ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 04:44

Vlorë/ Arrestohet 19-vjeçari, kanosi me armë një tjetër

Vlorë/ Arrestohet 19-vjeçari, kanosi me armë një tjetër
Policia ka arrestuar 1 shtetas, të cilit gjatë kontrollit fizik iu gjet 1 armë zjarri dhe lëndë narkotike Cannabis Sativa.
Top Channel | 23-May-2019 14:20
Policia ka arrestuar 1 shtetas, të cilit gjatë kontrollit fizik iu gjet 1 armë zjarri dhe lëndë narkotike Cannabis Sativa.

Po kanoste me armë, policia i vë prangat 19-vjeçarit në Vlorë
VLORË Policia e Vlorës ka ndërhyrë duke parandaluar përshkallëzimin e një konflikti dhe arrestuar një 19-vjeçar. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatit të Policisë Vlorë, në bashkëpunim me Patrullën e ...
BalkanWeb | 23-May-2019 14:19
VLORË Policia e Vlorës ka ndërhyrë duke parandaluar përshkallëzimin e një konflikti dhe arrestuar një 19-vjeçar. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatit të Policisë Vlorë, në bashkëpunim me Patrullën e ...

Gjykata: Ok ekstradimit të Seferit. A rrezikohet precedenti Seitaj?
TIRANË Një prej të arrestuarve të operacionit “Vol-vo 4” apelon kundër ekstradimit në Itali. Bëhet fjalë për Hajri Seferin, një prej personave të akuzuar dhe pjesë e dosjes 339, për të cilin drejtësia italiane ka ...
BalkanWeb | 23-May-2019 11:21
TIRANË Një prej të arrestuarve të operacionit “Vol-vo 4” apelon kundër ekstradimit në Itali. Bëhet fjalë për Hajri Seferin, një prej personave të akuzuar dhe pjesë e dosjes 339, për të cilin drejtësia italiane ka ...

Vlorë/ Parandalohet konflikti me armë zjarri, pranga 19-vjeçarit
Një person është arrestuar nga policia e Vlorës, pas një konflikti me armë zjarri. Policia thotë se në pranga u vu shtetasi G. B., 19 vjeç, të cilit iu sekuestrua edhe një pistoletë. “Specialistët për Hetimin e Krimit ...
Telegraf | 23-May-2019 15:14
Një person është arrestuar nga policia e Vlorës, pas një konflikti me armë zjarri. Policia thotë se në pranga u vu shtetasi G. B., 19 vjeç, të cilit iu sekuestrua edhe një pistoletë. “Specialistët për Hetimin e Krimit ...

Kanosi me armë 35 vjeçarin, arrestohet i riu
Një 19 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Vlrës pasi kanosi me armë një person gjatë një konflikti për motive të dobëta. I riu I arrestuar është me inicialet G.B, banues në Vlorë. Ai u arrestua pas një njoftimi të ...
VizionPlus | 23-May-2019 14:26
Një 19 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Vlrës pasi kanosi me armë një person gjatë një konflikti për motive të dobëta. I riu I arrestuar është me inicialet G.B, banues në Vlorë. Ai u arrestua pas një njoftimi të ...

Dhunoi gruan, arrestohet 55 vjeçari në Kuçovë
KUÇOVE Një 55-vjeçar me iniciale B.B ka rënë në prangat e policisë në Kuçovë për dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij. “Nga Specialistët e Seksionit për Krimet u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit: B.B, 55 vjeç, ...
BalkanWeb | 23-May-2019 09:50
KUÇOVE Një 55-vjeçar me iniciale B.B ka rënë në prangat e policisë në Kuçovë për dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij. “Nga Specialistët e Seksionit për Krimet u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit: B.B, 55 vjeç, ...

Sarandë/ Kërkohej për plagosjes me dashje, bie në pranga 28-vjeçari
Një 28-vjeçar është arrestuar nga Policia e Sarandës i cili ishte shpallur në kërkim që prej vitit 2018 me akuzën e “plagosjes me dashje”. Shtetasi me inicialet K.P., banues në Konispol, ishte dënuar nga Gjykata e ...
Telegraf | 23-May-2019 11:55
Një 28-vjeçar është arrestuar nga Policia e Sarandës i cili ishte shpallur në kërkim që prej vitit 2018 me akuzën e “plagosjes me dashje”. Shtetasi me inicialet K.P., banues në Konispol, ishte dënuar nga Gjykata e ...

Vlorë/ Arrestohet i riu, u kap me armë dhe kokainë
Një 23-vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë në Vlorë pasi i janë gjetur në banesë dy armë zjarri me silenciator dhe 240 doza kokainë.
Top Channel | 23-May-2019 09:29
Një 23-vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë në Vlorë pasi i janë gjetur në banesë dy armë zjarri me silenciator dhe 240 doza kokainë.

Armë me silenciator e 240 doza kokainë, arrestohet i riu në Vlorë
VLORË Një i ri ka përfunduar në prangat e policisë në Vlorë pasi i janë gjetur në banesë dy armë zjarri me silenciator dhe 240 doza kokainë. Seksioni për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve në bashkëpunim me Patrullën e ...
BalkanWeb | 23-May-2019 09:26
VLORË Një i ri ka përfunduar në prangat e policisë në Vlorë pasi i janë gjetur në banesë dy armë zjarri me silenciator dhe 240 doza kokainë. Seksioni për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve në bashkëpunim me Patrullën e ...

Gjykata e Durrësit, kërkon ekstradimin e kreut të bandës së Shijakut
Gjykata e shkallës së parë Durrës ka vendosur që të ektradojë Hajri Seferin që cilësohet si kreu i bandës së Shijakut. Kundra këtij vendimi kanë dalë i pandehuri dhe avokati i tij duke u shprehur se nuk ka arsye për ...
VizionPlus | 23-May-2019 11:36
Gjykata e shkallës së parë Durrës ka vendosur që të ektradojë Hajri Seferin që cilësohet si kreu i bandës së Shijakut. Kundra këtij vendimi kanë dalë i pandehuri dhe avokati i tij duke u shprehur se nuk ka arsye për ...

I sekuestrohen 1 milion euro pasuri 57-vjeçarit në Durrës
Një 57 vjecari në Durrës i janë sekuestruar rreth 1 milion euro pasuri. Sipas autoriteteve, kjo pasuri është vënë si pasojë e aktivitetit kriminal të këtij personi në Itali. 57 vjecarit me inicialet Xh.S, i dënuar me 3 ...
Telegraf | 23-May-2019 11:28
Një 57 vjecari në Durrës i janë sekuestruar rreth 1 milion euro pasuri. Sipas autoriteteve, kjo pasuri është vënë si pasojë e aktivitetit kriminal të këtij personi në Itali. 57 vjecarit me inicialet Xh.S, i dënuar me 3 ...

Dhunoi rëndë gruan, kapet në flagrancë në banesë
Policia e Beratit ka vënë në pranga një 55 vjeçar, i cili ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij. Informacionet bëjnë me dije se i ndaluari është shtetasi me iniciale B.B., i cili ka ushtruar dhunë fizike ...
VizionPlus | 23-May-2019 10:31
Policia e Beratit ka vënë në pranga një 55 vjeçar, i cili ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij. Informacionet bëjnë me dije se i ndaluari është shtetasi me iniciale B.B., i cili ka ushtruar dhunë fizike ...

Ngacmoi seksualisht 32 vjeçaren, arrestohet beratasi
Një person ka rënë në prangat e policisë së Beratit, nën akuzën e ngacmimit seksual. Sipas policisë ndalimi i shtetasit me iniciale S.T. 35 vjeç, është bërë pas kallzimit penal të 32 vjeçares me iniciale K.G. E reja ...
VizionPlus | 23-May-2019 10:14
Një person ka rënë në prangat e policisë së Beratit, nën akuzën e ngacmimit seksual. Sipas policisë ndalimi i shtetasit me iniciale S.T. 35 vjeç, është bërë pas kallzimit penal të 32 vjeçares me iniciale K.G. E reja ...

Kapet kokainë e heroinë në Fier, në pranga babë e bir dhe kunata
FIER Policia e Fierit ka finalizuar operacionin antidrogë të koduar “Shënjestra” duke arrestuar tre persona me lidhje familjare me njëri-tjetrin të cilët akuzohen se shpërndanin droga të forta. Gjatë operacionin janë ...
BalkanWeb | 23-May-2019 09:03
FIER Policia e Fierit ka finalizuar operacionin antidrogë të koduar “Shënjestra” duke arrestuar tre persona me lidhje familjare me njëri-tjetrin të cilët akuzohen se shpërndanin droga të forta. Gjatë operacionin janë ...

19-vjeçari tenton të vrasë një person pas sherrit për gërvishje makine
Një 19-vjeçar është arrestuar pasi ka tentuar të qëllojë me armë zjarri një 35-vjeçar. Sipas policisë, konflikti ka ndodhur për një gërvishtje makine, ndërsa kanë qenë duke qarkulluar në të njëjtën rrugë. I riu i ka ...
ABCNews | 23-May-2019 14:53
Një 19-vjeçar është arrestuar pasi ka tentuar të qëllojë me armë zjarri një 35-vjeçar. Sipas policisë, konflikti ka ndodhur për një gërvishtje makine, ndërsa kanë qenë duke qarkulluar në të njëjtën rrugë. I riu i ka ...

Kanosi me armë dhe dyshohet për prodhim narkotikësh, në pranga 19-vjeçari nga Vlora
Policia e Vlorës ka arrestuar në flagrancë shtetasin me iniciale G.B., 19 vjeç, pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta ka kanosur me armë zjarri një 35-vjeçar, që e lajmëroi komisariatin për ngjarjen në kohë ...
Lapsi | 23-May-2019 14:33
Policia e Vlorës ka arrestuar në flagrancë shtetasin me iniciale G.B., 19 vjeç, pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta ka kanosur me armë zjarri një 35-vjeçar, që e lajmëroi komisariatin për ngjarjen në kohë ...

Vlonjati kapet me kokainë e pistoleta me silenciator/ VIDEO
Një 23 vjeçar ka rënë në prangat e polcisë së Vlorës pasi u kap me koakinë e armë pa leje. Shtetasi i arrestuar është me inicialet B.B., 23 vjeç, banues në Vlorë. Ky shtetas, sipas policisë, u kap në flagrancë në një ...
VizionPlus | 23-May-2019 09:40
Një 23 vjeçar ka rënë në prangat e polcisë së Vlorës pasi u kap me koakinë e armë pa leje. Shtetasi i arrestuar është me inicialet B.B., 23 vjeç, banues në Vlorë. Ky shtetas, sipas policisë, u kap në flagrancë në një ...

Fier/ 3 në pranga dhe 1 në kërkim për drogë
3 shtetas kanë rënë pranga dhe një tjetër është shpallur në kërkim nga policia pasi ushtronin aktivitetin kriminal të përpunimit dhe shitjes së lëndëve të forta narkotike Heroinë dhe Kokainë në qytetin e Fierit dhe në ...
Top Channel | 23-May-2019 08:55
3 shtetas kanë rënë pranga dhe një tjetër është shpallur në kërkim nga policia pasi ushtronin aktivitetin kriminal të përpunimit dhe shitjes së lëndëve të forta narkotike Heroinë dhe Kokainë në qytetin e Fierit dhe në ...

Një familje fierake në biznesin e heroinës, 3 të arrestuar
Tre pjestarë të një familjeje janë arrestuar dhe një tjetër është shpallur në kërkim nga policia e Fierit pasi ushtronin aktivitetin kriminal të përpunimit dhe shitjes së heroinës e kokainës. Shtetasti e arrestuar janë: ...
VizionPlus | 23-May-2019 09:23
Tre pjestarë të një familjeje janë arrestuar dhe një tjetër është shpallur në kërkim nga policia e Fierit pasi ushtronin aktivitetin kriminal të përpunimit dhe shitjes së heroinës e kokainës. Shtetasti e arrestuar janë: ...

Gjykata e Durrësit vendos ekstradimin e Hajri Seferit
Gjykata e Shkallës së Parë Durrës ka vendosur që të ekstradojë në Itali, Hajri Seferin, një prej të arrestuarve të operacionit Volvo 4, i njohur si një nga drejtuesit e grupit të Shijakut. Ndaj Seferit ka ardhur një ...
TV Klan | 23-May-2019 12:12
Gjykata e Shkallës së Parë Durrës ka vendosur që të ekstradojë në Itali, Hajri Seferin, një prej të arrestuarve të operacionit Volvo 4, i njohur si një nga drejtuesit e grupit të Shijakut. Ndaj Seferit ka ardhur një ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved