjedhjeve evropiane.

Rritet numri i të lënduarve në Lyon – rasti hapet për ‘sulm terrorist’
Zyra e Prokurorit ka njoftuar asnjë nga të lënduarit nuk është në rrezik për jetën. Lidhur me eksplodimin rasti ka nisur të hetohet si ‘sulm terrorist’, shkruan Euronews, transmeton Klan Kosova. Shpërthimi i fuqishëm ka ...
Lajminet | 24-May-2019 22:55
Zyra e Prokurorit ka njoftuar asnjë nga të lënduarit nuk është në rrezik për jetën. Lidhur me eksplodimin rasti ka nisur të hetohet si ‘sulm terrorist’, shkruan Euronews, transmeton Klan Kosova. Shpërthimi i fuqishëm ka ...

Rritet numri i të lënduarve, pas eksplodimit të pakos në Lyon të Francës
Në 13 persona ka shkuar numri i të lënduarve pas eksplodimit të pakos bombë në Lyon të Francës. Zyra e Prokurorit ka njoftuar se asnjë nga të lënduarit nuk është në rrezik për jetën. Lidhur me eksplodimin, rasti ka ...
AlbInfo | 24-May-2019 22:50
Në 13 persona ka shkuar numri i të lënduarve pas eksplodimit të pakos bombë në Lyon të Francës. Zyra e Prokurorit ka njoftuar se asnjë nga të lënduarit nuk është në rrezik për jetën. Lidhur me eksplodimin, rasti ka ...

Rritet numri i të lënduarve në Lyon – rasti hapet për ‘sulm terrorist’
Në 13 ka shkuar numri i të lënduarve pas eksplodimit të pakos bombë në Lyon të Francës. Zyra e Prokurorit ka njoftuar asnjë nga të lënduarit nuk është në rrezik për jetën. Lidhur me eksplodimin rasti ka nisur të hetohet ...
Indeks Online | 24-May-2019 22:26
Në 13 ka shkuar numri i të lënduarve pas eksplodimit të pakos bombë në Lyon të Francës. Zyra e Prokurorit ka njoftuar asnjë nga të lënduarit nuk është në rrezik për jetën. Lidhur me eksplodimin rasti ka nisur të hetohet ...

Rritet numri i të lënduarve në Lyon – rasti hapet për ‘sulm terrorist’
Në 13 ka shkuar numri i të lënduarve pas eksplodimit të pakos bombë në Lyon të Francës. Zyra e Prokurorit ka njoftuar asnjë nga të lënduarit nuk është në rrezik për jetën. Lidhur me eksplodimin rasti ka nisur të hetohet ...
Gazeta Observer | 24-May-2019 22:25
Në 13 ka shkuar numri i të lënduarve pas eksplodimit të pakos bombë në Lyon të Francës. Zyra e Prokurorit ka njoftuar asnjë nga të lënduarit nuk është në rrezik për jetën. Lidhur me eksplodimin rasti ka nisur të hetohet ...

Shpërthim në Lion të Francës, të paktën shtatë të plagosur
Të paktën shtatë vetë u plagosën të premten në një shpërthim të dyshuar me bombë në një rrugë për këmbësorë në zemër të Lionit, Francës juglindore, ka thënë zyra e prokurorisë lokale. Sipas mediave të huaja, zona në të ...
Flaka | 24-May-2019 22:13
Të paktën shtatë vetë u plagosën të premten në një shpërthim të dyshuar me bombë në një rrugë për këmbësorë në zemër të Lionit, Francës juglindore, ka thënë zyra e prokurorisë lokale. Sipas mediave të huaja, zona në të ...

Shpërthimi në Francë, publikohen fotot e personit që vendosi bombën
13 persona mbetën të plagosur gjatë një shpërthimi me bombë në Lion të Francës. Ndërkohë, mediat franceze dhe ato botërore kanë publikuar fotot, që tregojnë njeriun që dyshohet se ka shkaktuar sulmin e përgjakshëm. Po ...
Gazeta Observer | 24-May-2019 22:10
13 persona mbetën të plagosur gjatë një shpërthimi me bombë në Lion të Francës. Ndërkohë, mediat franceze dhe ato botërore kanë publikuar fotot, që tregojnë njeriun që dyshohet se ka shkaktuar sulmin e përgjakshëm. Po ...

Rritet numri i të lënduarve në Lyon – rasti hapet për ‘sulm terrorist’
Në 13 ka shkuar numri i të lënduarve pas eksplodimit të pakos bombë në Lyon të Francës. Zyra e Prokurorit ka njoftuar asnjë nga të lënduarit nuk është në rrezik për jetën. Lidhur me eksplodimin rasti ka nisur të hetohet ...
Klan Kosova | 24-May-2019 22:00
Në 13 ka shkuar numri i të lënduarve pas eksplodimit të pakos bombë në Lyon të Francës. Zyra e Prokurorit ka njoftuar asnjë nga të lënduarit nuk është në rrezik për jetën. Lidhur me eksplodimin rasti ka nisur të hetohet ...

Shpërthimi në Francë, publikohen fotot e personit që vendosi bombën
Ndërkohë, mediat franceze dhe ato botërore kanë publikuar fotot, që tregojnë njeriun që dyshohet se ka shkaktuar sulmin e përgjakshëm. Po ashtu, autoritetet janë duke punuar për identifikimin e tij, i cili në momentin e ...
Lajminet | 24-May-2019 21:58
Ndërkohë, mediat franceze dhe ato botërore kanë publikuar fotot, që tregojnë njeriun që dyshohet se ka shkaktuar sulmin e përgjakshëm. Po ashtu, autoritetet janë duke punuar për identifikimin e tij, i cili në momentin e ...

FRANCË – Prokurorët antiTe.rrorizëm hetojnë Shpër.th.imin në Lion
PARIS, 24 maj /MEDIAL-DPA/ – Specialistët për antiterrorizëm kanë filluar hetimet në lidhje me shpërthimin në qendër të Lionit ku pati dhjetëra të plagosur, njoftoi sot prokurorët francezë. “Policia po kërkon për një ...
Medial | 24-May-2019 21:42
PARIS, 24 maj /MEDIAL-DPA/ – Specialistët për antiterrorizëm kanë filluar hetimet në lidhje me shpërthimin në qendër të Lionit ku pati dhjetëra të plagosur, njoftoi sot prokurorët francezë. “Policia po kërkon për një ...

FRANCË – Shpërthen një pako Bo.mbë në Lion, dhjetëra të plagosur
LION, 24 maj /MEDIAL-AFP/ – Një pako bombë shpërtheu sot në mesditë në një rrugë shumë të frekuentuar të Lionit, i cilësuar si një sulm nga presidenti francez, duke shkaktuar dhjetëra të plagosur lehtë, vetëm dy ditë ...
Medial | 24-May-2019 21:34
LION, 24 maj /MEDIAL-AFP/ – Një pako bombë shpërtheu sot në mesditë në një rrugë shumë të frekuentuar të Lionit, i cilësuar si një sulm nga presidenti francez, duke shkaktuar dhjetëra të plagosur lehtë, vetëm dy ditë ...

Plagosi 13 vetë, ky është personi i dyshuar i sulmit në Lion (foto)
Këtë pasdite, Lioni i Francës u trondit, pasi një bombë shpërtheu dhe ka plagosur 13 persona. Mediat franceze dhe ata botërore kanë publikuar fotot, që tregojnë njeriun që dyshohet se ka shkaktuar sulmin e përgjakshëm. ...
Gazeta55 | 24-May-2019 21:32
Këtë pasdite, Lioni i Francës u trondit, pasi një bombë shpërtheu dhe ka plagosur 13 persona. Mediat franceze dhe ata botërore kanë publikuar fotot, që tregojnë njeriun që dyshohet se ka shkaktuar sulmin e përgjakshëm. ...

Sulm me bombë në mes të Lionit në Francë, të paktën 8 të plagosur
Një shpërthim me bombë në qytetin e Lionit të Francës, ka plagosur mbrëmjen e së premtes të paktën 8 persona. Shpërthimi ndodhi rreth orës 17:30 të orës lokale në një zonë tregtare, afër kryqëzimit të rrugës Victor Hugo ...
Dritare | 24-May-2019 20:34
Një shpërthim me bombë në qytetin e Lionit të Francës, ka plagosur mbrëmjen e së premtes të paktën 8 persona. Shpërthimi ndodhi rreth orës 17:30 të orës lokale në një zonë tregtare, afër kryqëzimit të rrugës Victor Hugo ...

Shpërthen pakoja me eksploziv në qendër të Lion-it të Francës
Një pako e dyshuar si bombë, ka shpërthyer në qendër të qytetit lindor të Lionit në Francë, duke plagosur të paktën tetë persona. Ushtarë të shumtë, kanë rrethuar zonën ndërsa në vendngjarje ka shkuar Policia dhe ...
RTSH | 24-May-2019 20:25
Një pako e dyshuar si bombë, ka shpërthyer në qendër të qytetit lindor të Lionit në Francë, duke plagosur të paktën tetë persona. Ushtarë të shumtë, kanë rrethuar zonën ndërsa në vendngjarje ka shkuar Policia dhe ...

Shpërthim në Francë, ka të lënduar
Një shpërthim ka ndodhur disa minuta më parë në një rrugë të qytetit francez Lyon dhe ka lënduar së paku tetë persona, raportojnë mediat franceze. Policia franceze thotë se besohet që ka qenë një bombë e montuar dhe që ...
InFokusi | 24-May-2019 19:52
Një shpërthim ka ndodhur disa minuta më parë në një rrugë të qytetit francez Lyon dhe ka lënduar së paku tetë persona, raportojnë mediat franceze. Policia franceze thotë se besohet që ka qenë një bombë e montuar dhe që ...

Një bombë shpërthen në Francë, tetë persona janë lënduar
Një bombë ka shpërthyer në qytetin francez, Lyon. Nga kjo kanë mbetur të lënduar së paku tetë persona. Policia franceze beson që bomba është kontrolluar me telekomandë, transmeton Indeksonline. Incident ka ndodhur në ...
Gazeta Observer | 24-May-2019 19:49
Një bombë ka shpërthyer në qytetin francez, Lyon. Nga kjo kanë mbetur të lënduar së paku tetë persona. Policia franceze beson që bomba është kontrolluar me telekomandë, transmeton Indeksonline. Incident ka ndodhur në ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved