ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 18:41

Kërcënohet një police, i thonë se do t'i venë bombën në shtëpi!

Kërcënohet një police, i thonë se do t'i venë bombën në shtëpi!
Ditën e djeshme në Policinë e Kosovës, është raportuar rreth rastit të kanosjes së zyrtares policore në Leposaviq. Sipas Policisë I dyshuari e ka kanosur viktimën nën kërcënimin se do t’i vejë bombën në shtëpi, përcjell ...
Zeri | 24-May-2019 11:28
Ditën e djeshme në Policinë e Kosovës, është raportuar rreth rastit të kanosjes së zyrtares policore në Leposaviq. Sipas Policisë I dyshuari e ka kanosur viktimën nën kërcënimin se do t’i vejë bombën në shtëpi, përcjell ...

Armë, narkotikë e shumë para, Policia zë në flagrancë një person në Gjakovë!
Është arrestuar dje një person i komunitetit egjiptian. Sipas Policisë së Kosovës të dyshuarit i janë gjetur dhe konfiskuar substance narkotike, telefona si dhe një shumë e lartë e parave, përcjell “Zëri.info”. Me ...
Zeri | 24-May-2019 11:12
Është arrestuar dje një person i komunitetit egjiptian. Sipas Policisë së Kosovës të dyshuarit i janë gjetur dhe konfiskuar substance narkotike, telefona si dhe një shumë e lartë e parave, përcjell “Zëri.info”. Me ...

Dhunë në një familje në Suharekë, arrestohet burri që sulmoi gruan e tij!
Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Suharekë i cili kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Sipas PK-së viktima ka marrë lëndime trupore pas të cilave Iu është dashur trajtimi mjekësor, përcjell ...
Zeri | 24-May-2019 11:04
Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Suharekë i cili kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Sipas PK-së viktima ka marrë lëndime trupore pas të cilave Iu është dashur trajtimi mjekësor, përcjell ...

Policia jep detaje për therjen me thikë në Pejë
Policia e Pejës ka raportuar për ngjarjen që ka ndodhur mbrëmë në Pejë ku një i ri është therur me thikë. Sipas Policisë për këtë rast ka arrestuar një të dyshuar ndërsa vikitma ëshjtë dërguar në QKUk dhe gjendja e tij ...
InFokusi | 24-May-2019 10:58
Policia e Pejës ka raportuar për ngjarjen që ka ndodhur mbrëmë në Pejë ku një i ri është therur me thikë. Sipas Policisë për këtë rast ka arrestuar një të dyshuar ndërsa vikitma ëshjtë dërguar në QKUk dhe gjendja e tij ...

Në Kosovë ekstradohet i dyshuari nga Polonia
Policia raporton se dje është ekstraduar një person i dyshuar nga Polonia. “Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga Gjykata Themelore, është ekstraduar nga Polonia i dyshuari mashkull K/Shqiptar dhe i njëjti është dërguar ...
Klan Kosova | 24-May-2019 10:55
Policia raporton se dje është ekstraduar një person i dyshuar nga Polonia. “Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga Gjykata Themelore, është ekstraduar nga Polonia i dyshuari mashkull K/Shqiptar dhe i njëjti është dërguar ...

Prizren: Djali rrah babain e tij, e bën për spital
Policia e Kosovës dje gjatë ditës ka pranuar një ankesë nga një person në Prizren ndaj të cilit ishte ushtruar dhunë fizikë. Sipas PK-së djali e ka rrahur babain e tij me shkop druri, kurse është dashur të marrë tretman ...
Gazeta Observer | 24-May-2019 10:48
Policia e Kosovës dje gjatë ditës ka pranuar një ankesë nga një person në Prizren ndaj të cilit ishte ushtruar dhunë fizikë. Sipas PK-së djali e ka rrahur babain e tij me shkop druri, kurse është dashur të marrë tretman ...

Ekstradohet nga Polonia, dërgohet në paraburgim
Policia raporton se në Aeroportin Adem Jashari ka arrestuar një të dyshyuar dhe i njëjti është dërguar në mbajtje.
Kosova Press | 24-May-2019 10:48
Policia raporton se në Aeroportin Adem Jashari ka arrestuar një të dyshyuar dhe i njëjti është dërguar në mbajtje.

Prizren: Djali rrah babain e tij, e bën për spital
Policia e Kosovës dje gjatë ditës ka pranuar një ankesë nga një person në Prizren ndaj të cilit ishte ushtruar dhunë fizikë. Sipas PK-së djali e ka rrahur babain e tij me shkop druri, kurse është dashur të marrë tretman ...
Zeri | 24-May-2019 10:43
Policia e Kosovës dje gjatë ditës ka pranuar një ankesë nga një person në Prizren ndaj të cilit ishte ushtruar dhunë fizikë. Sipas PK-së djali e ka rrahur babain e tij me shkop druri, kurse është dashur të marrë tretman ...

Pejë, arrestohet i dyshuari pasi sulmoi me thikë një person
Policia raporton se dje në Pejë, ka arrestuar një të dyshuar pasi ka goditur me thikë një person, të cilit i ka shkaktuar lëndime të rënda trupore. “Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor dhe gjendja e tij ...
Gazeta Observer | 24-May-2019 10:26
Policia raporton se dje në Pejë, ka arrestuar një të dyshuar pasi ka goditur me thikë një person, të cilit i ka shkaktuar lëndime të rënda trupore. “Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor dhe gjendja e tij ...

Policia kap hajnat e Podujevës!
Ditën e djeshme Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar i cili në bashkëpunim me disa të tjerë kanë kryer vjedhje të rënda në disa lokacione të ndryshme. Sipas Policisë së Kosovës personi i dyshuar gjatë ...
Zeri | 24-May-2019 10:26
Ditën e djeshme Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar i cili në bashkëpunim me disa të tjerë kanë kryer vjedhje të rënda në disa lokacione të ndryshme. Sipas Policisë së Kosovës personi i dyshuar gjatë ...

Dy femra rrihen në Prizren
Një femër është arrestuar në Prizren, nën dyshimin se ka sulmuar fizikisht një femër të komunitetit boshnjak, njofton Policia. Sipas policisë, e dyshuara është me probleme psikike. Viktima ka pësuar lëndime trupore. Me ...
InFokusi | 24-May-2019 10:11
Një femër është arrestuar në Prizren, nën dyshimin se ka sulmuar fizikisht një femër të komunitetit boshnjak, njofton Policia. Sipas policisë, e dyshuara është me probleme psikike. Viktima ka pësuar lëndime trupore. Me ...

Podujevë, arrestohet i dyshuari pasi sulmon fizikisht motrën e gruas
Policia raporton se në Podujevë dje ka arrestuar një të dyshuar pasi kishte sulmuar fizikisht motrën e gruas. “Është arrestuar një i dyshuar mashkull K/Shqiptar pasi i njëjti ka sulmuar fizikisht motrën e gruas së tij ...
Gazeta Observer | 24-May-2019 10:04
Policia raporton se në Podujevë dje ka arrestuar një të dyshuar pasi kishte sulmuar fizikisht motrën e gruas. “Është arrestuar një i dyshuar mashkull K/Shqiptar pasi i njëjti ka sulmuar fizikisht motrën e gruas së tij ...

?Femra sulmon fizikisht femrën në Prizren
Një femër është arrestuar në Prizren, nën dyshimin se ka sulmuar fizikisht një femër të komunitetit boshnjak, njofton Policia. Sipas policisë, e dyshuara është me probleme psikike. Viktima ka pësuar lëndime trupore. Me ...
Gazeta Observer | 24-May-2019 10:00
Një femër është arrestuar në Prizren, nën dyshimin se ka sulmuar fizikisht një femër të komunitetit boshnjak, njofton Policia. Sipas policisë, e dyshuara është me probleme psikike. Viktima ka pësuar lëndime trupore. Me ...

40 aksidente vetëm të enjten
Rreth 40 aksidente kanë ndodhur vetëm të enjten në Kosovë. Policia e Kosovës përmes raportit njëzet e katër orësh ka njoftuar se saktësisht kanë ndodhur 38 aksidente, shkruan . Në raport thuhet gjithashtu se asnjë nga ...
Arbresh | 24-May-2019 10:00
Rreth 40 aksidente kanë ndodhur vetëm të enjten në Kosovë. Policia e Kosovës përmes raportit njëzet e katër orësh ka njoftuar se saktësisht kanë ndodhur 38 aksidente, shkruan . Në raport thuhet gjithashtu se asnjë nga ...

Policia e Kosovës arreston 11 persona
Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë arrestuar 11 persona. Të arrestuarit janë ndaluar lokacione të ndryshme dhe dyshohen për vepra të ndryshme penale, shkruan Infokusi.com Vetëm një nga të arrestuarit është liruar ...
InFokusi | 01-Nov-2017 10:27
Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë arrestuar 11 persona. Të arrestuarit janë ndaluar lokacione të ndryshme dhe dyshohen për vepra të ndryshme penale, shkruan Infokusi.com Vetëm një nga të arrestuarit është liruar ...

Obiliq, arrestohen romët e dyshuar pasi sulmuan fizikisht zyrtarët policor
Policia raporton se dje ka arrestuar dy të dyshuar të komuniteti rom pasi kanë sulmuar fizikisht zyrtarët policor gjatë kryerjes së detyrës. “Tre zyrtar policor kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe kanë marrë ...
Medial | 24-May-2019 09:56
Policia raporton se dje ka arrestuar dy të dyshuar të komuniteti rom pasi kanë sulmuar fizikisht zyrtarët policor gjatë kryerjes së detyrës. “Tre zyrtar policor kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe kanë marrë ...

?Sulmohen tre policë, arrestohen dy persona në Obiliq
Njësiti policor ka arrestuar në Obiliq dy të dyshuar të komunitetit rom, pasi të njëjtit kanë sulmuar fizikisht zyrtarët policor gjatë kryerjes së detyrës zyrtare. Tre zyrtar policor kanë pësuar lëndime të lehta trupore ...
Gazeta Observer | 24-May-2019 09:55
Njësiti policor ka arrestuar në Obiliq dy të dyshuar të komunitetit rom, pasi të njëjtit kanë sulmuar fizikisht zyrtarët policor gjatë kryerjes së detyrës zyrtare. Tre zyrtar policor kanë pësuar lëndime të lehta trupore ...

Aksident në afërsi të Prilepit, lëndohen dy persona
Dy persona janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur në rrugën Gradsko-Prilep, 20 kilometra në kalimin Pletvar. Të lënduarit janë dërguar në Spitalin e Prilepit për kurim. Sipas informacioneve të para nga ...
Telegrafi | 23-May-2019 14:20
Dy persona janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur në rrugën Gradsko-Prilep, 20 kilometra në kalimin Pletvar. Të lënduarit janë dërguar në Spitalin e Prilepit për kurim. Sipas informacioneve të para nga ...

Sulmohen tre policë, arrestohen dy persona në Obiliq
?Njësiti policor ka arrestuar në Obiliq dy të dyshuar të komunitetit rom, pasi të njëjtit kanë sulmuar fizikisht zyrtarët policor gjatë kryerjes së detyrës zyrtare.
Kosova Press | 24-May-2019 09:50
?Njësiti policor ka arrestuar në Obiliq dy të dyshuar të komunitetit rom, pasi të njëjtit kanë sulmuar fizikisht zyrtarët policor gjatë kryerjes së detyrës zyrtare.

Femra sulmon fizikisht femrën në Prizren
Një femër është arrestuar në Prizren, nën dyshimin se ka sulmuar fizikisht një femër të komunitetit boshnjak, njofton Policia.
Kosova Press | 24-May-2019 09:47
Një femër është arrestuar në Prizren, nën dyshimin se ka sulmuar fizikisht një femër të komunitetit boshnjak, njofton Policia.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved