ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/08/2019 07:35

Krasniqi: O’Connell ka të drejtë, shtetin e së drejtës nuk na e bëjnë të huajt

Krasniqi: O’Connell ka të drejtë, shtetin e së drejtës nuk na e bëjnë të huajt
Jakup Krasniqi ka thënë se pajtohet plotësisht me ambasadorin O’Conell se Kosovës nuk i duhet ndërhyrje ndërkombëtare në luftimin e krimit e korrupsionit dhe se këtë duhet ta zgjidhë vetë shteti i Kosovës. Sipas ...
InFokusi | 24-May-2019 11:28
Jakup Krasniqi ka thënë se pajtohet plotësisht me ambasadorin O’Conell se Kosovës nuk i duhet ndërhyrje ndërkombëtare në luftimin e krimit e korrupsionit dhe se këtë duhet ta zgjidhë vetë shteti i Kosovës. Sipas ...

Krasniqi: Konstatimi i O’Conell ishte shumë i saktë
Jakup Krasniqi ka mbështetur qëndrimet e ambasadorin britanik në Kosovë Ruairi O’Conell. Jakup Krasniqi ka thënë se pajtohet plotësisht me ambasadorin britanik në Kosovë Ruairi O’Conell se Kosovës nuk i duhet ndërhyrje ...
Arbresh | 24-May-2019 11:16
Jakup Krasniqi ka mbështetur qëndrimet e ambasadorin britanik në Kosovë Ruairi O’Conell. Jakup Krasniqi ka thënë se pajtohet plotësisht me ambasadorin britanik në Kosovë Ruairi O’Conell se Kosovës nuk i duhet ndërhyrje ...

Krasniqi: Kosovës nuk i duhet ndërhyrje ndërkombëtare për të luftuar korrupsionin
Jakup Krasniqi ka thënë se pajtohet plotësisht me ambasadorin O’Conell se Kosovës nuk i duhet ndërhyrje ndërkombëtare në luftimin e krimit e korrupsionit dhe se këtë duhet ta zgjidhë vetë shteti i Kosovës. Sipas ...
Zeri | 24-May-2019 11:08
Jakup Krasniqi ka thënë se pajtohet plotësisht me ambasadorin O’Conell se Kosovës nuk i duhet ndërhyrje ndërkombëtare në luftimin e krimit e korrupsionit dhe se këtë duhet ta zgjidhë vetë shteti i Kosovës. Sipas ...

Krasniqi: Kosovës nuk i duhet ndërhyrje ndërkombëtare për ta luftuar korrupsionin
Jakup Krasniqi ka thënë se pajtohet plotësisht me ambasadorin O’Conell se Kosovës nuk i duhet ndërhyrje ndërkombëtare në luftimin e krimit e korrupsionit dhe se këtë duhet ta zgjidhë vetë shteti i Kosovës. Sipas ...
Gazeta Express | 24-May-2019 10:58
Jakup Krasniqi ka thënë se pajtohet plotësisht me ambasadorin O’Conell se Kosovës nuk i duhet ndërhyrje ndërkombëtare në luftimin e krimit e korrupsionit dhe se këtë duhet ta zgjidhë vetë shteti i Kosovës. Sipas ...

Kosovë, ambasadori britanik u përgjigjet të rinjve
Në një bashkëbisedim me ndjekësit e tij në rrjetet sociale, ambasadori britanik në Prishtinë ka deklaruar se bashkësia ndërkombëtare nuk do të ndërhyjë për të zgjidhur problemet e brendshme të Kosovës. Por ambasadori ...
ABCNews | 23-May-2019 22:55
Në një bashkëbisedim me ndjekësit e tij në rrjetet sociale, ambasadori britanik në Prishtinë ka deklaruar se bashkësia ndërkombëtare nuk do të ndërhyjë për të zgjidhur problemet e brendshme të Kosovës. Por ambasadori ...

Jakup Krasniqi: O’Conell ishte shumë i saktë
Jakup Krasniqi ka thënë se pajtohet plotësisht me ambasadorin britanik në Kosovë Ruairi O’Conell se Kosovës nuk i duhet ndërhyrje ndërkombëtare në luftimin e krimit e korrupsionit dhe se këtë duhet ta zgjidhë vetë ...
Lajminet | 24-May-2019 10:56
Jakup Krasniqi ka thënë se pajtohet plotësisht me ambasadorin britanik në Kosovë Ruairi O’Conell se Kosovës nuk i duhet ndërhyrje ndërkombëtare në luftimin e krimit e korrupsionit dhe se këtë duhet ta zgjidhë vetë ...

Jakup Krasniqi: Mirë e ka O’Conell!
Jakup Krasniqi ka thënë se pajtohet plotësisht me ambasadorin O’Conell se Kosovës nuk i duhet ndërhyrje ndërkombëtare në luftimin e krimit e korrupsionit dhe se këtë duhet ta zgjidhë vetë shteti i Kosovës. Sipas ...
Albportali | 24-May-2019 10:37
Jakup Krasniqi ka thënë se pajtohet plotësisht me ambasadorin O’Conell se Kosovës nuk i duhet ndërhyrje ndërkombëtare në luftimin e krimit e korrupsionit dhe se këtë duhet ta zgjidhë vetë shteti i Kosovës. Sipas ...

Jakup Krasniqi: Mirë e ka O’Conell!
Jakup Krasniqi ka thënë se pajtohet plotësisht me ambasadorin O’Conell se Kosovës nuk i duhet ndërhyrje ndërkombëtare në luftimin e krimit e korrupsionit dhe se këtë duhet ta zgjidhë vetë shteti i Kosovës. Sipas ...
Indeks Online | 24-May-2019 10:26
Jakup Krasniqi ka thënë se pajtohet plotësisht me ambasadorin O’Conell se Kosovës nuk i duhet ndërhyrje ndërkombëtare në luftimin e krimit e korrupsionit dhe se këtë duhet ta zgjidhë vetë shteti i Kosovës. Sipas ...

Sqarohet O’Connell: Unë nuk tregova cili politikan duhet ta udhëheqë Kosovën
Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruari O’Connell, ka mohuar se ai dëshiron që deputetja e VV-së, Saranda Bogujevci ta udhëheqë shtetin e Kosovës. O’Connell ka komentuar një lajm që u shpërnda në Facebook me ...
Gazeta Express | 24-May-2019 09:27
Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruari O’Connell, ka mohuar se ai dëshiron që deputetja e VV-së, Saranda Bogujevci ta udhëheqë shtetin e Kosovës. O’Connell ka komentuar një lajm që u shpërnda në Facebook me ...

Qytetari kërkon nga O’Connell një kafe, ambasadori britanik vjen me një përgjigje epike
Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairi O’Connell u është përgjigjur dje për një orë pyetjeve të lexuesve në rrjetin Facebook. Lexuesit me këtë rast i kanë bërë pyetje të shumta diplomatit britanik, ku shumë ...
InFokusi | 24-May-2019 09:16
Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairi O’Connell u është përgjigjur dje për një orë pyetjeve të lexuesve në rrjetin Facebook. Lexuesit me këtë rast i kanë bërë pyetje të shumta diplomatit britanik, ku shumë ...

A po ma qet një kafe? Përgjigja epike e ambasadorit britanik për komentuesin
Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairi O’Connell u është përgjigjur dje për një orë pyetjeve të lexuesve në rrjetin Facebook. Përveç pyetjeve serioze, në drejtim të ambasadorit kishte edhe pyetje tjera që nuk ...
Arbresh | 24-May-2019 09:16
Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairi O’Connell u është përgjigjur dje për një orë pyetjeve të lexuesve në rrjetin Facebook. Përveç pyetjeve serioze, në drejtim të ambasadorit kishte edhe pyetje tjera që nuk ...

A po ma qet një kafe? Përgjigja epike e ambasadorit britanik për komentuesin
Përveç pyetjeve serioze, në drejtim të ambasadorit kishte edhe pyetje tjera që nuk kanë të bëjnë me politikën. Një qytetar ka kërkuar një kafe nga O’Connell, derisa ky i fundit kishte një përgjigje interesante. “Nëse e ...
Lajminet | 24-May-2019 09:00
Përveç pyetjeve serioze, në drejtim të ambasadorit kishte edhe pyetje tjera që nuk kanë të bëjnë me politikën. Një qytetar ka kërkuar një kafe nga O’Connell, derisa ky i fundit kishte një përgjigje interesante. “Nëse e ...

Ambasadori O’Connell tallet me një qytetar në facebook
Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairi O’Connell u është përgjigjur dje për një orë pyetjeve të lexuesve në rrjetin Facebook. Lexuesit me këtë rast i kanë bërë pyetje të shumta diplomatit britanik, ku shumë ...
Gazeta Observer | 24-May-2019 08:56
Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairi O’Connell u është përgjigjur dje për një orë pyetjeve të lexuesve në rrjetin Facebook. Lexuesit me këtë rast i kanë bërë pyetje të shumta diplomatit britanik, ku shumë ...

Qytetari kërkon që O’Connell t’ia qet një kafe, ambasadori britanik vjen me një përgjigje epike
Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairi O’Connell u është përgjigjur dje për një orë pyetjeve të lexuesve në rrjetin Facebook. Lexuesit me këtë rast i kanë bërë pyetje të shumta diplomatit britanik, ku shumë ...
Gazeta Express | 24-May-2019 08:38
Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairi O’Connell u është përgjigjur dje për një orë pyetjeve të lexuesve në rrjetin Facebook. Lexuesit me këtë rast i kanë bërë pyetje të shumta diplomatit britanik, ku shumë ...

O’Connell do të dëshironte ta shihte, deputeten e VV-së duke qeverisur: Unë nuk kam takuar grua më me dinjitet
Ambasadori britanik Ruairi O’Connell në profilin e tij në facebook i është përgjigjur edhe një pyetjeje se kush është politikani apo politikania e tij më e preferuar në Kosovë që do të donte ta shihte në krye të ...
Ina-Online | 24-May-2019 02:04
Ambasadori britanik Ruairi O’Connell në profilin e tij në facebook i është përgjigjur edhe një pyetjeje se kush është politikani apo politikania e tij më e preferuar në Kosovë që do të donte ta shihte në krye të ...

Krasniqi: Shtetin e së drejtës nuk na e bëjnë të tjerët
Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi është pajtuar me deklaratat e ambasadorit O’Connell, duke thënë se liria nuk do të na vinte, pa luftën tonë shekullore, ndonëse kishte edhe ...
Telegrafi | 23-May-2019 17:12
Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi është pajtuar me deklaratat e ambasadorit O’Connell, duke thënë se liria nuk do të na vinte, pa luftën tonë shekullore, ndonëse kishte edhe ...

Krasniqi: Shtetin e së drejtës nuk na e bëjnë të tjerët
Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi është pajtuar me deklaratat e ambasadorit O’Connell, duke thënë se liria nuk do të na vinte, pa luftën tonë shekullore, ndonëse kishte edhe ...
Medial | 24-May-2019 01:11
Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi është pajtuar me deklaratat e ambasadorit O’Connell, duke thënë se liria nuk do të na vinte, pa luftën tonë shekullore, ndonëse kishte edhe ...

O’Connell iu përgjigjet kosovarëve: Kosova shtet i kapur (VIDEO)
Për më shumë se dy orë u vë në dispozicion t’u përgjigjet qytetarëve në Facebook. Këtë praktikë që tashmë ambasadori britanik, Ruari O’Connell e ka bërë traditë të komunikimit me kosovarët e vazhdoi edhe këtë të enjte, ...
Medial | 24-May-2019 01:11
Për më shumë se dy orë u vë në dispozicion t’u përgjigjet qytetarëve në Facebook. Këtë praktikë që tashmë ambasadori britanik, Ruari O’Connell e ka bërë traditë të komunikimit me kosovarët e vazhdoi edhe këtë të enjte, ...

Ambasadori britanik tregon se cili politikan duhet ta udhëheq Kosovën
Ambasadori britanik Ruairi O’Connell në profilin e tij në facebook i është përgjigjur edhe një pyetjeje se kush është politikani apo politikania e tij më e preferuar në Kosovë që do të donte ta shihte në krye të ...
InFokusi | 23-May-2019 22:57
Ambasadori britanik Ruairi O’Connell në profilin e tij në facebook i është përgjigjur edhe një pyetjeje se kush është politikani apo politikania e tij më e preferuar në Kosovë që do të donte ta shihte në krye të ...

Ambasadori britanik: Kush është politikania që duhet të udhëheqë Kosovën
Ambasadori britanik në Kosovë Ruairi O’Connell në profilin e tij në Facebook i është përgjigjur pyetjeve të komentuesve, ndër to se kush është politikani/a e tij më e preferuar në Kosovë që do të donte ta shihte në krye ...
Politiko | 23-May-2019 22:50
Ambasadori britanik në Kosovë Ruairi O’Connell në profilin e tij në Facebook i është përgjigjur pyetjeve të komentuesve, ndër to se kush është politikani/a e tij më e preferuar në Kosovë që do të donte ta shihte në krye ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved