ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/08/2019 19:10

Çiljeta e mbuluar kokë e këmbë, revoltohen ndjekësit: Ik në Turqi!

Çiljeta e mbuluar kokë e këmbë, revoltohen ndjekësit: Ik në Turqi!
mapo.al Këngëtarja Çiljeta Xhilaga bëri me dije pak ditë më parë se është prej kohësh një besimtare e devotshme myslimane, e megjithatë, mbulimi i saj nga koka tek këmbët duket se i ka revoltuar fansat. Ajo ka publikuar ...
Mapo | 23-May-2019 11:28
mapo.al Këngëtarja Çiljeta Xhilaga bëri me dije pak ditë më parë se është prej kohësh një besimtare e devotshme myslimane, e megjithatë, mbulimi i saj nga koka tek këmbët duket se i ka revoltuar fansat. Ajo ka publikuar ...

“Vox Nightlife” shënon tre vjetorin me një mbrëmje fantastike
“Vox Nightlife” është pa dyshim një prej vendeve më të parapëlqyer nga të rinjtë e Vushtrisë për të kaluar një natë të paharruar. Më 25 maj bëhen plot tri vite nga hapja e këtij lokali, i cili u shndërrua në ambientin ...
Telegrafi | 23-May-2019 16:24
“Vox Nightlife” është pa dyshim një prej vendeve më të parapëlqyer nga të rinjtë e Vushtrisë për të kaluar një natë të paharruar. Më 25 maj bëhen plot tri vite nga hapja e këtij lokali, i cili u shndërrua në ambientin ...

Me video provokuese nga palestra, Rina Balaj paralajmëron projektet e reja
Reperja nga Istogu, Rina Balaj është mjaft aktive në rrjetet më të frekuentuara sociale. Në atë Instagram numëron mbi 400 mijë ndjekës për të cilët herë pas herë publikon imazhe dhe video të llojllojshme. Së fundmi ajo ...
Telegrafi | 23-May-2019 14:08
Reperja nga Istogu, Rina Balaj është mjaft aktive në rrjetet më të frekuentuara sociale. Në atë Instagram numëron mbi 400 mijë ndjekës për të cilët herë pas herë publikon imazhe dhe video të llojllojshme. Së fundmi ajo ...

Pas skandalit të mashtrimit, Loredana ka një deklaratë (VIDEO)
Loredana ishte në qendër të vëmendjes në Zvicër dhe në Kosovë, ku një çift zviceran e akuzoi se i ka mashtruar duke u marrë 700 mijë franga. Këngëtarja ka deklaruar se është e pafajshme, duke hedhur poshtë akuzat, si ...
Lapsi | 23-May-2019 15:54
Loredana ishte në qendër të vëmendjes në Zvicër dhe në Kosovë, ku një çift zviceran e akuzoi se i ka mashtruar duke u marrë 700 mijë franga. Këngëtarja ka deklaruar se është e pafajshme, duke hedhur poshtë akuzat, si ...

Alban Skenderaj flet për nënën e ndjerë: Shpresoj që po më shikon nga lartë
Alban Skenderaj shquhet për zërin e tij melankolik, me të cilin ua ka rrëmbyer zemrat publikut shqiptar. Këngëtari edhe pas shumë vitesh karrierë po vazhdon të jetë mjaft i pëlqyer dhe i kërkuar në tregun tonë muzikor. ...
Telegrafi | 23-May-2019 10:54
Alban Skenderaj shquhet për zërin e tij melankolik, me të cilin ua ka rrëmbyer zemrat publikut shqiptar. Këngëtari edhe pas shumë vitesh karrierë po vazhdon të jetë mjaft i pëlqyer dhe i kërkuar në tregun tonë muzikor. ...

Këto janë dhjetë imazhet më tërheqëse të Taynës
Rep-artistja nga Prizreni, Tayna është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet më të frekuentuara sociale. Zeshkania e cila herë pas here ndryshon stilin e flokëve në llogarinë e saj personale, Instagram numëron mbi 800 ...
Telegrafi | 23-May-2019 08:59
Rep-artistja nga Prizreni, Tayna është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet më të frekuentuara sociale. Zeshkania e cila herë pas here ndryshon stilin e flokëve në llogarinë e saj personale, Instagram numëron mbi 800 ...

Kim Kardashian në pesë vjetorin e martesës me Kanye ndan disa momente të veçanta
Ylli botëror, Kim Kardashian ka rikujtuar një nga ditët më të rëndësishme të jetës së saj, dasmën me reperin Kanye West. Çifti janë martuar pesë vite më parë dhe supermodelja tani e rikujton atë ditë me disa momente ...
Telegrafi | 23-May-2019 08:20
Ylli botëror, Kim Kardashian ka rikujtuar një nga ditët më të rëndësishme të jetës së saj, dasmën me reperin Kanye West. Çifti janë martuar pesë vite më parë dhe supermodelja tani e rikujton atë ditë me disa momente ...

Zyrtarët shtetëror maskohen si kamerier, për të parë nëse myslimanët në Malajzi po e agjërojnë Ramazanin
Zyrtarët e Malajzisë po maskohen me rroba të kuzhinierëve dhe kamerierëve, me të vetmin qëllim që të shohin nëse ndonjë mysliman nuk po a e agjëron muajin e shenjtë të Ramazanit. Mbi 30 zyrtarë nga këshilli lokal në ...
Arbresh | 23-May-2019 15:59
Zyrtarët e Malajzisë po maskohen me rroba të kuzhinierëve dhe kamerierëve, me të vetmin qëllim që të shohin nëse ndonjë mysliman nuk po a e agjëron muajin e shenjtë të Ramazanit. Mbi 30 zyrtarë nga këshilli lokal në ...

Për ta shijuar iftarin më të mirë, restoranin “Belle Vue” duhet ta vizitoni patjetër
Muaji i shenjtë i Ramazanit ka nisur që nga fillimi i muajit dhe me patjetër se besimtarët myslimanë që e agjërojnë, do kalojnë mbrëmjet e iftarit edhe me miqtë e tyre. E nëse doni ndonjë mbrëmje ta shijoni jashtë ...
Prive | 23-May-2019 15:48
Muaji i shenjtë i Ramazanit ka nisur që nga fillimi i muajit dhe me patjetër se besimtarët myslimanë që e agjërojnë, do kalojnë mbrëmjet e iftarit edhe me miqtë e tyre. E nëse doni ndonjë mbrëmje ta shijoni jashtë ...

Vendimin e Çiljetës për t`u mbuluar e komenton dhe Oriola Marashi
Edhe më herët, Çiljeta kishte lajmëruar fansat se këtë muaj të Ramazanit do e respektonte në çdo detaj si një besimtare e devotshme. Ajo edhe është mbuluar dhe vazhdimisht ka postuar foto e video në profilin e saj në ...
Politiko | 23-May-2019 15:38
Edhe më herët, Çiljeta kishte lajmëruar fansat se këtë muaj të Ramazanit do e respektonte në çdo detaj si një besimtare e devotshme. Ajo edhe është mbuluar dhe vazhdimisht ka postuar foto e video në profilin e saj në ...

Aurela Gaçe me duetin më të bukur, e sjellë me vajzën e saj
Ajo është një nga këngëtaret më zërin më të fuqishëm shqiptar. Bëhet fjalë për Aurela Gaçen e cila i ka dhuruar publikut shqiptar dhjetëra hite të pavdekshme. Artistja së fundmi ka qenë mysafire në emisionin “Në Kurthin ...
Albportali | 23-May-2019 15:11
Ajo është një nga këngëtaret më zërin më të fuqishëm shqiptar. Bëhet fjalë për Aurela Gaçen e cila i ka dhuruar publikut shqiptar dhjetëra hite të pavdekshme. Artistja së fundmi ka qenë mysafire në emisionin “Në Kurthin ...

Majk dhe Onat ndryshuan pamje për klipin e ri
Dyshja e njohur e Babastars, Majk dhe Onat, janë duke ardhur me një projekt të ri muzikor. Ata ditë më parë kanë ndryshuar stilin e flokëve, dhe ky ndryshim i tyre pritet të prezantohet në klipin e ri të reperëve. ...
Telegrafi | 22-May-2019 22:22
Dyshja e njohur e Babastars, Majk dhe Onat, janë duke ardhur me një projekt të ri muzikor. Ata ditë më parë kanë ndryshuar stilin e flokëve, dhe ky ndryshim i tyre pritet të prezantohet në klipin e ri të reperëve. ...

Rita Ora pas shfaqjes në UK: Faleminderit që jeni fansat më të mirë
Këngëtarja Rita Ora ka nisur turnetë e saj në Mbretërinë e Bashkuar. Përmes tyre kosovarja do ta promovoje albumin Phoenix. Pas shfaqjes së parë këngëtarja ka shkruar për emocionet e saj. “Faleminderit që jeni turma më ...
Klan Kosova | 23-May-2019 14:44
Këngëtarja Rita Ora ka nisur turnetë e saj në Mbretërinë e Bashkuar. Përmes tyre kosovarja do ta promovoje albumin Phoenix. Pas shfaqjes së parë këngëtarja ka shkruar për emocionet e saj. “Faleminderit që jeni turma më ...

Fitoi 100 milionë lek para disa vitesh, prishtinasi tani jeton si milioner
Vesel Kurtishajn e njohim të gjithë pas fitimit të spektaklit BB 8, por mesa duket suksesi i tij vazhdon ende edhe pas përfundimit të formatit televiziv. Nëpër fotot që ndan në rrjetet sociale ai shfaqet i veshur mirë ...
Gazeta Express | 23-May-2019 14:43
Vesel Kurtishajn e njohim të gjithë pas fitimit të spektaklit BB 8, por mesa duket suksesi i tij vazhdon ende edhe pas përfundimit të formatit televiziv. Nëpër fotot që ndan në rrjetet sociale ai shfaqet i veshur mirë ...

Rina Balaj ‘provokon’ me video nga palestra
Reperja e re, Rina Balaj, është shumë e pëlqyer nga të rinjtë për këngët e saj. Ajo është shumë aktive me projekte të reja, gjersa vazhdon të jetë mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, shkruan portali . Së fundmi ...
Arbresh | 23-May-2019 14:43
Reperja e re, Rina Balaj, është shumë e pëlqyer nga të rinjtë për këngët e saj. Ajo është shumë aktive me projekte të reja, gjersa vazhdon të jetë mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, shkruan portali . Së fundmi ...

‘Shpresoj të ia kaloni mirë së bashku’, Jennifer Aniston rrëfen fjalët e fundit që ia tha AJ pasi ia mori Brad Pitin
Enca nuk din t’i ndal provokimet e saj, qoftë në videoklipe apo edhe në fotot të cilat ajo i publikon, shkruan GazetaBlic. Në imazhet e postuara ajo shpesh përdor edhe fotoshopin ku i rregullon fotografitë duke u ...
GazetaBlic | 23-May-2019 14:08
Enca nuk din t’i ndal provokimet e saj, qoftë në videoklipe apo edhe në fotot të cilat ajo i publikon, shkruan GazetaBlic. Në imazhet e postuara ajo shpesh përdor edhe fotoshopin ku i rregullon fotografitë duke u ...

Enca Haxhiu s’ka kufi ‘tranon’ ndjekësit me gjoksin e saj
Ndërkohë që Fero dhe Arbenita e kanë konsoliduar lidhjen e tyre dhe JO nuk janë ndarë, një tjetër histori po përflitet sot në media në lidhje me një romancë sekrete. Këngëtari më i ri në tregun e muzikës hip-hop, Aggro, ...
GazetaBlic | 23-May-2019 13:41
Ndërkohë që Fero dhe Arbenita e kanë konsoliduar lidhjen e tyre dhe JO nuk janë ndarë, një tjetër histori po përflitet sot në media në lidhje me një romancë sekrete. Këngëtari më i ri në tregun e muzikës hip-hop, Aggro, ...

Aurela Gaçe me duetin më të bukur, e sjellë me vajzën e saj
Ajo është një nga këngëtaret më zërin më të fuqishëm shqiptar. Bëhet fjalë për Aurela Gaçen e cila i ka dhuruar publikut shqiptar dhjetëra hite të pavdekshme. Artistja së fundmi ka qenë mysafire në emisionin “Në Kurthin ...
Indeks Online | 23-May-2019 13:15
Ajo është një nga këngëtaret më zërin më të fuqishëm shqiptar. Bëhet fjalë për Aurela Gaçen e cila i ka dhuruar publikut shqiptar dhjetëra hite të pavdekshme. Artistja së fundmi ka qenë mysafire në emisionin “Në Kurthin ...

Nikka nuk ndalet as në Ramazan, ja çfarë bëri para syfyrit
Reperja e njohur shqiotare Nikka, ka treguar se agjeron muajin e shenjtë të Ramazanit, shkruan . Mirëpo ani pse me Ramazan ajo nuk po e ndalon asnjëherë palestrën. Pas iftarit Nikka e ka bërë një postim në Instagram dhe ...
Lajminet | 23-May-2019 13:09
Reperja e njohur shqiotare Nikka, ka treguar se agjeron muajin e shenjtë të Ramazanit, shkruan . Mirëpo ani pse me Ramazan ajo nuk po e ndalon asnjëherë palestrën. Pas iftarit Nikka e ka bërë një postim në Instagram dhe ...

Çiljeta publikoi video me shami, Oriola Marashi bën reagimin e papritur
Çiljeta Xhilaga mbrëmë e ka publikuar një video ku shihet e mbuluar me shami. E nuk ka munguar komenti i modeles së njohur, Oriola Marashit. Ajo ka tregur se po kujdeset që në muajin e shenjtë të Ramazanit të lutet e ...
Lexo | 23-May-2019 12:42
Çiljeta Xhilaga mbrëmë e ka publikuar një video ku shihet e mbuluar me shami. E nuk ka munguar komenti i modeles së njohur, Oriola Marashit. Ajo ka tregur se po kujdeset që në muajin e shenjtë të Ramazanit të lutet e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved