ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/06/2019 15:12

‘The Times’ e bën fakt: Kryeministrja May jep nesër dorëheqjen

‘The Times’ e bën fakt: Kryeministrja May jep nesër dorëheqjen
ANGLI Kryeministrja britanike, Theresa May, pritet të japë dorëheqjen ditën e nesërme, pas kryengritjes së kabinetit rreth planit të Brexit. Kjo lëvizje e radhës paralajmërohet nga media britanike “The Times”, e cila ...
BalkanWeb | 23-May-2019 15:29
ANGLI Kryeministrja britanike, Theresa May, pritet të japë dorëheqjen ditën e nesërme, pas kryengritjes së kabinetit rreth planit të Brexit. Kjo lëvizje e radhës paralajmërohet nga media britanike “The Times”, e cila ...

Theresa May pritet të dorëhiqet të premten?
Kryeministrja britanike, Theresa May, pritet të njoftojë dorëheqjen të premten. Lajmin e bën të ditur “The New York Times”, e cila, megjithatë, nuk citon burime. May do të mbetet në detyrë si kryeministre, ndërkohë që ...
GazetaTema | 23-May-2019 09:34
Kryeministrja britanike, Theresa May, pritet të njoftojë dorëheqjen të premten. Lajmin e bën të ditur “The New York Times”, e cila, megjithatë, nuk citon burime. May do të mbetet në detyrë si kryeministre, ndërkohë që ...

The Times: Theresa May nesër jep dorëheqjen
Kryeministrja britanike, Theresa May, pritet të japë dorëheqjen ditën e nesërme, pas kryengritjes së kabinetit rreth planit të Brexit. Kjo lëvizje e radhës paralajmërohet nga media britanike “The Times”, e cila iu ...
Lapsi | 23-May-2019 15:54
Kryeministrja britanike, Theresa May, pritet të japë dorëheqjen ditën e nesërme, pas kryengritjes së kabinetit rreth planit të Brexit. Kjo lëvizje e radhës paralajmërohet nga media britanike “The Times”, e cila iu ...

Jep dorëheqjen ministrja e kabinetit May
LONDËR Kryetarja e Dhomës së Lartë të parlamentit britanik, Andrea Leadsom, ka dhënë dorëheqjen nga qeveria e Theresa May-it. Kujtojmë se në qeverinë e Theresa May ndodhi referendum për ndarjen nga BE-ja.BREXIT nuk ka ...
BalkanWeb | 23-May-2019 02:33
LONDËR Kryetarja e Dhomës së Lartë të parlamentit britanik, Andrea Leadsom, ka dhënë dorëheqjen nga qeveria e Theresa May-it. Kujtojmë se në qeverinë e Theresa May ndodhi referendum për ndarjen nga BE-ja.BREXIT nuk ka ...

Theresa May para një presioni në rritje për dorëheqje
Kryeministrja e Britanisë, Theresa May, është para një presioni gjithnjë e në rritje nga aleatët e saj konservatorë, ndërsa është duke shqyrtuar nëse do të dorëzohet dhe të japë dorëheqje, apo të luftoj për të ruajtur ...
Shenja | 23-May-2019 17:05
Kryeministrja e Britanisë, Theresa May, është para një presioni gjithnjë e në rritje nga aleatët e saj konservatorë, ndërsa është duke shqyrtuar nëse do të dorëzohet dhe të japë dorëheqje, apo të luftoj për të ruajtur ...

May shtyn sërish votimin për Brexit-in
Kryeministrja britanike, Theresa May u detyrua të shtyjë votimin e deputetëve për projektligjin e ri për Brexit, që ajo e kishte paraqitur si ‘’mundësia e fundit’’ për të vënë në zbatim daljen nga BE-ja.
Kosova Press | 23-May-2019 17:01
Kryeministrja britanike, Theresa May u detyrua të shtyjë votimin e deputetëve për projektligjin e ri për Brexit, që ajo e kishte paraqitur si ‘’mundësia e fundit’’ për të vënë në zbatim daljen nga BE-ja.

May shtyn sërish votimin për Brexit-in
Kryeministrja britanike, Theresa May u detyrua të shtyjë votimin e deputetëve për projektligjin e ri për Brexit, që ajo e kishte paraqitur si ‘’mundësia e fundit’’ për të vënë në zbatim daljen nga BE-ja. Teksti u bë ...
Alsat-M | 23-May-2019 16:34
Kryeministrja britanike, Theresa May u detyrua të shtyjë votimin e deputetëve për projektligjin e ri për Brexit, që ajo e kishte paraqitur si ‘’mundësia e fundit’’ për të vënë në zbatim daljen nga BE-ja. Teksti u bë ...

Prezantimi i planit të ri për Brexit-in do të shtyhet deri në qershor
Plani i ri për Brexit-in i kryeministres, Theresa May nuk do të publikohet apo debatohet deri në fillim të qershorit, njoftoi qeveria britanike. Kryeministrja May vazhdon të përballet me presion nga deputetët e saj për ...
Radio Evropa e Lire | 23-May-2019 16:22
Plani i ri për Brexit-in i kryeministres, Theresa May nuk do të publikohet apo debatohet deri në fillim të qershorit, njoftoi qeveria britanike. Kryeministrja May vazhdon të përballet me presion nga deputetët e saj për ...

Galaxy S10 5G nga Samsung, tani i gatshëm për para-porosi
E ardhmja e rrjeteve telefonike është gati për të kapluar botën, pasi Samsung po hap para-porositë për versionin 5G të Galaxy S10. 5G është rrjeti i ardhshëm i të dhënave telefonike, dhe e bën shkarkimin tepër të ...
Telegrafi | 23-May-2019 11:18
E ardhmja e rrjeteve telefonike është gati për të kapluar botën, pasi Samsung po hap para-porositë për versionin 5G të Galaxy S10. 5G është rrjeti i ardhshëm i të dhënave telefonike, dhe e bën shkarkimin tepër të ...

May takohet me ministra, ende fokusohet në Brexit
Kryeministrja britanike Theresa May do të takohet sot me ministrat, në kohën e kërkesave për të dhënë dorëheqje, pasi plani i saj i ri për të dalë nga BE u përball me kritika.
Kosova Press | 23-May-2019 15:48
Kryeministrja britanike Theresa May do të takohet sot me ministrat, në kohën e kërkesave për të dhënë dorëheqje, pasi plani i saj i ri për të dalë nga BE u përball me kritika.

“The Times”: Kryeministrja Theresa May nesër jep dorëheqjen
Kryeministrja britanike, Theresa May, pritet të japë dorëheqjen ditën e nesërme, pas kryengritjes së kabinetit rreth planit të Brexit. Kjo lëvizje e radhës paralajmërohet nga media britanike “The Times”, e cila iu ...
Gazeta Dita | 23-May-2019 15:32
Kryeministrja britanike, Theresa May, pritet të japë dorëheqjen ditën e nesërme, pas kryengritjes së kabinetit rreth planit të Brexit. Kjo lëvizje e radhës paralajmërohet nga media britanike “The Times”, e cila iu ...

Galaxy S10 5G nga Samsung, tani i gatshëm për para-porosi
E ardhmja e rrjeteve telefonike është gati për të kapluar botën, pasi Samsung po hap para-porositë për versionin 5G të Galaxy S10. 5G është rrjeti i ardhshëm i të dhënave telefonike, dhe e bën shkarkimin tepër të ...
Portalb | 23-May-2019 13:55
E ardhmja e rrjeteve telefonike është gati për të kapluar botën, pasi Samsung po hap para-porositë për versionin 5G të Galaxy S10. 5G është rrjeti i ardhshëm i të dhënave telefonike, dhe e bën shkarkimin tepër të ...

LAJMI FUNDIT/”The Times”: Theresa May jep nesër dorëheqje
Kryeministrja britanike Theresa May do të japë nesër dorëheqje, pas kryengritjes së kabinetit rreth planit të saj për Brexit, sipas mediumit britanik ‘The Times’ i cili thirret në burime. May të martën ka paraqitur një ...
Koha.mk | 23-May-2019 13:49
Kryeministrja britanike Theresa May do të japë nesër dorëheqje, pas kryengritjes së kabinetit rreth planit të saj për Brexit, sipas mediumit britanik ‘The Times’ i cili thirret në burime. May të martën ka paraqitur një ...

The Times: Kryeministrja May jep nesër dorëheqje
Kryeministrja britanike, Theresa May, do të japë nesër dorëheqje, pas ‘kryengritjes’ së kabinetit rreth planit të saj për Brexit, sipas mediumit britanik ‘The Times’ i cili thirret në burime. May të martën ka paraqitur ...
Gazeta Observer | 23-May-2019 13:27
Kryeministrja britanike, Theresa May, do të japë nesër dorëheqje, pas ‘kryengritjes’ së kabinetit rreth planit të saj për Brexit, sipas mediumit britanik ‘The Times’ i cili thirret në burime. May të martën ka paraqitur ...

The Times: Theresa May jep nesër dorëheqje
Kryeministrja britanike Theresa May do të japë nesër dorëheqje, pas kryengritjes së kabinetit rreth planit të saj për Brexit, sipas mediumit britanik ‘The Times’ i cili thirret në burime. May të martën ka paraqitur një ...
Gazeta Express | 23-May-2019 13:24
Kryeministrja britanike Theresa May do të japë nesër dorëheqje, pas kryengritjes së kabinetit rreth planit të saj për Brexit, sipas mediumit britanik ‘The Times’ i cili thirret në burime. May të martën ka paraqitur një ...

The Times: Kryeministrja May jep nesër dorëheqje
Kryeministrja britanike Theresa May do të japë nesër dorëheqje, pas kryengritjes së kabinetit rreth planit të saj për Brexit, sipas mediumit britanik ‘The Times’ i cili thirret në burime. May të martën ka paraqitur një ...
Indeks Online | 23-May-2019 13:00
Kryeministrja britanike Theresa May do të japë nesër dorëheqje, pas kryengritjes së kabinetit rreth planit të saj për Brexit, sipas mediumit britanik ‘The Times’ i cili thirret në burime. May të martën ka paraqitur një ...

The Times: Kryeministrja May jep nesër dorëheqje
Kryeministrja britanike Theresa May do të japë nesër dorëheqje, pas kryengritjes së kabinetit rreth planit të saj për Brexit, sipas mediumit britanik ‘The Times’ i cili thirret në burime.
Kosova Press | 23-May-2019 12:59
Kryeministrja britanike Theresa May do të japë nesër dorëheqje, pas kryengritjes së kabinetit rreth planit të saj për Brexit, sipas mediumit britanik ‘The Times’ i cili thirret në burime.

Times: Theresa May jep dorëheqje
Kryeministrja britanike Theresa May nesër do të jep dorëheqje, ka publikuar e përditshmja britanike Times, pa emëruar burimin e saj. May do të mbetet kryeministre derisa të zgjidhet pasardhësi i saj në procesin dy ...
Alsat-M | 23-May-2019 12:47
Kryeministrja britanike Theresa May nesër do të jep dorëheqje, ka publikuar e përditshmja britanike Times, pa emëruar burimin e saj. May do të mbetet kryeministre derisa të zgjidhet pasardhësi i saj në procesin dy ...

Galaxy S10 5G nga Samsung, tani i gatshëm për para-porosi
E ardhmja e rrjeteve telefonike është gati për të kapluar botën, pasi Samsung po hap para-porositë për versionin 5G të Galaxy S10. 5G është rrjeti i ardhshëm i të dhënave telefonike, dhe e bën shkarkimin tepër të ...
Gazeta Observer | 23-May-2019 12:41
E ardhmja e rrjeteve telefonike është gati për të kapluar botën, pasi Samsung po hap para-porositë për versionin 5G të Galaxy S10. 5G është rrjeti i ardhshëm i të dhënave telefonike, dhe e bën shkarkimin tepër të ...

Brexit, Theresa May drejt dorëheqjes?
Theresa May i ka orët e numëruara në krye të vendit, sipas raportimeve të fundit të mediave në Britaninë e Madhe. Shkak u bë marrëveshja e re për Brexit, që shefja e qeverisë pritet të dërgojë në Parlament, që është ...
TetovaSot | 23-May-2019 12:21
Theresa May i ka orët e numëruara në krye të vendit, sipas raportimeve të fundit të mediave në Britaninë e Madhe. Shkak u bë marrëveshja e re për Brexit, që shefja e qeverisë pritet të dërgojë në Parlament, që është ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved