ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/09/2019 12:49

Guardiola te Juve? Manchester City i konsideron zëra “qesharak”!

Guardiola te Juve? Manchester City i konsideron zëra “qesharak”!
Manchester City ka mohuar thashethemet që vijnë nga Italia, që Pep Guardiola është në bisedime me Juventusin. Klubi anglez i ka konsideruar si “qesharake” këto spekulime për të ardhmen e teknikut spanjoll. Në zyrat e ...
GazetaTema | 23-May-2019 15:29
Manchester City ka mohuar thashethemet që vijnë nga Italia, që Pep Guardiola është në bisedime me Juventusin. Klubi anglez i ka konsideruar si “qesharake” këto spekulime për të ardhmen e teknikut spanjoll. Në zyrat e ...

Guardiola tek Juventus? Supozimi që turbullon mendjen e tifozëve
“Juventusi dhe Guardiola kanë arritur marrëveshjen për katër vitet e ardhshme”. Një lajm që vjen si “bombë atomike” në fillim të kësaj merkatoje vere nga agjencia “AGI” paraditen e kësaj të enjteje dhe që bën të ...
Top Channel | 23-May-2019 14:04
“Juventusi dhe Guardiola kanë arritur marrëveshjen për katër vitet e ardhshme”. Një lajm që vjen si “bombë atomike” në fillim të kësaj merkatoje vere nga agjencia “AGI” paraditen e kësaj të enjteje dhe që bën të ...

Fantazi bardhezi me Pep Guardiolën, po ku ndodhet spanjolli?
Një vit pasi shijuan goditjen e shekullit, tifozët e Juventusit kanë nisur të ëndërrojnë për një tjetër goditje të madhe, këtë herë për Ronaldon e treningut. Pasuesi i Max Allegrit në stolin më të rëndësishëm të ...
BalkanWeb | 23-May-2019 10:13
Një vit pasi shijuan goditjen e shekullit, tifozët e Juventusit kanë nisur të ëndërrojnë për një tjetër goditje të madhe, këtë herë për Ronaldon e treningut. Pasuesi i Max Allegrit në stolin më të rëndësishëm të ...

Guardiola në rrugë për t’u bërë trajneri më i suksesshëm i të gjitha kohërave, synon rekordin e Fergusonit
Pep Guardiola është drejt rrugës së tij për të thyer të gjitha rekordet që janë vendosur si trajner, pasi ka fituar trofeun e 27-të në karrierë këtë sezon duke fituar titullin e Ligës Premier me Manchester Cityn, ndërsa ...
Telegrafi | 23-May-2019 15:12
Pep Guardiola është drejt rrugës së tij për të thyer të gjitha rekordet që janë vendosur si trajner, pasi ka fituar trofeun e 27-të në karrierë këtë sezon duke fituar titullin e Ligës Premier me Manchester Cityn, ndërsa ...

“Guardiola ka firmosur”, lajmi që trondit Italinë
“Nuk ka shans të shkoj në Itali”, tha para pak ditësh Pep Guardiola, i prerë, pa lënë shteg për asnjë spekulim. Megjithatë, në Itali kanë dëshirë të ëndërrojnë, ose Pep ka mbajtur ndonjë sekret gjigant, që pas pak ...
GazetaTema | 23-May-2019 11:20
“Nuk ka shans të shkoj në Itali”, tha para pak ditësh Pep Guardiola, i prerë, pa lënë shteg për asnjë spekulim. Megjithatë, në Itali kanë dëshirë të ëndërrojnë, ose Pep ka mbajtur ndonjë sekret gjigant, që pas pak ...

15:28 Man City e mohon marrëveshjen mes Guardiolas dhe Juventusit Mediat italiane sugjeruan se Pep Guardiola do...
Mediat italiane sugjeruan se Pep Guardiola do të zyrtarizohet si trajner i Juventusit muajin tjetër, mirëpo Manchester City e ka përqeshur këtë spekulim. Juventusi është në kërkim të një trajneri të ri pasi para gjashtë ...
Kosova Sot | 23-May-2019 15:32
Mediat italiane sugjeruan se Pep Guardiola do të zyrtarizohet si trajner i Juventusit muajin tjetër, mirëpo Manchester City e ka përqeshur këtë spekulim. Juventusi është në kërkim të një trajneri të ri pasi para gjashtë ...

Man City i mohon lajmet se Guardiola ka arritur marrëveshje me Juventusin
Mediat italiane sugjeruan se Pep Guardiola do të zyrtarizohet si trajner i Juventusit muajin tjetër, mirëpo Manchester City e ka përqeshur këtë spekulim. Juventusi është në kërkim të një trajneri të ri pasi para gjashtë ...
EkonomiaOnline | 23-May-2019 15:32
Mediat italiane sugjeruan se Pep Guardiola do të zyrtarizohet si trajner i Juventusit muajin tjetër, mirëpo Manchester City e ka përqeshur këtë spekulim. Juventusi është në kërkim të një trajneri të ri pasi para gjashtë ...

E kryer, Juventusi emëron Guardiolan trajner më 4 qershor?
Një nga agjencitë kryesore të lajmeve të Italisë raporton se Juventusi do të emërojë me 4 qershor trajnerin e ri, Pep Guardiolan e Manchester Cityt. Sipas Agenzia Giornalistica Italia (AGI), Guardiola ka rënë dakord me ...
Telegrafi | 23-May-2019 12:05
Një nga agjencitë kryesore të lajmeve të Italisë raporton se Juventusi do të emërojë me 4 qershor trajnerin e ri, Pep Guardiolan e Manchester Cityt. Sipas Agenzia Giornalistica Italia (AGI), Guardiola ka rënë dakord me ...

Man City i mohon lajmet se Guardiola ka arritur marrëveshje me Juventusin
Mediat italiane sugjeruan se Pep Guardiola do të zyrtarizohet si trajner i Juventusit muajin tjetër, mirëpo Manchester City e ka përqeshur këtë spekulim. Juventusi është në kërkim të një trajneri të ri pasi para gjashtë ...
Gazeta Observer | 23-May-2019 15:28
Mediat italiane sugjeruan se Pep Guardiola do të zyrtarizohet si trajner i Juventusit muajin tjetër, mirëpo Manchester City e ka përqeshur këtë spekulim. Juventusi është në kërkim të një trajneri të ri pasi para gjashtë ...

Man City i mohon lajmet se Guardiola ka arritur marrëveshje me Juventusin
Mediat italiane sugjeruan se Pep Guardiola do të zyrtarizohet si trajner i Juventusit muajin tjetër, mirëpo Manchester City e ka përqeshur këtë spekulim. Juventusi është në kërkim të një trajneri të ri pasi para gjashtë ...
Gazeta Express | 23-May-2019 15:26
Mediat italiane sugjeruan se Pep Guardiola do të zyrtarizohet si trajner i Juventusit muajin tjetër, mirëpo Manchester City e ka përqeshur këtë spekulim. Juventusi është në kërkim të një trajneri të ri pasi para gjashtë ...

Guardiola tek Juventus? Supozimi që turbullon mendjen e tifozëve
“Juventusi dhe Guardiola kanë arritur marrëveshjen për katër vitet e ardhshme”. Një lajm që vjen si “bombë atomike” në fillim të kësaj merkatoje vere nga agjencia “AGI” paraditen e kësaj të enjteje dhe që bën të ...
Gazeta Dita | 23-May-2019 14:33
“Juventusi dhe Guardiola kanë arritur marrëveshjen për katër vitet e ardhshme”. Një lajm që vjen si “bombë atomike” në fillim të kësaj merkatoje vere nga agjencia “AGI” paraditen e kësaj të enjteje dhe që bën të ...

Guardiola te Juventusi, reagon zyrtarisht Manchester City
Manchester City ka mohuar thashethemet që vijnë nga Italia, sipas të cilës Pep Guardiola është në bisedime për tu ulur në stolin e Juventusit. Sipas tabloidit anglez “The Sun”, klubi anglez i konsideron këto spekulime ...
Koha.mk | 23-May-2019 14:33
Manchester City ka mohuar thashethemet që vijnë nga Italia, sipas të cilës Pep Guardiola është në bisedime për tu ulur në stolin e Juventusit. Sipas tabloidit anglez “The Sun”, klubi anglez i konsideron këto spekulime ...

Guardiola tek Juventusi? Supozimi që turbullon mendjen e tifozëve
“Jeventusi dhe Guardiola kanë arritur marrëveshjen për katër vitet e ardhshme”. Një lajm që vjen si “bombë atomike” në fillim të kësaj merkatoje vere nga agjencia “AGI” paraditen e kësaj të enjteje dhe që bën të ...
SuperSport | 23-May-2019 13:44
“Jeventusi dhe Guardiola kanë arritur marrëveshjen për katër vitet e ardhshme”. Një lajm që vjen si “bombë atomike” në fillim të kësaj merkatoje vere nga agjencia “AGI” paraditen e kësaj të enjteje dhe që bën të ...

Guardiola arrin marrëveshje me Juventusin
Trajneri i Manchester City-t, Pep Guardiola, ka arritur marrëveshje që të bëhet trajner i Juventusit, sipas raportimeve të AGI-së. Katalunasi i cili fitoi tre trofe këtë stinor me Qytetarët, thuhet se është gati të ...
Klan Kosova | 23-May-2019 13:44
Trajneri i Manchester City-t, Pep Guardiola, ka arritur marrëveshje që të bëhet trajner i Juventusit, sipas raportimeve të AGI-së. Katalunasi i cili fitoi tre trofe këtë stinor me Qytetarët, thuhet se është gati të ...

Në Itali janë të sigurt, Guardiola do të jetë trajner i ri i Juventusit
Kampionët e Serie A duket se kanë arritur marrëveshje me trajnerin spanjoll. Juventusi është në kërkim të një trajneri të ri, pas konfirmimit për largimin e Massimilliano Allegrit. Shumë emra janë përfolur që do të ...
Koha.mk | 23-May-2019 13:34
Kampionët e Serie A duket se kanë arritur marrëveshje me trajnerin spanjoll. Juventusi është në kërkim të një trajneri të ri, pas konfirmimit për largimin e Massimilliano Allegrit. Shumë emra janë përfolur që do të ...

Juventusi do ta zyrtarizojë Guardiolan më 4 qershor
Raportohet se Juventusi ka siguruar shërbimet e Pep Guardiolas. Agenzia Giornalistica Italia (AGI) raporton se Juventusi ka arritur marrëveshje me trajnerin e Manchester Cityt në një kontratë katër-vjeçare. Guardiola ...
Arbresh | 23-May-2019 13:27
Raportohet se Juventusi ka siguruar shërbimet e Pep Guardiolas. Agenzia Giornalistica Italia (AGI) raporton se Juventusi ka arritur marrëveshje me trajnerin e Manchester Cityt në një kontratë katër-vjeçare. Guardiola ...

“Juve zyrtarizon Guardiolan më 4 qershor”
Raportohet se Juventusi ka siguruar shërbimet e Pep Guardiolas. “Agenzia Giornalistica Italia (AGI)” raporton se Juventusi ka arritur marrëveshje me trajnerin e Manchester Cityt në një kontratë katër vjeçare. Guardiola ...
EkonomiaOnline | 23-May-2019 13:09
Raportohet se Juventusi ka siguruar shërbimet e Pep Guardiolas. “Agenzia Giornalistica Italia (AGI)” raporton se Juventusi ka arritur marrëveshje me trajnerin e Manchester Cityt në një kontratë katër vjeçare. Guardiola ...

Ish-kapiteni i Manchester City: Guardiola nuk rri në një ekip më shumë se 3 vite
Karriera e tyre pati pikëtakim në sezonin 2016-2017, i pari i Pep Guardiolës në stolin e Manchester City. Ai ishte sezoni i fundit i Pablo Zabaleta me “qytetarët”, aktualisht lojtar i West Ham. Një sezon, megjithatë, ...
InFokusi | 23-May-2019 12:53
Karriera e tyre pati pikëtakim në sezonin 2016-2017, i pari i Pep Guardiolës në stolin e Manchester City. Ai ishte sezoni i fundit i Pablo Zabaleta me “qytetarët”, aktualisht lojtar i West Ham. Një sezon, megjithatë, ...

Mësohet emri i trajnerit që do prezantohet te Juve më 14 qershor
Megjithatë, emri i trajnerit që do prezantohej mbeti enigmë e që e përditshmja italine AGI e ka zbuluar identitetin e tij. Është trajneri aktual i Manchester Cityt, Pep Guardiola që do të prezantohet përpara tifozëve ...
Lajminet | 23-May-2019 12:48
Megjithatë, emri i trajnerit që do prezantohej mbeti enigmë e që e përditshmja italine AGI e ka zbuluar identitetin e tij. Është trajneri aktual i Manchester Cityt, Pep Guardiola që do të prezantohet përpara tifozëve ...

Juve prezanton trajnerin e ri më 14 qershor?
Max Allegri u tha se nuk do të jetë në stol vitin e ardhshëm, por zëvendësimi i tij ende nuk është gjetur, me emra të përmendur duke përfshirë Maurizio Sarrin, Pep Guardiolan, Mauricio Pochettinon, Jose Mourinhon dhe ...
Lajminet | 23-May-2019 12:28
Max Allegri u tha se nuk do të jetë në stol vitin e ardhshëm, por zëvendësimi i tij ende nuk është gjetur, me emra të përmendur duke përfshirë Maurizio Sarrin, Pep Guardiolan, Mauricio Pochettinon, Jose Mourinhon dhe ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved