ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/06/2019 17:11

Sekretari i PS: Krimet elektorale, më të rëndat që mund të bëhen. Sali Berisha vazhdon t’i qëndrojë vijës së kuqe që i ka vendosur opozitës

Sekretari i PS: Krimet elektorale, më të rëndat që mund të bëhen. Sali Berisha vazhdon t’i qëndrojë vijës së kuqe që i ka vendosur opozitës
Alfred Peza, Sekretar për Mediat në Partinë Socialiste, është i bindur se zgjedhjet e 30 qershorit do të zhvillohen pa problem, pasi, sipas tij, “nuk ka aq budallenj që të shkojnë në burg për të cenuar legjitimitetin e ...
GazetaTema | 24-May-2019 10:21
Alfred Peza, Sekretar për Mediat në Partinë Socialiste, është i bindur se zgjedhjet e 30 qershorit do të zhvillohen pa problem, pasi, sipas tij, “nuk ka aq budallenj që të shkojnë në burg për të cenuar legjitimitetin e ...

Mustafa Nano:Opozita berishiste,askush në PD nuk flet kundër tij
Analisti Mustafa Nano i ftuar në emisionin “Të paekspozuarit” në “News 24” tha se opozita e sotme është akoma berishiste. Nano u shpreh se nuk ka kuptim që flitet më 2019 që PD të çlirohet nga Sali Berisha. “Për mua ...
BalkanWeb | 23-May-2019 22:57
Analisti Mustafa Nano i ftuar në emisionin “Të paekspozuarit” në “News 24” tha se opozita e sotme është akoma berishiste. Nano u shpreh se nuk ka kuptim që flitet më 2019 që PD të çlirohet nga Sali Berisha. “Për mua ...

A do të ketë dialog Rama-Basha? Berisha ‘zbulon hapin’ e opozitës
TIRANË Ish-kryeministri, Sali Berisha ka folur rreth dialogut të mundshëm mes maxhorancës dhe opozitës dhe krizën politike në të cilën ndodhet vendi. I pranishëm në studion e “Opinion”, ish-kryeministri u pyet për atë ...
BalkanWeb | 23-May-2019 22:43
TIRANË Ish-kryeministri, Sali Berisha ka folur rreth dialogut të mundshëm mes maxhorancës dhe opozitës dhe krizën politike në të cilën ndodhet vendi. I pranishëm në studion e “Opinion”, ish-kryeministri u pyet për atë ...

Sali Berisha paralajmëron vitin 1997 më 30 qershor: Do ketë përplasje civile, dy duart për një kokë janë. (Nuk përjashtohet djegia e qendrave të votomit dhe dhuna)
Sali Berisha ka paralajmëruar se më 30 qershor, gjendja do te jetë si në vitin 1997. Ish kryeministri, i ftuar në Opinion ka folur për skenare dhune duke bërë thirrje për përplasje civile. “Dy duart për një kokë janë, ...
GazetaTema | 23-May-2019 22:50
Sali Berisha ka paralajmëruar se më 30 qershor, gjendja do te jetë si në vitin 1997. Ish kryeministri, i ftuar në Opinion ka folur për skenare dhune duke bërë thirrje për përplasje civile. “Dy duart për një kokë janë, ...

Ish-kryeministri Sali Berisha, publikon FOTO-t që tregojnë Ramën duke pirë drogë
Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar mbrëmjen e sotme në ‘Opinion’ disa foto, të cilat ai pretendon se është momenti kur kryeministri Edi Rama merr drogë. Duke ju përgjigjur deklaratave të analistëve se foto janë ...
Telegraf | 23-May-2019 22:52
Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar mbrëmjen e sotme në ‘Opinion’ disa foto, të cilat ai pretendon se është momenti kur kryeministri Edi Rama merr drogë. Duke ju përgjigjur deklaratave të analistëve se foto janë ...

Alfred Peza: Kri met elektorale, më të rëndat që mund të bëhen
Alfred Peza, Sekretar për Mediat në Partinë Socialiste, është i bindur se zgjedhjet e 30 qershorit do të zhvillohen pa problem, pasi, sipas tij, “nuk ka aq budallenj që të shkojnë në bu*rg për të cenuar legjitimitetin e ...
Lexo | 24-May-2019 10:36
Alfred Peza, Sekretar për Mediat në Partinë Socialiste, është i bindur se zgjedhjet e 30 qershorit do të zhvillohen pa problem, pasi, sipas tij, “nuk ka aq budallenj që të shkojnë në bu*rg për të cenuar legjitimitetin e ...

Sali Berisha publikon fotografi ku shihet Rama duke marrë drogë
Sali Berisha ka treguar disa foto ku sipas tij Edi Rama është duke marrë drogë. Në fakt foto janë të publikuara dhe më parë, por ish-kryeministri këmbënguli se ato ishin të vërteta dhe i argumentoi me mënyrën e tij. ...
Telegrafi | 23-May-2019 23:11
Sali Berisha ka treguar disa foto ku sipas tij Edi Rama është duke marrë drogë. Në fakt foto janë të publikuara dhe më parë, por ish-kryeministri këmbënguli se ato ishin të vërteta dhe i argumentoi me mënyrën e tij. ...

Sali Berisha paralajmëron vitin 1997 më 30 qershor: Do ketë përplasje civile, dy duart për një kokë janë. (Nuk përjashtohet djegia e qendrave të votimit dhe dh*una)
Sali Berisha ka paralajmëruar se më 30 qershor, gjendja do te jetë si në vitin 1997. Ish kryeministri, i ftuar në Opinion ka folur për skenare dhune duke bërë thirrje për përplasje civile. “Dy duart për një kokë janë, ...
Lexo | 24-May-2019 09:56
Sali Berisha ka paralajmëruar se më 30 qershor, gjendja do te jetë si në vitin 1997. Ish kryeministri, i ftuar në Opinion ka folur për skenare dhune duke bërë thirrje për përplasje civile. “Dy duart për një kokë janë, ...

“Rama pi drogë”,Mustafa Nano: Çfarë ka këtu? Është si merresh me faktin se ka shkuar me grua tjetër
Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Opinion” ish-kryeministri Sali Berisha publikoi një foto që sipas ishte Rama duke pirë drogë. Duke e komentuar këtë deklaratë të Berishës, analisti Mustafa Nano tha në emisionin “Të ...
Gazeta Express | 24-May-2019 09:37
Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Opinion” ish-kryeministri Sali Berisha publikoi një foto që sipas ishte Rama duke pirë drogë. Duke e komentuar këtë deklaratë të Berishës, analisti Mustafa Nano tha në emisionin “Të ...

Rama përdorues droge? Mustafa Nano: Ç’ka këtu? E bën më efiçent
Pasi ish-kryeministri publikoi përmes tabletit të tij një foto, që sipas tij kryeministri Edi Rama përdor lëndë narkotike, vjen reagimi i analistit Mustafa Nano. I pyetur në emisionin Të Paekspozuarit”, lidhur me ...
Politiko | 24-May-2019 08:44
Pasi ish-kryeministri publikoi përmes tabletit të tij një foto, që sipas tij kryeministri Edi Rama përdor lëndë narkotike, vjen reagimi i analistit Mustafa Nano. I pyetur në emisionin Të Paekspozuarit”, lidhur me ...

Letrat e Edi Ramës për dialog, flet Sali Berisha
Kryeministri shqiptar Edi Rama i është drejtuar dje me një tjetër letër kryetarit demokrat Lulzim Basha duke e ftuar sërish për të nisur, pa humbur kohë, një dialog pa kushte. Sali Berisha në “Opinion” i ka komentuar ...
Alsat-M | 24-May-2019 08:20
Kryeministri shqiptar Edi Rama i është drejtuar dje me një tjetër letër kryetarit demokrat Lulzim Basha duke e ftuar sërish për të nisur, pa humbur kohë, një dialog pa kushte. Sali Berisha në “Opinion” i ka komentuar ...

Letrat e Edi Ramës për dialog, flet Sali Berisha
Kryeministri shqiptar Edi Rama i është drejtuar dje me një tjetër letër kryetarit demokrat Lulzim Basha duke e ftuar sërish për të nisur, pa humbur kohë, një dialog pa kushte. Sali Berisha në “Opinion” i ka komentuar ...
Klan Kosova | 24-May-2019 07:24
Kryeministri shqiptar Edi Rama i është drejtuar dje me një tjetër letër kryetarit demokrat Lulzim Basha duke e ftuar sërish për të nisur, pa humbur kohë, një dialog pa kushte. Sali Berisha në “Opinion” i ka komentuar ...

Një ofertë që mund ta pranonte vetëm Lulzim Basha
Prej disa ditësh kryeministri Edi Rama ka nisur publikimin e disa letrave adresuar kreut të PD-së, Lulzim Basha përmes të cilave njofton shqiptarët se ai është gati për dialog pa kushte. Ky është thelbi që nuk duhet të ...
Respublica | 24-May-2019 01:42
Prej disa ditësh kryeministri Edi Rama ka nisur publikimin e disa letrave adresuar kreut të PD-së, Lulzim Basha përmes të cilave njofton shqiptarët se ai është gati për dialog pa kushte. Ky është thelbi që nuk duhet të ...

Letrat e Ramës për Bashën, Berisha: Vendin e kanë në kosh plehrash
TIRANË Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar dy letrat e kryeministrit Edi Rama dërguar liderit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ndërsa e cilëson si një veprim që synon t’i shpallë “luftë popullit opozitar”. I ...
Medial | 24-May-2019 01:11
TIRANË Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar dy letrat e kryeministrit Edi Rama dërguar liderit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ndërsa e cilëson si një veprim që synon t’i shpallë “luftë popullit opozitar”. I ...

A do ketë dialog Rama-Basha, Berisha zbulon hapin e radhës
Ish-kryeministri, Sali Berisha ka folur rreth dialogut të mundshëm mes maxhorancës dhe opozitës dhe krizën politike në të cilën ndodhet vendi. I pranishëm në studion e “Opinion”, ish-kryeministri u pyet për atë se nëse ...
Lajmi i Fundit | 24-May-2019 00:01
Ish-kryeministri, Sali Berisha ka folur rreth dialogut të mundshëm mes maxhorancës dhe opozitës dhe krizën politike në të cilën ndodhet vendi. I pranishëm në studion e “Opinion”, ish-kryeministri u pyet për atë se nëse ...

Berisha: Përplasjet civile, shumë të mundshme
Bidesa me gazetarë dhe analistë në studion e emisionit “Opinion” të ish-liderit historik të partisë demokratike Sali Berisha, ashtu edhe siç pritej, ka qenë kryesisht e fokusuar në krizën politike në vend. Tonet e ...
Gazeta Dita | 23-May-2019 23:53
Bidesa me gazetarë dhe analistë në studion e emisionit “Opinion” të ish-liderit historik të partisë demokratike Sali Berisha, ashtu edhe siç pritej, ka qenë kryesisht e fokusuar në krizën politike në vend. Tonet e ...

Berisha publikon foton: Rama duke u droguar. Gazetarët: Është montazh
Ish-kryeministri Sali Berisha ka treguar disa foto ku sipas tij kryeministri Edi Rama është duke marrë drogë. Këto foto janë publikuar edhe më parë, ndërsa Berisha këmbënguli se janë të vërteta, gazetarët Blendi Fevziu ...
Dritare | 23-May-2019 23:44
Ish-kryeministri Sali Berisha ka treguar disa foto ku sipas tij kryeministri Edi Rama është duke marrë drogë. Këto foto janë publikuar edhe më parë, ndërsa Berisha këmbënguli se janë të vërteta, gazetarët Blendi Fevziu ...

Sulmuan banesën e Borchard, Berisha vlerëson agresorët: Ai është i lidhur me Ramën, nuk reagoi kur dhunuan gazetarin Nikoll Lesi
Ish kryeministri Sali Berisha ka vlerësuar agresorët që sulmuan rezidencën e ambasadorit Bernd Borchard. Ai thotë se diplomati i lartë është i lidhur me kryeministrin Edi Rama dhe se e ka merituar. Ish kryeministri ...
GazetaTema | 23-May-2019 22:17
Ish kryeministri Sali Berisha ka vlerësuar agresorët që sulmuan rezidencën e ambasadorit Bernd Borchard. Ai thotë se diplomati i lartë është i lidhur me kryeministrin Edi Rama dhe se e ka merituar. Ish kryeministri ...

“Me çdo çmim kundër Ramës, ditët deri në 30 qershor do jenë të vështira”
Në këtë përballje Edi Rama ka zero shans për ta fituar. Për opozitën kjo është betejë vendimtare për të kthyer votën, me të gjitha mjetet e mos bindjes civile. Është një mision që s’duhet të ishte kurrë, po i imponuar. ...
Gazeta55 | 23-May-2019 23:30
Në këtë përballje Edi Rama ka zero shans për ta fituar. Për opozitën kjo është betejë vendimtare për të kthyer votën, me të gjitha mjetet e mos bindjes civile. Është një mision që s’duhet të ishte kurrë, po i imponuar. ...

Berisha publikon foto: Këtu Rama po pi drogë! Fevziu: Fotomontazh
Sali Berisha ka treguar disa foto ku sipas tij Edi Rama është duke marrë drogë. Në fakt foto janë të publikuara dhe më parë, por ish-kryeministri këmbënguli se ato ishin të vërteta dhe i argumentoi me mënyrën e tij. ...
Gazeta Monitor | 23-May-2019 23:11
Sali Berisha ka treguar disa foto ku sipas tij Edi Rama është duke marrë drogë. Në fakt foto janë të publikuara dhe më parë, por ish-kryeministri këmbënguli se ato ishin të vërteta dhe i argumentoi me mënyrën e tij. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved