ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 16:59

“Reforma në Drejtësi s’dha sukses”, Rama i përgjigjet Ilir Metës: Falë Vetingut Gjykata Kushtetuese është një djep bosh pa shejtanin brenda. Pres të reagosh për zgjedhjet e 30 qershorit

“Reforma në Drejtësi s’dha sukses”, Rama i përgjigjet Ilir Metës: Falë Vetingut Gjykata Kushtetuese është një djep bosh pa shejtanin brenda. Pres të reagosh për zgjedhjet e 30 qershorit
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas deklaratës së presidentit Ilir Meta i cili foli për situatën politike në vend si dhe reformën në drejtësi. Në një shënim në twitter Rama thotë se Metën nuk e pengon asgjë që të ...
GazetaTema | 22-May-2019 14:15
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas deklaratës së presidentit Ilir Meta i cili foli për situatën politike në vend si dhe reformën në drejtësi. Në një shënim në twitter Rama thotë se Metën nuk e pengon asgjë që të ...

Rama: A do reagojë presidenti për përbetimin e opozitës për djegien e zgjedhjeve?
Rama i është deklaratave të forta të presidentit Meta në lidhje me situatën politike në vend. Nëpërmjet dy postimeve në tëitter, kryeministri ka disa pyetje për presidentin. Rama shkruan se po pret të dëgjojë opinionin ...
VizionPlus | 22-May-2019 14:20
Rama i është deklaratave të forta të presidentit Meta në lidhje me situatën politike në vend. Nëpërmjet dy postimeve në tëitter, kryeministri ka disa pyetje për presidentin. Rama shkruan se po pret të dëgjojë opinionin ...

Rama “kunjë” Metës: Presim apelin e vonuar në mbrojtje të 30 qershorit
Kryeministri Edi Rama ka reaguar në Twitter pas deklaratave të sotme të presidentit Ilir Meta për reformën në drejtësi.
Top Channel | 22-May-2019 14:14
Kryeministri Edi Rama ka reaguar në Twitter pas deklaratave të sotme të presidentit Ilir Meta për reformën në drejtësi.

Rama reagon ndaj Metës: Presim apelin në mbrojtje të 30 qershorit
Pas deklaratës së presidentit të Republikës, Ilir Meta në lidhje me mungesën e Gjykatës Kushtetuese, ka reaguar edhe kryeministri Edi Rama. Shefi i qeverisë shkruan se Gjykata Kushtetuese sot falë procesit të ...
BalkanWeb | 22-May-2019 14:07
Pas deklaratës së presidentit të Republikës, Ilir Meta në lidhje me mungesën e Gjykatës Kushtetuese, ka reaguar edhe kryeministri Edi Rama. Shefi i qeverisë shkruan se Gjykata Kushtetuese sot falë procesit të ...

Sulmi i Metës ndaj reformës në drejtësi, Rama reagon ndaj Metës
Pas deklaratës së presidentit të Republikës, Ilir Meta në lidhje me mungesën e Gjykatës Kushtetuese, Edi Rama reagoi duke thënë se Gjykata Kushtetuese sot falë procesit të vettingut është një djep bosh pa shejtanin ...
Lapsi | 22-May-2019 14:41
Pas deklaratës së presidentit të Republikës, Ilir Meta në lidhje me mungesën e Gjykatës Kushtetuese, Edi Rama reagoi duke thënë se Gjykata Kushtetuese sot falë procesit të vettingut është një djep bosh pa shejtanin ...

Një thirrje për ndihmë: Shpëtojeni Presidentin Ilir Meta!
Alfred Peza Ilir Meta sot është një njeri në hall. Ndaj, gjithkush sot jo vetëm që duhet ta mirëkuptojë, por edhe ta justifikojë. Edhe ta besojë. Edhe tia qajë hallin. E mundësisht të gjithë bashkë, të mundohemi që ta ...
Lexo | 22-May-2019 15:17
Alfred Peza Ilir Meta sot është një njeri në hall. Ndaj, gjithkush sot jo vetëm që duhet ta mirëkuptojë, por edhe ta justifikojë. Edhe ta besojë. Edhe tia qajë hallin. E mundësisht të gjithë bashkë, të mundohemi që ta ...

Rama i përgjigjet Metës, e akuzon se po pëpiqet “të djegë zgjedhjet”
Tiranë, 22 maj 2019 – Kryeministri i Shqipërisë, Edi Ram,a i është kundërpërgjigjur Presidentit të vendit, Ilir Meta, i cili ka shprehur qëndrim kritik për reformën në drejtësi. Rama, në një postim në Twitter, ka ...
Illyriapress | 22-May-2019 15:05
Tiranë, 22 maj 2019 – Kryeministri i Shqipërisë, Edi Ram,a i është kundërpërgjigjur Presidentit të vendit, Ilir Meta, i cili ka shprehur qëndrim kritik për reformën në drejtësi. Rama, në një postim në Twitter, ka ...

Zëri i Amerikës jehonë shqetësimit të presidentit Meta: Pse jemi pa Gjykatë Kushtetuese?!
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, foli sot me shqetësim për vonesat në reformimin e sistemit gjyqësor dhe mosfunksionimin e Gjykatës Kushtetuese për shkak të saj. “Në korrik mbushen 3 vjet që u miratua me konsensus ...
Gazeta55 | 22-May-2019 14:58
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, foli sot me shqetësim për vonesat në reformimin e sistemit gjyqësor dhe mosfunksionimin e Gjykatës Kushtetuese për shkak të saj. “Në korrik mbushen 3 vjet që u miratua me konsensus ...

Reforma në Drejtësi përplas Metën me Ramën
Reforma në Drejtësi dhe vlerësimet pë rezultatet e saj, kanë përplasur në distancë kryeministrin Edi Rama me presidentin Ilir Meta. Gjatë një aktiviteti në Tiranë, zoti Meta aludoi për suksesin e kësaj reforme. “Po ...
RTSH | 22-May-2019 14:58
Reforma në Drejtësi dhe vlerësimet pë rezultatet e saj, kanë përplasur në distancë kryeministrin Edi Rama me presidentin Ilir Meta. Gjatë një aktiviteti në Tiranë, zoti Meta aludoi për suksesin e kësaj reforme. “Po ...

Deklaratat e forta të Metës, kundërpërgjigjet Rama: "Mezi pres apelin e vonuar..."
Kryeministri Edi Rama nuk ka vonuar t’i përgjigjet kritikave të forta të Presidentit Ilir Meta për Reformën në Drejtësi , që po trumbetohet si sukses në një kohë kur siç Meta theksoi, ende pas tre vjetësh që ka nisur, ...
Gazeta55 | 22-May-2019 14:41
Kryeministri Edi Rama nuk ka vonuar t’i përgjigjet kritikave të forta të Presidentit Ilir Meta për Reformën në Drejtësi , që po trumbetohet si sukses në një kohë kur siç Meta theksoi, ende pas tre vjetësh që ka nisur, ...

Rama “kunj” Metës: Presim apelin e vonuar në mbrojtje të 30 qershorit
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka reaguar në Twitter pas deklaratave të sotme të presidentit Ilir Meta lidhur me reformat në sektorin e drejtësisë.
Kosova Press | 22-May-2019 14:41
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka reaguar në Twitter pas deklaratave të sotme të presidentit Ilir Meta lidhur me reformat në sektorin e drejtësisë.

Meta: Shqipëria gjendet në krizë serioze politike e kushtetuese
Tiranë, 22 maj 2018 – Presidenti Ilir Meta ka tërhequr vërejtjen se Shqipëria është futur në një krizë të thellë politike dhe në një bllokadë kushtetuese. Meta ka theksuar se Shqipëria, ndonëse zyrtarisht është ...
Illyriapress | 22-May-2019 14:41
Tiranë, 22 maj 2018 – Presidenti Ilir Meta ka tërhequr vërejtjen se Shqipëria është futur në një krizë të thellë politike dhe në një bllokadë kushtetuese. Meta ka theksuar se Shqipëria, ndonëse zyrtarisht është ...

Rama i përgjigjet Metës: Presim apelin e vonuar në mbrojtje të 30 qershorit
Kreyministri i Shqipërisë, Edi Rama i është përgjigjur publikisht kritikave të Presidentit Ilir Meta, lidhur me reformën në drejtësi, mungesën e Gjykatës Kushtetuese dhe pamundësisë së tij për ta ulur Kryeministrin në ...
Klan Kosova | 22-May-2019 14:33
Kreyministri i Shqipërisë, Edi Rama i është përgjigjur publikisht kritikave të Presidentit Ilir Meta, lidhur me reformën në drejtësi, mungesën e Gjykatës Kushtetuese dhe pamundësisë së tij për ta ulur Kryeministrin në ...

Pas su lmit të Metës ndaj Reformës në Drejtësi dhe ndërkombëtarëve/ Rama: A e pengon mungesa e Gjykatës Kushtetuese të mbrojë zgjedhjet që ka dekretuar vetë?
Kryeministri Edi Rama ka reaguar duke iu përgjigjur Presidentit Ilir Meta, i cili nga forumi për sigurinë e Ballkanit kritikoi me tone të ashpra zbatimin e reformës në drejtësi në Shqipëri. Ndër të tjera, kreu i shtetit ...
Lexo | 22-May-2019 14:27
Kryeministri Edi Rama ka reaguar duke iu përgjigjur Presidentit Ilir Meta, i cili nga forumi për sigurinë e Ballkanit kritikoi me tone të ashpra zbatimin e reformës në drejtësi në Shqipëri. Ndër të tjera, kreu i shtetit ...

Rama i përgjigjet Metës për zgjedhjet dhe Gjykatën Kushtetuese
Pas deklaratave të Presidentit të Republikës Ilir Meta ka reaguar kryeministri Edi Rama përmes dy postimeve në tëitter. “A e pengon mungesa e Gjykatës Kushtetuese Presidentin e Republikës të mbrojë datën e zgjedhjeve që ...
ABCNews | 22-May-2019 14:14
Pas deklaratave të Presidentit të Republikës Ilir Meta ka reaguar kryeministri Edi Rama përmes dy postimeve në tëitter. “A e pengon mungesa e Gjykatës Kushtetuese Presidentin e Republikës të mbrojë datën e zgjedhjeve që ...

Rama-Metës: Ke të drejtë, por e papranueshme është përbetimi për djegien e zgjedhjeve
Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur Presidentit Ilir Meta sa i përket kritikave të tij për (mos)sukesin e Reformës në Drejtësi. Rama shkruan në Twitter se përbetimi i Metës për të djegur zgjedhjet është i ...
Politiko | 22-May-2019 14:26
Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur Presidentit Ilir Meta sa i përket kritikave të tij për (mos)sukesin e Reformës në Drejtësi. Rama shkruan në Twitter se përbetimi i Metës për të djegur zgjedhjet është i ...

Meta “kryqëzon” Ramën: Nuk ulem në tavolinë me atë që thotë se 30 qershori do jetë sukses
Presidenti Ilir Meta ka folur edhe një herë për krizën politike në vend, ku tha se nuk mund të ulet në tavolinë me Ramën, kur ky i fundit shprehet se 30 qershori do të jetë një sukses për demokracinë. “Presidenti nuk ...
Telegraf | 22-May-2019 12:38
Presidenti Ilir Meta ka folur edhe një herë për krizën politike në vend, ku tha se nuk mund të ulet në tavolinë me Ramën, kur ky i fundit shprehet se 30 qershori do të jetë një sukses për demokracinë. “Presidenti nuk ...

Rama ‘thumbon’ Metën: Presim apelin e vonuar në mbrojtje të 30 qershorit
Ai ka pyetur se a e pengon mungesa e Gjykatës Kushtetuese Presidentin e Republikës të mbrojë datën e zgjedhjeve që sipas Kushtetutës ai e ka dekretuar? “Presidenti ka të drejtë kur thotë djegia e mandateve është e ...
Lajminet | 22-May-2019 14:24
Ai ka pyetur se a e pengon mungesa e Gjykatës Kushtetuese Presidentin e Republikës të mbrojë datën e zgjedhjeve që sipas Kushtetutës ai e ka dekretuar? “Presidenti ka të drejtë kur thotë djegia e mandateve është e ...

Reforma Drejtësi, Meta: Nëse do ishte sukses, Shqipëria s’do të ishte pa Gjykatë Kushtetuese
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, ka folur ne lidhje me krizën në sistemin e Drejtësisë dhe në lidhje me Reformën në Drejtësi. Meta tha se nuk di të thotë nëse është duke ecur mirë reforma apo keq, por ...
Dritare | 22-May-2019 14:20
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, ka folur ne lidhje me krizën në sistemin e Drejtësisë dhe në lidhje me Reformën në Drejtësi. Meta tha se nuk di të thotë nëse është duke ecur mirë reforma apo keq, por ...

Rama përplaset me Metën: Mezi e presim apelin tënd për të mbrojtur zgjedhjet e 30 qershorit!
Pas deklarimeve të fortë të Presidentit Ilir Meta, në rrjetin social ka reaguar Ed Rama i cili ka hedhur akuza indirekte dhe ironizuese në drejtim të kreut të shtetit. E teksa Meta deklaroi se reforma në drejtësi s’mund ...
EkonomiaOnline | 22-May-2019 14:20
Pas deklarimeve të fortë të Presidentit Ilir Meta, në rrjetin social ka reaguar Ed Rama i cili ka hedhur akuza indirekte dhe ironizuese në drejtim të kreut të shtetit. E teksa Meta deklaroi se reforma në drejtësi s’mund ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved