ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/06/2019 11:26

Hoxhaj: PDK e kishte denoncuar këtë grup kriminal në vitin 2014

Hoxhaj: PDK e kishte denoncuar këtë grup kriminal në vitin 2014
Zëvendëskryetari i Partisë Demokratike, Enver Hoxhaj ka mbajtur sot konferencë për media në emër të PDK-së, në lidhje me rastin e video së disa personave. Hoxhaj, theksoi se PDK-ja e kishte denoncuar këtë rast kriminal ...
Telegrafi | 23-May-2019 16:45
Zëvendëskryetari i Partisë Demokratike, Enver Hoxhaj ka mbajtur sot konferencë për media në emër të PDK-së, në lidhje me rastin e video së disa personave. Hoxhaj, theksoi se PDK-ja e kishte denoncuar këtë rast kriminal ...

Kosovë/ Veseli mohon çdo përfshirje në veprime kriminale
Kryetari i parlamentit të Kosovës, Kadri Veseli, hodhi poshtë të enjten çdo mundësi për përfshirje të tij në ndonjë rast të krimit të organizuar, ndërsa u zotua se do të jap dorëheqje nëse një gjë e tillë del e vërtetë.
Top Channel | 23-May-2019 13:57
Kryetari i parlamentit të Kosovës, Kadri Veseli, hodhi poshtë të enjten çdo mundësi për përfshirje të tij në ndonjë rast të krimit të organizuar, ndërsa u zotua se do të jap dorëheqje nëse një gjë e tillë del e vërtetë.

Video-skandali në Kosovë, Kadri Veseli mohon çdo përfshirje në veprime kriminale: Ja kur do jap dorëheqje
Kryetari i parlamentit të Kosovës, Kadri Veseli, hodhi poshtë të enjten çdo mundësi për përfshirje të tij në ndonjë rast të krimit të organizuar, ndërsa u zotua se do të jap dorëheqje nëse një gjë e tillë del e vërtetë. ...
GazetaTema | 23-May-2019 13:30
Kryetari i parlamentit të Kosovës, Kadri Veseli, hodhi poshtë të enjten çdo mundësi për përfshirje të tij në ndonjë rast të krimit të organizuar, ndërsa u zotua se do të jap dorëheqje nëse një gjë e tillë del e vërtetë. ...

Veseli i përfshirë në skandal korruptiv?
Emri i kryeparlamentarit Kadri Veseli është përmendur në një video të publikuar në media ku dyshohen se janë përfshirë në fajde, mashtrim e detyrim një grup prej së paku 8 personash. Në një rast, njëri nga këta 8 ...
TV Klan | 23-May-2019 16:21
Emri i kryeparlamentarit Kadri Veseli është përmendur në një video të publikuar në media ku dyshohen se janë përfshirë në fajde, mashtrim e detyrim një grup prej së paku 8 personash. Në një rast, njëri nga këta 8 ...

Vetëvendosje: Veseli të jap dorëheqje për t’i hapur rrugë hetimeve
Lëvizja Vetëvendosjeka reaguar ndaj kryetarit të Kuvendit Kadri Veselit, pasi ky i fundit doli sot në një konferencë për media dhe mohoi lidhjet e tij me personat e krimit që u arrestuan për fajde pak ditë më pare. Në ...
VizionPlus | 23-May-2019 14:44
Lëvizja Vetëvendosjeka reaguar ndaj kryetarit të Kuvendit Kadri Veselit, pasi ky i fundit doli sot në një konferencë për media dhe mohoi lidhjet e tij me personat e krimit që u arrestuan për fajde pak ditë më pare. Në ...

Hoxhaj: Nuk ka asnjë motiv dhe asnjë tendencë që mund ta ndalë Kadri Veselin dhe PDK-në
Partia Demokratike e Kosovës sot ka mbajtur edhe një konferencë për media lidhur me një video ku persona të dyshuar për fajde përmendin emrin e kryetarit të PDK-së dhe njëherit kryetarit të Kuvendit të Kosovës, Kadri ...
Arbresh | 23-May-2019 17:04
Partia Demokratike e Kosovës sot ka mbajtur edhe një konferencë për media lidhur me një video ku persona të dyshuar për fajde përmendin emrin e kryetarit të PDK-së dhe njëherit kryetarit të Kuvendit të Kosovës, Kadri ...

Hoxhaj: PDK në 2014 e denoncoi Rrahim Hashimin në polici, pasi kishte përdorur emrin e Xhavit Halitit
Zëvendërskryetari i Partisë Demokratike, Enver Hoxhaj ka mbajtur sot konferencë për media në emër të PDK-së, në lidhje me rastin e video së disa personave. Theksoi se PDK-ja e kishte denoncuar këtë rast criminal në ...
Lajminet | 23-May-2019 16:55
Zëvendërskryetari i Partisë Demokratike, Enver Hoxhaj ka mbajtur sot konferencë për media në emër të PDK-së, në lidhje me rastin e video së disa personave. Theksoi se PDK-ja e kishte denoncuar këtë rast criminal në ...

PDK-ja sqarohet edhe një herë për aferën me fajde
Nënkryetari i PDK-së Enver Hoxhaj, ka hedhur dyshime në lidhje me publikimin e video incizimeve në të cilat përmendet kryeparlamentari Kadri Veseli, lidhur me një grup të akuzuarish për fajde. Sipas tij është e ...
Klan Kosova | 23-May-2019 16:47
Nënkryetari i PDK-së Enver Hoxhaj, ka hedhur dyshime në lidhje me publikimin e video incizimeve në të cilat përmendet kryeparlamentari Kadri Veseli, lidhur me një grup të akuzuarish për fajde. Sipas tij është e ...

Hoxhaj: Kadri Veseli s’ka të bëj me njerëzit që dyshohen për fajde, po tentohet të njolloset emri i tij
Nënkryetari i PDK-së, Enver Hoxhaj, ka mbajtur konferencë për medie, me ç’rast ka komentuar videon e publikuar dje të disa personave që akuzohen për fajde e ku përmendet edhe emri i kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli, ...
EkonomiaOnline | 23-May-2019 16:45
Nënkryetari i PDK-së, Enver Hoxhaj, ka mbajtur konferencë për medie, me ç’rast ka komentuar videon e publikuar dje të disa personave që akuzohen për fajde e ku përmendet edhe emri i kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli, ...

Këshilltari i Veselit i quan goditje të qëllimshme lajmet për shefin e tij
Blerim Latifi, këshilltari i kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli i ka dalë në mbrojtje këtij të fundit pasi që emri i tij u përmend në një video incizim për marrjen e 200 mijë eurove për fajde. Përmes një postimi në ...
Telegrafi | 23-May-2019 15:14
Blerim Latifi, këshilltari i kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli i ka dalë në mbrojtje këtij të fundit pasi që emri i tij u përmend në një video incizim për marrjen e 200 mijë eurove për fajde. Përmes një postimi në ...

Hoxhaj për videon e të dyshuarve për fajde: Po provohet të dëmtohet Kadri Veseli
Zëvendëskryetari i PDK’së, Enver Hoxhaj ka mbajtur konferencë për media një ditë pasi u publikua një video të personave që dyshohen për fajde e të cilët përmendin Kadri Veseli se ka marrë 200 mijë euro. Hoxhaj thotë se ...
Gazeta Express | 23-May-2019 16:45
Zëvendëskryetari i PDK’së, Enver Hoxhaj ka mbajtur konferencë për media një ditë pasi u publikua një video të personave që dyshohen për fajde e të cilët përmendin Kadri Veseli se ka marrë 200 mijë euro. Hoxhaj thotë se ...

Haradinaj për rastin e fajdeve ku përmendet Veseli: Gjykatat janë ato të cilat duhet të japin verdiktin final
Në dy video të cilat janë publikuar gjatë kësaj jave, protagonistët flasin për marrëveshje të ndryshme që kanë të bëjnë me fajde. Në mesin e shumë emrave të përfolur, fajdexhinjtë përmendin edhe kryeparlamentarin Kadri ...
Telegrafi | 23-May-2019 15:14
Në dy video të cilat janë publikuar gjatë kësaj jave, protagonistët flasin për marrëveshje të ndryshme që kanë të bëjnë me fajde. Në mesin e shumë emrave të përfolur, fajdexhinjtë përmendin edhe kryeparlamentarin Kadri ...

Hoxhaj flet për skandalin e Veselit
Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Enver Hoxhaj në emër të partisë së tij ka hedhur poshtë akuzat ndaj kryeparlamentarit Veseli se ai është i përfshirë në skandalin me fajde të publikuar në media ditë ...
InFokusi | 23-May-2019 16:44
Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Enver Hoxhaj në emër të partisë së tij ka hedhur poshtë akuzat ndaj kryeparlamentarit Veseli se ai është i përfshirë në skandalin me fajde të publikuar në media ditë ...

Hoxhaj: Kadri Veseli s’ka të bëjë me njerëzit që dyshohen për fajde, po tentohet të njolloset emri i tij
Nënkryetari i PDK-së, Enver Hoxhaj, ka mbajtur konferencë për medie, me çrast ka komentuar videon e publikuar dje të disa personave që akuzohen për fajde e ku përmendet edhe emri i kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli. ...
Gazeta Observer | 23-May-2019 16:44
Nënkryetari i PDK-së, Enver Hoxhaj, ka mbajtur konferencë për medie, me çrast ka komentuar videon e publikuar dje të disa personave që akuzohen për fajde e ku përmendet edhe emri i kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli. ...

PDK për akuzat ndaj shefit: Ka tendencë manipulimi me opinionin dhe njollosje të emrit të Kadri Veselit
Lidhur me këtë Partia Demokratike e Kosovës ka mbajtur konferencë për media ku është thënë se kërkojnë që kjo temë të mos anashkalohet dhe të marrë epilog të plotë, shkruan Nënkryetari i PDK-së Enver Hoxhaj është ...
Lajminet | 23-May-2019 16:34
Lidhur me këtë Partia Demokratike e Kosovës ka mbajtur konferencë për media ku është thënë se kërkojnë që kjo temë të mos anashkalohet dhe të marrë epilog të plotë, shkruan Nënkryetari i PDK-së Enver Hoxhaj është ...

PDK në konferencë për media, Hoxhaj qartëson çështjen “Veseli-Fajdexhinjët”
Partia Demokratike e Kosovës pak minuta më parë e ka mbajtur një konferencë rreth rastit të një videoje krimi ku ishte përmendur emri i kryetarit të partisë, Kadri Veseli. Zyrtari i PDK-së, Enver Hoxha në konferencë tha ...
Indeks Online | 23-May-2019 16:34
Partia Demokratike e Kosovës pak minuta më parë e ka mbajtur një konferencë rreth rastit të një videoje krimi ku ishte përmendur emri i kryetarit të partisë, Kadri Veseli. Zyrtari i PDK-së, Enver Hoxha në konferencë tha ...

Veseli paralajmëron padi për fajdexhinjtë që ia lakuan emrin
Kreu i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka thirrur konferencë për media në të cilën ka folur për aferën e fundit të një videoje ku përmendet emri i tij. Veseli ka deklaruar se nuk do të ndalet, pavarësisht se dikush e ...
PortaliOnline | 23-May-2019 16:26
Kreu i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka thirrur konferencë për media në të cilën ka folur për aferën e fundit të një videoje ku përmendet emri i tij. Veseli ka deklaruar se nuk do të ndalet, pavarësisht se dikush e ...

Hoxhaj flet për skandalin e Veselit, thotë se ai është i pafajshëm
Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Enver Hoxhaj në emër të partisë së tij ka hedhur poshtë akuzat ndaj kryeparlamentarit Veseli se ai është i përfshirë në skandalin me fajde të publikuar në media ditë ...
Zeri | 23-May-2019 16:24
Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Enver Hoxhaj në emër të partisë së tij ka hedhur poshtë akuzat ndaj kryeparlamentarit Veseli se ai është i përfshirë në skandalin me fajde të publikuar në media ditë ...

Iu përfol emri në një video, Kadri Veseli: gati të jap dorëheqjen…
Edhe në politikën kosovare u shfaq së fundi një video trazuese, e cila ka si shënjestër kreun e Kuvendit Kadri Veseli. Kanë një qenë disa pamje të publikuara në media, ku emri i përflitej nga disa persona të arrestuar ...
Tesheshi | 23-May-2019 16:22
Edhe në politikën kosovare u shfaq së fundi një video trazuese, e cila ka si shënjestër kreun e Kuvendit Kadri Veseli. Kanë një qenë disa pamje të publikuara në media, ku emri i përflitej nga disa persona të arrestuar ...

Veseli i hedh poshtë pretendimet për përfshirje në aferë korruptive
Prishtinë, 23 maj 2019 – Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, e hodhi poshtë përfshirjen në disa video-incizime, ku shihen disa persona të dyshuar për vepra kriminale duke marrë para dhe duke u thirrur në emrin ...
Illyriapress | 23-May-2019 16:21
Prishtinë, 23 maj 2019 – Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, e hodhi poshtë përfshirjen në disa video-incizime, ku shihen disa persona të dyshuar për vepra kriminale duke marrë para dhe duke u thirrur në emrin ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved