ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 16:49

Sherr në Sarandë, plagosin një person, 1 në pranga, 1 në kërkim

Sherr në Sarandë, plagosin një person, 1 në pranga, 1 në kërkim
SARANDË Dy persona në Sarandë kanë ushtruar dhunë fizike ndaj një të treti, duke i shkaktuar lëndime trupore. I plagosuri është dërguar në Spitalin e Sarandës, ku është konstatuar se ka marrë disa lëndime, por gjendja e ...
BalkanWeb | 22-May-2019 14:04
SARANDË Dy persona në Sarandë kanë ushtruar dhunë fizike ndaj një të treti, duke i shkaktuar lëndime trupore. I plagosuri është dërguar në Spitalin e Sarandës, ku është konstatuar se ka marrë disa lëndime, por gjendja e ...

Pa leje drejtimi dhe të dehur në timon, pranga 2 vlonjatëve
VLORË Policia e Vlorës ka arrestuar këtë të mërkurë dy persona, të cilët akuzohen për shkelje të kodit rrugor. Policia thekson se në pranga kanë rënë shtetasit me iniciale, B.A., 28 vjeç dhe shtetasi me iniciale D.B., ...
BalkanWeb | 22-May-2019 13:53
VLORË Policia e Vlorës ka arrestuar këtë të mërkurë dy persona, të cilët akuzohen për shkelje të kodit rrugor. Policia thekson se në pranga kanë rënë shtetasit me iniciale, B.A., 28 vjeç dhe shtetasi me iniciale D.B., ...

Pjesë e grupit të Avdylajve në Shijak, lihet në burg “Edinjo”
Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë në burg 36-vjeçarin Mario Zeqiri, të akuzuar si pjesë e grupit të Avdylajve ne Shijak. Gjykata e ka njohur Zeqirin me masën e sigurisë “burg pa afat”, pasi dyshohet si pjesë e një ...
Telegraf | 22-May-2019 14:41
Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë në burg 36-vjeçarin Mario Zeqiri, të akuzuar si pjesë e grupit të Avdylajve ne Shijak. Gjykata e ka njohur Zeqirin me masën e sigurisë “burg pa afat”, pasi dyshohet si pjesë e një ...

Tiranë/ Falsifikonte vulat, arrestohet 46-vjeçari
Policia e Tiranës ka arrestuar një 46-vjeçar i shpallur në kërkim për veprat penale “Falsifikimi i vulave, stampave ose formularëve” dhe “Krijimi i skemave mashtruese lidhur me tatimin mbi vlerën e shtuar”.
Top Channel | 22-May-2019 11:56
Policia e Tiranës ka arrestuar një 46-vjeçar i shpallur në kërkim për veprat penale “Falsifikimi i vulave, stampave ose formularëve” dhe “Krijimi i skemave mashtruese lidhur me tatimin mbi vlerën e shtuar”.

Shkodër/ Pranga 2 personave të shpallur në kërkim për trafik droge dhe armësh
Policia e Shkodrës ka arrestuar 2 persona të shpallur në kërkim, pasi mbi ta binin akuza për trafik droge dhe armësh.
Top Channel | 22-May-2019 11:56
Policia e Shkodrës ka arrestuar 2 persona të shpallur në kërkim, pasi mbi ta binin akuza për trafik droge dhe armësh.

Bënte “namin” me mashtrime, kapet 46-vjeçari i kërkuar në Tiranë
TIRANË Një 46-vjeçar i shpallur në kërkim për falsifikim vulash e stampash si dhe për krijimin e skemave mashtruese është vënë sot në pranga nga blutë e kryeqytetit. Sipas policisë, në pranga ka përfunduar shtetasi me ...
BalkanWeb | 22-May-2019 11:50
TIRANË Një 46-vjeçar i shpallur në kërkim për falsifikim vulash e stampash si dhe për krijimin e skemave mashtruese është vënë sot në pranga nga blutë e kryeqytetit. Sipas policisë, në pranga ka përfunduar shtetasi me ...

Drogë dhe armë, pranga 2 personave të shpallur në kërkim Shkodër
SHKODËR Policia e Shkodrës bën me dije se ka arrestuar 2 persona të shpallur në kërkim, pasi mbi ta binin akuza për trafik droge dhe armësh. Një prej të arrestuarve u kap me qëllim ekstradimin drejt Kosovës, pasi ishte ...
BalkanWeb | 22-May-2019 11:47
SHKODËR Policia e Shkodrës bën me dije se ka arrestuar 2 persona të shpallur në kërkim, pasi mbi ta binin akuza për trafik droge dhe armësh. Një prej të arrestuarve u kap me qëllim ekstradimin drejt Kosovës, pasi ishte ...

Mashtronte pa ‘siklet’, arrestohet 46-vjeçari në kërkim
Një 46-vjeçar i shpallur në kërkim për falsifikim vulash e stampash si dhe për krijimin e skemave mashtruese është vënë sot në pranga nga blutë e kryeqytetit. Sipas policisë, në pranga ka përfunduar shtetasi me ...
Telegraf | 22-May-2019 13:28
Një 46-vjeçar i shpallur në kërkim për falsifikim vulash e stampash si dhe për krijimin e skemave mashtruese është vënë sot në pranga nga blutë e kryeqytetit. Sipas policisë, në pranga ka përfunduar shtetasi me ...

Video/ Dy vite në arrati, kapet trafikanti 33-vjeçar në Durrës
DURRËS Një 33-vjeçar është arrestuar sot në Durrës. Ai ishte shpallur më parë në kërkim për mbajtje dhe trafikim të lëndëve narkotike. Gjykata kishte caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” në korrik të 2017 për ...
BalkanWeb | 22-May-2019 10:21
DURRËS Një 33-vjeçar është arrestuar sot në Durrës. Ai ishte shpallur më parë në kërkim për mbajtje dhe trafikim të lëndëve narkotike. Gjykata kishte caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” në korrik të 2017 për ...

Mashtronte dhe falsifikonte vula, pranga 46-vjeçarit në Tiranë
Një 46 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës për falsifikim të dokumentave. I ndaluari është shtetasi me iniciale – A. R., 46 vjeç, i shpallur në kërkim për veprat penale “Falsifikimi i vulave, stampave ose ...
VizionPlus | 22-May-2019 12:12
Një 46 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës për falsifikim të dokumentave. I ndaluari është shtetasi me iniciale – A. R., 46 vjeç, i shpallur në kërkim për veprat penale “Falsifikimi i vulave, stampave ose ...

I kërkuar për trafik droge, arrestohet 33-vjeçari
Një 33-vjeçar me inicialet A.D është arrestuar nga forcat e policisë së Durrësit, pasi prej afro 1 viti ndaj tij ishte dhënë masa e sigurisë "arrest me burg".
Top Channel | 22-May-2019 10:08
Një 33-vjeçar me inicialet A.D është arrestuar nga forcat e policisë së Durrësit, pasi prej afro 1 viti ndaj tij ishte dhënë masa e sigurisë "arrest me burg".

Shkodër, kapen tre persona të shpallur në kërkim
Në vijim të masave për personat e shpallur në kërkim për trafikim për drogë, janë vënë në pranga tre persona në Shkodër. Sipas policisë të arrestuarit janë shtetasit me iniciale P. Sh., 50 vjeç, banues në fshatin ...
VizionPlus | 22-May-2019 11:49
Në vijim të masave për personat e shpallur në kërkim për trafikim për drogë, janë vënë në pranga tre persona në Shkodër. Sipas policisë të arrestuarit janë shtetasit me iniciale P. Sh., 50 vjeç, banues në fshatin ...

Gjykata lë në burg anëtarin e grupit të Shijakut, Marjo Zeqiri
Gjykata e Krime të rënda ka caktuar masën e sigurisë arrest në burg për Marjo Zeqirin i arrestuar në kuadër të operacionit Vlo-lvo 4. Gjyqtari Bibë Ndreca i kishte caktuar në tetor të vitit të shkuar masën e aigurisë ...
ABCNews | 22-May-2019 14:33
Gjykata e Krime të rënda ka caktuar masën e sigurisë arrest në burg për Marjo Zeqirin i arrestuar në kuadër të operacionit Vlo-lvo 4. Gjyqtari Bibë Ndreca i kishte caktuar në tetor të vitit të shkuar masën e aigurisë ...

Krimet e rënda e lanë në burg për drogë, kapet pas dy vitesh durrsaku
Një tjetër person i kërkuar për trafik të narkotikëve është arrestuar nga policia e Durrësit. Në pranga përfundoi shtetasi me iniciale A.D.,33 vjeç, banues në fshatin Katund Sukth, Durrës. Ndaj tij gjykata e krimeve të ...
VizionPlus | 22-May-2019 10:57
Një tjetër person i kërkuar për trafik të narkotikëve është arrestuar nga policia e Durrësit. Në pranga përfundoi shtetasi me iniciale A.D.,33 vjeç, banues në fshatin Katund Sukth, Durrës. Ndaj tij gjykata e krimeve të ...

Në kërkim në Itali, kapet në Berat 44-vjeçari me 3 emra
BERAT Ndalohet në Berat 44-vjecari i kërkuar nga drejtësia italianë për veprat penale “Organizatë kriminale” dhe “Trafikimi i lëndëve narkotike”. Në bashkëpunim me Interpol Tirana, u bë i mundur arrestimi i 44 – ...
BalkanWeb | 22-May-2019 09:38
BERAT Ndalohet në Berat 44-vjecari i kërkuar nga drejtësia italianë për veprat penale “Organizatë kriminale” dhe “Trafikimi i lëndëve narkotike”. Në bashkëpunim me Interpol Tirana, u bë i mundur arrestimi i 44 – ...

Në kërkim për trafik droge, kapet për ekstradim 44-vjeçari nga Berati
Një 44-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafik të lëndëve narkotike dhe krijim të një organizate kriminale është kapur nga strukturat e Drejtorisë së Policisë së Beratit, në bashkëpunim me zyrën e “INTERPOL” ...
Top Channel | 22-May-2019 09:35
Një 44-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafik të lëndëve narkotike dhe krijim të një organizate kriminale është kapur nga strukturat e Drejtorisë së Policisë së Beratit, në bashkëpunim me zyrën e “INTERPOL” ...

Falsifikim vulash dhe skema mashtrimi, në pranga 46-vjeçari i shpallur në kërkim
Policia e Tiranës ka vënë në pranga shtetasin me iniciale A.R., 46 vjeç, i cili rezulton i shpallur në kërkim për falsifikim vulash e stampash, si dhe për krijimin e skemave mashtruese. Sipas informacioneve të bëra të ...
Lapsi | 22-May-2019 12:22
Policia e Tiranës ka vënë në pranga shtetasin me iniciale A.R., 46 vjeç, i cili rezulton i shpallur në kërkim për falsifikim vulash e stampash, si dhe për krijimin e skemave mashtruese. Sipas informacioneve të bëra të ...

Shkodër: Arrestohen dy persona për trafik droge dhe armësh
2 persona janë arrestuar nga policia e Shkodrës, të shpallur në kërkim pas akuzave që rëndonin ndaj tyre për trafik droge dhe armësh. Një prej të arrestuarve u kap me qëllim ekstradimin drejt Kosovës, pasi ishte dënuar ...
Lapsi | 22-May-2019 12:14
2 persona janë arrestuar nga policia e Shkodrës, të shpallur në kërkim pas akuzave që rëndonin ndaj tyre për trafik droge dhe armësh. Një prej të arrestuarve u kap me qëllim ekstradimin drejt Kosovës, pasi ishte dënuar ...

I dënuar me 15 vite në Itali për drogë, pranga beratasit me tre identitete
Një 44 vjeçar i shpallur në kërkim nga drejtësia italiane për trafik të lëndëve narkotike, është vënë në prangat e policisë së Beratit. Sipas policisë është ndaluar shtetasi që përdorte tre emra, si Gazmir Polovina ...
VizionPlus | 22-May-2019 09:46
Një 44 vjeçar i shpallur në kërkim nga drejtësia italiane për trafik të lëndëve narkotike, është vënë në prangat e policisë së Beratit. Sipas policisë është ndaluar shtetasi që përdorte tre emra, si Gazmir Polovina ...

Krimet e rënda burgosin anëtarin e bandës së Avdylajve
Gjykata ka lënë në burg Mario Zeqirin, 36 vjeçarin e arrestuar ditën e djeshme nga policia gjatë vijimit të Operacionit “Vol-vo 4” i nisur që në dimrin e vitit të kaluar ku u goditën 4 grupe kriminale. Mario Zeqiri ...
Gazeta Express | 22-May-2019 14:41
Gjykata ka lënë në burg Mario Zeqirin, 36 vjeçarin e arrestuar ditën e djeshme nga policia gjatë vijimit të Operacionit “Vol-vo 4” i nisur që në dimrin e vitit të kaluar ku u goditën 4 grupe kriminale. Mario Zeqiri ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved